24 máj 04, 08:38:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ha a Hogyokou mestere lennék...  (Megtekintve 13046 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #15 Dátum: 11 ápr 23, 19:00:21 »

Ha a Hogyokou mestere lennék szeretnék Istenféleség lenni és az emberiség javára forditanám a saját igazságérzetem szerint.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #16 Dátum: 12 aug 09, 19:46:13 »

Ha a Hogyokou mestere lennék, akkor én azt kérném tőle hogy amit én elképzelek a fejembe akkor az jelenjen is meg és persze az akaratomra

Ezt én azért szeretném mert bármit megtestesíthetek. Ha akarom akkor egy pisztoly is teremhet a kezembe egy pillanat alatt. Ha akarom akkor egy 20.000-ezres is teremhet de még több is. Csak el kell képzelnem és megtestesül. Még történéseket is befolyásolhat. Ha akarom akkor kedves lesz hozzám egy ember. Ha akarom akkor ráuszíthatok másokra embereket. A hátránya az persze hogy ha mérges vagyok akkor valakinek a halálát is kívánhatom ezért ez kicsit nehéz. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 19:46:53 írta Kentonsama » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 12 aug 10, 12:39:34 »

Ha a Hogyokou mestere lennék, létre hozatnák vele egy másik párhuzamos dimenziót, egy saját általam létre hozott földön, saját evolúcióval, lényekkel, hatalom rendszerrel. Majd létre hozatnák vele egy kaput ami az "anya bolygóra" ahonnét én származom, h vissza mennyek és leigázzam azt a lényeimmel.

Csak azért mert csak... nincs különösebb okom rá de tökre élvezném ha leigázhatnám az anyabolygóm, és nem mint istenként vagy hadvezérként, hanem egy erős harcosként aki szereti a pusztítást.

vagy... Ha a Hogyokou mestere lennék akkor vissza utaznék az időben az ősi távol Keletre ahol kb. 4-5 éves kori testembe lennék ott jelen és úgy 20 évig tanulnám a buddhisták és Kíniak harcművészeti stílusát (közbe háborúznék is) majd egy könnyű korhű felszerelésben vissza kerülnék a jelenbe és az erő amit ott szereztem itt váltanám haszonná.

Rossz fiú vs. Jófiú  smirksweat vajon melyik lenne jobb?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 10, 12:40:53 írta Morause » Naplózva
theshadowati
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #18 Dátum: 12 okt 15, 14:54:56 »

Ha a hogyoku mestere lennék örökre eltörölném mindenkinek az erejét és magaméhoz adnám,majd kitörölném a földet ezáltal mimden rajta élő lényt majd teremtenék egy ujj földet amin csak én élek nincsennek zavaró tényezők,utána halhatatlanságot kérnék,majd ha unatkoznék teremtenék egy-két embert esetleg szolgának vagy egy kutyát.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #19 Dátum: 12 okt 16, 06:30:50 »

Hogyoku birtokában kitörölném az emberi dns-ből a kapzsiságot, a pénzt eltörölném
Ne a pénzért dolgozzon az emberfia, hanem a jó érzésért, amit a jó munkavégzés okoz az embernek.
(ingyen lenne a pia és k**vák  ikszdé, Jiraiya rulez )
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 16, 06:31:50 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #20 Dátum: 12 okt 19, 19:24:26 »

Hogyokou mestere lennék...
Kemény dió!xD
Szóval, ha ennek a bogyónak a gazdija lennék olyan memóriát tudhatnék magaménak, amivel visszaemlékezhetek életem bármely pontjára, a legkisebb részletig. Ez előnyös lenne szinte minden téren...
Talán ismeritek a filmet, amiben az egyik szereplőnek ilyen "betegsége" van. (Unforgettable/Felejthetetlen. Nem nézem csak a reklámot láttam és felkeltette az érdeklődésemet.) Utánanéztem és tényleg létezik, ugyan csak kevesebb, mint 20 ember rendelkezik ilyen rendkívüli és (szerintem) csodálatos adottsággal.
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #21 Dátum: 12 dec 10, 19:47:03 »

Ha a Hogyokou mestere lennék, akkor azt kérném, hogy bármikor újra indíthassam az életem, addig amíg úgy nem érzem, hogy azt tökéletesre nem csiszoltam.
(Úgy, hogy az előző életemből mindig megmaradjanak az emlékeim ezáltal tanuljak a hibáimból)

vagy

Ha a Hogyokou mestere lennék, akkor olyan erőt kérnék mint Ichigo final alakja Pojén és ha valahol ki akar törni egy háború azt azonnal megállítom, és ha bizonyos vezetők egyes országokat csesztetnek akkor ott is rendet rakok, sőt az egész világon  Kúl .
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #22 Dátum: 12 dec 13, 22:44:54 »

Ha a Hogyokou mestere lennék... 
Akkor valószínűleg 3 dolog lenne amit akarnék:
1. Időutazás: Hogy megnézhessem a történelem kisebb és nagyobb eseményeit és hogy az egymással párhuzamos történéseknél egyiken ott vagyok másikról lemaradok akkor utána vissza megyek hogy azt is megnézzem Nevet
2. Nem öregszem : Mert ha az 1. pontból kiindulva valamelyik korban tetszenek a dolgok és ott akarok maradni XY ideig viszont ha másik korban is akarok élni akkor nem túl jó ha közben megöregszem.
3. Gondolatolvasás: Ahogy az alap ennél a dolognál elkerülhetem vele a felesleges civakodásokat és emellett nagyon hasznos tud lenni sok szituációban.

De ez túl sok jó lenne egyszerre szóval nem akarnék  Hogyokou mestere lenni Nyelvesít ikszdé
Naplózva
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #23 Dátum: 12 dec 25, 20:59:59 »

Úúj ötleet: A bigyó-bogyó segítségévekl beleírnám magam a Bleachbe és én lennék az egyetlen, aki el tudja tenni láb alól először Ichigot majd Bögyihimét is, nehogy már meggyógyítsa. ikszdé Amúgy Ichivel nincs bajom csak elegem van belőle, hogy miatta döglenek meg a kedvenc karaktereim.T-T
Utána...utána pedig megsütném grillen a quinciket. Kivéve Haschwaldot. Haschwald jó arcnak tűnik. ikszdé
Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #24 Dátum: 13 jan 02, 21:38:57 »

A Hogyoku-nak én nem mestere lennék hanem egyfajta barátságot kötnék vele és így nagyobb erőre tehetnék szert, majd visszautaznék a múltba és megakadályoznám icsi anyja és apja közötti házasságot így icsi nem lesz szuper qvinsi-halálisten-Hollow és még kitudja milyen hibryd Nevet icsi legyen icsi a halálisten ne a szuperhibryd...
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #25 Dátum: 13 jan 02, 21:58:17 »

Nem igazán akarok beleszólni, de ha megakadályozod Ichigo szülei közti házasságot akkor Ichigo igaz h nem lesz szuper qvinsi holow sinigami akármi, de "sima" shinigami se, sőt még ember sem mivel meg se születne.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #26 Dátum: 13 jan 02, 22:05:41 »

Mért a házasságon kívüli gyerekek nem kapnak erőt vagy mi a szösz?  ikszdé

Nekem nem kéne a hyongoku mert akkor olyan hülye holow alakom lenne mint Aizennek, de én inkább sima shinigami lennék
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #27 Dátum: 13 jan 02, 22:11:13 »

Szerintem úgy gondolta hogy egyáltalán egymáshoz közük. Akkor Ichigo sem született volna meg így mára egy teljesen más sztorit ismernénk.
Hogy ne legyen off:
Ha a hogyoku mestere lennék akkor megteremteném a totális békét és eltörölném azokat a rendszereket miszerint ma élünk így mindenki egyenlő lesz.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #28 Dátum: 13 jan 02, 22:19:22 »

Ha a hogyokou mestere lennék, akkor én irányítanék mindent és fenntartanám a rendet (ha valaki kekeckedik azt kicsinálnám  Ördögi ) és közben próbálnék fenntartani valamiféle egyensúlyt.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #29 Dátum: 13 jan 03, 17:47:58 »

Igen bocsi akkor helyesbítenék icsi nekem akkor tetszett legjobban, mint főhős mikor csak halálisten volt, de mikor lett hollowereje akkor már a skizofrén icsi nem volt valami szimpatikus főhősként, de ezzel a qvinsi erővel hát..., icsinek akkor kellet volna eltűnni mikor aizennel megküzdött, kész ennyi a qvinsik ellen inkább ishidát hoztam volna fel vagy egy új szereplőt...mert a manga neve Bleach és nem kell icsihez ragaszkodni, mint pl Narutonál ahol a főhősröl kapta a Manga a nevét vagy fordítva ez most mind1 a lényeg hogy Naruto-nak kell a főhősnek maradnia mert ha ő meghal akkor már nem Naruto-mangárol beszélünk folytatásban hanem másról.
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!