24 máj 04, 17:49:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik?  (Megtekintve 33667 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 11 jan 10, 02:43:29 »

A téma érthető gondolom... indokold is.

Nos lássuk

Ichigo Rukia fan vagyok kedvelem Rukiát és tetszik mikor arcon csapja a töketlen Ichigot. No meg mikor neki áll Rukia-chan azoknak a gyönyörű rajzoknak. Élmény nézni Ichigo megdöbbent tekintetét mikor vakarja a fejét és arra gondol, hogy WTF? Epic-ek.

Uli és a bálna is össze illett. Uli elég türelmes lett volna megfejni a bálnát:D. Himáhez más else tudok képzzelni. Ember legalább is nem hiszem,  hogy képes lenne szeretnixDD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1 Dátum: 11 jan 10, 06:58:43 »

Hát Én a RenjiXRukia formációt támogatom , Bichigo meg maradjon a rejsz roysznál.
Mikor felkapta a mogyoróit és harcba indult Rukiáért , az a top10 best moments között szerepel. Legalább is nálam.  Ezek után , hogy észbe kapott Renji , már meg is érdemelné , hogy ő kapja meg Rukirukit.
UlquiorraXOrihime nem rossz páros lenne , szerintem Ulqiban volt is erre hajlam.
De az abszolút best páros szerintem a KisukeXYoruichi. Tökéletes párost alkotnak és a humorból is kiveszik a részüket igencsak.
TousenXHallibel is jó páros lehetett volna.
Lehet kissé félreérthető , de a NelielXIchigo páros is egyész mókás lenne. Persze nem a Childformban , hanem az eredei bögyös alakjában. ^^
Végül pedig a KyourakuXKuukaku páros is eléggé érdekes lehetne. Az öreg szereti a vad csajokat , hát... Kuukakunál keresve se találhatna jobb ivópajtást és agresszív szexmachinát. x'D Mondhatni , hogy egészen tüzes nő.
Naplózva
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #2 Dátum: 11 jan 10, 15:32:55 »

Hát nálam legjobban az IchigoxRukia van a toppon, és én is kíváncsi vagyok a híres 4es Espada, hogyan viselné el Orihime Ulquiorra-kuuuuuuuuun-ját xD (mert hát Ichi már foglalt) Gondolom jó sok türelemmel.
Meg ott van még KyourakuxNanao  Hümm-hümm Hümm-hümm
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #3 Dátum: 11 jan 10, 16:27:43 »

Nálam is IchigoXRukia van Nevet Amikor Jammy elveri Eperkét és tök depis lesz és jön Rukia, és felvidítja, hát az über Nevet De azért a IchigoXNel azt is elviselném Nevet Milyen gyerkőc lenne belőle ? Ördögi  Na igen KyourakuxNanao nem hiszem, hogy Nanao sokáig ellen tud állni a vén kujonak ikszdé De viszont én nem támogatom a KisukeXYoruichit már vagy 110 éve barátok ha eddig nem volt semmi akkor nem is lesz  Mosolyog De viszont a YoruichiXSoifon  Ördögi abba van valami. Szerintem Soifon simán benne lenne  Pirul Olyan kis helyes amikor Yoruichi-re gondol Pirul
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #4 Dátum: 11 jan 10, 18:38:30 »

HinamoriXToshiro bár ők ketten lehet, hogy olyanok mint két testvér. De ha kicsit hentai-osra veszük a figurát akkor ki tudja. Nevet
Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5 Dátum: 11 jan 10, 20:19:49 »

Én valahogy reálisabbnak tartom az IchiHime párosítást, hiszen Hime-chan végül is ember, és nem pedig egy kisnövésű 150 éves shinigami. Amúgy meg ha innen vesszük a dolgokat, hogy Kisuke bácsi és Yoruichi néni már 110 éve barátok, a RenRukinak semmi esélye nincs  Gondolkozik UlquiHime pedig ha Numba 4 nem halt volna meg egy 100%-os befutó lenne.
YoruxSoifong xD Megnézném  Ördögi
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #6 Dátum: 11 jan 10, 23:13:45 »

Ja hát YoruxSoifong-ról lehetne fantáziálni  Ördögi xD Én sem hiszek annyira a RenRukiban, és az eperkeXinoue párosításban sem Mosolyog Bár Himecske megtette a kezdő lépést Hueco Mundo előtt Ichi felé, de célnál megtorpant. De Ulqi úgy hozzá melegedett, és a szerelem síron túl is tarthat  Nevet (Ki tudja egy animeban, hogy mi történhet? Mosolyog) 150 év meg nem is olyan sok és még illene is Ichihez mert Rukia teljesen az ellentéte Ichigonak, és hát az ellentétek kiegészítik egymást. De itt egy bizarr párosítás: Kon Xazösszesnőiszereplő  Nevet
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 11, 00:56:05 »

Ami felé hajlok az IchiHime és RenjiRuki

IchiHime: Orihime szereti Ichit, ez tény.. Itt már van 1 érzelmi szál ami vagy1oldalú vagy nem (mivel Ichi érzései nem ilyen 1értelműek, nemderülki a mangábol konkrétan h szeretie akár Himét, akár Rukit, v esetleg egy 3. személyt, és Rukiáról sem tudunk ilyen konkrét infot).
Tulajdonképpen hime érzései sem voltak 1értelműek a HuekoMonkos (tuti h nemjólírtamle) részek előtti "búcsúzásáig".
Az h nemvall rögtön szerelmet? egy 15éves lányrólvan szó,aki még bátortalan is ilyentéren .
Ráadásul Rukia 150éves és nem "ember", teljesen más "időintervallumban" él mint Ichi, ha lenne köztük kölcsönös érzelem, akkor annak nagyon erősnek kell lennie h 1üttmaradjanak. Saját+látásom szerint 1 nagyon aranyos és őszinte (de csak) barátság van köztük.

RukiRenji: szép pár lenne, (annak ellenére, h az ő érzéseiksem konkrétak), 1ütt nőttekfel, 1ütt mentek shinigaminak, és "1idősek" (mármint100akárhányéves mind2).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8 Dátum: 11 jan 11, 15:00:47 »

Hát szerintem nem olyan nagy akadály, hogy Rukia nem ember. Mert ugye Ichigo anyja se volt embert Isshin meg halálisten volt Nevet Meg Ichigo félig Shinigami szóval jobban áll ilyen ügyileg mint az anyja állt Nevet Orihime meg szerintem olyan mint a Hinata szerelmes, szerelmes de nem meri bevallani neki, Ichigo meg tiszta Naruto ő meg nem látja, hogy Orihime szereti.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9 Dátum: 11 jan 11, 15:19:51 »

Azért ez így nem igaz.
Azt, hogy Ichigo anyja milyen lény volt nem tudjuk ami kiderült, hogy híres színésznő volt.
Isshin meg, akkortájt nem birtokolt Shinigami erőt, így ő viszont csak sima ember volt, vagy legalábbis minimum egy póttest tekintve, hogy már akkor is a Kurosaki klinikán gyógyított embereket úgyhogy minimum látniuk kellett őt hozzá.

Az én kedvenc párom az a Yoruichi és Kisuke páros ennek még némi alapja is lehet, elég, ha a "játszóterükre" gondolunk Soul Societyben, gondolom kedvenc fekete cicusunk épp annyira nem volt szégyenlős, mint Ichigo előtt.
(Ha Yoruichi mind a két irányba játszik, akkor még Soifonggal vagy Kuukakuval is el tudom képzelni. Upsz Áj Did it Egen )

A másik esélyesem egy Rangiku és Gin lett volna, de ez nem igazán fog bejönni.
(Aki olvassa a mangat az tudja miért.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10 Dátum: 11 jan 11, 17:39:49 »

Hát Aizen szerint ember volt Ichi anyja. Amúgy Orihime mellé még Ishidát is el tudom képzelni. Ishida láthatóan kedveli  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Juliett
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22

a rajzos


« Válasz #11 Dátum: 11 jan 11, 20:29:27 »

Ja hát  Ishida és Orihime párosítás is jó, meg jobban is működne Nevet De az Ulquiorra-s az érzelmesebb lenne (szerintem)
Viszont az, hogy Ichigo helyettes halálisten az azért könnyít egy kicsit Rukiával való kapcsolatán Mosolyog
Naplózva

How Troublesome-by Shikamaru
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #12 Dátum: 11 jan 16, 23:28:06 »

Én abszolute Ichigo X Orihime párti vok Rukia inkább Renjihez való deő k nem többek barátoknál
De nagy kedvencem Neliel tu Oderswank és Ichigova nagyon szépek lennének együtt

Amúgy a Ginta x Yuzu szálat vágjátok?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 16, 23:28:52 írta tion » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #13 Dátum: 11 jan 17, 01:28:41 »

Én inkábba Jinta x Karin
Jinta olyan kölyök akit néha helyrekell tenni, és erre Karin alkalmasabb mint Yuzu.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #14 Dátum: 11 jan 17, 22:29:51 »

És ki mit szól az új csajszihoz a mangából? A rövidlátóra, aki csekkolás után beleesett Eperkébe. (rossz a névmemóriám xD) Tartogathat még érdekes jeleneteket, persze, amint eszembejut Ichigo...egyből elillan minden szerelmi szál képe a fejemből. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 17, 22:30:33 írta echoCHANNEL » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!