24 máj 04, 08:21:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját Bleach karaktered és zanpakutod bemutatása.  (Megtekintve 25772 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #45 Dátum: 12 dec 20, 19:36:15 »

Jól van emberek beszállok a bizniszbe egy extra történettel, infókkal amik Naraku-t lengik körbe Nevet Nevet Nevet (én is igyekszem 21:21-kor feltenni Nyelvesít )
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #46 Dátum: 12 dec 21, 21:21:11 »

                                                             A HÁROM GETSUGA TENSHOU-S KARD!


Nos eljött az idő hogy, megtudjuk az összefüggést a 3kard között. Hogy tud mind a 3 Getsuga Tenshou-t használni? És íme a válasz!:
 Réges-régen (Még a régi Gotei 13 előtt jó pár évvel) teljesen más volt a Lelkek Világa. Akkoriban nagy zűrzavar uralkodott egész SS-ben így hát valakiknek át kellet venni az irányítást. Volt 3 harcos akik akkoriban a Shinigami-k feladatát látták el, az az halomra ölték a Hollow-okat. Ők hárman voltak a legerősebbek; Kabi, Inbi, Koukon, ők voltak akik legelőször szerezték meg a Shikai szintet, ezzel együtt véve ők is léptek kapcsolatba legelőször a Zanpakuto-jukkal. Inbi, Kabi fia volt, míg Koukon csak egy nagyon távoli rokon.
Közöttük egy nagyon erős kapcsolat lett és mivel akkor nem tudták még hogy, van Bankai így nem fejlődtek tovább hanem kifejlesztettek egy képességet amit mind hárman ugyan úgy, ugyan olyan erővel bármikor használhatnak. Igen ez volt a Getsuga Tenshou! 20évbe telt az hogy, "maradandóra" fejlesszék. Inbi-é kék-fehér, Kabi-é fehér-kék, Koukon-é kékeszöld lett. Ez a támadás felért egy mostani Bankai+hollow mask Getsuga Tenshou-jával. Mind a hármuknak volt saját területük amit védelmezniük kellet. Inbi a Huecho Mundo-ba ügyelt a rendre, Kabi a Lelkek világában, míg Koukon a pokolban. Majd évente egyszer találkoztak SS-ben és elmondták egymásnak a fejleményeket, ez így folyt még 3éven keresztül míg nem a 4.évben csak Inbi és Kabi voltak ott a pontos időben. Vártak még 3órát hátha eljön Koukon és ha nem utánna mennek a Pokolba, végül kinyílt egy vérvörös rés az égen és Koukon leesett belőle. Koukon halálos sérüléseket szerzett és földre érkezése után meg is halt, de még előtte hozzá ért Inbi és Kabi-hoz is. Eközben a vörös rés nem záródott be és a pokol legerősebb szörnyetegei kitörtek, Inbi és Kabi legyőzte őket és lezárták a rést, majd ők is bele haltak sérüleikbe.
 Koukon azért érintette meg őket hogy, a Getsuga Tenshou ne vesszen kárba. Mármint Koukon kifejlesztett régebben egy "pecsétet" amivel a körforgásba bele zárhatja a Getsuga Tenshou-t és így nem csak a sajátja hanem Kabi és Inbi Getsuga-ja is haláluk után bekerült a körforgásba ami úgy mond igen sokáig keringett a levegőben. Pontosabban szólva majd nem 2100 évig. És ezáltal a Getsuga Tenshou újjá született a három "örökösben" Zangetsu-ban, Engetsu-ban, és Kazetsu-ban!

Kurosaki Ichigo - Zangetsu - Tensa Zangetsu

Ichigo Shikai Getsuga-ja: http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120326001102/bleachfanfiction/images/thumb/2/25/Getsuga_Tenshou.png/640px-Getsuga_Tenshou.png
Ichigo Bankai Getsuga-ja:
http://image.hotdog.hu/user/Kiraayano/magazin/Getsuga_Tenshou.jpg

Kurosaki Isshin - Engetsu - ????? ????????

Isshin Zanpakuto-ja alap formában: http://images.wikia.com/bleach/pl/images/e/eb/Ep297_Engetsu.jpg
Isshin Getsuga-ja (alap formában!):
http://images.wikia.com/bleach/en/images/archive/b/bb/20110705015306!Isshin_getsuga_tenshou.jpg

Ahate Naraku - Kazetsu - Sangai Kazetsu

Naraku Getsuga-ja Shikai formában: (főként kék, kívül zöld, Naraku alap lélekenergiája zöld)
http://i.imgur.com/xWxre.png?1?6645
Naraku Getsuga-ja Bankai formában:
http://i.imgur.com/eaL1G.jpg?1?1237 (főként zöld, kívül kék)


Miért van/volt Naraku eszméletlen?
Először mindenki azt hitte hogy, Zaraki ütésétől amit Naraku fejére ütött, de később rájöttek hogy, azért olyan erőset nem üthetett hogy, már majd nem egy hónapja kómába van Naraku. Akkor miért?
 Unohana kapitány se értette miért nem ébred fel Naraku, pedig a fizikai sérülései kívül-belül meggyógyultak. Két ember tudta hogy, mi történik, - bár a másik inkább csak sejtette - egy Ahate Naraku a másik pedig: Genryūsai Shigekuni Yamamoto! Egyedül Yamamoto főkapitány vette észre hogy, Naraku-nak szép lassan emelkedik a lélekenergiája, ami kissé aggasztotta. Naraku 32. napja van kómában, és senki sem sejti miért. Viszont a 33.napon már nem aggasztotta senkit Naraku állapota sőt csak a harcra koncentráltak! Ugyanis megérkeztek a Quincy-k! Hatalmas harcok történtek amiket nem írok le hisz arra ott a manga. Vége lett a csatának ám Naraku még mindig alszik... Itt az ideje megnézni mi történik oda bent:

 ~A bajnokságon Zaraki ütése után~
 Naraku felébred a belső világában és nem lát mást mint a kékeszöld talajt ami a talpa alatt van és egy vöröses-feketés holdat az égen. Elkezd sétálni majd meglátja a Zanpakuto-ját, Kazetsu-t! http://i.imgur.com/Cbgoo.jpg?1?9575
 Kazetsu ezt mondta: "Megmondtam hogy törleszteni fogsz. Mivel idáig kétszer voltál itt(először a Shikai megtanulása miatt, másodszor az ideiglenes Bankai miatt) egy jó ideig itt maradsz és harcolsz. Akkor fogsz innen kimenni ha én azt úgy akarom."
~Elkezdenek harcolni~
 Naraku megkérdezte: "miért kell harcolni ha úgyse halhatok meg?"
Kazetsu távolabb ugrik és leteszi a kardot:"Amikor először jártál itt, emlékszel hogy milyen volt az égbolt?(kék) és amikor megmentettelek?(sötétebb kék) És nézd meg most! Olyan mint a nap lemente, kezd sötétedni ami egyedül a te hibád! Ha egyszer besötétedik itt akkor mind ketten meghalunk!"
Naraku csak nézett, teljesen nem fogta fel de tudta hogy, rossz dolog fog történni ha így marad.
Kazetsu:"Veszítettél a büszkeségedből, el gyengültél... ha sötét lesz, ez a hely olyan lesz mint az a hold!"
Naraku:"Mégis mi van ott?"
Kazetsu:"Addig örülj míg nem tudod...Erőssé teszlek, megtanítom a Bankai-t!"
 ~37nappal később~
Naraku felébred és olyan hatalmas lélekenergiát bocsájt ki hogy, az orvosi szoba amibe feküdt, porrá lett. Úgy fogta fel mint egy álmot, és amikor bejött Kotetsu Isane hadnagy, Isane mondta neki:"Még is hogy nőtt meg így a lélekenergiád?" Naraku csak nézett mint Rozi a moziban, és valóban érezte hogy, a lélekenergiája majd nem akkora mint Kensei kapitányé, és rögtön elrejtette nagyából az ereje felét, és megkérte Isane-t hogy, ne mondja el senkinek.
És megkérdezte:"mennyi ideig nem voltam az eszméletemnél?" Isane mondta hogy, 37napig.
Naraku:"Mi történt ez idő alatt?"
Isane lehajtja a fejét és mondja:"Megtámadtak minket, és megölték Yamamoto főkapitányt."
Naraku mérges lett, és kérdezte:"hol vannak a támadók?" - "Nem tudjuk még."
Rá néz a kardjára és látja hogy megváltozott, és innen tudta biztosra hogy, nem álom volt és képes a Bankai-ra.
http://i.imgur.com/L0KWB.jpg (Ez az új Shikai állapot, ami akkor tűnik el ha Naraku azt akarja vagy ha a lélekenergiája szinte a padlón van)

~A JELEN!~
 Bár háború van az emberek világában is szükség van a Shinigami-kra. Ugyanis egy városban az erős lelkek sűrűsége csak növekszik ami sok erősebb hollow figyelmét is felkelthetik, ez a város Budapest kacsint . Kyoraku és Ukitake szerint ez a hely lehet ahol a lelkek sűrűsége elég naggyá válhat ahhoz hogy, megalkossák a Palota Kulcsát. Ezért 3Shinigami-t küldenek ide hogy, védelmezzék.
A három Shinigami:
-Ahate Naraku, 9.osztag 4.tiszt
-Mugichi Shan Kyasha, 4.osztag - tiszt rang nélküli (gyógyító tisztet nem küldhetnek most)
-Sodekuchi Shuuren, 11.osztag 19.tiszt (képes a Shikai-ra, de ököllel szokott harcolni)

 Igazuk volt a kapitányoknak valóban sok hollow tűnik fel a városban amit Narakuék szépen írtanak. Nem tűntek még fel erősebb lidércek egészen DECEMBER 21.-ÉIG!

 
~2héttel később, December 21. 00:06~
 Naraku és Kyasha megérezték hogy, 2 Vasto Lorde szintű hollow jelent meg Budapesten, Naraku azonnal értesíteni akart Seiretei-t de nem volt kapcsolat így a környéket sem tudták le fagyasztani. Naraku és Shuuren mentek csak oda hozzájuk hiszen  Kyasha-t szimplán a hollowok lélekenergiája is mozdulatlanná tenné. A Hollowok meglátták Naraku-ékat és megkérdezte a csuklyás:"Miért nem tudunk átmenni SS-be?...Te vagy az egyik részt vevő a bajnokságról, nemde?Ahate Naraku.--- Hát nem emlékszel rám?"
Naraku csak áll és nézi őket de sehogy se jut eszébe, és mondja: "Nem tudom miért nem lehet átmenni SS-be, és rád sem emlékszem."
-"Tényleg, hogy is emlékezhetnél miközben ájultan hevertél a lelátón egyetlen ütés miatt. Hol van Zaraki Kenpachi?"
-"Biztos alszik SS-ben, így hát velem fogsz megküzdeni!"
-"Nem akarlak lehangolni, de a te teljes erőd sincs annyi mint, egy Gillian szintű Hollow-é."
-"majd meglátjuk... !BAN-KAI!"
 Naraku rá ront a csuklyás hollow-ra és átszúrja, de a hollow semmi jelét nem mutatja annak hogy fájdalmat érezne, majd ezt mondja: "Kár hogy, nem láthattad a harcomat Zaraki ellen, tudnád milyen gyenge voltam akkor - leveszi a köpenyét - Azóta arrancar-ból, Arrancar-Vasto Lorde-á változtam, és a hollow lyukat a testemen oda helyezhetem ahova akarom, akkorává amekkorává akarom, és amint látod van Zanpakuto-m is amin szintén van egy lyuk, had mutassam meg mire vagyok képes."
Egy pillanat alatt Naraku előtt termett majd a kardját Naraku mögé helyezte, és a hollow lyukból és a kardján lévő lyukból is kilőtt egy-egy Cero-t. Naraku nem tudott kitérni és telibe kapta a támadást, aztán köddé vált és ismét felülről érkezett egy: GETSUGA TENSHOU!
 A hollow nagyon meglepődött míg a másik leült egy ház tetejére és csak nézte a harcot, majd oda szól Shuuren-nak:"Hééé, Shinigami! Ne állj az útjukba, üllj le és nézd..." Shuuren így is tett csak nem a harcot hanem a törökűlésben lévő Hollow-ot figyelte.
 Narakunak sikerült sérülést ejteni a hollowon, de számára jelentéktelen volt az a sérülés, így hát Naraku elkezdett Shunpo-val körözni a Hollow körül míg nem egy tornádó keletkezett bedugta a kardját a tornádó közepe felé majd mondta: Sashiki Getsuga Kyohaku!
Egy tornádó vette körbe a hollowot majd Naraku aktiválta a Getsuga Tenshou-t és a "dobócsillagra" ment át a Getsuga amit jó párszor kilőtt a Hollow-ra!
 Ez már elég volt ahhoz hogy, a Hollow ezt mondja:"Erősebb lettél, viszont ha aktiválnám a 2.szintet vajon akkor is ilyen erős lennél hozzám viszonyítva? - Naraku kimeresztette a szemeit hisz erről meg is feledkezett - Most vissza vonulok még vissza jövök és ajánlom hogy, itt legyen Zaraki Kenpachi mert ha nem, az egész város elpusztul!"
 ~Ezzel elmentek, de nem Garganta-t használtak hanem valami mást."
Naraku nagyon mérges lett és egyszer csak megjelent egy ember mögötte:" Hááá jó béna vagy, használtad a Bankai-t ő ki se engedte a kardját, de így lemart téged és besz*rtál tőle...mellesleg-*ásít*- nem is értem miért nekem kellet jönnöm.  Faceg "

To Be Continued!

Naraku új bankai-a, ugyanis az is fejlődött:
http://i.imgur.com/VOENk.jpg?1
Banjou Kurushimi, az Arrancar a bajnokságról új formában!:
http://i.imgur.com/2l455.jpg?1

És 21:21 Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 20:30:39 írta Ahate Naraku » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #47 Dátum: 12 dec 21, 22:30:06 »

Bemutatom a 0. osztag legkülönlegesebb tagját : „ Kogane Bisuto - Arany Bestia ” Shigeko Zeshin -t: < http://i.imgur.com/D3WA5.jpg > Története 1000 évvel ezelőtt kezdődött mikor a Quincy-k fellázadtak. Az ifjú Zeshin ekkor vesztette el egész családját és házát. Édesapját a szeme láttára vágták le, aki nem mellesleg tagja volt az ősi Gotei 13-nak.
Ezen a képen Yamabá mögött látható: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/12
A súlyosan megsebesített haldokló apjához odafutva, csak a elképzelhetetlen fájdalmat érezte Shigeko, de az apja nem esett kétségbe és azt mondta: „ Fiam  a 8 nagy nemesi ház egyik büszke szülöttje vagy. Küzdj, harcolj, szenvedj  rogyj le a földre majd állj fel hogy végül  olyan erős shinigamivá válj mint eddig senki. ”  Az apja utolsó szavait megfogadva még elszántabbá vált hogy shinigami legyen. Yamamoto-tól azt kérte hogy tanítsa meg a kardforgatás alapjaira, aki azt mérlegelve hogy ő a  Shigeko ház  utolsó leszármazottja belement. Hosszú időnek kellett eltelnie, mire Zeshin-nek a Quincy-k ellen érzett gyűlölete és bosszúvágya lecsillapodott, így meglelve a belső nyugalmat a lelkében. Elment SS-ből, hogy  megismerje maga és kardja  határait és képességeit. Közel 275 évnyi edzés után óriási reiatsuval és saját lelkének egy kis részét két darabra megosztva ikerzanpakutokkal tért vissza. (Ezzel megalkotott valamit újat amely hozzájárult Soul Society történelmének alakulásához) Visszatérte után elvállalta az akkoriban megüresedett 11. osztag Kapitányi posztját. ( Ekkor körülbelül 725 évvel ezelőtt hagyta el címét Unohana Retsu „ Yachiru ” aki ezentúl a gyógyításnak szentelte magát.) Az SS-ben egyszer sem húzta vagy engedte ki ikerpengéit. Rejtélyes figura volt. A 11. osztag elfogadta kapitányának ezzel ő lett a 2. Kenpachi. Hadnagya az akkor nagyon gyorsan feltörekvő és tehetséges: Prezoki Zenkori lett. ( Igen ő az első karakterem ) Egy küldetés alkalmával az első 3 tiszt és további 30 ( 11. osztagos ) shinigami előtt tépett szét pusztakezes harcban karmaival és reiatsujával 10 gillian-t. Ettől  a naptól fogva úgy hívták hogy „ Kogane Bisuto ” az Arany Bestia. Két év se telt el a Lélekkirály felfigyelt képességeire és beválasztotta a 0. osztagba.
Helyét hadnagya Prezoki Zenkori < http://i.imgur.com/7UPF0.png > vette át aki így vált 3. és egyben a legerősebb Kenpachi-vá , de erről később ikszdé

Shigeko Zeshin ikerzanpakutoiról ( hátán látható < http://i.imgur.com/D3WA5.jpg > ) nem sokat tudunk, csak annyit hogy hosszú és fáradalmas edzés során szétválaszotta a lelke egy kis részét. Lelkének e darabjának  egyik fele a bosszúvágytól és hargtól izzó, a másik fele pedig a hidegvért és nyugalmat sugárzó részre szakadt szét amely tulajdonképpen a két penge.
A bosszúvágy Shigeko számára a Véget jelenti , a lelki béke és nyugalom pedig a Világot.
Így tevődik össze a ikerzanpakuto neve: Világvége ! ( Sekainoowari  ! ) (mondtam hogy jött az ihlet Nevet)
Elárulom még hogy hívja elő amit eddig még senki előtt nem tett meg:
SHIKAI: „ Ha a nyári nap tüze perzsel, a téli Hold fénye pedig fagyaszt akkor sújts le Világvége ! ”
BANKAI: „ Sújts le Világvége ! ” ( Kiriotosu shi Sekainoowari ! )

Shigeko és kardjainak képességei maradjon rejtély.
( Egyszer leírom majd, de sokat amúgy elárul pl. a pengék markolatának színe és shikai-ba való előhívásának szövege is )
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 21, 22:32:33 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #48 Dátum: 12 dec 21, 22:39:22 »

Nem semmi Zaraki! Nevet Jó látni hogy, ilyen hű vagy a 11. osztaghoz Pojén . Sose gondoltam volna hogy, valaki egy bestia Shinigami-t fog csinálni ebbe a topic-ba, és no lám, igazad volt tényleg nem hétköznapi kapitány szintű Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #49 Dátum: 12 dec 21, 23:04:11 »

Kösz Ahate Naraku kicsit megkésve (filmet néztem) de feltettem.
Egy különlegességet akartam alkotni, aztán beugrott Komomura így aztán jöttek a víziók ... aminek a végeredménye ez a pofás 0.osztagos lett. Gondoltam én is úgy alakítom az eddigi karaktereim történetét, hogy azok egybefonódjanak és így jutottunk el odáig, hogy a 11. osztagba kötött ki  ha csak egy kis időre is az Arany Bestia.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #50 Dátum: 12 dec 22, 11:47:59 »

Szép reggelt! Nevet Még tegnap este megcsináltam a másik Hollow-ot és kitaláltam egy kisebb sztorit hozzá Nevet
Tényleg Zaraki hogy tetszett a kardok kapcsolatáról a sztori? Nevet kicsit improvizáltam benne mert 21:10 körül jutott eszembe hogy, megírjam smirksweat

 Shogun http://i.imgur.com/2Owy6.jpg
 
 A múltjáról senki nem tud szinte semmit, a legfontosabb tudni való róla az hogy, ő volt az első lidérc aki elérte hogy, soha többé ne legyen Hollow lyuk a testén és ne legyen Hollow maszkja. Tulajdonképp magába olvasztotta az erejét, szó szerint a testébe. Ha úgy nézzük Shogun eltörölte a Holllow határt amiről Aizen is papolt. Jelenleg kevés képességét ismerjük, viszont úgy mint az Ichigo vs Aizen harcnál, Naraku csak akkor észlelte az elsöprő lélekenergiáját amikor a nagy részét lecsökkentette az észlelhető szintre.

A legfőbb ereje: (alap formában! van 2.formája ami majd későbbiekben kiderül!  kacsint)
-  Általában a jobb tenyeréből növeszt ki egy kardot, és szimplán ezzel szokott harcolni. Ha durvul a harc akkor a másik tenyeréből is növeszt egy kardot és kettővel harcol. Egyetlen csapása felér Kurosaki Ichigo legerősebb Getsuga Tenshou-jával! http://i.imgur.com/u19ci.jpg
- Egyszerű Cero, olyan amilyet a Vasto Lorde-ok használnak(Ez a Cero Starrk-éhoz hasonlít mind erőben és kinézetben is)

Jelenleg annál a "szervezetnél" van ahol Banjou Kurushimi is. Erről a szervezetről majd máskor írok részletesebben, egyenlőre annyi hogy, a vezetőjük ismeretlen, a céljuk állítólag A Pokol felszabadítása, a főhadiszállásuk helye is ismeretlen. Shogun a legerősebb a szervezetnél (A vezér után), viszont rajta kívül 5 hatalmas erejű "szörnyeteg" van.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 22, 11:49:22 írta Ahate Naraku » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #51 Dátum: 12 dec 22, 22:22:25 »

Bleach Karakterem: http://i.imgur.com/7UPF0.png
Zanpakutom: http://i.imgur.com/XMARU.png
Zanpakutom valódi alakja: http://i.imgur.com/P0HLP.png


Prezoki Zenkori vagyok 723 évvel ezelőttről Soul Society legpokolibb és legerősebb shinigamija a 3. Kenpachi.
A „ Zankoku = Kíméletlen ” néven elhíresült 11. Osztag Kapitánya ( Juu Ichi Ban Tai Taicho ) : Prezoki Kenpachi

Történetem 750 évvel ezelőtt kezdődött amikor beléptem a Shinigami Akadémiába. Gyorsan vettem az akadályokat, de már akkor feltűnt hogy a közelharcrban érzem igazán jól magam. Az Akadémia elvégzése a után az Unohana Retsu által vezetett 11. osztagba jelentkeztem. Idővel egyre feljebb és feljebb törtem a ranglétrán. Miután Unohana kapitány lemondott a címéről új kapitányként Shigeko Zeshin-t kaptuk meg akiről eleinte semmit se tudtunk, de lassacskán kiderült, hogy egy nagy múltra tekintő ház utolsó tagja, aki nemrég tért vissza hosszú edzéséből. Ekkora már képes voltam használni a Shikai-t és a Bankai-t az utóbbit 730. évebe értem el. A harci bemutató alkalmával amit azért tartottunk, hogy Zeshin kapitány kiválassza jobb kezét a hadnagyot. Feltörekvő 7. tisztként a 3. tiszttel a legjobb barátommal Watozu Roku-val küzdöttem. Shigeko taicho felfigyelt rám, mikor a harcunkat nézte. Nehéz küzdelemben a barátomat lefegyverezve megnyertem a párharcot. A gyakorlat után a kiváló teljesítményemért Zeshin kapitány személyesen kért fel hadnagyának, így 725-ben én lettem a Zeshin jobb keze. Furcsának találtam hogy a kapitány egyszer sem húzta elő a ikerzanpakutoi-t. Egy küldetésen ahol Gillian-októl kellett megtisztítanunk egy területet a puszta fizikai erejével tépte darabokra, szelte fel a Menos-okat. Ezentúl az „ Kogane Bisuto = Arany Bestiának ”-nak hívtuk. Sokat tanultam tőle így fejlesztve tovább a képességeim, nagy sajnálatunkra 2 évre rá hogy kapitány lett előléptették és a 0. osztag-ba került. Hadnagyként jelentkeztem a kapitányi címre. A kapitányok előtt bemutatva a zanpakutom Shikai és Bankai képességeit, emellett a kidou technikákban való jártasságom megszavazták hogy én legyek 11. osztag új kapitánya ezzel a 3. Kenpachi. A 723. évben a kapitánnyá válásom után 11. hónappal Yamamoto Genryuusai főkapitány a Bankai-om pokoli képességeit és ereje nagyságát ismerve egy bizalmast feladattal látott el, amivel egyszerre fiatal kapitányként probára akart tenni, de emellet pedig egy nehéz felderítő feladatot bízott rám. Bízva képességeimben egyedül küldött el Hueco Mundo-ba , hogy ott felderítsem az akkori nagy lidérc aktivitás rejtélyét a Menos-ok erdejében. Odaérve hihetetlen nagy reiatsu-t érzékeltem, de olyan gyorsan változtatott irányt hogy nem tudtam követni. Továbbá megfigyeltem, hogy a Gillian-ok menekültek valami elől és mindig abból az irányból ahonnan éppen a hatalmas reiatsu áradt. Egy erősebb Arrancar-ra gyanakodtam, de nem sokszori próbálkozásomra se találtam rá. Utam során Menos-ok ezreit gyilkoltam le a zanpakutommal a Poklok Királyá-val. A kutatást folytatva egy éppen menekülő 100 Gillian-t számláló horda támadt rám. Egyszerre lőttek felém 100 cero-t, és azóta a naptól fogva nem számoltam be további fejleményekről és adtam magamról életjelet a Gotei 13-nak.
Eltűnésem pillanatáról készítettem egy képet: < http://i.imgur.com/UX6D1.png > a többi 99 Menos-t képzeljétek oda. A képen látszik, hogy kimondom a BANKAI-t és már törnek fel a láncok (csak egyet csináltam) a pokolból amik ha átszúrom a Gillian-okat az lehúzza őket. Emellett használhatom még a Bankai-om másik két képességét amire ha valaki netán nem emlékezne bemásolom. Rátok bízom, hogy miként vélekedtek az eltűnésem kapcsán ezen információk tudatában.

Zanpakutom neve: Poklok Királya ! ( Naraku no Kouzoku ! )
Hívószava: „ Kárhoztasd el! Poklok Királya! ” ( Korasu ! Naraku no Kouzoku ! )

Alapforma: Kardom alapformája egy sárkányszárny keresztvassal, a markolat végén pedig egy sárkányfejjel ellátott katana. Ilyenkor rendeltetésszerűen gyorsan és precízen vágok vele.
Balról az első katana a képen: < http://i.imgur.com/XMARU.png >

SHIKAI: „ Kárhoztasd el ! Poklok Királya ! ” ( Korasu ! Naraku no Kouzoku ! )
A kardom pengéje megnagyobbodik, a markolata elcsontosodik, a keresztvasa pedig egy démonfejet ábrázol.
Ebben az alakban a közelharcra van kiélezve a kard például: nagy vágófelület.
Ezen alakot a középső kardon láthatod: < http://i.imgur.com/XMARU.png >

Shikai támadások és képességek:

•   Kárhozat Tüze ! ( Kokuhyou no Gogyou ! ) :  A zanpakutom éle mentén  vörös-fekete lángokat tudok lőni ami reiatsu-n alapul.

•   Pokol Láncai ! ( Heru no Renketsu ! ) :  Ha  kétszer megváglak, úgy  hogy a vágások keresztezik egymást, akkor a találkozási pontnál egy lánc fűződik bele a sebedbe, ami a pokolból jön fel, és  korlátozza a mozgástered.

•   Pokol Büntetése ! ( Jigoku no Keigoku ! ) : Ezen képesség abból áll, hogy ha a kardom megsebesít, akkor iszonyú fájdalmakat élsz át, mintha belülről mardosna, égetne a seb.

BANKAI: „ Végtelenség Szenvedése ! ” ( Zennou no Kunou ! )
A zanpakutom külseje durván megváltozik. A vágóél kialakítása recés lesz, amely nagyobb fájdalmat és roncsolást okoz.
A keresztvas is recés lesz, mint a felette látható rész is aminek a közepén egy szem látható a Poklok Királyának szeme.
A shikai képességeket ebben a formában is használom, de jóval kevesebb reiatsu-t emésztenek fel.
A penge a képen jobb oldalon látható: < http://i.imgur.com/XMARU.png >
 
Bankai támadások és képességek:
 
•   Pokol Haragja ! ( Jigoku no Rokujou ! ) : Ilyenkor a Pokol úgy veszi mintha te megszöktél volna onnan, és azért hogy visszaszerezzen téged, felruház engem a hatalmával, hogy visszaküldjelek oda. A hatalom által az erőm, a gyorsaságom és a reiatsu-m is megháromszorozódik.

•   Pokol Páncélja ! ( Jigoku no Gosuku ! ) : Hogyha az ellenfél elég erős, akkor a Pokol hatalmát egy páncélba sűrítem, és azt öltöm fel magamra, ami ugyanaz mint a zanpakutom valódi alakján lévő páncél. Így egy elég erős védelmem lesz, amit igen nehéz átütni.

•   Végtelenség Szenvedése ! ( Zennou no Kunou ! ) : Ez egyben a végső technikám neve is amelyet úgy kell elképzelni, hogyha átszúrlak a zanpakutom bankai formájának egészen a penge 2. és 3. recéje között lévő részéig akkor a szem  egy pillanatra lecsukódik, és markolat végén lévő a láncon függő medál elzárja a lelked minden szellemi erőddel együtt. A Pokolból feltörő 666 lánc beléd ágyazódik, és leránt téged a legmélyebb szintre, ahol a végtelenségig szenvedsz.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 23, 11:23:16 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #52 Dátum: 12 dec 22, 22:54:57 »

Na, ha ennyire fellendült itt a fanfic-írás, én is beírom Mei teljes sztoriját. Illetve amennyi eddig megvan, mert hogy végül mi lesz vele, arra még nem sikerült rájönnöm.

Tehát ugye ott hagytam abba, hogy a 2. osztag 5. tisztje, és tudja, hogy Ran Tao és Unohana kavartak be neki a háttérből, de nem igazán bánja. Az az elve, hogy ha tudja, hogy valamilyen szinten mások bábja, és ezt el is fogadja, akkor igazából már nem báb, mert maga választotta, és nem irányítják, hanem követi az utasításaikat. Eddig rendben is van. DE. Százötven év múlva már kicsit máshogy néz ki a helyzet.

Mei a 2. osztag kapitánya, a régi hebrencsségéből semmi sem maradt, belsőleg és külsőleg is úgy megváltozott, hogy aki régen ismerte, első ránézésre meg nem mondaná, hogy ugyanaz a nő. Az összes képessége fejlődött, de vannak olyan harcok, amikben ki se mozdulhat a városból, amit csak páran értenek rajta és az új főkapitányon kívül. Szigorú, hallgatag, kifejezéstelen arccal fogadja a legsokkolóbb híreket is.
Új (felnőtt) kinézet: http://i.imgur.com/gTlGT.png (összevetésnek, a régi énje: http://i.imgur.com/bqW2O.png)

Szóval, hogy mi is történt...

Bachék második támadása teljesen elsöpörte SS-t (mielőtt még a Lélekkirály dimenziójában egyáltalán észrevették volna, hogy történt valami), 3 kapitány maradt életben, Kyouraku, Ukitake és Unohana (aki harc közben átváltott "Yachiru-üzemmódba", apró szépséghiba, hogy nem csak elég sok ellenséget, hanem fél SS-t is sikerült leamortizálnia). Ők mentve, ami (aki) még menthető, a maradék shinigamikat elvitték a Peremvidék közelébe, Ran Tao környékére, ahol legalább minimális esélye megvolt, hogy egy darabig megússzák élve. Nem csak a kapitányok hullottak, hanem a tisztek is, úgyhogy hadnagy kb nem maradt, de még a 3.-4.-5. tisztek is ritkák voltak. Az osztagok eléggé elkeveredtek.

Mei az általános kavarodást kihasználva lelépett Ran Taohoz. Ez még rendben is lett volna, de mikor már lenyugodott a társaság, Unohana is úgy döntött, hogy benéz hozzá, ami kész lebukás... lett volna, ha Mei nem tudta volna már régen, mi történik itt igazából. Mindenesetre most "hivatalosan" is megtudta, Ran Tao pedig csatlakozott a társasághoz. Mei lett a 2. osztag maradékának a vezetője/képviselője (kihaltak előle a tisztek), és Ran Tao mellett Unohanát is megszerette, bár még mindig tartott tőle.

Pár hetes nyugi, a 0. osztag értesült az eseményekről, és rájöttek, hogy közbe kéne lépni, mert ha nem, abból egyensúlyborulás lesz, ami nem egészséges. Felrendeltek magukhoz egy kapitányt, hogy egyeztessenek a továbbiakról, kisebb huzavona után Unohana ment (mondván, ő úgyis ismeri Yakuzát). Miközben odaát egyeztettek, Bachék indítottak egy kisebb támadást - csak hogy jelezzék, még élnek -, és Ran Tao (plusz több noname shinigami) meghalt. Mei "kicsit" kiakadt, de itt még sikerült leállítani (egy közepes bankai erősségű képességgel Stern Ritter ellen menni nem a legésszerűbb). Unohana visszajött, és hát ő sem volt oda a fejleményektől.

Innen következett a "döntő csata" nevezetű tünemény, bár inkább csatasorozat. A 0. osztagosok közül Yakuza és Shutara csatlakozott, úgyhogy az összes megmaradt kapitány egy kis segítséggel legyőzte Bachot, de a környezet (ezúttal erdő) megint csak komoly károkat szenvedett. Haschwald (vagy hogy a bánatba kell írni) a helyzetet kihasználva, meglehetősen aljas módon megölte Unohanát. Mei látta ezt, és itt már nem volt hatalom, ami leállítsa. Elveszítette az ellenőrzést az ereje felett, és olyan formába lépett, amit addig nem is tudott, hogy létezik, de semmit sem érzékelt belőle. A haja és a szeme feketévé változott, csak ösztönből kezdett harcolni, megölte Haschwaldot, egy rakás közelben lévő quincyt és shinigamit, és felégette a fél erdőt, mire sikerült leállítani. Ő maga utána semmire sem emlékezett abból, amit csinált, csak hogy "maga volt a tűz".

Az új főkapitány Kyouraku lett, aki joggal akadályozza Meit minden olyan esetben, ahol komolyabb esély van rá, hogy "elszabadul". Ő is fél a saját erejétől. Közepes erejű kapitány lett belőle, de teljesen kifordult magából, ahogy ő fogalmazna: nem csak az erdőt, önmagát is elégette. Nem igazán érti, ki lett belőle, de hogy ez nem ő, abban biztos.

Egyelőre ennyi lenne... Bocs a tömeggyilkosságért. ikszdé Ja, és imádom ám Unohanát, de a drámát is, úgyhogy szegénynek halnia kellett...
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 24, 04:02:20 írta Elina Scarlet » Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #53 Dátum: 12 dec 23, 11:25:31 »

Tényleg kezd beindulni a topic Nevet Elina Scarlet és Zaraki Kenpachi király lett a sztoritok Nevet
Elina jó sok Shinigami maradt ikszdé amúgy jó kis sztori Mosolyog
Zaraki az lenne a kérdésem hogy ugye, a Shinigami-k megtisztítják a lelkeket és csak azok a hollow-ok kerülnek a pokolba akik ember ként is gonoszak voltak, vagyis a 3.Kenpachi mindet a pokolba küldte? Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #54 Dátum: 12 dec 23, 11:49:02 »

Amúgy tényleg jók lettek a történetek volt dráma, akció, nagy csatározások, háborúkés minden amik kell.
Prezoki Zenkori csak erősebb hollowok ellen használta a zanpakutoját, minden kisebb lidérc ellen Hadou-t használt.
Neki 11. osztag kapitányaként nem kellett mérlegelni hogy jó vagy gonoszak voltak. Ilyen értelemben akit a pengéjével vágott le azt mind a pokolba taszította.
Amúgy zsír lett a kicsinyített Kenpachi-m nem? Meg több Menos-t akartam megrajzolni ahogy jönnek elő a fák közül de akkor elveszett volna lényeg, meg időse volt rá nagyon.
Ahate Naraku a Shogun hollowod engem Barakka-ra emlékeztet a Mortal Kombatból Nevet
Várom a tovább 5 nagyerejű szörnyet.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #55 Dátum: 12 dec 26, 22:33:17 »

Karácsony alkalmából gondoltam írok pár személyről az Ahate Story-ból Nevet Boldog Karácsonyt! Nevet

Sodekuchi Shuuren, 11.osztag 19.tiszt
http://i.imgur.com/w9Orx.jpg
 A neve jelentése: Ökölcsapás Képzés, a Sodekuchi nevet a munkaadójától kapta még anno.
 Mielőtt Shinigami-nak állt, egy rizsföldön dolgozott, és erre a területre gyakran fosztogatók jöttek akiket mindig levert. Akármerre ment mindig verekedésekbe keveredett, amikből csak nagyon ritkán jött ki vesztesen.
 370éve került a 11.osztagba, holott az akadémián 14éven átvergődött állandó bukásai miatt. Nulla Kidou tudás miatt rakták a 11.osztagba, ahol úgysem számít a Kidou. A Shikai-t elsajátította(Korogaru Futa Hora=Peregj, fedett barlang![A markolatból 3penge jön ki amik egymás mellet helyezkednek el, és folyamatosan verdesik egymást így dobpergés hangot kiadva]) viszont nem szereti használni, úgy tartja haszontalan.
Főbb képességei:
-Egyedül a közvetlen, nyers, brutális erejére támaszkodik amiket gyors ütésekben és rúgásokban fejt ki.
-A kezein látható "bilincsek" egy kezén 120kg-t nyomnak, ami a lábán van 200kg-t. Ha nagyon szoros helyzetben van csak leveszi ezeket és ezzel megsokszorozva a sebességét sokkalta nagyobb sérüléseket tud okozni ellenfelének.
  Leggyakrabban azzal szokott kekeckedni hogy, ökölharcban felül kerekedett Kommamura kapitány felett, akiről tudjuk hogy, nem piskóta. Persze utána Kommamura hazavágta Shikai-al dühében, pedig csak baráti gyakorlásként harcoltak smirksweat

Mugichi Shan Kyasha, 4.osztag - tiszt rang nélküli
http://i.imgur.com/vA7kB.jpg
 Neve jelentése: Mugichi(vezetéknév nincs jelentés) Szép Fény, Shan nevet anyja után kapta.
8és fél éve állt Shinigami-nak, még gyerekkorában apja küldte el hogy, jelentkezzen az akadémiára, mivel nem volt fiú utód és Mugichi családnak nagy földbirtokai vannak nem veszítheti el őket így lányára hagyja, az esetben ha megerősödik.
Főbb képességei:
-A shikai-t nagyon kezdeti formában sajátította el(Sobeiru, Teikitsune=Szárnyalj, Repülőróka) hiszen semmi képességét nem tudja használni csak a Shikai alakot tudja felvenni(a tsuba átváltozik egy kis szárnnyá és a pengebelsőrészében megjelenik egy mókus szárnyakkal).
-gyógyítás, kisebb sérüléseket percek alatt betud gyógyítani.
-Kidou: Kidoukban igen csak jártas, 20as Kidoukat szó nélkül megtud idézni.

Tatzuriu Oocher (magyar álnevén: Kováts Ottó, hisz Budapesten él)
http://i.imgur.com/7rwsb.jpg (ez az ahol Naraku mögött ásít ikszdé )

 Az "ember" aki megjelent Naraku mögött a harc után, Oocher volt. Hasonló humorérzékkel rendelkezik mint Gin, és nem igazán mondható embernek, hiszen erőben kissé felül múlja azt.
~Itt lesz egy kis múltba menő történet~ 25évvel ezelőtt a 12.osztag 3.tisztjét(róla majd a sztoriban hisz ezek a hozzászólások inkább mellékszereplők bemutatása Nyelvesít ) kirúgták a Shinigami-k közül, mert a Gotei 13 tudta nélkül mászkált Huecho Mundo-ba tanulmányozni a Hollow-okat.Így az emberek világába ment új életet kezdeni, viszont égett benne a vágy hogy, tovább adja a tudását amit 300évnyi 10.osztagos és 70évnyi 12.osztagos szolgálata alatt szerzett. Ezért ismét ellentmondva a Gotei 13 törvényeinek, 5éve 2nagy lélekenergiájú embernek át adott a Shinigami erejéből, Budapesten és azóta ott élnek. 2éve vette észre hogy, a következő nagy lélek aktivitású terület Budapest lehet, mivel Soul Society nem hallgatta meg egy leszerelt Shinigami beszédét, így hát 2tanítványával (Oocher és Miroku) együtt védték a várost a Hollow-októl.
Oocher főbb képességei:
-Shikai: Warau, Hogonoseijin Baggu! = Mosolyogj, Védőszent Poloska! Ez a Shikai összezavarja az ellenfél érzéseit, pontosabban mindent pozitívan fog fel az ellenfél. Azaz az agyában minden rossz dolgot eltöröl amíg aktív a shikai.(pl.: ha megvágod az ellenfelet, ő élvezni fogja és ha gyenge akaratereje van akkor magától rohan Oocher kardjába) A hátránya az hogy, kiszámíthatatlan ideig tart(minimum 25másodperc), és egyszerre csak egy ellenfélen lehet használni.
-Kidou: Saját és egyedi fejlesztésű Kidou-kat használ.

Genshiri Miroku Oocher társa (Magyar álnevén: Kováts Miklós)
http://i.imgur.com/1CBoO.jpg (A képen a mesterséges barlangban látható,[hasonló mint Urahara edzőterme a bolt alatt] ez a hely egy az emberek világa és a Hollowok világa közti dimenzióba rejtve épült aminek köszönhetően lassabban telik az idő)
Főbb képességei:
-Shikai: Hineru, Wakaihou! = Görbülj el, félkör!
A tsuba-tól a penge közepéig, a penge előre hajol ezzel félkör alakú lett az a rész.
    Shikai támadások: 
1.)Raiken(villámgömb) a félkörből teljes kör lesz és ebből a Cero-hoz hasonló, kék lövedéket lő ki.
2.)Keirizaika(hóhér támadás) az ellenfél nyakához helyezve a félkört felveszi az ellenfél nyakának a méretét és teljes kör lesz belőle, majd 4további kör jelenik meg ami az ellenfél arcára irányul és abból 4 Raiken-t lő az ellenfél arcára.
-Bankai: --- Ismeretlen --- de van neki! (bocs még nem találtam ki ikszdé smirksweat )
-Kidou

http://i.imgur.com/f8E6x.jpg
Itt látszódnak a Shikai alakjaik.
1.Kyasha 2.Shuuren 3.Oocher 4.Miroku
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #56 Dátum: 12 dec 27, 09:22:22 »

Jók lettek! akkor ezek  a szereplők kapcsolódni fognak  Naraku történetéhez?

Nekem is kész van a 0. Osztagosom csak történetén meg a képességein gondolkozok nem akarom összecsapni Nevet
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #57 Dátum: 12 dec 27, 13:07:01 »

Zangetsu Miroku-n és a rejtélyes Ex Shinigami-n kívül már mindenki csatlakozott Nyelvesít az előző sztoriban először a 2Shinigami és utána Oocher Nevet

Szerk. Kíváncsian várom a 0.osztagosod Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 27, 13:07:47 írta Ahate Naraku » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #58 Dátum: 13 máj 12, 21:45:47 »

Ha nem gond, akkor én is leírom a saját karakteremet.

Név: Shihonin Tenshai (Eredeti Sanghou Tenshai)
Kor: 200 körüli és olyan huszonévesnek néz ki
Nem: nő
Rang: volt kapitány
Kinézet: félhosszú fekete haja van. Szeme smaragdzöld színű. 170 centiméter magas és karcsú. Egy zöld sálja van, ami szárnyakká alakul át, ha reiatsut ad hozzá.
Zanpaktou: Dansufenikkusu (leírása:http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=4817.msg819262#new 2.kard)

Rukongaiból származik. Kisgyerekként halt meg, ezért itt nőtt fel. Yourichi talált rá, befogatta a Shihonin családba, és elvitte, hogy shinigami váljon belőle. Az akadémia után belépett a 2.osztagba és eltanult ott mindent. Igen hamar megtanulta irányítani a shikaiát, és csak nem már a bankaiát is, mikor hadnagy lett. Már annak idején elkezdett a zanpaktoujával sokkal szorosabb viszont kötni, mert úgy gondolta, hogy ők is ugyanolyan lelkek és ők is éreznek. Yourichi szökése után, kapitánnyá válik. Son Fonggal ellentétben ő nem utálta meg Yourichit. Időközben egyre jobb kapcsolatott épít ki a zanpaktoujával és egy idő után megjelenik neki emberibb formában és egyre többet tanul meg róla, és egyre jobban bíznak egymásban. Később összebarátkozik Shiba Isshinnel és kapitánynak ajánlja képességei miatt. Hitsugayát az akadémia után elkezd tanítani, mivel igen hasonló az erejük. Isshin eltűnése után Aizenre gyanakodott a fura halálesetek kapcsán az Élők világában és ő is utána néz a dolgoknak. Ott találkozik Isshinnel, Yourichivel és Uraharával, és elmondanak mindent neki és ő is amit ő tud. Időközben Aizen által SS halálra ítéli azzal a váddal, hogy a zanpaktouja elszabadult és az ölte a shinigamikat. Elmenekült és azóta sincs semmi hír róla. Csak a sálját találták meg, és azt is Toshiro használni azóta is emlékként. Egyedül Yourichivel tartja a kapcsolatot. Az elmúlt 20 évben megtanulja a végső formát, hogy ha eljön az idő, akkor tudjon segíteni a világ egyensúlyának fenntartásában.

Naplózva
Focou
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


Xenotyle


WWW
« Válasz #59 Dátum: 13 jún 02, 14:46:13 »

Ebbõl nem maradhatok ki:http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2013/153/8/b/focoushini_by_vkhencur-d67ipor.png
(Nem értek ahhoz a programhoz, szóval lerajzoltam.)
Neve: Focou Cadence (Miért csak japánok vannak a Lelkek világában?)
Kor: 150 év
Rang: 13. osztag, 3. tiszt.
Zanpakuto: Hurrikán (nem t'ok japánul, ha valakinek kedve van, fordítsa le)
Alap formájában egy Wakizashi-hoz hasonlít (a gyengébbek kedvéért japán rövid kard/ilyen van Ichimaru Gin-nek)
Shikai: Kiengedési parancs: Süvíts, Hurrikán!
Ilyenkor megváltozik inkább a mérete, Daito lesz belõle (japán hosszú kard, hosszabb a Katana-nál/ilyen Ichigo Bankai-ja)
Szél és Kidou típusú:
Támadása csak egy van: Szélpenge!, viszont ezt rengeteg féle képpen fel tudja használni. Alapjában véve annyi, hogy suhint egyet a karddal és széllöketet hoz létre. De mivel ezt nagyjából semmire se tudja használni, sikerült különbözõ módokon változtatnia a támadáson:
1. Egybe, pengévé sûrítí és eldobja, vágó ereje igen nagy. (Getsuga Tenshou, szél kiadásban)
2. A felsõ, csak sok kicsi ,,pengét" csinál belõle.
3. Maga körül légburkot hoz létre, szélbõl, ami mindent elfele fúj.
4. Hurrikánt kavar, ami inkább elfúj mindenfélét (Byakuyának egyszer elfújta a Senbonzakura Kageyoshi-ját is)
5. Kidou-val párosítva robbanó szélbombákat is létre tud hozni.
Bankai: Még nincs

Focou:
  Elég lobbanékony természet, szeret verekedni, de csak finoman. Élet-halál harcban annál durvább, nem úgy, mint Kenpachi (az 1.)...neeeem, annál sokkal rosszabb...oké, csak vicc volt, de legalább olyan brutál, mint õ. Magas a Reiatsu szintje (nem is kicsit, nagyon), és nagyon gyors. Talán még Ichigo Bankai sebességét is felülmúlja, meg egy kis széllel megturbózza, s olyankor nem lehet utolérni. Jártas az Aikido-ban, nagyon jók a reflexei és szinte immunis a fájdalomra. Igen jó a Kidou-ban. Arrogáns, szarkasztikus, ugyanakkor humoros, mellette nem bírod ki röhögés nélkül, szerethetõ. Ha valami komoly van, úgy robog a helyszínre, mint a gõzmozdony. Nagyon vág az esze, fizikailag nem hû de erõs, de mint említettem, gyors és igen gyorsan mozgatja a kardját. Mivel alapformában egy kicsi Wakizashi, rengeteg mindenkit szokott úgy ijesztgetni, hogy ,,õ a ninja, aki lesbõl leszúr", persze nem bánt senkit. Haját általában beköti, de ha kiengedi, akkor olyasmi, mint Ichigo haja Full Hollow-ban, csak megmaradnak a ,,fülei" (kicsi kiálló hajtincsek a füle fölött). Alig érezhetõ székely akcentussal beszél.
 Története:
  Születése után pár órával elhunyt (ez volt 1863. szept.23-án), ekkor került nagyon kicsiként a lelkek világába, az északi peremvidékre. Ott találkozott pár már megismert emberrel, például Toshirou-val. Jó darabig élt ott, de az emberek kezdtek félni tõle, mert ha begurult, igen sok Reiatsu-t bocsátott ki, s ez bizony jópár házat tett tropára. Mikor megtudta, hogy Toshiro Shinigami, majd Kapitány lett, eldöntötte, hogy beiratkozik Akadémiára. Igen hamar elvégezte, és a 8. osztagba került, ahol összebarátkozott a Kapitánnyal (Kyoraku), és sokszor koslatott az elején utána. Késõbb önállóbb lett, s jó sok port kavart fel SS-ben. Kedvelt emberke volt a 8. osztagban, késõbb áthelyezték a 13.-ba, ahol összebarátkozott Rukia-val és késõbb Ichigo-val is. Gyakran, a harcaikban láthatatlanul segít nekik, pl az Ichigo vs. Byakuya harcban, vagy ott volt velük Hueco Moundoban. Amikor Byakuya ellen segített Ichigo-nak, megjárta rendesen, mert kiszúrta a Kapitany és jól elverte. Kicsit lökött, szegény pára, nem magázza, vagy nem szólítja vezeték nevén senki fiát. Jóban vannak a kardjával (majd annak is le fogom rajzolni a lelkét), de elég sokat ütik-verik egymást.
  Hurrikán:
  Egyszerûen elmagyarázva Hollow Ichigo nõi kiadásban...kicsit más dizájnnal. Enyhe székely akcentussal beszél magyarul.

Nagyjából ennyi, ha kérdésed van, írjad.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 02, 19:56:20 írta Focou » Naplózva

Utálom, mikor veszek egy tasak levegõt és van benne chips is...
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!