24 máj 04, 18:28:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik?  (Megtekintve 33667 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #60 Dátum: 12 aug 27, 22:20:33 »

IchixRuki
Orihimével nem tudom elképzelni. Játsza a hülyét sokszor határozatlan( na jó voltak azért igen határozott pillanatai) és amikor már századszorra mondja hogy Kurosaki-kun na ott igen meggyűlöltem (nem utálom csak ez nagyon idegesítő benne). Nem való Ichigohoz. Ellenben Rukia igen határozott. Személyem szerint én jobban bírom azokat a lányokat/nőket akik határozottak nem pedig csak állnak és várják a megmentőjüket(Orihime Hueco Mondoban). Rukia az aki Ichigoba lelket önt még ha hülyéskednek egymással is akkor is igen erős barátság alakult ki köztük ami lehet hogy komolyabb kapcsolat lesz belőle.
Majd meglátjuk mi lesz.  
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 20:09:55 írta zitagirl » Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #61 Dátum: 12 aug 28, 10:17:10 »

Mindenképpen IchiRuki! ikszdé Annyira élvezem őket ahogy szívatják egymást, és ahogyan egymás idegein táncolnak. De mégis bármikor képesek lennének áldozatot hozni a másikért.
Rendben van, hogy az ő viszonyuk többnyire inkább tűnik testvériesnek, mint romantikusnak, de  már a legelején leszögezték, ha Rukia nem lett volna, Ichigo élete nem változik meg. Azért ez csak valami?

Még Orihime is elismerte, én pedig nem tartom valószínűleg, hogy ő jöjjön össze Ichigoval, mert nem túl sokat tett érte, azért meg végképp nem, hogy elnyerje a szívét.
Akkor már inkább legyen IshidaxOrihime. Szegény csávó teljesen elbutul mellette, de ők tiszta édik együtt. ikszdé
Ja és Rukiát sem tudom elképzelni Renji mellett, annyira olyanok mint a testvérek. Rukia nem hiszem, hogy "úgy" érezne Renji iránt. ( az már más kérdés, hogy Renji nyilván igen )

És az mit számít, hogy Rukia 150 valahány éves, a földi mértékkel nézve nem igazán lehet több 20-nál, amúgy is 14-nek nézne ki, ha nem lenne olyan bölcs tekintete. ^^ Mindenesetre nem valami öreg, Ichigonak meg szinte minden mindegy, amúgy sem érdeklik a nők. ( egyelőre )

A további kedvenceim:
Urahara X Yoruichi ( ezek ketten mint 2 vén szatyor, olyan beszélgetéseket folytatnak néha ikszdé )
Toushiro X Momo : két kis törpe, különben is Hinamori olyan szánalmas néha, hogy nem ártana neki némi józan ész.
                             és még ő hívta Hitsugayat Fehérke-channak.  ( nem kell félre érteni, én kedvelem őket, csak nekem               
                             ezért  illenek össze ^^ )
Matsumotox Kira: azért imádtam őket, mikor jól berúgtak, és már Hitsugaya se bírta nézni őket. Nevet
Ururu x Jinta: annyira nem illenek össze, de mégis nagyon szeretem őket! ^^

Többet nem sorolok, őket kedvelem a legjobban.  Pirul
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #62 Dátum: 12 nov 23, 12:12:03 »

ichigo x orihime.
Most a manga alakulásával olyan érzésem van hogy fejlődhetett a leány szakácstudománya és lássuk be ichigo kb az egyetlen shounen hős akinek nincs felfújható gyomra.Am meg még az hogy legalább egyoldalú love van köztük
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #63 Dátum: 12 dec 13, 21:39:17 »

Hát nehéz kérdés mert nagyon sok variáció van ami érdekesen festene Nevet De alap az IchigoXRukia páros, utána az UlquiorraXOrihime is érdekes (kb úgy tudnám elképzelni mint a Dragon Ball-ból Vegita és Bulma ikszdé ) És akkor harmadik .... hát ha már más is felvetette a ToshiroXHinamori páros is vicces lenne Nevet
Naplózva
Bleachfangirl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #64 Dátum: 13 feb 08, 15:46:16 »

Szerintem még a KarinXZabimaru páros is jó lenne. Gondolkozik
Naplózva

A rossz hír szárnyon jár, a jó kullog.
Ne kövessük az ösvényt, bármerre vezet. Inkább arra menjünk, amerre nem vezet ösvény. És hagyjunk nyomot.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #65 Dátum: 13 ápr 25, 20:12:13 »

Amilyen az apja, olyan a fia!
http://yesimtekin.deviantart.com/art/The-Story-Of-Destiny-367527179
Szerintem ez mindent elmond.  Nevet

Isshin tud csajozni. "Meztelen vagy? Ne aggódj, foglak és megvédelek!" xD"
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #66 Dátum: 13 ápr 25, 21:10:04 »

Kösz Tilon.Ez nagyon jó kép. bow

Ichigo tudat alatt is olyan mint Isshin.
Eddig is Ichi-Ruki-t tartottam jobb felépítésűnek,és esélyesnek,de ezután már 100% övék lenne a voksom kacsint
Naplózva

Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #67 Dátum: 13 máj 10, 09:14:12 »

Tilon: Tényleg nagyon jó a kép, tetszik.

Egyébként, ne kövezzetek meg érte, de én amondó vagyok, hogy Ichigo egyikhez se illik. Nekem Rukia túl, nem is tudom, túl komoly néha, meg kicsit idegesítő a karaktere. Amúgy ettől függetlenül kedvelem valamilyen szinten, viszont Orihime meg túl határozatlan, meg a Kurosaki kun-ozás nekem is az agyamra megy. Valahogy egyszerűen, nekem egyik sem passzol. Inkább Renji x Rukia, és Orihime x Ishida. Valóság hűebb a kettő, legalábbis számomra.  Mosolyog

Ichigo mellé inkább olyan karakter kéne, aki jól helyrepakolja, határozott, de emellett humoros és kedves, na meg tud harcolni, és kb. olyan erős, mint egy kapitány. ikszdé Nem lenne könnyű Ichi mellett élni, ha állandóan bajba keveredik. Meg ne folyton a srácra támaszkodjon, mint ahogy azt mostanság teszi mindkét lány (Rukia, Orihime), hanem álljon meg a saját lábán, és inkább egyenlők legyenek valamilyen szinten. Néha szerintem Ichigónak is jól jönne, ha nem mindenki rá támaszkodna, hanem egyszer-kétszer ezt ő is megtehetné.

Persze, ez csak egyéni vélemény, ne tessék érte lekiabálni a fejem.  Pirul
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #68 Dátum: 13 máj 10, 11:33:35 »

Ichigo mellé inkább olyan karakter kéne, aki jól helyrepakolja, határozott, de emellett humoros és kedves, na meg tud harcolni, és kb. olyan erős, mint egy kapitány. ikszdé
Ugye tudod, hogy most leírtad Rukiát. Nevet Egyedül a kapitányi színt nem stimmel, de a hadnagyi az már megvan.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #69 Dátum: 13 máj 10, 14:42:39 »

Sophie Denem: A leírásod szinte pontosan megegyezik Rukiával. Jó még nem olyan erős, de a többi mind rá illik. Nem is tudom hányszor is volt kettejük közt valami hülyeség. Sőt mikor újra találkoztak Rukia egyből arcon rúgta, hogy mi lett belőle.
Szerintem kétség nélkül Rukia lenne a megfelelő.
Naplózva
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #70 Dátum: 13 máj 10, 16:36:17 »

Hát nekem ez sehogy nem egyezik Rukiával. Na jó, akkor próbálom másképp.  Gondolkozik Rukia nekem még mindig nem favourite, hiába illik rá ez a kis részlet. Valahogy nekem ellenszenves ilyen szempontból, de ez megint más téma. És most nem akarom megsérteni a Rukia fanokat, ne vegyétek magatokra. Mosolyog

Szóval, határozott, talpraesett, humoros, kedves (eddig egyezett), komolytalan, harcképzett (kapitányi szint min.), nem kell másra támaszkodnia, mint ahogy anno tette a két lány, saját magát meg tudja védeni (ezt kettejüktől ritkán láttam, vagy ha arról van szó, akkor a srácot védik meg, ilyet pláne nem láttam, talán csak egyszer Rukiától), fiatal, (korban Ichihez passzoló, mert nekem bárki bármit mond, az a 150 év elég durva így is, hiába néz ki Rukia csak 17-nek vagy még annyinak se, plusz hogy oldanák meg azt, hogy a srác ne öregedjen? mert ez nagyon találós kérdés, max ha meghal fiatalon és Soul Societyben köt ki, ahol akkor sem biztos, hogy emlékezne Rukiára), olyan, aki mindent megtesz a másikért, és ha kell, fejjel megy a falnak (na ez most meg kicsit Ichire hasonlít, sebaj ikszdé), és emellett önálló, olyan kaliber, akit nem csak barátnak tekint a másik, hanem jóval többnek, már az első alkalomtól, és nem kell ahhoz megmenteni, hogy észrevegye a másik pozitív tulajdonságait.

Ne haragudjatok, ha kissé zavarosra sikeredett, előre is bocsánat ezért, csak aludtam kb. 5 órát, ne várjatok nagy agykapacitást. ikszdé

UI: Ez lemaradt, bocsánat érte. Nekem a két lány amolyan két végletet képez. Az egyik túl bátortalan és nem mer lépni, míg a másik legtöbbször túl komoly (ez adódhat a halálisten létből), néha kissé erőltetett, és ő sem mer lépni. Tudom tudom, ez így furcsa nagyon, csak nekem az eddigi részekből ez jött le. És még egyszer, ez amolyan magánvélemény, nem szándékoztam megbántani vele senkit. (Oké, többször leírtam, csak nem szeretném, ha bárki is rossz néven venné. Mosolyog)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 16:40:21 írta Sophie Denem » Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #71 Dátum: 13 máj 10, 18:08:57 »

Idézet
Ichigo mellé inkább olyan karakter kéne, aki jól helyrepakolja, határozott, de emellett humoros és kedves, na meg tud harcolni, és kb. olyan erős, mint egy kapitány.

Neliel felnőtt alakja jó is lesz... Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #72 Dátum: 13 máj 10, 19:11:30 »

Nem rossz ötlet,de Neliel inkább összeroppantja mint helyrepakolja. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #73 Dátum: 13 máj 10, 20:40:49 »

Hát Sophie Denem, olyan szereplő, akire illik a leírásod még nem tűnt fel a történetben.  ikszdé Az, hogy Ichigóval nagyjából egyidős legyen és minimum kapitány szintű legyen kizárja a szereplők 100%-át.

Ha nem vesszük figyelembe az életkor de a többit igen, akkor Nel és Yoruichi jöhet szóba.
Ichigo öregedésével kapcsolatban több lehetőség is van.
Ha Ginjou megoldotta, hogy lassabban öregedjen, akkor Ichigo is képes rá.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/477/19
A másik lehetőség, hogy átköltözik SS-be.

Rukiára visszatérve, azért ő nem, olyan aki senkit nem tud legyőzni és valakinek mindig vigyázni kell rá. Hisz egymaga legyőzött egy Espada-t, aki érzelmileg zsarolta. + ő sem akarja, hogy vigyázzanak rá.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/248/17
Rukiának amúgy nagyon kemény poénjai vannak xD
Esetleg még Tatsuki jöhet szóba, vagy Riruka. Bár ők sincsenek kapitányi szinten. Azért Riruka képessége elég szívatós. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sophie Denem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #74 Dátum: 13 máj 11, 10:50:44 »

Na ja, max szép álom marad. ikszdé Egyébként ilyen szempontból Kubot meg tudom érteni, miért nem tesz senkit Ichi mellé. Ha belegondolunk, összehozza Rukiával, akkor a Hime fanok akadnak ki; ha meg Hime, akkor a Rukia fanok tépik a hajukat.  Mosolyog Kellemetlen egy helyzet...

Én úgy tudom, Ginjuo nem csinált semmit az öregedéssel, hisz itt Tsukisimát mutatják, aki gyerek, de nem zárja ki egymást, hogy Ginjuo is fiatalon lett halálisten helyettes, vagyis normális ütemben öregszik tovább, mint a többi ember. Csak annyi, hogy idősebb a srácnál.

Átköltözik Soul Societybe? Ez érdekesen hangzik, nem rossz ötlet. Mosolyog

Nem azt mondtam, hogy senkit, csak többségében védeni kell őket. Mondjuk, nekem sokkal barátságosabb, és hihetőbb Byakuya iránt érzett szeretete. Valahogy ott mindig érzem, hogy nagyon szereti a bátyját meg hasonlók, de Ichigónál ilyen nincs. Tiszteli és felnéz rá, mert megváltoztatta nagyon sokmindenki életét, és a barátjának tekinti, de nem több. Vagy csak én vagyok néha nagyon kuka, hogy nem veszem észre a dolgokat. ikszdé

Tatsuki? Nem rossz elgondolás, úgy is mindig helyrekalapálja szerencsétlen, Riruka viszont túl, hát nem is tudom, néha túl idióta, viszont az ereje tényleg szívatós.  >.<#


Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!