24 máj 04, 13:30:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik?  (Megtekintve 33663 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #15 Dátum: 11 feb 01, 19:13:31 »

Háát kitudja...
Ti egy szerelmi 3szögben nem gondolkoztatok? Ichi x Rukia x Orihime? De jó kis hentai lenne belőle ^^
Am a yorouichi x matsumotot kedvelném még nagyon nagyon... Ti?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 feb 02, 20:23:19 »

Szerintem a 2 hölgynek a nagy mellméreten kívül semmi közös élménye nincs (legalábbis én nem emlékszem ilyesmire). Az új csaj meg szerintem reménytelen, ilyesmiből nincs sose szerelem.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #17 Dátum: 11 júl 31, 10:49:17 »

RukiaxRenji
OrihimexIchigo
Ezt a kettőt pártolom jelenleg, bár még csak most kezdtem el nézni a Bleachet...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #18 Dátum: 11 júl 31, 12:14:26 »

Én már régi motoros vagyok, de ugyanígy vagyok vele Zer0.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #19 Dátum: 11 júl 31, 16:06:42 »

ÉN úgy kb 2 hete értem utol mangaval együtt.

Ichigo x Rukia ők nálam az elsők
Nel x Ichigo nagyon aranyosak együtt
Yorouchi x Urahara ők már nagyon régóta ismerik egymást
Hitsugaya x Hiyori összeillenek ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #20 Dátum: 11 júl 31, 16:13:22 »

Jaj, a két törpe. ikszdé
Én bírom Renjit, de nekem jobban tetszik Ichigoval Rukia. Renji sokszor háttérbe szorul, amikor Ichigo is jelen van Rukia mellet. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hero120
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10



« Válasz #21 Dátum: 11 júl 31, 17:50:40 »

Én abszolút IchiXHime párti vagyok. Amúgy szerintem YoruichiXUrahara is összeillenek. Egyébként gondolom most sokan szidni fognak, de kifejezetten utálom Rukiát, nem tudom miért, de valahogy unszimpatikus. Csatlakozok az előttem szólókhoz abban, hogy a HimeXIchi párosítás sokkal realisztikusabb.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #22 Dátum: 11 júl 31, 18:13:33 »

Megint csak egyet kell értenem, Eperke és Orihime, illetve Nekochi és Urahara.. mondjuk ez utóbbit úgy igazán szerelmespárként nem tudnám elképzelni.. maximum már x éves házasoknak...
Emellett valamiért nehezen viselem el Rukia donot... de azért akadnak jó pillanatai.
Attól még Rukia és Renji jó páros lenne.
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #23 Dátum: 11 aug 01, 20:14:57 »

Nekem Rukia és Orihime is semleges, valahogy egyik sem ragadott meg igazán. Ichigo-val bármelyiket eltudom képzelni. A RenRuki viszont nekem bizarr, inkább olyanok mint a testvérek és nem mint egy pár. Bár Renji nagy kedvencem szóval nem akarom h facéran maradjon Nevet
Az UraharxYoruichi-ben annyi kifogást találok, h ha már kb.100 évig semmi sem történt kettejük között akkor nem bíztos h már összejönnek, pedig aranyosak együtt. Pirul
Ami szerintem összejöhet az a JintaxKarin vagy a JintaxYuzu.
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 11 aug 01, 20:30:32 »

Kifogásokat mindegyikben lehet találni vagy olyan dolgokat, hogy miért nem illenek össze. Nekem is mindegy, hogy ki kivel jön össze mert ez a manga nem éppen erről szól, még ha találunk is bent utalásokat ilyenekre, akkor sem. Csak egy példa. Rukia shinigami aki hozzá képest nagyon idős és valószínűleg még megélhet több száz évet is. Ichigo viszont ember még ha mellette rendelkezik shinigami erővel is. Az életkora tizede sem lesz mint amit Rukia megél. Bár ettől még beválalhatják de semmiképp nem ideális. Persze itt lehetne mondani, hogy ha Ichigo majd meghal és átmegy SS-be. A válaszom az, hogy az még odébb van. Kitudja, hogy mi lesz addigra? Szerintem Ichigo ilyen szempontból jobban jár Orihimével vagy éppen Tachukival. Szerintem mindkettő hajlana rá, bár Orihime az aki igazán szereti és közelebb is jár hozzá.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #25 Dátum: 11 aug 01, 21:15:11 »

ha már Karin.. akkor már Hitsugaya..  Pirul
nem is erről szól, de azért nem rossz eljátszani a gondolattal hogy ki kihez illik..
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #26 Dátum: 11 aug 01, 21:42:58 »

Karint én Jintával tudom elképzelni, Hitsugayához valamiért (szerintem) Hinamori illik, bár sokan nem kedvelik ezt párost, szerintem összeillenek.

Én inkábba Jinta x Karin
Jinta olyan kölyök akit néha helyrekell tenni, és erre Karin alkalmasabb mint Yuzu.  Nevet
És persze ezért is inkább Karin ^^.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #27 Dátum: 11 aug 03, 11:38:00 »

Ichigo és Orihime, Rukia és Renji, Hitsugaya és Hinamori, Urahara és Yoruichi .. : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Putir
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 11 aug 03, 11:41:08 »

ichigo rukia , hitsugaya hinamori ,Urahara  Yoruichi
Rukia és Renji szerintem azért nem mert rukiának nem vértestvére de azért "testvére" renji
Naplózva
Hero120
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10



« Válasz #29 Dátum: 11 aug 03, 17:16:00 »

Kifogásokat mindegyikben lehet találni vagy olyan dolgokat, hogy miért nem illenek össze. Nekem is mindegy, hogy ki kivel jön össze mert ez a manga nem éppen erről szól, még ha találunk is bent utalásokat ilyenekre, akkor sem. Csak egy példa. Rukia shinigami aki hozzá képest nagyon idős és valószínűleg még megélhet több száz évet is. Ichigo viszont ember még ha mellette rendelkezik shinigami erővel is. Az életkora tizede sem lesz mint amit Rukia megél. Bár ettől még beválalhatják de semmiképp nem ideális. Persze itt lehetne mondani, hogy ha Ichigo majd meghal és átmegy SS-be. A válaszom az, hogy az még odébb van. Kitudja, hogy mi lesz addigra? Szerintem Ichigo ilyen szempontból jobban jár Orihimével vagy éppen Tachukival. Szerintem mindkettő hajlana rá, bár Orihime az aki igazán szereti és közelebb is jár hozzá.

Természetes, hogy a manga nem tér ki erre, de érdekes eljátszani a gondolattal. Ami meg azt illeti, a való életben is lehet kötözködni mindenki kapcsolatával. Ja és nem veled akarok kötözködni, csak kifejtettem a véleményem ^^
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!