24 máj 04, 08:48:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik?  (Megtekintve 33660 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #75 Dátum: 13 máj 11, 13:31:09 »

Én még mindig úgy gondolom, hogy Rukiával jön majd össze. Rengeteg utalás volt már rá, és nem csak a mangában.
Ajánlom figyelmedbe a 342-es részt. Még Kubo is írta a twitteren, hogy gyönyörű volt.  Nevet

Tsukishima ott, olyan 8 évesnek néz ki, és most meg minimum 22-nek néz ki. Az 14 év, Ginjo meg nem öregedett semmit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #76 Dátum: 13 máj 11, 18:31:15 »

Becsatlakozom a beszélgetésbe, ha nem bánjátok. kacsint Én bizonyos szinten egyetértek mindkettőtökkel. Sophie Denemnek azért adok igazat, mert szerintem is aki tökéletesen illene hozzá az... hát olyan nincs. xD Vagy még nincs (bár sztem nem is lesz már). Tilonnal pedig azért, mert ha valakivel most összejönne, akkor nagyobb valószínűséggel Rukia lenne az.
Én azonban valahogy "ellenzem" az IchiRuki párost. Bár ez "ellenzés", vagy a "nem kedvelés" nem a legjobb szó. >.< Igazából nem tudom jó szavakkal leírni, hogy mi a véleményem róluk. Valójában nekem itt Rukiával van bajom. Szeretem a karakterét, de valamiért mégsem. xD Már évek óta azon gondolkozom, hogy mi az a dolog, ami valamiért egy ici-picit mégis ellenszenvessé teszi az amúgy jó karaktert a számomra. De ez egyenlőre még rejtély előttem. Az azonban biztosra vehető, hogy Rukia többet érez barátságnál (elég megnézni az említett 342. rész, ahol többször is kiemelik, hogy csak barátok, de ekkor Rukia arca nem épp ezt tükrözi. Nevet)
Ichigo viszont nem hinném, hogy tisztában lenne az érzéseivel. Ő még inkább tekint tényleg barátként rá, mint a szerelmére. Most viszont kezd benőni a feje lágya, így lehet végül rájön, hogy hoppá! :Đ Az ő kapcsolatuknak az amúgy nagyon sokat segített, hogy rengeteget vannak/voltak együtt, így ezen a téren Orihime óriási hátránnyal indul. Valójában rendes érvet nem tudok felhozni ellenük, így felőlem összejöhetnek... asszem.
Aki viszont szerintem szereti Rukiát, az Renji. Túlságosan is félti és óvja a lányt. Először azt hittem, hogy inkább testvéri a viszony köztük (a történet elején így is volt), de ahogy telt az idő, haladt a történek, ez az érzés szerintem Renji részéről (kezd) átcsapott/(ni) szerelembe. Rukia részéről azonban itt maradt a testvéri viszony. >.< Ha az IchiRuki teljesülne, akkor Renji ezt hamar elfogadná, mivel szerintem amúgy is látja, hogy neki esélye nincs a lánynál. Nyelvesít
Akkor az IchiHime Nevet. Erre most még én is azt mondom, hogy kizárt. Az biztos, hogy Orihime fülig bele van zúgva a srácba, de Ichigo nem sokat érez iránta. Nem ismerik egymást annyira, mint Ichigo és Rukia, valamint Orihime baromira önbizalom-hiányos és bátortalan. Mondhatni ő a Bleach Hinatája. Nevet Nevet (Ha úgy vesszük ott a NaruHinával ugyan ez a helyzet, mint itt) Nekem egyébként azzal olyan nagy problémám nincsen, hogy meg kell MENTENI, hiszen gondoljunk csak bele, egyszer kellett Rukiát, és egyszer kellett őt is megmenteni (itt első sorban a kiszabadításukra gondolok, nem pedig, hogy közben hányan akarták megölni szerencsétlen Orihimét) Védelmet viszont tényleg Orihime igényel inkább, de hát mégis csak Rukia végzett shinigami akadémiát, ért el hadnagyi szintet, míg Orihime gyógyítani és pajzsot felvonni tud, nincs egy rendes támadása, mert igazából az ő ereje/képessége ezt nem teszi lehetővé. Szerintem ezen a "kit kell többet védeni" részen nem érdemes rágódni, szememben hülyeség e téren összehasonlítani a két lányt. Egyszerűen reálisan nem lehet. >.< Orihime támadni, Rukia meg gyógyítani nem tud látványosan.
Akinek viszont szerintem tényleg tetszik Orihime, az Ishida. Nevet Ishida reakciói sokszor ezt tükrözik. Őket el tudnám képzelni együtt. :3 (meg ugye Ulquiorra, de hát ő már meghalt... :'() Bár itt meg Orihime nem érez szerelmet az elvakult Kurosaki szeretetétől.
Ha viszont Orihime határozottabb és lazább lenne (e téren tanulhatna Rukiától, Rukia viszont lehetne sokkal vidámabb, és bolondabb, mint Hime), és több időt töltene Ichigóval, akkor máris neki adnék több esélyt. (akkor tényleg kicsit az Isshin-Masaki kapcsolatra hajaznának) Azt viszont ki kell emelnem, hogy Orihime is IchiRuki kapcsolatot érez egész történet alatt...
Az IchiHime párost egyébként én szülőként jobban el tudom képzelni, mint szerelmespárként. Pojén Szerelmespárnak meg az IchiRuki lenne jobb. Nyelvesít

Hú, de sokat írtam róluk, bocsi. xD Hát "ennyi" lenne "csak" az én véleményem. :'D

A legjobb páros a szememben a Toshirou-Karin páros. Eddig oké, hogy csak filler volt, de emlékezzünk csak vissza, hogy amikor utoljára láttuk Karint, épp Uraharához ment... itt még bármi megtörténhet. :3 (Szép is lenne.) Hinamoritól viszont a falnak megyek. Lehánylak

Újraolvasva én is az IchiRuki párost tartom a legvalószínűbbnek, így inkább visszavonom, amit a legelején mondtam. ^^ Bocsi Sophie Denem, mégis Tilonnal értek egyet. xD Bár nagyon nagyon nagyon nem szeretnék IchiRukit, de hát reálisan néztem a dolgokat.
Már meg is gondoltam magam. Őket csak később tudom elképzelni, most tényleg nincs olyan csaj a történetben. xD xD
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 11, 18:35:53 írta akym17 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #77 Dátum: 13 máj 11, 22:57:25 »

Az öregedés dolog már lejárt dolog. A manga elején már elmondták, hogy ha valakinek minél több a szellemi energiája annál lassabban öregszik. Így lehetett ez Yamánál  és valószínűleg Kenpachinál is így lesz. És ez szerint ez vonatkozik Ichigora és mindazon haverjaira akik szellemi erővel rendelkeznek. Természetesen a nagyság a lényeg.

Én a magam részéről ellene vagyok a Rukia-Ichigo párosnak. valahogy szerintem sem illenek össze. Másrészt én Rukiában nem láttam semmi kedvességet egy-két alkalom kivételével. Vicces dolgai vannak, segítőkész és imádja hangoztatni a felsőbbrendűségét mint shinigami. Én nagyon csalódnék ha a végén esetleg Kubo úgy dönt, hogy összehozza őket.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #78 Dátum: 13 máj 12, 10:26:28 »

Tilon: Igen, emlékszem a 342. részre, tényleg szép volt, viszont akkor egy kérdés ezzel kapcsolatban. Mosolyog Tételezzük fel, hogy tényleg többet érez, mint barátság, akkor kérdem én, miért nem ment vissza gigaiban Ichigóhoz, mikor a legnagyobb szüksége lett volna támogatásra? Mert oké, hogy segített visszaadni az erejét, ezt megértem, vagy hogy kiállt mellette Soul Societyben, ez is rendben van; viszont akkor miért nem ment vissza, hogy néha meglátogassa, akkor is megismerje, amikor nincs ereje? Tudom, Ichigo említette, hogy nem Rukia hatáskörzete Karakura, ez oké, de nehogy már megtiltották volna neki, hogy ne találkozzanak, főleg ők, akik elméletileg nagyon szoros kapcsolatban állnak egymással. Nálam az a baj, hogy itt hibádzik a dolog. Lásd Masakit és Isshint. Isshin másodjára simán visszament Karakurába, mert érdekelte a lány, és látod, mi lett belőle. Nálam ez hiányzik Rukiából, hogy tegyen is azért, hogy Ichigo észrevegye (hisz mindenki rudja róla, mennyire vakegér érzelmileg ikszdé).

akym17: Na várj, akkor most végül is egyet értesz, vagy nem? Végére kicsit elvesztettem a fonalat... ikszdé Egyébként ezzel szemben, viszont az Orihime-Ishida párost sokkal könnyebben el tudom képzelni együtt, mint Ichigo-Rukia. Valahogy jobban visszajönnek az érzések, bár tény, Orihime kicsit elvakult Ichigóval szemben, viszont ha egyszer észrevenné Ishidát, nem lenne gond. Nevet

Ginjuo: Oké, de ez vonatkozott az emberekre is? Én azt hittem, csak a halálistenekre tartozik, de sebaj. Akkor ez a probléma is megoldva. Nevet

rini67: Ilyen szempontból egyet értek veled. Számomra is olyanok ők, mint a barátok, kicsit talán több, de nem szerelem, vagy mélyebb szeretet. Csak barátság, és emellett hiába jó karakter Rukia, mert mint karaktert bírom nagyon, ettől az egy résztől eltekintve (342) egyszer sem láttam, hogy bármit is tenne azért, hogy Ichigóval együtt legyen, vagy épp többet érezne iránta. Nekem ilyen szempontból sántít a dolog... :S

Még egy kérdés, mivel máshova nem tudom, hogy fel lehet-e tenni, itt kérdezem meg. Szerintetek, ha nem mangán belül kéne választani karaktert, hanem saját elképzelt lehet, ti kit raknátok Ichigo mellé? Bocs, ha kissé szokatlan, de kíváncsi vagyok, mit gondoltok. Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #79 Dátum: 13 máj 12, 11:21:51 »

Szerintem azért nem ment el Rukia gigaiban vissza Ichigóhoz időnként, mert nem lehetett. SS egy nagy csata után volt és legtöbben örülhettek, hogy élnek még. Isshin más volt. Ő kapitány is volt, meg amúgy is olyan, mint Ichigo ő nem foglalkozik annyit a szabályokkal. Rukia nem tehette ezeket, még ha akarta sem SS és Byakuya miatt.

Mangán kívül Ichihez? Ha kort nézem, akkor inkább Erza lenne tán jó, de ő sem hülyül annyira, meg tán még Morgiana, de ő meg túl fiatal hozzá, meg nem annyira erős. Biztos vannak még, de most ők jutnak eszembe. Saját elképzeltet meg nem tudok mondani, mert nem ő hozzá valók, meg most elég hosszú lenne szerintem bárkinek is egy kitalált karaktert elmondani úgy, hogy megértsük.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #80 Dátum: 13 máj 12, 13:45:58 »

Most pillanatnyilag egyetértek (100%-osan senki sem passzol hozzá), de ha később változik egy kicsit Rukia, és netalán tán Ichigo elkezdene felnőttesebb érzelmeket produkálni, akkor már nem értenék egyet veled, mivel én nem zárom ki az IchiRukit (sőt logikusan tényleg ez a legvalószínűbb), míg te igen. Nevet Na ez még így is zavaros, de mindegy. xD Az már más kérdés, hogy én sem örülnék neki, ha összehozná őket Kubo. Remélem a végére inkább az általa leginkább kedvelt Orihimével fog jót tenni. >.<
Létező karaktert én nem tudok mondani, mivel a legtöbb szereplőt csak futólag ismerem. Saját karaktereim viszont bőven vannak (vizsgaidőszak után végre nekiállok ez egyik képregénytervemnek), így ezek közül kettőt is tudnék mondani, akik talán. Bár még sosem gondolkoztam velük ilyenen. Sőt van még egy, aki majd benne is lesz az említett képregényben (az első kettő nem). De az ő személyiségüket hosszú lenne leírni. Ha érdekelnének, akkor fotót vagy linket tudok majd küldeni privátban valamikor.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #81 Dátum: 13 máj 12, 15:57:46 »

Mivel a Bleach nem egy romantikus manga ezért nem lesznek tökéletes párok. Ezt el kell fogadni. Új szereplők meg már csak a Quincy oldalon lehetnek.

Egyszerű a helyzet. Ha nem kedveltek valamiért egy szereplőt, akkor nem is akarjátok, hogy bárkivel, főleg a főszereplővel összejöjjön.
Nekem az egyik kedvencem Rukia, és Ichigót is bírom, szóval én örülnék ha összejönnének azok a szereplők akiket kedvelek.

Korábban írtam, hogy sok utalás van rájuk és nem csak a mangában. Erre kiváló példa a tavaly megjelent "The Death Save the Strawberry" című novella, ami az időugrás alatti történésekkel foglalkozik. Már a cím is sokat mondó.
A Rukiás részről itt egy kis összefoglaló:
Idézet
(Orihime meglátogatja Rukiát)
after shinji leaves, orihime and rukia talk about ichigo. even though orihime was glad that ichigo had lost his powers, she wonders what she should do because ichigo is so depressed all the time now that he is no longer a shinigami, and she noticed that he only pretends to smile when he's around her. however, she tells rukia not to worry about ichigo too much.

rukia comforts orihime anyway, and she after she goes home, orihime decides not to tell ichigo she went to see rukia

rukia visits urahara and asks him if there was a way to help ichigo get his powers back (she also thinks about going to see how ichigo is doing but decides against it). because rukia's reiatsu is very close to ichigo's, urahara is able to use her reiatsu as a base for creating the sword.

after she goes back to ss, rukia sends mail to a bunch of shinigami, asking them to help ichigo as well. she even convinces the captains to contribute their reiatsu to the sword. yamamoto orders everyone to help rukia and repay ichigo. it ends with the scene of rukia returning ichigo's powers.

kubo's comments: he was very pleased with the novel and thought that the relationships between the characters were portrayed very well. he picked the title because of how it links back to volume one of bleach.
A lényeg, hogy az egészet Rukia intézte el, hogy Ichigo visszakapja az erejét. Kúl

Számomra mindig úgy tűnik, mikor szekálják egymást, hogy olyanok mint valami zsémbes házaspár.  Nevet Kicsit hasonló, mint a Fairy Tailben Elfman és Evergreen kapcsolata.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #82 Dátum: 13 szep 24, 17:57:30 »

Hú.. Ezt végigolvasni nagy feladat volt, és igen érdekes párosítások jöttek elő. Nevet
Na de mit szólnátok egy Hinamori - Byakuya sztorihoz?  Hümm-hümm

A kék a moderátor színe.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 25, 21:05:30 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #83 Dátum: 13 szep 27, 17:59:59 »

Hát... Nem tudom, valahogy nem igazán tudnám őket egymás mellett elképzelni. Ha már Hinamori, akkor szerintem Toushiro jobban illik hozzá. De, az abszolút kedvenc párosom az az Ichigo-Rukia páros. Imádom, ahogy szekálják egymást, de közben a tűzbe mennek a másikért.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Nii-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


Hadnagy


« Válasz #84 Dátum: 13 nov 06, 09:42:30 »

Szerintem Hitsugaya x Karin tökéletesen illenének egymáshoz
Két hasonló "kicsiaborsdeerös" gyerek és legalább valami életet vinnének a focicsapatba Pojén
a Quatra-espada x Orihime párost támogatom
Egész jól kiegészítenék egymást
Kurosakihoz szerintem csakis Rukia illene (hasonló vérmérséklet Pojén)
Rukiácskának elég temperamentuma lenne ahhoz hogy keresztyl vigye az akaratát
Naplózva

A marhának olcsó szórakozásai vannak az idiótának pedig ingyenesek.
(á´la Finlandia)
(igazán nem lényeges de:hosszú ö-t és magyar y-betyt. nem tudok írni ugyanis Finn országban egy kicsit más keybordok vannak)
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #85 Dátum: 13 nov 29, 18:48:40 »

Teljes mértékben Ichiruki-fan vagyok, nagyon birom a közös pillanataikat, de, Sophie Denem, ha a leírásodnak megfelelő karaktert kéne mondanom, akkor hozzuk össze Ichigot Bambival Nevet
Kapitányi szint sztem pipa, a quincyk normálisan öregednek, tehát nem olyan nagy a korkülömbség, még ha nyilván idősebb is Ichigónál, arról nem is beszélve, hogy az a csaj úgy ahogy van nem normális. Kedves? Hátööö izé... A pszichopata még ebbe a kategóriába tartozik? Pojén Ha Kubo nem gyilkoltatja meg, akkor majd kiderül, találkoznak-e egyáltalán.

Hinamori nem a kedvenc szereplőm, és bár Toshiro se, őt inkább Karinnal hoznám össze. Amúgy milyen fura már hogy 3 közös fillerrészük volt, de mennyien megkedvelték őket Nevet

Orihimét meg csak azért hoznám össze szívem szerint Ulquiorrával, mert amíg nem volt a közelében Ichigo, sokkal szimpibb volt a személyisége, talpraesettebb volt, még ha végig biztosra is vette, hogy őérte majd mindenki kockáztatni fogja az életét (Még ha így is volt, ez akkor is kicsit nagyképűség, és Nellel nem találkoztunk volna, ha őt nem rabolják el, de akkor inkább köszönöm meg Aizennek Nevet ) Ulqui részéről pedig rendben is lett volna a dolog, ahogy láttam, de mit ne mondjak, érdekes udvarlási szokásai vannak.. " Ha nem eszed meg, akkor lenyomom a torkodon!"
De legalább törődött vele  smirksweat

És végül az Ichihime... Őszintén szólva én úgy vagyok vele, hogy ha már anime, ahol minden lehetséges, akkor miért is ne lehetne Ichigo Rukiával? Ilyen szempontból nálam mindig előnyt élveznek a lehetetlen párosítások, de szerintem nincs az az isten, hogy Ichigo ne tudná/sejtené, hogy mit érez iránta Hime. Meg amúgy is volt 17 hónapja "vetélytárs" ( értem ezalatt Rukiát) nélkül, igazán lett volna ideje vallani Ichinek, vagy fordítva.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 19:18:40 írta xXXperix » Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #86 Dátum: 13 nov 30, 01:30:04 »

Nem tudhatjuk hogy nem e vallott neki (vagy utalt rá neki, nekünk nőknek van egy ilyen szokásunk is) és válaszul kapott egy nemet (de a reményt még nem adta fel).   Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #87 Dátum: 13 nov 30, 03:24:58 »

Hát Orihime utalásain nehéz kiigazódni,bár a szemeivel számot formázás nem semmi Nevet

Ichigo és Rukia párosa sohasem volt szerintetem lehetetlen.Favorit párosom már az eleje óta.
Kisuke és Yoruichi még hasonló bár ők nagyjából együtt is vannak,csak hát egyikük se az a korlátozható típus.
Lehet majd a végén kicsit többet mutatnak belőle.

Életének nagy része kétkedésekből és kérdésekből áll.
Ulqiorra jelleme egész idő alatt egy fejlődésen ment át,a vége felé már eléggé emberséges lett az már passzolt volna Himehez.Így viszont marad Ishida,hacsak Nemu nem avatkozik közbe. Nevet

Azt tudjuk hogy Rukia Ichigohoz nem ment vissza,bár úgyse látta volna.Ettől függetlenül meglátogathatta volna a többieket.Talán meg is tette.Orihime pedig nem akart tapintatlan lenni,bár félénkebb is ilyen értelemben.


Ha Ichigo követi az apja útját akkor Rukia a legesélyesebb.Rengeteg hasonló jelenete van.Isshin-Masaki & Ichigo-Rukia
Mondjuk Renji még kérdéses először hogy viseli de nem hiszem hogy útjába állna. Gondolkozik

http://global3.memecdn.com/ichiruki-reactions_o_1172958.jpg
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!