24 máj 12, 21:28:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.Gray-man  (Megtekintve 75668 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #240 Dátum: 10 ápr 01, 20:54:33 »

Ha megmondod mi volt az utolsó anime rész cselekménye akkor tudok segíteni(animében még csak a 90. körül járok).
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #241 Dátum: 10 ápr 01, 21:57:11 »

Hát én már befejeztem az animét, és szeretnék valami útbaigazítást, hogy honnan folytassam.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #242 Dátum: 10 ápr 01, 22:19:28 »

Én kiolvastam a mangát(mármint ami eddig megjelent) azért írtam hogy ha megmondod mi volt az utolsó anime részben(mert én nem tudom) akkor megtudom mondani hogy az merre van mangában Nevet
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #243 Dátum: 10 ápr 06, 11:59:14 »

Ez a mangafejezet jobban bejött mint az előzőek, az a csaj az elején nagyon kíváncsivá tett, és ez a "akkor is várni foglak ha öreganyók és öregapók leszünk" duma nagyon szép volt. Mostmár megvan hogy kit keres Kanda, kíváncsi leszek mi lessz ha megtalálja...lehetséges a bekövetkezése annak hogy Yu kedves lessz valakihez? Hmm?
Alma meg bekettyent, jól tette hogy levágta.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #244 Dátum: 10 ápr 06, 17:59:19 »

Az a vicces kb 1 hete néztem meg animét, de jó formán semmire sem emlékszek Nevet. Ha jól tudom utolsó részeknél zúztak le nagy nehezen valami 4-es szintű akumát, ami valami női lényre hasonlított Nevet meg utolsó rész vége felé mondta el a gróf, hogy Allennek valami köze van a 14. noéhez, vagy valami hasonló nem emlékszek teljesen ,mert annyira nem kötött le anime.
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #245 Dátum: 10 ápr 06, 19:51:54 »

Én is pont ma fejeztem be az animét, a manga a 158. résztől folytatja az anime történéseit.

A végére az animáció is nagyon sokat fejlődött, eleinte a harcok elég gyengék voltak ilyen téren de mikor a generálisok zúzták  már nagyon ott volt.
Road tök cuki volt az ünnepségen, a Grófnak pedig még a normál alakjában is tök jól áll ez a hangxD
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #246 Dátum: 10 ápr 06, 19:56:20 »

Köszönöm szépen a segítségedet Den azt hiszem belefogok mangába. Roadot az cuki volt az elejétől imádtam Nevet.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #247 Dátum: 10 ápr 06, 21:37:12 »

Én nekem a mostani manga sem nyerte ela  atetszésmet szeretném ha végre nem emlékekben utazgatnánk...Meg nekem vmiért a mangaka rajzstílusa zavaros és nehezen érthető... Mindenestre remélem előbb utóbb elsz belőle anime mert a végére olyna jól belejöttek ott...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 06, 21:38:10 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #248 Dátum: 10 ápr 06, 21:51:46 »

Szerintem a következő fejezet, már nem Kanda emlékeiben fog játszódni, szal nyugavér és csigalom Nevet
Már alig várom, hogy folytatódjon az érdemi történet!
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #249 Dátum: 10 ápr 16, 20:20:33 »

Jó kis anime a D.gray man  de pont a legjobb részeknél félbehagyni halálos bűn Szomorú Viszont a manga gépzsír csak a havi megjelenés elég lehangoló Szomorú

Am nem nagyon értem mert nem vagyok perfect angolos szóval kedvenc lédús gyümölcsünk ( Alma ) miért kattant be ?
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #250 Dátum: 10 máj 07, 14:13:25 »

Ahogy nekem lejött lédús barátunk azért kattant be mert rájött hogy ők igazából hogy is lettek létrehozva, azaz halott exorcistokon végzett kisérletek végtermékei.

Az új részben végre vége szakad a flashbacknek, Alma szép sütemény lett(term. almás), de más sajna nem is nagyon történt, kicsit soványka fejezet volt, de persze ennek is örülök Nevet
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #251 Dátum: 10 máj 08, 11:31:02 »

Jó fejezet volt végre történt vmi. Minden tökéletes lett volna ha nem lett volna ennyire soványka fejezet...
Most remélem egy Yuu vs. Alma harc jön...
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 08, 11:31:48 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #252 Dátum: 10 aug 08, 16:02:53 »

manga ch.197

Hát a D.Gray-man manga szerintem eddig is mindig hozta a szintet, de az ehónapi adag valami egészen ütős lett. Először Alma kattant be, aztán lassan Kanda is, aztán Allen csak segíteni akar erre azon veszem észre magam, hogy Kanda vs. Allen harci képsorokat csekkolok...nem tartott sokáig, viszont annál ütősebb lett a befejezése: Allen szépen meglékeltette magát a haverral és most megint esély van a 14. villanására. Már alig várom. Nevet

Amúgy új vagyok ezen a fórumon, eddig csak olvasgattam, de kedvet kaptam irkálni is. Hello midnenkinek, mert köszönni illik.  Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #253 Dátum: 10 aug 08, 20:07:12 »

Üdv! Mosolyog

Nos a manga tényleg egész jó volt, csak szerintem a rajzolásán látszik, hogy a művésznő bizony nem teljesen egészséges sajna. Szomorú
Egyre nehezebb eldönteni, hogy ki kicsoda, Allen-t a borítón eleinte meg se ismertem, mindenkinek ugyanolyan stílusú feje volt ebben a fejezetben.
Persze ettől még a rajzolás mindig nagyon szép, profi munka, csak olyan túlzottan egyhangú mostanság, szinte az első fejezetben jobban ki lehet venni a fejeket, hogy kihez tartoznak, ott nem kellett azon gondolkodni külön...mindenesetre, remélem javul majd a mangaka állapota, és nagyon örülök, hogy ilyen betegen is rajzolja nekünk ezt a remek mangát.^^
Naplózva

Lenalee Lee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #254 Dátum: 10 aug 29, 18:52:01 »

Nagyon jó anime. De mért hagyták félbe?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!