24 máj 11, 20:04:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 72652 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #45 Dátum: 14 jan 26, 16:37:00 »

Szerintem ő paula-val van el valahol, de szerintem a jelenléte most itt nem sokat számít. ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #46 Dátum: 14 feb 01, 14:54:27 »

Kijött az új fejezet Angolul: http://www.mangahere.com/manga/nisekoi_komi_naoshi/c108/

Úgy néz ki már rendes fő-sztori megy, mert ott folytatódik ahol abba lett hagyva múltkor.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #47 Dátum: 14 feb 01, 15:23:14 »

Jól halad Raku szekere. Hamarosan a hét minden napján más lánnyal randizhat. Nevet
Haru vajon beáll asszisztálni a nővérének, vagy felveszi a kesztyűt? Valószínűleg az utóbbi. Pojén
Tsugumi x Shuu? Valaki?  Hümm-hümm

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c108/14.html
Na ki a király? Na ki a király? Zseniális ez a menő póz. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #48 Dátum: 14 feb 01, 15:32:24 »

Én vagyok az egyedüli aki még 1 fiút hiányol ide? Nem azért mert a másik nemet preferálom, hanem mert jó kis fordulatok jöhetnének belőle ki. Gondoljatok bele, hogy ez a fiú nem átlagos lenne és rájönne egy-két dologra Raku-val kapcsolatban és ezért elkezdené még csak heccből is féltékennyé tenni Onoderával, de közbe meg a valódi célja Chitoge volt. Lehet nem hangzik olyan nagy ötletnek, de mi van ha Chitoge szerelmes lesz? Raku-n áll vagy bukik hogy a 2 nagy család ne kapjon össze. Lenne ott is jelenet tuti. Én még bízom benne hogy jön egy fiú még. Legalább a lányok is jobban örülnek akik szeretik a mangát. ikszdé Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #49 Dátum: 14 feb 01, 16:02:20 »

Ott van Shuu. Ruri meg Seishiro mondhat akármit, egyikük sem közömbös iránta. Egyáltalán nem lepne meg, ha Tsugumi végül Shuu-val jönne össze.

Amúgy szerintem Haru kérdésére Raku nem-et fog mondani. Egyrészt azért is, hogy ne rontsa el Haru fantáziálását, másrészt meg akármilyen lassú, szerintem valahol ő is érzi, hogy van némi hátsó szándék a kérdés mögött.

Mellesleg Raku totál közömbös Chitogén, Kosakin meg talán Marikán kívül mindenki felé, szóval Harunak esélye sincs. (És sajnos Seishiro-channak sincs).

Marika valószínűleg idővel a betegsége miatt fel kell majd adja a dolgot, szóval Chitoge meg Onodera közt fog eldőlni a dolog, HACSAK a 4. lány nem lép elő és Raku nem kezd el emlékezni az arcára.

Bár én még mindig fenntartom, hogy ha lesz 4. akkor ő szerintem fiú lesz.

-----

Amúgy két észrevétel.
1. Haru az egyik legokosabb lány karakter. Azok után, hogy kihallja Rurit meg Shuut, nem csak elhesegeti a dolgot, hogy az lehetetlen, hanem a saját előítéletei ellenére összerakja mi a helyzet, a nyomokból, amiket kapott korában. Ezt rajta kívül csak Ruri meg talán Marika tenné meg, a többiek valami kifogással élve nem is gondolkoznának rajta.
2. Észrevettétek Tsugumi Sarkán a sebet?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 16:07:59 írta Exkirion » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #50 Dátum: 14 feb 01, 18:07:22 »

Na jó fejezet volt ez is. Nevet

Mondom Fuu-chan nagyon sunyi. Nevet
http://www.mangahere.com/manga/nisekoi_komi_naoshi/c108/8.html

Raku beállása meg minden nagyon nagy volt. Nevet Szegény csak itt élheti ki magát. smirksweat De azért lányok terén is. Nevet

Ez a fej is nagyon ott volt: http://www.mangahere.com/manga/nisekoi_komi_naoshi/c108/16.html   ikszdé

Na térjünk rá a lényegre...
Raku és Haru megértik egymást nagyon ha sütésről vagy akármi ilyesmiről van szó ami azzal kapcsolatos. Most hogy eljutottunk idáig, szerintem Raku hiába mond nemet, Haru akkor is tudni fogja hogy ő az. Azért is mert ott voltak a kijelentései. Azokat nem tagadhatja le. Ott volt pl az ajándék választós fejezet ahol Haru nem is mondta milyen ízű fagyit vett neki a beöltözött figura, de Raku mégis tudta. Szóval Haru tudni fogja, mert nem hülye karakter. Ezt eddig is tudtuk. Szerintem is felveszi a kesztyűt és küzd érte majd.
Ha meg igen választ kap, akkor még érdekesebb lesz. Ha kavarni akarnak akkor igent mondatnak vele. De ez a szituáció nem elég jó hogy összejöjjön a kettő. Én őszintén szólva már lényegtelennek látom kivel jön össze mert elfogadom mindegyiket. Boldog lesz és kész.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #51 Dátum: 14 feb 05, 16:20:07 »

Itt egy kis érdekesség: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1618644_734326056601232_2125369656_n.jpg

Ez a 2. ''ki a kedvenc szereplőd'' verseny.
Az eredmények:
1st - Onodera Kosaki (with 5110 votes)
2nd - Tachibana Marika (with 4518 votes)
3rd - Kirisaki Chitoge (with 4341 votes)
4th - Miyamoto Ruri (with 2902 votes)
5th - Seishirou Tsugumi (with 2889 votes)
6th - Onodera Haru (with 1212 votes)
7th - Ichijou Raku (with 662 votes)
8th - Fuu (haru's friend) (with 515 votes)
9th - Paula Mccoy (with 494 votes)
10th - Shinohara Mikage (with 441 votes)

Onodera nyert és ez nem lep meg. Mosolyog De a kedvencem Marika lett a 2. Ezaz! Nevet Annyira büszke vagyok. Hümm-hümm
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #52 Dátum: 14 feb 05, 17:18:04 »

Össze lehet hasonlítani az előzővel: http://mangafox.me/manga/nisekoi/v07/c059/4.html

Onodera megőrizte elsőségét. Szuper. Kúl Marika erősödésének is örülök. Mikagét viszont kihajítanám, mint a huzat.
Idegesítő volt olvasni a nyelvjárását angolul. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 05, 17:18:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #53 Dátum: 14 feb 05, 18:02:58 »

Tsugumi visszaesett. Mondjuk mostanában nem szerpelt annyit. Újabban inkább a Haru frakció volt előtérben. Tsuguminak csak az a gyengeségdrog-os fejezete volt. Mondjuk el kell ismerni az iszonyú vicces volt. Nevet

A kettő alapján a jelenlegi összesített top 10:

01. Onodera Kosaki - 10,003 szavazat     (A lányos lány, ki más lenne Nevet)
02. Kirisaki Chitoge - 8678 szavazat         (A nem annyira lányos lány, nem meglepő Nevet)
03. Tachibana Marika - 7212 szavazat      (A szocihopata mániákus stalker, ezen meglepődtem)
04. Tsugumi Seishirou 5871 szavazat       (A fiús lány, Sei-chaan, még jó vagy Nevet)
05. Miyamoto Ruri - 3873 szavazat           (A kis ördög, aki a háttérből mozgat, fair hely neki)
06. Ichijou Raku - 1322 szavazat              (A "főhős". Ezek után szégyeld magad.)
07. Onodera Haru - 1212 szavazat           (A sorozat új paranoiás túlontúl védelmező üdvöskéje, gyorsan felkapaszkodott)
08. Fuu-chan - 515 szavazat                    (A Team Haru sunyija. Értem mért szeretik ennyire Nevet)
09. Maiko Shuu - 506 szavazat                 (Az ultimate troll. Gyerünk már srácok toljátok feljebb!)
10. Paula Mccoy - 494 szavazat                (Sei-chan háziállata. Semmi helyed a listán, menj haza!)
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 19, 11:33:27 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #54 Dátum: 14 feb 08, 10:19:29 »

"A szociopata mániákus stalker." Ejnye, Exkirion! ikszdé

Itt is van az új fejezet:
http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c109/1.html
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 10:03:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #55 Dátum: 14 feb 08, 14:02:18 »

Dá hát ha egyszer az ? Nevet Persze a legjobb értelemben, de akkor is. Nevet

Az új fejeztről:
-Igazam lett és Raku nemet mondott. Amúgy egy pillanatra megijedtem, hogy Haru egyszercsak előkap egy kulcsot, amikor Raku nyakékéről kérdezett.

Azt hittem majd Kosaki elejt majd egy olyat, hogy "Valójában egy zár" vagy valami ilyesmit, aztán Haru visszamegy a szobájába, kihúz egy fiókot és ott csücsül egy kulcs, de nem lett igazam, megint Nevet
Ez a manga szeret szeret játszani a képzelőerőmmel lol.
Mondjuk azt valahogy selyteni lehetett, hogy Haruval fogja megnézni Raku az egymáshoz kötő tüzijátékot, igazából z kérdés sem volt, amennyire fel lett ez vezetve legutóbb.

Viszont Haru-t egyre jobban kedvelem. A végső döntése szerintem nagyon emberi és sokkal több erőt igényel, mint beszálni a darálóba, mellesleg egyáltalán nem számítottam rá.
Bár Raku nem úgy néz ki, mint aki hagyja Harut dönteni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 14:03:44 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #56 Dátum: 14 feb 08, 16:53:27 »

Lefőtt a kávé egy pillanatra, amikor Haru a nyakékről érdeklődött, majd kiszállt a kádból mosolyogva. Ha most elővesz valahonnan egy kulcsot, akkor kifutok a világból és ordítok egyet, mint a Tom és Jerry-ben, gondoltam magamban.  smirksweat

Haru most nagyot nőtt a szememben. Nem néztem volna ki belőle, ennek ellenére meghozott egy olyan döntést, ami nagyon szimpatikus volt, sőt hatalmas emberségről tett tanúbizonyságot. Vajon hasonló helyzetbe kerül egyszer Tsugumi is?
Lemond Rakuról, hogy Chitogénak segítsen? Kinézem Komiból, hogy apránként minden olyan női szereplőt kizár a "küzdelemből", aki nem rendelkezik kulccsal.

Haru azért még küszködik, mint muslica az ellenszéllel. Nevet

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #57 Dátum: 14 feb 08, 19:28:33 »

Az eheti fejezet nagyon jó volt. Mosolyog

Észrevettétek, hogy az eheti extra oldal kapcsolatban áll a kedvenc szereplők oldallal? Nevet magában, mert megelőzte Chitoget. ikszdé Nagyon ott volt az biztos. Nevet Marika FTW.

Haru döntésére nem számítottam. Azt hittem felveszi a harcot. Ezzel tényleg azt bizonyította, hogy tiszteli a nővére érzéseit. A tűzijátékos pillanatuk meg jó volt. Nevet Jól érezték magukat ez a lényeg. Mosolyog

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c109/14.html

Az aki sejti hogy Fuu-chan milyen kis sunyi annak tuti megint feltűnt a Fuu-chan ''maszkja'' mögött lévő gonosz vigyor hogy megkavarhatja a dolgokat. Nevet Szerintem sántikál valamiben. Mosolyog
Elmondaná nekem kérem, hogy miért akarja szétlőni Shuu-t Tsugumi? ikszdé Nem csinált hiszen semmit a szerencsétlen. Nevet

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c109/15.html

Marika hogy ül már ott a székben. Nevet Mint valami istennő. Nevet
Tsugumit miért lökik meg 2x? Ami a legfurcsább hogy shuu löki meg a lenti képkockán és rakura esik? Mi célja volt?

Amúgy ha engem kérdeztek, szerintem Harut nem kell ennyivel letudni. Nem könnyű élni ezzel, mert amit most próbál az nehezebb. Szerintem még kapunk egy pár jó fejezetet vele és Rakuval kapcsolatban. Mosolyog Nem lesz ez ennyivel lezárva, ja és azt sem kell elfeledni, hogy akár nála is lehet a kulcs, mert igaz, hogy érdeklődött, de nem vehetjük azt még hogy nincs nála a kulcs. Van rá esély.

Vajon jövőhéten kapunk még rendes történetet vagy megint melléktörténet lesz?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 08, 19:29:41 írta Szabika » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #58 Dátum: 14 feb 08, 21:07:26 »

Esküszöm Tsugimi előbb utóbb valahogy össze fog boronálódni Shuu-val. Az a kettő olyan jó párost alkot... Ráadásul Shuu mindig segít Tsuguminak, még ha ezt az utóbbi nem is tolerálja annyira... Ráadásul Tsugumi és Shuu is megérdemel valakit.

Szerintem most még egy darabig maradunk a főszálaknál. Van egy olyan érzésem, hogy még nincs ennyivel vége mindennek. Ezek a fejezetek valahogy olyan "A vihar előtti csend" érzést keltettek bennem.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #59 Dátum: 14 feb 08, 22:31:20 »

És szerintetek mi lesz Marikával? Remélem nem lesz valami halálos betegsége vagy ilyesmi. :/
Egyetértek azzal, hogy tsugumi és shuu összejöhetne, de akkor a kedvencünk marika kivel jön össze? Szomorú
Neki is szeretnék valakit. Nevet

Exkirion:
Emlékszem felhívtad a figyelmünket Tsugumi sebhelyére a sarkán. Mire akartál pontosan célozni vele? Lehet csak egy random seb. De az is lehet, hogy ez egy seb amit még ő szerezhetett azoktól a ''kutyáktól'' a visszaemlékezésben, miszerint ő lehet az a lány akinek az ígéretet tette raku. Claude alatt nőtt fel tehát elég fiús lett, de lányos is tud lenni. Szóval van némi esély.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!