24 máj 04, 14:23:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nektek melyik kapitány tetszik a legjobban és melyiket utáljátok és miért?  (Megtekintve 7748 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #15 Dátum: 12 dec 12, 20:28:05 »

Naná hogy Zaraki Kenpachi ha nem ő lenne a kedvencem nem lenn az a nevem ami Nevet
Ő a legnyagobb tag minden téren erő, lazaság humor stb...
Egyszóval ő: FERGE (mostfigyelj) -TEGES ?D
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #16 Dátum: 12 dec 13, 21:29:03 »

Hát kapitányok közül nekem Toshiro a kedvencem, bár jogosak a felszólalások és tényleg villanthatna a tehetségéből, mert oké hogy fiatal és valószínűleg tapasztalatlanabb a többi kapitányhoz képest ennek ellenére nagyon is odatette magát a harcoknál is meg mint kapitány is megállja a helyét de ettől még kicsivel több is lehetne. Majd idővel Nevet Második Kenpachi gondolom nem szorul magyarázatra Nevet Harmadik Kyouraku ez is nyilvánvaló :laza,bölcs és piszok erős Nevet

Igazából utálom címszóval nem tudnék egy kapitányt se megnevezni max kevésbé kedvelem. Ilyen pl.: Mayuri, Soi Fon és Komamura.
Naplózva
barr4x
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 14


Leendő RaiKage


« Válasz #17 Dátum: 13 márc 13, 18:52:38 »

Úgy tűnik elég különc vagyok mert Mayurit rohadtul bírom, viszont Kenpachit nem annyira.
Egyébként kedvencem Toshirou, a király kardja ,és stílusa miatt, meg az is nagyon nagy ahogy Matsumotoval viselkedik Nyelvesít
Naplózva

Egy nap én leszek a Raikage és megküzdök Narutóval!
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #18 Dátum: 13 márc 15, 09:21:41 »

Sokatokkal ellentétben az én egyik favorit kapitányom Mayuri Ördögi a második meg Kyoraku, aztán Shinji.

Akit nem bírok az meg Rose. Nem tudom miért, szimplán nem szimpatikus.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 13 márc 31, 21:43:09 »

Hát azokat szeretem akiknek nem idegen a poén mint mondjuk Isshin fiatalon Kiröhög, egyszerűen fenomenális egy egyén volt akkor is! Még Kyourakut is picit ilyennek tartom, de akárhogy is őt is kedvelem. Na meg a jó öreg Kenpachi, hihetetlen tag, akár erőben akár jellemben.
De amúgy kapitányok közt szerintem akkor is Isshin viszi a pálmát! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!