24 máj 04, 08:14:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Saját Bleach karaktered és zanpakutod bemutatása.  (Megtekintve 25771 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #30 Dátum: 12 dec 11, 22:26:54 »

Kösz! Módosítottam nekem is jobban bejön a sisak nélküli verzió.

Na elolvastam jó és érdekes  a sztori arra lennék kíváncsi hogy milyen ellenfél az akivel Naraku harcol?
Várom a folytatást!

UI.:Én meg tervezem a 0. osztagos kapitányomat nagyon király lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 14:37:57 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #31 Dátum: 12 dec 12, 19:52:37 »

Zangetsu Köszi, hogy tetszik a sztori, sajnos ma nem tudom folytatni későn értem haza, és hát van még elintézni valóm( Boxoló), de igyekeztem nem itt hagyni téged válasz nélkül, nehogy a végén nyugtalanul aludj  smirksweat

Név:Hiroshi Kaiji
Kinézet: http://i.imgur.com/cfAC9.jpg?1?2826  (bocs a képminőségért, nem tudtam beüzemelni a scannert smirksweat , valamint látható kisebb részlet az arénából Nevet )
Erői: Főként ütés-rúgás(nyers erővel)
        Juubai seikou(tízszeres szint) az erejét 10szeresére növeli ha leveszi a fáslit a kezeiről és a tetováló korlátokat feloldja (hasonló elven mint Zaraki szemkendője)

 Egy "egyszerű" erős lélek aki a Lelkek Világában járja a maga útját, időnként fejvadászként is munkálkodik.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 19:53:57 írta Ahate Naraku » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #32 Dátum: 12 dec 12, 20:20:06 »

Ahate Naraku kezd izgalmassá válni kíváncsi leszek Zaraki milyen ellenfelet kap és hogy ki nyeri a bajnokságot.
Én is egy 0. osztagosban gondolkozok, de még az is lehet hogy készítek egy illusztrációt Prezoki Kenpachi karakterem elűnésének körülményeiről vagy részletesebben leírom a háttétörténetét csak nálunk most szombaton suli lesz de aztán még egy hét és 2 hét szünet.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #33 Dátum: 12 dec 15, 21:13:11 »

Üdv! Nevet Sajnálom, hogy most tudtam csak folytatni a sztorit de nem értem rá  Szomorú
 Ezt kicsit másképp mutatom be mint az előző történeteket Nevet

 
!!Eljött az elődöntő ideje!! 4harcos maradt bent, ebből 2shinigami!!

Zaraki Kenpachi vs Ahate Naraku ( Technikai KO )
Tenmaku Bannou vs Banjou (  Gondolkozik )

A Harcosok leírása:

Zaraki Kenpachi: (A versenyre álnévvel jelentkezett, Choppa Keishu= Hússzeletelő Börtönőr  Pojén)
 Mint tudjuk nyers erejével, kardjával- amit idáig még nem használt a bajnokságon. Idáig csak olyan ellenfeleket kapott akiket pusztakézzel álomba taszított. Mást nem tudunk róla(=a Bajnokság szervezői).

Ahate Naraku: Mint tudjuk előző ütközetébe ő maga is súlyos sérüléseket szenvedett, és emiatt sérülten is áll ki ebben a harcban. Valamint előzőleg láthattunk tőle egy titokzatos technikát amit mi magunk se értünk, és tisztán nem is láttuk. Hiszen a sebessége olyan hatalmas lett, hogy a porfelhő eltűnése előtt vissza is változott előző alakjába és eszméletét vesztette, de orvosaink megmentették. Állítása szerint a sérülései nem akadályozzák meg a harcban.

Tenmaku Bannou: Az előző bajnokság győztese( Az előző bajnokságra több mint 700an jutottak a selejtezőbe!).
Főbb ereje, a botja(bo=180cm) aminek a végén tud aktiválni fehér lángokat. + Van egy olyan Technikája amivel az előző döntőt nyerte, eléggé hasonlít egy Cerohoz!

Banjou: Róla tudunk a legkevesebbet. Az ütközetein kívül nem is lehet látni. Amit idáig megfigyeltünk harcai alatt kétszer az ellenfele mögött teremt és az ellenfél azonnal meghalt. Egyszer lehetett látni érthető technikát(előző harc, Tetsuzaemon ellen) amikor is rajzolt több kört a levegőbe amiknek a nyoma ott maradt(narancssárga), és amikor aktiválta a körökből spirális energia oszlopok törtek ki ezzel súlyos sérüléseket okozott ellenfelének aki nem tudta folytatni.


Börtönőr vs Pokol

Nos hát arra nem számítottak a Shinigamik, hogy egymás ellen kell küzdeniük, de Zaraki és Naraku is mosolygott Nevet Ahate azt mondta Zarakinak, "hogy ha így alakult ne legyen bunda meccs.... harcoljunk teljes erőnkből!"
Zarakinak tetszett az öltet. Csak hát Naraku fiú elfelejtette, hogy nincs Bankai-ja... amit akkor használt, azt nem is ő használta valamint attól, hogy a Zanpakutoja átvette felette az irányítást és használta nem tanulta meg irányítani.
 De hát Naraku nem valami jó emlékezetű és derült mosollyal állt ki a csata térre. Jól rá is fázott mert Zaraki bácsi nem kímélte de Naraku tudja állni a sarat, úgy hogy a kapitány ennyivel nem fogja megtörni Nevet Zaraki a bajnokság alatt most először használta a kardját és Naraku barátunk állja a sarat!( Sheftel) Ám már nagyon bealázta Zaraki és halkan suttogta h Zaraki se hallja: Bankai ........................................................................ éééééés semmi Nevet
Eltudjuk képzelni az arcát:  Szerencse  így hát jöhetett egy nagy adag Gestuga Tenshou!!! amit zaraki félkézzel széttépett és az volt a szerencséje Narakunak, hogy nem vágta szét Zaraki Nevet Jól fejbe ütötte a kardja végével és aztán beszunyált Naraku...  Kúl  Így a győztes Zaraki-Taicho


Teljhatalmú vs Korlátok nélküli

Bajnok a titokzatos ellen. No szólaljon a *GONG* és mehet a harc! Bajnokunk használta rögtön a Bo-ját és rátámadt Banjou-ra, aki egy egyszerű pofonnal a közönség közé repítette Tenmaku-t. Tenmaku nem akart hinni a szemének hiszen az egyiken már nem is látott úgy bedagadt ( Faceg). Hát nem tétovázott használta a Zaepoon-t, ami tisztára úgy néz ki mint egy Cero. A sebessége még felül is múlta a Cero-jét, Banjou nem tért ki a támadás elől, telibe találta... Amint elszállt a porfelhő látszódott, hogy kutya baja sincs Banjounak... azon kívül, hogy a köpenye és vele együtt a csuklyája is leégett... Így tökéletesen látszódott a fél arca... hisz a másik oldalát egy Hollow maszk takarta el.(Yama ettől tartott, hogy fejlettebb, erősebb lények is megjelennek majd) ~A néző téren 5ből 4 shinigami nagyon meglepődött, kivéve Naraku-t aki álomvilágba balettozott.~ Tenmakunak is felnyílt a csipája mert jó pár évvel ezelőtti Bajnokságon már harcolt Arrancarral. Banjou először szólalt meg mind ezidáig, és ezt mondta: "Ennyi? És még ezt hasonlítottátok egy Cerohoz?...Akkor mutatok egy Cerot... ~rajzol egy kört a levegőben a nézőtéren álló Tenmaku felé~.... Cero Kajou.(=Spirális Cero) Ez jóval erősebb volt mint amit Tetsuzaemon ellen használt... ugyanis a keleti közönséghely teljesen megsemmisült a Cero által. Tenmaku nem adta fel használt egy még erősebb technikát: Yuugao bo Zaepoon!(Százszorszép zaepon[bocs a zaepont én találtam ki smirksweat]).~A botjából hófehér lélekenergia növények nyílnak ki és körbe ölelték az egész csata teret!~ majd egyszer csak kinyíltak a virágok(100db) és mind Banjou felé fordult és az előző támadást(Zaepoon) 100szor rá mérte egyetlen virágból! Összesen 10000 Zaepoon-t zúdított! Ez volt a legerősebb technikája Tenmaku-nak aki ezek után már csak a botot tudja forgatni. Amikor a fehér lángok ki aludtak megjelent az Arrancar akinek szanaszét szakadt a ruhája és kisebb karcolások vannak rajta. Majd ismét megszólal: "Ez valóban százszorszép volt, viszont ha jól sejtem ez volt az utolsó támadásod amivel kárt tudsz bennem tenni. Mielőtt megöllek, bemutatkozom. A teljes nevem Banjou Kurushimi(=Korlátlan büntetés) és a számom 102, valaha én voltam a 2.Legerősebb Hueco mundo-ban. Az erőm azóta sokkal nagyobb lett, ám nem engedelmeskedtem az újdonsült uralkodónak, aki száműzött, és ha megnyitom a Garganta-t azonnal meghalok.
És most...Ég veled! Cero Kajou!"~ az arca elé rajzolta a kört, így azonnal meghalt Tenmaku.~
Így Banjou jutott tovább!


Zaraki Kenpachi vs Banjou Kurushimi

Akik tovább jutottak a döntőbe kereken 24órát kaptak felkészülésre. Majd amikor eljött az idő, kiálltak egymással szembe. Ám mielőtt megszólalt volna a gong, a harc terület felemelkedett az égbe és a mérete meg háromszorozódott. Majd a csuklyás(aki az elején is magyarázott) megszólalt:"Aki innét élve kijut megnyeri a bajnokságot és azzal együtt a jutalmát is!". Több se kellet megszólalt a gong és pár percig még nézték egymást majd Zaraki távolról vágott egyet. Könnyen hárította Banjou, és ő kiengedte a kardjának erejét;Furimawasu Sankaku!(Forogj, háromszög), és egy eddig nem látott technikát használt: Hougai Sankaku.(Égbekiáltó háromszög) egy hatalmas háromszög jelent meg előtte. Zaraki csak nézett nagy bambán majd egyszer csak egy óriási Cero-t lőttek ki felé ami elől lehetetlenség lett volna kitérnie... A támadás leszedte a maszkját és az Arrancar felismerte őt: "Hallotam már rólad, a 11.osztag kapitánya, Zaraki Kenpachi... valóban olyan erős vagy mint amilyennek titulálnak?" Zaraki felnézett és röhögött egy nagyot! És mondta: "YACHIRU!! Kapaszkodj erősen mert e...Yach...i...ru..."( És itt döbbent rá, hogy Yachiru-t felejtette otthon ikszdé ikszdé) "ÓÓ... Hát akkor legyen így, legalább most nem kell vigyáznom rá" ~rá ront Banjou-ra aki könnyedén kivédi és vissza is támad majd szépen megvágja Zarakit... "hm... Azt hittem erősebb ettől a Gotei 13, hogyha már legyőztétek Aizen-t."
Zaraki: HÁHÁHÁHÁHÁHÁ..."Erőt akarsz látni? Hát legyen..."~leveszi a szemkendőjét~ és már a lélekenergiájának az áramlása is megmozdítja az Arrancart aki most kissé kétségbe esett és Cerokat lőtt Zarakira aki kézzel védi azokat. Majd mondja:" Erős vagy, de nincs időm játszadozni." ~megfogja két kézzel a kardot és vág egyet!~

Az ellenfél a csata térrel együtt lezuhan majd Zaraki vissza ment az Arénába, ahol a csuklyás mondta:
"Gratulálok! A nyereményed hogy, megküzdhetsz velem! A nevem Shaburu Shuryou, és az erőd az enyém lesz, az előző bajnokságon senki nem érdemelte meg, hogy átadja az erejét nekem! De te igen, érezd magad megtisztelve!"
Zaraki csak áll és néz... "Tudod, hogy ki vagyok?" Shaburu:"Csak annyit tudok, hogy valami szánalmas börtönőr de az erőd hatalmas és kell nekem!"
Zaraki még nem tette fel a szemkendőt, és csak szép lazán ketté vágta Shaburut. Végül Zaraki elmondta neki: "A nevem Zaraki Kenpachi, a 11.osztag kapitánya..."
Itt a bajnokság vége!
~eközben a néző téren~ Ōmaeda, Ikkaku, Tetsuzaemon nézi a csatát miközben Naraku még mindig nem ébredt fel.
Amint vége lett a csatának Zaraki mondta: "Indulunk, hozzátok azt a szerencsétlent(Naraku-t) is!" 
Elindultak haza, ismét 17napnyi út, és amikor haza értek Naraku még mindig alszik.....

A bajnokság ARC vége  smirksweat                                               To Be Continued!

Következő részek tartalmából:
Naraku még mindig kómában van, Unohana se tudja mi van vele.
Zangetsu, Engetsu, Kazetsu kardok kapcsolata.
Egy új ellenség lép fel, a Quincyk!

Hát ennyit mára bow Köszönöm azoknak akik olvassák! Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #34 Dátum: 12 dec 15, 21:57:39 »

Tetszetős döntő volt nagyon. Elképzeltem ahogy Zaraki pusztakézzel tolja el a cerokat mint ahogy Nnoitora cerojánál tette. Az meg egyenesen rá vall hogy csak úgy kettévágta Shaburu Shuryou-t aki csak egy kis piszoknak nézte valahogy úgy mint Giriko. A kardok kapcsolatát továbbra is kíváncsian várom.
Lassan de kirajzolódik a 0. osztagosom körvonala a fejembe csak még meg kell szerkeszteni és le kell írni a történetét remélem a jövőhéten be tudom mutatni.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #35 Dátum: 12 dec 15, 22:10:52 »

Kösz-kösz Zaraki  Nevet
Kíváncsi vagyok milyen lesz az a 0.osztagos, régóta gondolkozol rajta Nevet
((Fogadjunk lesz egy kis Zaraki Kenpachi beütése? Pojén ))
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #36 Dátum: 12 dec 16, 14:44:06 »

Ahate Naraku
Jó volt ez a Bajnonkság ARC! Zaraki nyert ez nemvolt kérdés Nevet
Nekem is lassan készül a 0. Osztagosom aki kapcsoltba lesz Hirase Anzai-al(a legelső karakteremmel).
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 19:50:07 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #37 Dátum: 12 dec 16, 17:35:43 »

Nagyon köszi Zangetsu  bow Várom a te 0. osztagosodat is Nevet
Közben én meg csináltam Banjou Kurushimi-t, az Arrancar-omat  Mosolyog

Banjou Kurushimi(=Korlátlan büntetés)
http://i.imgur.com/GfPyQ.jpg
 Barragan előtt ő volt a 2es Espada. A története röviden annyi hogy, lidércként(Gillian,Vasto Lorde) utálta a kinézetét, hiszen elég csúnya volt akkor. Mindent elkövetett amikor megtudta hogy, van egy szint amit ha elér emberi külsője lehet. Ezért mindent és mindenkit lemészárolt aki az útjába került és Arrancar lett. Ám így se volt elégedett külsőjével mivel az arcának csak egyik fele lett emberi. A másik fele ugyanaz az szörnyeteg maradt. Így hát mindig csuklyába járkált akárhova ment.

Főbb képességei:
-Cero Kajou: A levegőbe rajzol egy kört ami addig ott marad míg fel nem használja, vagy meg nem hal. (ez nála megfelel egy Shikai-nak)
-Kiengedi a teljes erejét: Furimawasu Sankaku!(Forogj, háromszög) http://i.imgur.com/hh3tG.jpg , ebben a formában még csúnyább lesz, és ilyenkor is a fején van egy csuklya.
(innentől a kiengedett formába való képességeket mutatom be)
-Cero Sankaku: Ugyanaz mint alapformában, csak a 3szög azt jelképezi hogy, 3X erősebb az előző formájától.
-Hougai Sankaku:(égbekiáltó háromszög) ilyenkor is rajzol egy háromszöget a levegőbe ami óriási méretűre megnő, majd abból kitud lőni egy Cero Sankaku-t, csak várnia kell 24másodpercet hogy, használhassa a Cero-t.
-Gaikotsu Kaidou Sankaku:(=Szent Csont Háromszög) Ez a legerősebb technikája amikor a válláról a kezek hátra mennek majd megnőnek(jobbra-balra 10-10m), a kezek olyanok lesznek mint a szárnyak. Majd háromszöget formáznak használója felett és onnan lövi tovább, a még erősebb Cero-kat  Mosolyog

Ma nem volt kedvem folytatni a sztorit ezért írtam ezt smirksweat
....
és még itt van egy infó....
...
Azt nem mondtam hogy, meghalt a mi kis 102-es Espadank Pojén (Később még lesz jelentősége ennek az infónak Nevet )
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #38 Dátum: 12 dec 19, 17:40:29 »

Megalkottam a 0. osztagosom már csak a képességeit és történetét kell kitalálnom de a világvége napjára közzéteszem és egy aprócska információ a világvége is megihletett engem a karakteremmel kapcsoltaban. Ja és ne egy szokványos  kapitány szintű Bleach karaktert várjatok hanem ... ( Folytatás következik Pénteken ikszdé )
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #39 Dátum: 12 dec 19, 19:56:15 »

Na ez az Zaraki!!! Nevet Amúgy a világvége nekem is adott egy-két tippet már csak nem tudom hogy, felhasználjam-e smirksweat
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #40 Dátum: 12 dec 19, 22:33:20 »

Az én karakterem egy kapitányszintű halálisten és a 4. osztagban helyezném el. Kardjának speciális gyógyító képességei vannak, de a harcban alkalmazható képességeknek sincs híján.
Neve:Hakase Danieru

Zanpakuto:Kakusareta Seikatsu(Rejtett élet)
Alapállapotban egy botba rejtett katana: http://www.japaneseswords4samurai.com/images/japanese-swords-samurai-ryumon-shirasaya-katana.jpg

Képességei: Saisho no ketsueki?(Első vér?) Ez egy olyan képesség mely lélekenergiából alakít ki pajzsot használója körül, de csak abban az esetben ha lesből, hirtelen támadnak rá, így védve meg attól, hogy még a harc kezdete előtt megöljék. Ha így kezdődik egy küzdelem és ez a képesség aktivizálódik onnantól kezdve automatikusan shikaira vált a kard és nem kell elmondani a nevét sem a hívó szavát/mondatát.

Shikai: Anata no kakusareta seikatsu o miseru!(Mutasd magad rejtett élet!)
Külsőre egy teljesen átlagos katana, minimális díszítéssel: http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/mc/Miecz_MC_trad_katana_SW-68B/katana_MC_SW68B_glowne.jpg   

Shikai 1:Gurīnraitoningu(Zöld villám)  Danieru maga elé tartva, markolatánál fogva két kézzel forgatja kardját körbe és így egy zöld energia mező jelenik meg a kard előtt kör alakban(a kör átmérője akkora mint a kard hossza), melyet nagy sugárban kitud lőni az ellenfélre. Ez kb olyan erős mint egy átlag cero, csak jóval gyorsabb annál.

Shikai 2:Chīsana sekkai no chie(Apró metszések bölcsessége) Ha Danieru apróbb sérüléseket szenved el(pl.: kisebb vágások, nem túl mély szúrások) és ezekre a sérülésekre ráhelyezi kardja pengéjét élével befelé majd végig húzza a sérülésen, akkor azok elmúlnak. Ez harcok után hasznosabb, mert harc közben nem biztos, hogy jut ilyesmire idő. Ezen kívül ezt a képességet másokon is tudja alkalmazni. 
Shikai alakban a kard használójának gyorsasága megnő!

Bankai: A kinézet ugyanaz mint a shikai forma csak a kard pengéje zöldes színűre vált. A gyorsaság tovább nő és kis mértékben nő az erő is.

Bankai 1: Az shikaiban is használható "Zöld villám" támadás jóval erősebbé válik.

Bankai 2:Burēdomirā kōka(Tükör penge effektus) Ha az ellenfél megvágja Danierut, akkor az ellenfél sérül azon a részen amit eltalált . Persze ennek a képességnek is megvannak a hibái.
Ha az ellenfél a szívet, fejet vagy a nyakat találja el akkor nem hat ez a képesség és Danieru sérül méghozzá a leírt testrészek alapján súlyosan. Ezen kívül az ellenfél sérülése függ attól, hogy mekkora a két küzdőfél közti lélekenergia szintkülönbség. Pl.: egy gyönge ellenfél eltalálja Danierut a karján az ő legerősebb kardcsapásával, de ez Danierut csak megkarcolná ellenben az ellenfél karja leszakad. Ha viszont egy vele nagyjából megegyező erejű ellenfél találja el akkor mindkettőnek ugyanolyan szintű sérülései lesznek. Gondolom egyértelmű mi van akkor ha egy sokkal erősebb ellenfél találja el...(Danieru karja repül a csába, az ellenfélnek max egy kis karcolása lesz). Vannak ugye a speciális képességek mint Soi Fon szúrása vagy Kyoraku játékai. Az ilyen típusú támadásokat csak védeni tudja, de nem hatnak vissza az ellenfélre. Egyszerűbben fogalmazva csak a karddal, vagy a pusztakézzel ejtett sérülések esetén üzemel 100%-n ez a képesség.

Bankai 3:Seimei shi burō!(Élet döfés!) Ez egy gyógyító képesség. Súlyosan sérült társak gyógyítására szolgál. Bármilyen sérülést is szenvedett az illető ha még megvan a teste és Danieru beleszúrja kardját a sérült részbe, akkor teljesen meggyógyul, persze nem lesz azonnal ereje teljében, de akár harcolni is képes lesz. Ez a képesség mérgezések esetében is működik. Nagy hátránya az, hogy egy hónapban csak egyszer használható, illetve használat után néhány napig nem lehet bankait használni csak shikait. Ezért ez a képesség csak legvégső esetben használandó.

Danieru Bankai nélkül is veszélyes ellenfél lehet. Ott van neki a shikai, ezen kívül jó kardforgató, gyors, aránylag erős is és a kidouban is jártas. Ezen kívül a "hagyományos" gyógyításban is jó.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 22:35:25 írta Szalonna » Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #41 Dátum: 12 dec 20, 16:39:27 »

Nos egy gyógyítóval is gazdagodott a topic  Nevet Szalonna jó lett a Shinigami-d, kemény képességei vannak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 16:41:43 írta Ahate Naraku » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #42 Dátum: 12 dec 20, 17:41:58 »

A végén létrehozunk egy jó kis csapatot. xD Mindkettőtök karaktere(i) nagyon teszik/tetszenek! Csak így tovább, aztán lehet én is alkotok még valamit. kacsint Am. olyan jó olvasni, hogy mindenkinek mennyire más elképzelései vannak. Érdekes.
Naplózva

Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #43 Dátum: 12 dec 20, 18:43:21 »

Kösz szépen, örülök, hogy tetszik a karakterem. Én is szeretem olvasgatni, hogy kinek milyen karakterek és képességek jutnak az eszébe. Igaz én inkább csak a képességeket dolgoztam ki, de lehet, hogy még kiegészítem. Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #44 Dátum: 12 dec 20, 19:07:15 »

Hajrá-hajrá skacok. Várjuk akym17 az alkotásod. Szalonna jó lett az embered a ha gondolod tervezd meg: http://www.heromachine.com/heromachine-3-lab/ Csak kardot is megtervezheted vele de akkor nagyítsd fel.
Holnap debütál a 0. osztagosom (már ha még élünk ikszdé) hogy még epicebb legyen 21 óra 21-perckor teszem fel amúgyis edzésen vagyok 8-ig. De lessétek az oldalt mert ütni fog azt garantálom.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!