24 máj 15, 03:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 685583 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #1605 Dátum: 12 nov 09, 20:01:46 »

Most találtam egy előzetest az OVA 4. részéről.Érdemes megnézni!!! Nevet Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=tbDPeO1ufHc
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1606 Dátum: 12 nov 09, 22:40:49 »

Hoppá mik lesznek ebben! Mit csinál lucy amikor olyan közel megy natsuhoz talán picit beivott? Nevet De látom bele teszik a natsu háza mini extra fejezetet is nagyon helyesen Ördögi

+ ahogy vártam a 3. ova után az ova-knál is op/ed csere lesz... mert uge az első 3 ova op-je az eternal fellows amit testuya vagyis natsu nyomat az edning pedig a this place aya-tól vagyis lucytól, és ezek az első carakter song albumon vannak... de idán kijött a 2. is és azt hittem hogy openingnek megy szintén testuya-tól a kizuna daro endingnek meg aya-tól a happy holdiday, de ahogy nézem az op a blow away lesz ahogy irja amit ahogy halolom szintén testuya nyomat és akkor valszeg az a happy tale amit ed-nek ír meg aya lesz ed akkor ez valszeg azt jelenti, hogy nemsokára jön a 3. caracter song album is...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 09, 22:49:12 írta Sammy Blaze » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1607 Dátum: 12 nov 09, 22:52:44 »

Húúú nagyon szép grafikája lesz, tele "epic" jelenetekkel Nyelvesít

Ahogy hallom új lesz az ova op-je és akkor gondolom már ed-je is. Nem biztos, de úgy vettem észre ezt is Natsu énekli, akkor a zárást Lucy seiyuuja fogja ? A mostani ova ed-t nagyon szépen dalolja a szinkronszínész, egyik kedvenc endingem Nevet
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1608 Dátum: 12 nov 10, 08:34:04 »

156.rész:
Feldolgozott manga fejezetek: 266. 11-20. oldal
Kemény 10 oldalból összeraktak egy  epizódot  Nevet

Összességében meg vagyok elégedve a résszel. Annak idején, amikor kijött a fejezet a mangában reménykedtem, hogy megtoldják valahogy az animében és nem okoztak csalódást.  Mosolyog

Meglepő módon meghagyták Erza domina páncélját is. Ej-Ej és még a vértől féltik az embereket  smirksweat

Elfman elég jól teljesített, úgyhogy emelem kalapom előtte. Jó csapattag lesz.  bow
Szegény Wendy  Neeem

Egy kis negatívum a végére: Miért kell mindig a Sabertooth legyőzéséről beszélniük Natsuéknak? Lassan már epizódonként mondják, amikor a mangában el sem hangzott, hogy "leverjük a Sabertoothot" csak annyi, hogy az élre törnek. Ha már Sabertooth, sok értelme volt Stinget és Roguet mutogatni a részben, mikor mondták, hogy minden csapattagnak a labirintusban kell lennie. A többieket bezzeg nem rakták oda, így elég furcsán nézett ki, hogy duetteznek a labirintusban  >.<#

Jövő héten: Csapatbemutató!  Kúl

Szinkronszínész/Szinkronszínésznő információ:

Vörös hajú csaj a Raven Tailből Shizuka Itō

Szöszi csaj bikiniben Mira mellett az openingben Kaori Nazuka

A kalapos Sabertooth tag: Tsubasa Yonaga

A többit majd idővel  Nevet


A 4. OVA iszonyat várós  bow




« Utoljára szerkesztve: 12 nov 10, 09:26:30 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1609 Dátum: 12 nov 11, 12:42:00 »

Na ezen én is meglepődtem. Fél mangafejezetet dolgozott fel az epizód, de olyan annyira teletették jó töltelék jelenetekkel, hogy amikor néztem, azt hittem hogy hármat karol fel a rész. A 400 mondat is befigyel a feliratban, elég lehetett lefordítani, köszönjük Cickany! Anno az első 50 részben volt mindig ilyen hosszú a felirat, és akkor dolgozott fel hármat Nevet Mindenesetre szépen megcsinálták 1 korrekt epizódra, példát vehetne ebből a One Piece anime.

A részről:

-Elfman bebizonyította, hogy tökéletes csapattárs, és még Happyra sincs szükség ahhoz, hogy ne essenek le Nevet
-Pyxis jelenetek is jók voltak, szegény ikszdé
-Erza páncélján néztem, egyet. És még azt hittem hogy a csábítás páncélja a legdurvább ikszdé
-Az epic fail a végén nagyot ütött, hogy Natsuék épp hogy beértek ikszdé

A következő rész a 8 csapat bemutatásáról fog szólni, ahogy látom. Megjegyzem, az előzetes alatt halható Natsu és Happy párbeszéd hatalmas volt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 11, 12:44:25 írta Csabi28 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1610 Dátum: 12 nov 11, 16:49:13 »

Nekem bejött ez a rész. Mosolyog Szerintem nem volt sehol semmi felesleg.
Kezdjük ott hogy sok csapatot vertek el az biztos. Nevet 15-öt minimum. ikszdé
Erza domina páncélja jól nézett ki és átjött az egész hangulat mint a mangában. Nevet
Pyxis nagyon aranyos volt mikor félt. Pirul Gray és Natsu párbeszéde azalatt is nagyon ott volt. ikszdé

Na most pár dolog amin csodálkozom.
Gray és lucy nagyon sokat vannak egymással. ikszdé Mikor mozog az egész égi labirintus akkor egymás kezét is megfogják. Pojén
A másik meg az amikor lucy és natsu zuhannak és amikor elfman kapja el őket ugye betörik a fal amin keresztül esnek és azután kérdezi gray meg erza hogy jól vannak e és ott meg már épp az a fal. Hmm?

A következő részt már nagyon várom, mert érdekel hogyan mutassák animében be a csapatokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 11, 19:14:30 írta Kentonsama » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1611 Dátum: 12 nov 11, 18:59:47 »

Jó rész volt. Meglepő, hogy így összetudták hozni csupán egy fél fejezet felhasználásával.

Tényleg elég furán festett, hogy 5-ös csapatok vannak de a sárkányölők és Leonék duóban szaladgálnak ide oda.

Felnevettem mikor Lucy menőzni akar a csillagszellemével erre Erza meg előveszi az iránytűt. Nevet Azért az meglepő, hogy bemutatnak egy még soha nem látott csillagszellemet, erre Natsuék, mintha már 1000-szer látták volna.

Wendy jelenete lefárasztott. Mindenki tudni akarja, hogy mi történ vele, erre meg ő kérdezi Lisana-tól! >.<# Ha már Lisana, csak szerintem változott meg a haja, mióta visszatért az edzésről ? Gondolkozik Elfmannak jól áll a pofaszakáll.  Kúl

A rész legjobb jelenete az volt, mikor a Tökfej (ezentúl így hívom! Nevet) egyesével felsorolta a tagokat, akik, olyan büszkék voltak magukra, mintha a spanyol viaszt találták volna fel, erre Tökfej közli velük, hogy épphogy beestek. ikszdé

A következő részre kíváncsi vagyok, hogy milyen mágusok lesznek ott. Bár az előzetesben mutattak egy nagyon ismerős hajat...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1612 Dátum: 12 nov 11, 20:05:58 »

Szerintem elfant elcsunyították,de eddig is az volt xd csak most sokkal.Lisanna haját? Ha visszagondolok rá, hm... talán a vége egyenes vagy mi?xd Amúgy elõször a tökfej elsõ ránézésre olyan mint egy vérbeli gonosztevö.Nevet de közbe nem is.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1613 Dátum: 12 nov 11, 20:21:05 »

Még nem láttam a részt de a lucy gray kézfogós jelenet meg, hogy együtt vanank az filler mert ilyen a mangában nem volt azon a 11 oldaon Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1614 Dátum: 12 nov 12, 06:48:47 »

Nem kell így fennakadni rajta...egyszerũen megfogja a kezét hogy le ne essen arról az izérõl...xd
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1615 Dátum: 12 nov 13, 10:21:57 »

Na betudtam potolni résszeket.
155:rész nagyon jó volt.
156rész hatalmas gratuálció 8fejezetböl ilyen szép részt összehozni Nevet teljesen olyan mintha egész mangából készülne Nevet, és sütötük hangja nekem is tetszik föleg amikor éppenhogy csak 8 hely Nevet Hahaaa  Pojén
Köszi linket jó lesz ova Nevet NatsuxLucy Grrrr Nevet Sexy aim.. khm ˘˘
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1616 Dátum: 12 nov 15, 19:01:24 »

Most néztem vissza a 140. részt, miután az OS színre lép. Itt mikor Lahar megy jelenteni a fejeseknek, hogy Midhnighték megszöktek, akkor az öreg mondja magában, hogy "Először ő, majd a 6 tábornok..." Most eset le hogy Gérardra gondolt. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1617 Dátum: 12 nov 16, 20:14:37 »

A 4. OVA Online megtekinthető, de még csak RAW:
http://my.tv.sohu.com/u/vw/33806061

Várni kell néhány másodpercet(jobb felső sarok jelzi), majd a videó elérhető lesz.

Update: Hát ez fenomenális volt.... Kúl Nevet Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 21:11:32 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1618 Dátum: 12 nov 16, 21:27:22 »

Nekem ott van felül valami 44 mp és amikor lejár az idő akkor csak egy fekete képet kapok és semmi több...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1619 Dátum: 12 nov 16, 21:45:05 »

Teszteltem még egyszer(Firefox  alatt): Miután a 45 mp lejár, akkor automatikusan elkezdődik a videó, semmit nem kell csinálni.
Kenton, a te esetedben lehet, hogy valamilyen bővítmény hiányzik Flash Player, Silverlight, Shockwave Flash vagy hasonlóak... Egyenlőre jobb ötletem nincs, sajnos. Lehet böngészőfüggő?   Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 22:15:41 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 106 107 [108] 109 110 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!