24 máj 04, 07:53:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)?  (Megtekintve 131156 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #615 Dátum: 14 feb 27, 14:44:28 »

Eléggé kihalt ez a topic. Itt van pár harc:

Rukia vs Yoruichi
Rukia vs Harribel
Rukia vs Soifon
Rukia vs Ichigo ( aki anno még Byakuya ellen harcolt )
Rukia vs Toshiro


Hachi vs Sayel

Hachi a Kido mestere. Amíg tudja tartani a távolságot addig nem lehet gond. Néhány magas szintű támadással előbb-utóbb megfogja az Espada-t.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #616 Dátum: 14 márc 07, 19:13:04 »

Csak kíváncsiságból kérdezem,de érdekelne hogy ez a Harc hogyan alakulna: Gondolkozik
Yammy Resc(1-2 Dühtől függően) Vs Komamura Új Bankaija még visszaváltozás előtt.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 19:13:53 írta K ichigo » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #617 Dátum: 14 márc 08, 09:41:16 »

Egyértelműen Koma, ha idő előtt végezne Yammyval, és a múltkori után szerintem nagyon simán sikerülne is neki.

Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #618 Dátum: 14 márc 08, 10:38:00 »

TH! Melyik Rukiára gondoltál? Erre a legfrissebbre vagy mondjuk az arrancar act-ban ügyeskedőre? Én úgy látom, hogy csak a mostaninak lenne esélye a te listád ellen. Viszont a mostani elboldogulna a többséggel. Talán ott lenne gond, aki gyorsabban tud reagálni, mint ahogy Rukia felveszi a végső alakját.   
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #619 Dátum: 14 márc 08, 12:22:58 »

Szerintem meg Rukia egyik ellen sem lenne képes győzni. Az ő szintje még mindig nem éri el egy kapitány szintjét. Természetesen sokkal erősebb lett, de alapvetően pont olyan ellenfeleket válogattál számára akik vagy sokkal gyorsabbak de még távolról is képesek őt támadni. Szóval Rukia nagy bajban lenne akármelyik ellen is. Ő még nem kezeli elég jól a most kapott erejét. Pont olyan lehet mint Renji amikor azt hitte, hogy mivel van bankaia, így már versenghet Byakuyával. Tévedett.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #620 Dátum: 14 máj 20, 20:26:53 »

Gremmy vs Barragan

Gremmy vs Mayuri

Gremmy vs Aizen(átalakulások előtt)

Gremmy vs Urahara

As Nodt vs Mayuri


Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #621 Dátum: 14 máj 24, 14:29:01 »

fuhh... hát gremmy vs urahara elégé durva lenne nem tudom xd
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #622 Dátum: 14 máj 25, 08:51:32 »

Gremmy vs Barragan - Barragan sérülékeny, ezt láthattuk is, csak a közelében lenni veszélyes.

Gremmy vs Mayuri - Szintén, de Mayuri nem halna meg, elmenekülne. A mérges gáza nem sokat nyomna egy búrabéli agynak.

Gremmy vs Aizen(átalakulások előtt) - Ha nem oda képzel, amit akar és azt sem tudja, hol van Aizen akkor nem sokat érne ellene, röhögve Aizen nyerne.

Gremmy vs Urahara - Urahara találna módot a kijátszására, ebben biztos vagyok.

As Nodt vs Mayuri - Mint tudós neki is vannak félelmei, ezt pont Szayerr legyőzésénél említette.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #623 Dátum: 14 máj 25, 12:58:02 »

Azért Mayuri is van olyan nagy koponya hogy előbb utóbb sarokba szoríthatná Gremmy-t.Lehet elvesztene pár végtagot és végül folyadékká kéne válnia de akkor is.
Nemut meg pár kísérleti nyulat meg beküldené először felderítésnek.
A lényeg hogy mind a ketten eléggé kiszámíthatatlanok.
Az még öszötnözné is ha Uraharahoz hasonlítaná(k) lenézően. Nyelvesít

Aizen ellen még átalálakulások előttt sincs sok esélye.Kivéve ha megtudná lepni és szerencséje van a kardja titkával.
Erre nagyon minimális az esély.
Lehet pont abba szakadna bele hogy megpróbálna elképzelni mégegy Aizent.Nem is az erő miatt.(Bár az sem jelentéktelen)

Urahara vs Gremmy lásd Mayuri elleni esélyeket csak profibb szinten.Legfeljebb kevésbé áldozná be magát.Persze ott vannak neki a Portable Gigaiok is.

Gremmy vs Barragannel nem tudok mit kezdeni így hirtelen.
Az öreg igenis veszélyes,és gyors de a képzelet erejével egy idő után rájöhet a gyengéjére.Addig is elterelné a figyelmét a másolataival.Az "öregítő/elrohasztó" képessége hatásos,de vajon egy meteor (vagy Űr) esetén is elég gyors lenne?
Lényeg ha elég időt tud nyerni akkor Gremmy hozza a meccset.

As Nodt vs Mayuri -Ízlésileg már-már illenének egymáshoz.Bocs Mayuri a mostani öltözetedd már furább/cukibb. smirksweat
Mayuri kb úgy reagálna mint a 3ik Moziban Kenpachi ellen.
Az a kérdés hogy vajon a Bankai-a is tud e félni a harc alatt."Kettős őrület."
Közben el is ment a net. >.<#
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #624 Dátum: 14 máj 26, 12:48:49 »

Hachi vs Szayel
Aporronak a specialitása a Reiatsu elemzése. Ishida Seele Schneiderjét is hatástalanította. Pesche és Donochakka közös Ceróját is holott akkor látta először. Szerintem Hachi Kidoujainak esélye se lenne. És még nem is beszéltünk Szayel Resurrecciónjáról.

Rukia vs Harribel
Szerintem sima Harribel győzelem. Harribel kilő felé egy kis vizet. A víz megfagy és már egy jégtömb vagy egy hegyes jégcsap fog felé tartani.

Rukia vs Soifon
Soi Shikaija hatástalan Rukiára, hisz Rukia nem számít élőnek, így a méregalapú támadás hatástalan ellene. A Jakuho Raikoben szerintem már azelőtt megfagy mielőtt elérné Rukiát és nem robbanna fel. Marad a Shunko, ami hatásos lehet de szerintem nem jó dolog hozzáérni valamihez, ami ilyen hideg. ha Soinak nincs szerencséje az ütés után letörik a jéggé vált karja, ha meg szerencsés, akkor megvédi a Shunko.

Rukia vs Yoruichi
Ugyanolyan helyzetben van, mint Soifon csak neki több védelmet nyújthat az Urahara által készített páncélzat. Hacsak nem törik szét, mint Rukia síszemüvege vagy As Nodt maszkja. Nevet

Mask De Masculine & James Vs Kenpachi (Shikai nélkül)

As Nodt vs Szayel

Kenpachi vs Komamura

Renji vs Grimmjow
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #625 Dátum: 14 máj 26, 15:18:21 »

Csak Kiegészíteném konvertálás közben.

1.Igaz hogy Szayel a Reiatsu elemzés speciálistája,de azért ő is megfogahtó.
A Selee Shneidert igaz hogy hatástalanította de a Sprengert mégis beszívta.Még ha le is gyengítette a hatásást akkor is kellemetlen volt neki.Mint ahogy Renji Meglepetés robbanása is. Nevet
Egy vizard Maszkos Kombóval szerintem igenis megtudná lepni Szayelt.
ui:Peshe-ék kombóját inkább ne hozd fel.Szayel szerint is félkész volt így alig kellett hozzáérnie.(Nem volt meg az igazi összhang. smirksweat

2.Rukia vs Halibelnél:Igen Halibel nyerne szerintem is,de komoly hogy szerinted a jégtömb gondot okozna neki?(Rukia)
Ezt még megoldaná.Inkább azzal lenne gond ha Halibel mögötte felforralja és nem tud időben reagálni.
Ismét a jég és Víz harca.Az győz aki jobban ki tudja használni és nagyobb a tapasztalata.Lásd Halibel.
Persze az is lehet hogy Rukia terhelné meg magát túlzottan és a saját kardja intézné el.
Ha régi Halibelt nézzük akkor 60/35 % a javára.5% a véletleneknek.
Természetsen ez még javulni fog Rukia javára ahogy egyre több tapasztalatra tesz szert. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 26, 15:22:09 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #626 Dátum: 14 máj 26, 15:41:42 »

Én még tovább mennék. Hiába Szayel elemzési képessége. Ott éppen arról volt szó, hogy már jó ideje megfigyelte az ellenfelet és így képes volt kielemezni Ishida reatsuját. Éppen ezért amikor már kiállt ellene akkor tökéletesen védte is magát tőle. Ha nincs meg ez a megelőző elemzés akkor már az elsőt bekapta volna. Például maga Szayel is le volt döbenve mayurytól amikor közölte vele, hogy alig egy órája harcolt Ishidával és ennyi idő alatt tökéletesen kielemezte és felkészült belőle Mayuri. Tehát neki hosszabb időre volt szüksége a kielemzéshez és felkészüléshez. Azt pedig, hogy a Srenger így megtépázta azt mutatta, hogy az egy számára ismeretlen technika és éppen ezért képtelen volt elhárítani. Ez azt mutatja, hogy nem tudta elemezni és így felkészülni sem ellene. Így is az mentette meg, hogy legalább Ishida reatsujától viszonylag védett volt ha a technikától nem is. Így azt kell mondanom, hogy amennyiben ismeretlenként találkoztak volna akkor Aporo veszített volna. Ha viszont van felkészülési alapja Aporonak akkor Ishidának esélye sincs.
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #627 Dátum: 14 júl 16, 01:11:58 »

Ki nyerne ezekben a csatákban?Nevet
Grimmjow vs gremmy
ulquiorra vs grimmjow és szayel 2en
bach vs aizen
grimmjow,ulquiorra,nnoitra,stark,harribel vs aizen
renji,ishida,chad,rukia vs ulquiorra
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #628 Dátum: 14 aug 11, 08:58:23 »

Grimmjow vs greemy.: Ha az ichigo elleni grimmjowot nézzük vesztes de biztos nem lazsált az elmúlt 2 évbe ami szerintem arra jönne ki hogy neki 60:40 de greemy elképzeli a meteort vége és akkor nyert max.A karmával  vágná szét grimjow.....
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #629 Dátum: 14 aug 24, 19:09:38 »

Ezt már egy vagy 2 hete beakartam írni ötletnek de valahogy mindig kiment a fejemből.

Bankai Ikkaku vs Vizard Shinji
-Shinjinek nincs Bankai és főleg a hollow erőre épít
-Ikkaku Bankai-át helyreállították a 0aikosok.

Yachiru
vs Chad
-Mostani erejük

Mostani Bankai Renji vs Timeskip előtti Vizard Ichigo
Naplózva

Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!