24 máj 04, 08:30:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ha te a Bleach világában élnél, ki lennél, és mit csinálnál?  (Megtekintve 12776 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #15 Dátum: 12 feb 11, 21:54:31 »

Én legszívesebben egy kapitány lennék, aki jól ért a kidouhoz, és remek zanpakutója van. Az összes többi taichoval jó viszonyban lennék, és persze a saját osztagom tagjaival is. Mosolyog
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #16 Dátum: 12 máj 25, 16:42:16 »

Én legszívesebben kapitány vagy hadnagy lennék, a 2. osztagban Mosolyog
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #17 Dátum: 12 máj 25, 18:50:23 »

Én legszívesebben lógatnám a lábamat az Urahara vegyesboltba Nevet És talán Yoruichivel szöktem volna meg Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #18 Dátum: 12 máj 31, 19:54:37 »

Én valószínűleg gy Espada lennék, talán a kettes.

Egy Toushiro magas, szőke félhosszú hajú Espada, a "Lotus" nevű kiengedett alakkal.

A Lotus két lila tőr, vörös rúnákkal.


Mikor átalakulok, a két tőr a testembe mélyed, és egy kardként jön ki. A kard a két tőr ötvenszázalékának erejét tartalmazza, így, a testemben marad a többi része. Egy ütéssel egy egész  várost rombolhatok szét, persze sok erő elfogyasztásával.

Ezeken kívül az alakom , simán, egy normális Sayel Aporro féle ruha, átalakulva meg egy tekergős fekete ruha, aminek a szárai is kitudnak nyúlni, mint a kígyók, ezzel elkapva az ellenséget. Ezen kívül a maszkom egy  karkötő fogakkal, és mikor átalakulok, mindkét kezemen megjelenik.

Barragan helyére érkeztem, miután meghalt.

Általában Lilinettel barátkozom, és mikor harcra kerülne a sor, először beszélgetni állok le.Végül egyedül maradtam életben, és egyetlen Espada-ként élek Soul-Society -ben.

Ápropó, még az átalakulásomhoz: Még két fekete  sötétségből készült szárny is járul.

Azóta én vagyok a 2. osztag kapitánya, jelemhez híven. Mayuri kisérleteinek hála, eltünt a maszkom, azonban Zanpakutom, még ugyan az.

Hát, így képzelném el magam...

Ja igen: Az első harcom Toushiróval zajlana, akit le is győzök, viszont felsegítem, és visszavándorlunk Soul Socitybe...

Vége!

Üdv.: Aya-Kun
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #19 Dátum: 12 máj 31, 20:33:48 »

Én egy őőő shinigami lennék, bár az se rossz ötlet, hogy egész nap lógatom a lábam az urahara vegyesboltban.
Ja nem mégsem, én egy peremvidéken élő lélek lennék, aki a kezében tartja egész rukongai-t és azért vannak most némelyek olyan nyomorban, mert én úgy megadóztattam őket. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #20 Dátum: 12 máj 31, 20:48:05 »

Gondolkodtam a sajátomon, szerintem nem túl praktikus vmi über pro állatnak lenni aki ha megmozdítja a kisujját akkor Yamamoto is térden állva fekszik hason könyörögve hogy engedjem el a szakállát, ezért...

Én akarok lenni Don Kanonji a legkomolyabb a karakter, vagy annak a fia aki beszáll ebbe a családi bizniszbe ikszdé !! Természetesen ha a fia lennék úgy kéne elképzelni mint az Austin Powers-ben Dr. Genya és Kicsi Én kapcsolatát: vagyis úgy néznék ki mint Kanonji szerelésbe meg mindenbe (még a botom is) csak kicsibe! kacsint
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #21 Dátum: 12 dec 07, 12:41:59 »

Húúú, ha nem bánjátok ide már nem írom le, de ha átlestek a saját bleach karaktered és zanpakutoud bemutatása témához, ott elég részletesen megtalálhatjátok. Mosolyog Ezer bocs, hogy itt nem adok választ, csak gondoltam megemlítem itt is, mivel az a saját karakterem, így érdemes meglesni. ^-^
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #22 Dátum: 12 dec 10, 19:33:52 »

Egy egyszerű Shinigami (Pl. 9.osztag 3.tiszt) aki Budapesten öli a hollowokat  Pojén Vagy egy Arrancar. Olyan Arrancar aki egy egyszerű emberből azonnal Arrancarrá változott de nem menne Hueco Mundoba hanem a többi lidérctől védené szülő hazáját  kacsint
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #23 Dátum: 12 dec 10, 19:35:26 »

Én egy Kidou-ban jártas hadnagy vagy kapitány szeretnék lenni. A mágusokat mindig is imádtam, az RPG-kben is mindig azokkal vagyok Nevet
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #24 Dátum: 12 dec 10, 19:47:30 »

Minimum hogy a 11. osztagban szolgálnék Zaraki Kenpachi alatt mondjuk 7. tisztként, csak edzenék és edzenék hogy a kardom suhintásával Menos-okat vágjak ketté Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
superxd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #25 Dátum: 13 márc 08, 00:17:13 »

Fuu én legszivesebben kapitány lennék a 3. osztagnál. És Ichigoval nyomatnám. Meg karakurában laknék.  Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #26 Dátum: 13 márc 08, 17:43:34 »

kapitány , vagy vaizard lennék.
De inkább kapitány .
10 osztag kapitánya lennék, mindennap megdolgoznám matsumotot. 
Kemény felső testem lenne,   ruházatom kb olyan Hashimarának.(senju armor)
Csak és kizárólag  kardforgatásra és testi erőre hagyatkoznék kidoura nem .
A kardom egy böszme nagy cucc lenne.
Alapvetően jó fej vagyok, de ha arra kerül a sor kenpachiként viselkednék.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #27 Dátum: 13 máj 11, 00:33:10 »

Ha a Bleach világában élnék akkor valószínűleg Karakurai lakos lennék, és fullbringer, mert ahhoz nem kell "meghalni" és jó kis változatos erejük van.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #28 Dátum: 13 szep 24, 17:59:58 »

Ha tehetném, akkor felküzdeném magam a 6. vagy 13. osztag hadnagyának.
Óóó, micsoda álmok!  Szeretet Ámor
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 21:05:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #29 Dátum: 13 szep 27, 17:56:42 »

Én Vaizard lennék szívesen és egész nap Urahara boltjában lógnék, vagy Ichigot bosszantanám.  ikszdé Ha mindezeket megunom, akkor tök véletlenül belekeveredek Zaraki kapitány bandájába.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!