24 máj 11, 05:06:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nisekoi manga  (Megtekintve 72621 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #30 Dátum: 14 jan 18, 21:24:46 »

Ha engem kérdeztek, szerintem az író be fog trollkodni és a 4. lány lesz az akivel raku ígéretet kötött.

Ugye tudjuk, hogy valószínűleg nem Marika az, tehát vagy chitoge vagy Onodera, vagy a 4. (ha van 4.)

DE...
Chitoge hosszú hajú, vagyis túl egyértelmű választás, Onodera meg amennyire tudjuk nem volt ott akkor, (Csak Chitoge meg Marika) de aztán ki tuja.

Szóval, ha lesz 4. csaj és rövidhajú lesz, akkor én rá szavazok, mint az ígéretbeli lány. Az is lehet, ahogy írtátok, hogy már ismerjük, ami csak alátámasztaná az ötletem.

Amint mondtam szerintem az író be fog trollkodni és az ígéretbeli lány rövid hajú lesz és lehet nem is fogja már szeretni rakut és csak azért nem "mutatkozik" még, mert nem akar belezavarni Raku életébe.
Még azt is simán el tudnám képzelni, hogy Ruri az Nevet

Az se lenne rossz fordulat, ha kiderülne, hogy Chitoge Raku rokona.
Naplózva

fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #31 Dátum: 14 jan 18, 21:53:16 »

Ohoho crazy ideas, i like it ikszdé
De most tényleg, látom nem csak engem érdekel ki lehet a 4-ik Nevet és amiket írtok még teljesen reálisak is.

Btw engem is érdekelne hogy mi van Raku anyjával hamár Chitoge-ét láttuk (megismertük) és valóban abból is jó kis szálat lehetne kihozni, reméljük az író meglépi Nevet
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #32 Dátum: 14 jan 18, 22:01:05 »

A probléma az, hogy nem lehetnek rokonok. ikszdé
A 2 apuka jó barátok ezért szinte lehetetlennek érzem, meg nem engednék a kettőt járni akkor ha rokonok.

Marika titkán nem gondolkoztatok még? Remélem nem valami ami az életétől függ. Annak tűnik, de...remélem nem olyasmi. Azt viszont remélem, hogy kihat arra, hogy kivel jön össze Raku.

Csinálni kéne ennek is egy olyat mint a Clannad-nak. Egy külön extra fejezet amiből megnézzük milyen lenne, ha Raku pl nem azzal jött volna össze, akivel. Pl Tsugumi, Marika és esetleg Haru.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #33 Dátum: 14 jan 18, 23:54:41 »

A probléma az, hogy nem lehetnek rokonok. ikszdé
A 2 apuka jó barátok ezért szinte lehetetlennek érzem, meg nem engednék a kettőt járni akkor ha rokonok.

Én abban nem lennék olyan biztos. Oké ez most eléggé elborult lesz, de tessék:
Chitoge muterja már akkor sem tűnt sem kislánynak, sem esetlen menyecskének, amikor láttuk a múltban. Szóval mi lenne, ha kiderülne, hogy mondjuk a gimis/kora gimi utáni éve alatt volt már gyereke (Raku), csak mivel nem tudta eltartani, meg mondjuk a szülei is ellenezték ezért gondozásba adta (ezért volt ilyen bagós motoros melója is, mert ez után kitagadták otthonról), ahonnan Raku apja, örökös híján örökbefogadta, amikor még csecsemő volt.

Ebben az esetben sem Chitoge muterja sem az apja, sem Raku apja nem tudhatná, hogy rokonok.

Ha azt vesszük ez magyarázná mért nem láttuk még Raku anyját és, ha belegondoltok Raku apja elég öreg Rakuhoz képest nem? Mennyi lehet? 60? Az azt jelenti, hogy 40+ volt, amikor Raku született. Plusz azért elég fura, hogy Rakunak nincs testvére sem.

Persze én sem gondolom komolyan, hogy így lesz, de érdekes lenne.

Na húzok vissza Animét fordítani mert elmebeteg mennyiségű szöveg van benne, kvantitás és kvalitás terén is.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #34 Dátum: 14 jan 19, 12:12:20 »

Akkor még ez az ötleted, lehet hogy kapóra fog jönni és ki is fog hatni a ''raku kivel jön össze'' dologra.

Egyébként elmagyarázná valaki, hogy minek hoztak be egyre több karaktert? Erre mondjuk jó példa Paula. Lassan az az érzésem, hogy Shuu és Ruri kimaradnak sokszor. Jó lenne egyébként még egy fiú a történetben, mint cserediák és nem csak egy lány már. Lehetne egy kis rivalizálás is Raku és ő közötte. Nagyon bírnám.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #35 Dátum: 14 jan 19, 13:25:00 »

Az örökbefogadásos ötlet nem is rossz, leszámítva a Chitoge muterja részt. Lehet tényleg örökös kellett a Yakuza család fejének, ezért örökbefogadott egy ismeretlen fiút, majd felnevelte sajátjaként. Valljuk be, Raku apja inkább lehetne a nagypapája. smirksweat

Roppant egyszerű az ok, amiért több karaktert hoznak be. Időhúzás. Több fejezetet ki lehet sajtolni a történetből anélkül, hogy a főszál haladna. A széria is tovább tart, ami azt jelenti, hogy több haszonnal is jár.

Egy új, fiú cserediák, mi? Ameddig nem Onoderának csapná a szelet, addig rivalizálás nem lenne. Szerintem Rakut holt hidegen hagyná, ha Chitoge, Marika vagy Tsugumi körül legyeskedne. Még ha Onoderára vetne is szemet, Onodera nem fogja beadni a derekát, ami csak azt jelenti, hogy újabb időhúzás feleslegesen. Jöjjön inkább Raku anyja vagy a 4. csaj.

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 19, 13:26:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #36 Dátum: 14 jan 19, 13:31:01 »

Én abban nem lennék olyan biztos. Oké ez most eléggé elborult lesz, de tessék:
Chitoge muterja már akkor sem tűnt sem kislánynak, sem esetlen menyecskének, amikor láttuk a múltban. Szóval mi lenne, ha kiderülne, hogy mondjuk a gimis/kora gimi utáni éve alatt volt már gyereke (Raku)...

Ez az elmélet már ott megbukott, hogy fizikailag képtelenség, mivel Chitoge és Raku egyidősek. Mosolyog

Idézet
Egyébként elmagyarázná valaki, hogy minek hoztak be egyre több karaktert? Erre mondjuk jó példa Paula. Lassan az az érzésem, hogy Shuu és Ruri kimaradnak sokszor. Jó lenne egyébként még egy fiú a történetben, mint cserediák és nem csak egy lány már. Lehetne egy kis rivalizálás is Raku és ő közötte. Nagyon bírnám.

Általában azért szoktak behozni új karaktereket, mert a régiek már vagy kiégtek (nincs bennük semmi potenciál) bár ezt kétlem vagy csak simán színesebbé akarja tenni a munkáját ezáltal és hosszabbá ahogy #Bastian is írta. Csak ezzel az a probléma, hogy akkor kevesebb szerepet is kapnak ezek a mellékszereplők viszont a főszereplőket jobban tudja szerepeltetni.
Az hogy egy fiú is szerepelhetne, erre van egy beteg ötletem ikszdé mégpedig, hogy Raku egy fiúnak tette az igéretet csak ő nem tudott róla. ikszdé Ezt inkább ne vegyétek figyelembe Nevet
Amúgy lehet tényleg feldobná egy kicsit a dolgokat, sőt biztos, de akkor megint bejött egy újabb szereplő. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #37 Dátum: 14 jan 19, 19:56:57 »

Én abban nem lennék olyan biztos. Oké ez most eléggé elborult lesz, de tessék:
Chitoge muterja már akkor sem tűnt sem kislánynak, sem esetlen menyecskének, amikor láttuk a múltban. Szóval mi lenne, ha kiderülne, hogy mondjuk a gimis/kora gimi utáni éve alatt volt már gyereke (Raku)...

Ez az elmélet már ott megbukott, hogy fizikailag képtelenség, mivel Chitoge és Raku egyidősek. Mosolyog

Jó nyilvány! Csak hoztam egy példát hasraütésből.
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #38 Dátum: 14 jan 21, 00:07:46 »

Amúgy a mangakát ismerve azt a bizonyos lányt valszeg tényleg nem ismerjük Nevet bár aztán kitudja, lehet ez a csapdája xD Viszont mind1, hogy ki az a bizonyos lány szerintem végül úgy is Chitoge vagy Onodera mellett köt ki habár az előbbi esélyesebb
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #39 Dátum: 14 jan 21, 00:32:55 »

Hmmm az jutott eszembe, hogy ugye a könyv azt írja, hogy 3 segítő van és az ábrázoláson 4 lány. De ez nem jelenti azt, hogy mind a 3 segítőnek a valóságban is ténylegesen lánynak is kell lennie Nevet
(Lehet pl: hogy kiskorukban azt hitték valakire, hogy lány, mert mondjuk szégyenlős és lányos arca volt vagy valami.  Nevet
Elvégre a fordítottjára már láttunk példát és a sensei szereti forgatni a dolgokat. Lásd -> 1. fejezet + Mostani fejezet vagy a színes fürdős fejezet, ahola  lányok mentek "kukkolni".)

Mekkora lenne már ha kiderülne, hogy a 4. kulcs (ha létezik) egy fiúnál van Nevet
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #40 Dátum: 14 jan 25, 21:54:29 »

Kijött a 107. fejezet RAW verziója. Remélem hamar kapunk Angolt.
http://mangabird.com/nisekoi-107
Naplózva
Avid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #41 Dátum: 14 jan 26, 09:09:41 »

Üdv mindenkinek!

angol: http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c107/2.html

A manga nagyon tetszik, főleg a sok fordulat miatt. A pilot fejezet is tetszett. A negyedik kulcs pedig lehet. hogy Harunál van. Mikor Chitoge apukája visszaemlékezik, akkor Rakura, Chitogere és Kosakira gondol => mivel Kosaki ott volt, miért ne lehetett volna ott a húga, aki csak egy évvel fiatalabb nála.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #42 Dátum: 14 jan 26, 11:15:32 »

Ez egy nagyon jó fejezet volt. Nevet
Végre visszatértünk a fő-történetszálra. Most igazán nem tudom eldönteni melyikre is, mert ott van még Marika titka, de ez tuti nem az lesz. Ott van Haru története is. Biztos ez lesz most az. Már voltak olyan megjegyzései, hogy engem meg miért nem dicsér meg, meg ez meg amaz. Az is, hogy mi ez a nyomasztó érzés ami nyomja belülről. Nevet
Szerelmes a kis Haru-chan látszólag, de engem megint csak Fuu-chan lepett meg. Volt ez a kijelentése itt.
http://www.mangabird.com/nisekoi-107?page=18

Szerintem nagyon rafinált egyéniség Fuu-chan. Lemerem fogadni, hogy tuti van egy célja. Ebből még inkább megkavarhatják a dolgokat. Végül, hogy kié lesz a 4. kulcs és kit választ majd Raku.
Nagyon sok dolgot fel tudnék hozni, ami az adott személy oldalára döntené az esélyeket.

Mindenesetre érdekes fejezet volt és végre fő-történetszál. Várom a következőket és remélem eltart sokáig ez most. Egyébként már nyár van ott, ami azt jelenti hogy kb a felénél járhatunk a történetnek. Én úgy hiszem el fogunk jutni a 3 éves megjátszott kapcsolat végére és ott lesz majd a fő esemény.
Nagyon jó ez a manga! Remélem nem juttatják Raku-t olyan sorsra mint Makoto-t a school days-ben. ikszdé Azért ő nem ennyire szexmániás. Mosolyog

10/10 Így tovább.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #43 Dátum: 14 jan 26, 12:19:17 »

Remek kis fejezet volt. Mosolyog

Azon gondolkoztam múlt héten, hogy vajon kap-e Haru fejezetet elnézve, hogy mindenki kapott mostanság, erre itt is van a fejezete. Ördögi kör ez, én mondom. Haru látszólag szerelmes Rakuba, de próbálja minden erejével letagadni, látja, hogy a nővére és Raku odavan egymásért és hol segíteni próbál, hol pedig "meg akarja védeni a nővére boldogságát" Nőcsábász-sempaitól. Nevet

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c107/9.html
Középső panel, jobb oldalt. Itt a mellekre gondol? ikszdé

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c107/12.html
Marika: Karyuu no Kenkaku!

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c107/13.html
Nem is vártam kevésbé dekoratív kilátó helyet. Pojén

Fuu-chan rendkívül könnyedén átlát Harun. Tartom magam továbbra is ahhoz, hogy lehet, hogy ő lesz a 4. lány.
Nem sokat szerepel, de amikor jelen van, akkor burkoltan, mintha elhintene dolgokat.

Tegyék meg tippjeiket, hogy Raku kivel fogja megnézni a tűzijátékot. Vagy mindenki jelen lesz, vagy a poén kedvéért Haru.

@Avid

Örülök, hogy tetszik a manga. ^^
Harunál is lehet a 4. kulcs, de nekem rendkívül erőltetett lenne. Onodera tudta, hogy valakivel kötött valamilyen ígéretet és azt is, hogy a kulcsának köze lehet hozzá. Haru még el is tette Raku nyakékét, de semmi nem ugrott be neki róla. Ennyi idő után nem tetszene, ha Harunak beugrana valami, hogy "Jé, nekem ismerős ez a nyakék.".
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 26, 12:20:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #44 Dátum: 14 jan 26, 16:23:43 »

http://mangafox.me/manga/nisekoi/vTBD/c107/9.html
Középső panel, jobb oldalt. Itt a mellekre gondol? ikszdé

Arra Nevet

Amúgy érdekes milyen párhuzamok vannak az animével. A mostani anime részben van, hogy Onodera(idősebb) rájön, hogy valami nem stimmel, erre a mangában meg Haru Nevet

Amúgy, hol van Tsugumi?
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!