24 máj 04, 06:45:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Neked mi az ami nem tetszik a Bleach című. anime/mangában?  (Megtekintve 6390 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Dátum: 12 jún 20, 18:24:18 »

Ha már van ilyen Naruto téma akkor gondoltam legyen itt is egy  Nevet

Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1 Dátum: 12 jún 20, 23:51:56 »

Elsö helyen van Orihimenek az a hosszu-idegesitö kurosaki-ku....unozása(ulqiorra harcnál)
mangába még hagyján,na de az animében szinte elviselhetetlen Pojén
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2 Dátum: 12 aug 20, 00:55:51 »

Annyira azért nem vészes.  Gondolkozik
Ami idegesít úgymond az  a "rétestészta jelleg" vagyis nyújtják jó hosszúra, és minden vontatott.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #3 Dátum: 12 aug 20, 01:29:40 »

Azért az a rétestészta itt nincs annyira megnyúlva még, én mindent a DB-hez viszonyítok, mert ha eléri azt a szintet az a bizonyos tészta, nah akkor van már elnyújtva!

Inkább az a baj hogy Kubo néha troll... sokszor troll és ezért nem mindig használja ki a kézenfekvő logikus "döntést"!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4 Dátum: 12 aug 20, 13:57:07 »

Ha mindig a logikus lépést választaná akkor pedig az lenne a baj. A logikus gondolkodás éppen ezt idézi elő, hogy mindig minden kiszámítható és előre látható. Éppen ezért jó, hogy ne mindig a logika szerint haladjon hanem bele tegye a trollkodását. Ezek jelenhetnek meg váratlanként, nem előre kiszámítható lépésként a történetben. A legtöbben éppen ezért sírnak mert nagyon könnyen kiszámítható a következő részek eseményei és ezért unalmasnak tartják. Lásd a heti Fairy tail mangát is ez a vád érte, hogy unalmas mert kiszámítható néhány ember részéről.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5 Dátum: 12 aug 27, 22:22:32 »

Egyértelműen Orihime Kurosaki-kunozásai. Van valami más szava is?
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #6 Dátum: 12 dec 15, 15:19:40 »

Akkor Orihimenél az állandó ,,Kurosaki-kun" nem csak az én idegeimet viszi a sírba Nevet
Amúgy nekem szinte semmi bajon sincs a Bleach animével vagy mangával max a cenzúrázás néha az animében de az is elviselhető.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #7 Dátum: 12 dec 15, 17:18:55 »

1. Ichigo élvezhetne 1-2 harcot, nem kell mindig halál nyögéseket adnia, hogyha még 1 getsugaval kinyírná az ellenfelét  Pojén

2. A véglegesen meghalt karakterek alacsony száma nagyon nem tetszik  Neeem
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8 Dátum: 12 dec 15, 20:51:26 »

Amíg meg nem jelentek az Arrancarok (Aizen "terror") addig azért valamennyire élvezte a harcokat legalábbis jórészt.
Utána viszont már csak 1-2kisebb vagy nagyobb pillanata volt.és nagyobbak is inkább a hollow ereje miatt.Igaz épp ezt nyomta rá a bélyegét a többi harcára(félelem az erejétől).

Ami viszont nem tetszett hogy SS arc után hirtelen szinte ellehet felejtve hogy mien gyors bankaiban,vagy csak néha kis utalgatás de nem sokáig.
Fullbringer Arc-tól ,most Végső Arc-ban is  megint megmutatták hogy mire képes,csak maradjon így,és ne előzze meg egy tolató trabantos quincy is ikszdé

Naplózva

xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #9 Dátum: 13 nov 29, 19:36:14 »

- A kedvenc szereplőimet általában vagy ledarálják, vagy alig szerepelnek, vagy mindekettő Nyelvesít
- Kurosaki-kuuuuun!!
- 1. arc után a 116-117. és a filler részek kivételével teljesen el vannak hanyagolva a poénok.
- Nincs csapatos harc, csak "kivárjuk a sorunkat"-féle 1v1.
- Szerintem Ichigónak van a legunalmasabb támadása.. Getsuga Tensho shikaiban, Getsuga Tensho bankaiban, és szintén ugyanolyan (na jó ez már piros  Pontosan ) Getsuga Tensho maszkkal.
- Sok elhanyagolt és hamar elfelejtett szereplő.
- Elég unalmas már ez a "megvédem a barátaimat, és semmi öncélú cselekedet" feelig.

Ennyi jutott most így hirtelen eszembe.  >.<#
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #10 Dátum: 14 jan 04, 14:27:52 »

Van 3 három - általam ismert - olyan anime, aminek a témái halálistenek, ez így már kissé unalmas tematika..  Lesütöttszemek
Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11 Dátum: 14 jan 04, 14:57:25 »

Én meg ismerek másik 10000-et ahol a téma különleges erő, különleges képesség vagy éppen a szellemek és istenek. A céljuk dettó ugyan az. Megmenteni a barátaikat, családjukat, a világot és így tovább. Szóval ezek nem lehetnek kifogások arra, hogy miért lenne rossz a manga, anime. Ennyi erővel akkor rossz mindegyik mert mind ugyan arról vagy hasonlóról szól.

Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #12 Dátum: 14 jan 04, 15:30:48 »

Hány mangában is hangzik el a harc kellős közepén ordítva a "nakama" szó?  Gondolkozik

Nekem a fentebb említett Kurosaki-ku~un, ami nem tetszik, ámbár már a Bleach sem lenne az nélküle. A másik ilyen dolog meg a magyar szinkron. Oké, ez sem annyira komoly, de az Égmetsző Holdagyar durva. Hogy ne csak ilyen belekötéseim legyenek már jön a kedvencem, a háttérrajz a mangában. Köszönjük, Kubo a gondosan kidolgozott háttereket.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13 Dátum: 14 jan 04, 19:31:34 »

 A Getsuga Tenshou-t jól fordították tényleg Égmetsző Holdagyart jelent.Mondjuk ezt már régebben megszoktam.
Kár hogy odáig nem jutottak el(magyar szinkron), amikor épp a Hold előtti lövi el. kacsint

Háttért majd az animesek elintézik,így addig se vonja el a figyelmet. smirksweat
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #14 Dátum: 14 jan 05, 18:41:03 »

Azt tudom, hogy jól van fordítva, de engem akkor is idegesített, ahogy az összes fordítás.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!