24 máj 04, 20:08:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ha a Hogyokou mestere lennék...  (Megtekintve 13054 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #30 Dátum: 14 jan 13, 20:38:04 »

Ha a Hogyokou mestere lennék... hát... repülés, örök fiatalság és láthatatlanná válás. Nekem több nem is kéne. Először jó sokat akartam írni, de így belegondolva, ha nem kéne dolgoznom semmiért, akkor az úgy már nem is olyan buli  Nevet
Repülés : Hát az kell és kész
Örök fiatalság : Milyen nagy lenne már 300 év múlva is még 20 évesnek lenni és vagy 40 nyelven beszélni. Habár túlélni minden rokonomat elég húzós lenne, és így belegondolva a 90 éves unokámat sem lenne jó érzés tisztába tenni, de mindegy.
Láthatatlanság: Mert hülyén néz ki ha egy hülyegyerek repül a galambokkal...
A világbéke meg olyan, mint a végtelen : sosem tudjuk, mikor kerülünk hozzá közelebb. Sose valósulhat meg, mivel legrosszabb mindig van, ahogy az irigység sem elpusztítható. Viszont gyakorlatilag mindenki él, lélegzik, eddig volt 2 világháború is, a harmadik úton van, ha még megéljük, imádkozunk majd az ilyen időkért. De lehet, hogy a szupermodern Magyarország lakói nevetve, vagy ne adj isten összeszorult szívvel emlékeznek majd a mostani jelenre.
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #31 Dátum: 14 márc 30, 15:31:22 »

Ha a Hogyokou mestere lennék...
A legjobb zanpktót kérném ja és a halhatatlanságot
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!