24 máj 15, 13:15:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 685797 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #1620 Dátum: 12 nov 16, 22:02:59 »

Igaz,hogy nem nagyon értettem mit mondanak,de szerintem a 4. Ova lett a legjobb!!!!!!! bow bow
Remélem majd lesz hozzá felirat.  Nevet Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1621 Dátum: 12 nov 16, 22:33:42 »

Én csak gyorsan beletekertem, hogy kapjak róla egy képet, hogy milyen is. És miután ahány helyre kattintottam  a lejátszó sávban, mindenhol csak meztelen lányokat láttam, rájöttem, hogy ennyi fanszervíz nem volt együttvéve 156 részben és 3 OVA-ban sem. ikszdé Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #1622 Dátum: 12 nov 16, 23:10:06 »

Off: Mozzillával nekem se hozta be, viszont Google Chromemal sikerült.

On: Hát ez nagyon kemény Nevet Már-már az számított ritka pillanatnak, hogy valakin ruha van Nevet A strandos jelenet tetszett, a vége is jó volt, de a csúcspont az a rész, mikor a csajok be vannak piálva  ikszdé Juvia már rá van folyva Grayre, Charle Happyn lovagol, Lucy meg rákattan Natsura Nevet
Várom a feliratot, mert sajnos nem vettem ki, hogy a fürdőben a lányok előtt bevallotta-e Lucy, hogy szerelmes, vagy csak barátként beszélt-e róla  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 23:12:59 írta pumpa28 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1623 Dátum: 12 nov 16, 23:18:27 »

A "fanszőrvízről" lenne egy észrevételem, ami felnőtt tartalmat feszeget (Remélem nem tilos): +18
A mellek már annyi különböző méretben és helyzetben előfordultak, hogy rengeteg olyan helyzet adódott a 4.Ovában, hogy egyszerűen nem lehetne reálisan kitakarni a mellbimbót, amit úgy oldottak meg, hogy sehogy. Konkrétan látni kellene már rengeteg helyzetben, de mégis nem látni ott semmit. Nem azt akarom sugallni, hogy rajzolják meg, csak annyit, hogy takarjanak ki a csajoknál eleget ahhoz, hogy ilyennel ne teremtsenek irreális képet.  Pirul Pirul Pirul

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1624 Dátum: 12 nov 16, 23:32:55 »

Érdekesnek hallatszik, majd megnézem én is Nevet

Bastian szerintem ezzel ugyanaz a helyzet mint a vérrel: Nincs ott, oda kell képzelni. Cenzúrának nagy szava van, de tényleg jobb lenne a te megoldásod, ha már ennyire rejtegetik  Pojén
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1625 Dátum: 12 nov 17, 07:30:13 »

Úristen mennyit szakadtam XDD Amikor a lányok berugtak,ja meg a macskák...kegyetlen volt,főleg Juvia meg erza. Nem volt durva fanservice ,annyira...Csak full perverzség volt ,egy kis humorral.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 07:34:00 írta dreamfolow » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1626 Dátum: 12 nov 17, 09:44:04 »

157.rész
Feldolgozott manga fejezetek: 267-268. Elejétől a végéig

A résszel abszolút megvoltam elégedve csak már megint az a fránya rajzolás rondított bele az összképbe nem beszélve egy elég nagy bakiról.

A bevonulások nagyon jók lettek. Tetszett, hogy feldobták néhány csapatét pár effekttel, mint a varjútollak vagy a mennydörgés.  Kúl
Ha már itt tartunk, akkor még meg kell jegyeznem, hogy a Sabertooth bevonuló zenéje iszonyatosan tetszett. Sajnálom ellenben, hogy semmi speciális effektet nem kaptak, csak sétáltak. Úgy tűnik van egy SS3 Goku is a csapatukban, akit borzalmasan rajzoltak meg a részben, viszont cserébe Rogue most az először értelmes fejet kapott, amikor Gajeel nevét említi.  smirksweat

Mavis mester behozatala felbecsülhetetlen  bow

A hangok: Jenny és a bemondó hanga nem tetszik. Chelia elviselhető bár jobbra számítottam(a hangját ugyanaz adja mint, aki Sherryét). Nalpudding hangja nagyon átjön, Rufus pedig az abszolút telitalálat nálam.  Mosolyog

Ivan Mester csak szerintem karcsú, illetve vékony? Mintha teltebb lett volna korábban.  Hmm?

A baki: Amikor mutatják a Nagy Mágiajátékok Programját, akkor ott van, hogy 6. nap ?????? és 7.nap ??????.
A verseny 5 napos szóval ezt elnézték a készítők. Nem kell mindennek a 7-es szám körül forognia.  smirksweat

Ajjaj... Lyon,Gray és Juvia egy versenyszámban... Ég áldja az emberiséget.  ikszdé

Jövő héten: Remélem emlékezetes feladat lesz a Rejtett Pojén

Edit: Akinek nem indult el az OVA, azoknak itt egy Youtube linkes(Még mindig RAW)  Mosolyog

http://www.youtube.com/watch?v=qCqdT0y0Pcw
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 18:43:41 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1627 Dátum: 12 nov 17, 10:33:44 »

Nagyon fasza lett ez elkövetkezendő ova-k új openingje! Ráadásul a blow away-t tetsuya és yuichi nyomatja nem csak előbbi az ending is jó ott pedig nem csak aya mint az előzőnél, hanem sayaka és satomi is beszállt mellé. Látszik, hogy nagyon megy az ft minden fronton anime/manga, mert nagyon nyomatják ez látszik az ovakból is meg hogy ez az op és ed már a 3. caracter song albumon lesz ráadásul igazából már a 4. mert előtte is voltak már caracter songok csak nem kaptak külön albumot... nem tudom, van-e még olyan anime ami akár ennyi caracter songot kapott volna aminek nyílván nem kis pénz az előállítása de simán vissza is hozza... és reménykedjünk, hogy a 298. fejezet is ova-ban lát majd napvilágot és nem pedig a sorozatban Ördögi

De nagyon faszán bele vitték a natsi háza kis extra fejezetet ami 12 oldalas csak, még hga az a mangában 7 évvel ezeőtt is volt, de a story szempontjából lényegtelen, nem befolyásolja... Meg milyen durván bepippantották már!! Ördögi Aya nagyon kitett magáért lucy nagyon durván nyomja...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 11:04:49 írta Sammy Blaze » Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #1628 Dátum: 12 nov 17, 12:31:51 »

Felirat kb. mikor lesz?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
FireHawk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #1629 Dátum: 12 nov 17, 17:48:55 »

Skacok mi van veletek.. egyszer kész van már reggel 10 kor a felirat az adandó részhez és már megint.. remélem nem kell várni hétfőig.. és köszi h vagytok és készítitek a részekhez a feliratot mert ti vagytok a legjobbak!!:D
Naplózva
Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #1630 Dátum: 12 nov 17, 18:49:44 »

Sziasztok az aktuális részhez szeretnék hozzászólni , hogy anno észrevettetek egy pár darab fura figurát a képeken pl PIros kutyust a háttérben . Itt én is találtam egyet Nevet 2 perc 11 másodpercnél baloldalt a lelátó első sorában Mosolyog ott van egy smiles kártya vagy mi a fene az Nevet Amúgy az OVA 4 mikor várható felirattal nem tudjátok véletlen ?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1631 Dátum: 12 nov 17, 19:38:43 »

Jó neked hogy te az ilyeneket is észreveszed xD...Amúgy jó rész volt.Szakadtam makarovon.Ja, és hiányoltam a feliratot Nyelvesít
Naplózva

Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #1632 Dátum: 12 nov 17, 20:33:06 »

ÁÁÁÁÁÁÁááááááááááá Végre megkezdődött a Mágiajátékok Nevet Alig bírtam kivárni a feliratot Mosolyog Annyira eltalálták Mavis hangját imádom mindig mikor beszél . ( Tenrou szigetnél is )
Naplózva
FireHawk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #1633 Dátum: 12 nov 17, 21:29:25 »

IMÁDOM!!!!! egyszerűen fantasztikus nincs még egy ilyen anime ami ennyire feldobja a hétköznapi életem :DD és visza hozza az életkedvem!!:)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1634 Dátum: 12 nov 18, 14:37:00 »

157:

Irtó izgi rész volt, tele információkkal.
Jellemezném kicsit mindegyik csapatot:

Fairy Tail A : Tetszik a spéci ruhájuk, főleg a csajoké. Elfman hatalmas volt, ahogy Wendy ruháját nézte ikszdé

Quatro Cerberus: Tök jó, hogy erről a céhről csak a sorozat elejéről volt kis informáicónk, de Mashima nem felejtette ki őket. Nem nyerte el a tetszésemet ez a Rock banda. Megj. : a feliratban miért azt mondák, hogy Vad NÉGYES, ha 5en vannak ? Vagy ez nem hiba ?

Mermaid Heel: Ez is ilyen töltelék céhnek látszik, mint a Quatro. A fehér öltönyös csajra hittem azt még az Op-ben, hogy Urtear. Viszont befigyel egy régi ismerős közöttük. Róluk is ugyanaz a véleményem, mint a Cerberusról, nem tetszenek.

Blue Pegasus: Ők mindenképp kellenek ide, hogy megadják a hangulatot ikszdé Az a kék nyuszi sok titkot rejthet Nevet

Lamia Scale: Nem tudom, miért kellett Sherry helyett a kis unokahúgát betenni. Jurával sok esélyük lehet, de ha Toby még mindig olyan hülye, hogy legyőzze magát, mint régen, akkor ajaj ikszdé Tetszett Obama beszólása is: Mi az hogy csak 4. ???

Raven Tail: Szörnybanda, hát mást nem nagyon tudok mondani. A sárga páncélosnak, ugyanaz a hangja, mint Ivannak vagy Hadesnak, nem tudom hogy ez az info ér-e valamit.

Fairy Tail B: Egyértelmű: ők a legjobbak Kúl

Saber tooth: Nagyon felvágnak, remélem hatalmasat fognak esni a lóról. Tetszett, ahogy Rouge nézte Gazillet Nevet

Ha top 3 kedvencet kéne mondanom, akkor 1.: Fairy Tail B 2.:Fairy Tail A 3.: Lamia Scale
Csak nem olyan rossz a FT., ha 2 csapat is bejutott Nevet

Továbbá elég random volt, ahogy megmagyarázták Mavis megjelenését is:"Unatkoztam, szóval idejöttem" ikszdé Azon a szinten volt, mint Natsu válasza, hogy miért tudja a Villámtűz elemet.

Ivan nagyon nézte Gazille-t, az meg nem mert ránézni, remélem mégsem fogják rossznak beállítani a vas sárkányölőt. Mindamellett a sárga páncélos Raven Tail tag is bambulta őt és Luxust nagyon.

Tetszenek még nagyon az új ostok is, pörgősek, szépen feldobják a hangulatot. Főleg a Quatro Cerberus megjenésekor hallható zene jön be nagyon. A "digitális" szereplő bemutató képek is faszák, nem csak azért mert jól néznek ki, hanem mert megláthatjuk, hogy is kell igazából leírni a nevüket latin abc szerint. Bár Erza is volt már Erza meg Elza is...

Bastian: tényleg 7 napos lesz, a mangában is ezt mondja Bolyhoska: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/7


« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 14:42:33 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!