24 máj 04, 15:49:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az én zampakuto-m  (Megtekintve 28556 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #30 Dátum: 11 szep 23, 13:09:30 »

Nagyot ütne az biztos xD Nem elképzelhetetlen h ne tűnjön föl egy kard az alábbiak közül Nevet Jó lenne ha benne lenne pl:az enyém Nyelvesít  Ördögi
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #31 Dátum: 11 nov 05, 18:22:15 »

Az enyém Pingvin (bankai név: Totyogó pingvin)
Shinkai:Megidéz 1 Pingvint és az elcsuszik magátol és nekicsapódik 1 minutum allat az ellenfélnek aki kap 1 instant
death ot xD
Bankai:1 pingvin hadsereg csinálja ugyan ezt xD
Zhaxukai(ikszdé ikszdé ikszdé):el teleportálja 1 univerzumba ahol citrom sárga pingvinek kínozzák a fenti módon xD
igy a neve : Citromsárga Totyogó Pingvin! xD
kinévzete: http://kepfeltoltes.hu/view/111105/611389589zanpakutou_www.kepfeltoltes.hu_.png
amikor pingvint idéz me a kard éle eltünik/összetörik és sárga apró kirástályoká válik amikből kilyön/összetevődik a megidézett
kétbal kezes pingvin xD szelleme: 1 pingvin, mi más ? Nevet
nevek :shin:  ペンギン/Pengin/Pingvin
Ban:幼児ペンギン/Yōji pengin/Totyogó pingvin
Zhaxu:黄色のペンギンの幼児/Kiiro no pengin no yōji/Citromsárga totyogó pingvin Mosolyog
Hivószó:Szerencsétlenkedj!
a legerősebb hülyeség tipusu kard.
remélem be kerül a mangába xD
Lelki világom: 1 citromsárga holdal rendelkező (nap nincs, a hold világít), narancsárga éggel rendelkező sziget, világoskék jeges vizzel körbevéve, a sziget az északi/déli sarkra hasonlít, a jégen ezlszórva türkíz fű de az csak
1 méterente van, és gyümolcsfák(sok fajta) , sárga levéllel, narancssárga törzsel, zöld és kék madarakkal,  Mosolyog)
itt az eső(rosszulét) abban nyilvánul meg ha le esik a gyümölcs, megrohad és a rohadt gyümit eszik a madarak xD
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 08, 19:35:24 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Gaki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24

Joghurtos nokedli egy koponyában :D


« Válasz #32 Dátum: 11 nov 05, 19:39:24 »

Saiya-jin4ever : Ez a zampi halálos  ikszdé ,az enyém semmit nem tudna kezdeni vele,ami a következő:

Kyoki( téboly )

Alapállapot: http://2.bp.blogspot.com/-f7nt0hIFJUE/Tg9BoPMvxeI/AAAAAAAAAEY/8AXQnMKh60A/s1600/tiger_sand_katana_sword.jpg  egy vörös katana,olyan ami a képen van. Itt semmi különös képesség.

Shikai:  a kardom, alakja nem változik,csak egy hullámot bocsájt ki,és akit elér,azt lebénítja 5-10 percre.
              Képessége :  Shi no Tsume (halál karmok  fekete karomszerű nyalábok előtörnek a pengéből,majd elkapják az ellent,és a karmok vágó hatásúak, 'szal amihez hozzáérnek, azt széjjelvágják .

Bankai: Aka Kyoki (vörös téboly) A kardomból vörös fény világít,,majd felkúszik a testemre,és egy mellpáncél+ harcikarom alakba változik át. A hullám innentől már erősebb,lesebzi az ellent,rongálja a szervezetét,és hatóköre is nagyobb (Shikai :15 m- Bankai:1 km ).Akit barátként azonosítok,arra hullám nem hat,ellentétben a Shikai-al. A páncél védő hatású,ami hozzáér,azt ugyanúgy bontja szét . A páncélt képes vagyok másokra is kiterjeszteni,és ösztönből is képes működni (hasonló Gaara homokjához) . A karmom képes megnőni támadáskor,így távharcra is kiváló .
                                     Akai Tsume  : A karmok már vörösek,és a hatás ugyanaz,de már képesek széjjelágazni,és leválni is,így lövedékként használhatom őket,ami hasonló Grimmjow Dessgarronjához .
                                    [/i] Chi no Umi [/i] : A karmommal suhintok egyet,amire hatalmas mennyiségű vörös reiatsu tör elő,amely körül fojtva az ellent,mint egy tenger, teljesen szétzúzza .A techniká előtt véráldozat kell,ami a karommal a saját testem   megvágása.
                                   [/i] Mugen no Kyoki [/i] : a két kezeimet összezárom ökölbe,majd a szemem vörösen izzik,és beleidézem az ellent egy külön dimenzióba. az én dimenziómba. Itt ,amellett hogy az ellent folyamatosan tépi a téboly,még kezemre állnak szablyák ,bárdok,tüskék, golyók,denevérek,hollók,és még pár őrült, kardforgató vagy pisztolykezű bohóc is . Ördögi
 
A zampakutoum egyetlen gyengesége,hogy mikor használom aközben engem is folyamatosan rombol a téboly,és ha egyszer elveszítem az önuralmam,akkor a zampakutoum megvadul és átveszi felettem az irányítást. ilyenkor nem figyelek semmire,sérülések nem különösebben érdekelnek,és mindenkit megtámadok,aki a közelembe van . Ennek a formának a jele,hogy a szemfehérjém feketére változik, vörös szembogárral, és a pupillám helyén egy csavaros végű,fekete X van, és az arcomon vörös karmolásszerű jelek vannak.

Lelki világom  egy lepusztult sík terület, a hold vörös,nap nincs.A zampakutoum igazi alakja egy kisfiú,akinek vérzik a szeme,száján ördögi vigyor van,és fegyverként ellenem tüskés láncokat használ.
 
Az esetleges rossz fordításokért,vagy furcsaságokért elnézést kérek, Google fordítót,és rohadtnagy fáradtságot használtam  smirksweat

Komit neki,hogy milyen lett !  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 05, 21:42:07 írta Gaki » Naplózva

"Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták!"
/Bob Marley !
Morause
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 11 nov 05, 21:01:07 »

Na lassan de biztosan úgy döntöttem én is megosztok veletek vmit a fantáziámból: smirksweat

Kard neve: Unagi (Angolna) ウナギ

Típusa: Villám típusú, de ebből is középosztály beli.

Az alap állapota kinézetre pont olyan mint a beyblades kard ami Tyson családi öröksége csak nem olyan öreg hanem értelemszerűen szép vadiúj kinézete van és a markolatba nem a sárkány jele lenne hanem az Angolnáé!
(Kép róla: Katt ide, vagy nézd meg vidibe: LINK... 2:02-nél látható a kard)

Shikai szint: Annyiban változna a penge h szikrázna és a sasuke technikájához hasonlókat tudnék vele használni, csak pl. kifejezetten chidorit nem hanem ilyen nagashi-ra gondolok vagy chidori penge! (csak nem ezeket a neveket adnám nekik)

Bankai szint: Itt a karddal fúzióba lépnék és teljes villám pajzs vonná be a testem mint a Raikagénak, illetve képes lennék villámokat szórni mint Zeusz és a gyorsaságom (villámpajzsnak köszönhetően) felülmúlja a "villám lépést" mert ez folyamatos nem úgy mint az!
A hívószava meg: "Rázz meg!" ikszdé

Illetve Saiya-jin4ever a te kardod leírásán jót nevettem te nem vagy 100-as! ikszdé
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #34 Dátum: 11 nov 05, 21:15:27 »

köszi, az én hülyeségem felülmulja a halandók eszét, a probléma vele csak az hogy minuszba xD
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #35 Dátum: 11 nov 16, 21:52:28 »

Hellosztok!
shi kai: Szentlidérc
Előhívás: Tombolj Szentlidérc
Képesség:
1. csapás (50 lidércet idéz)
2. csapás(100 lidércet idéz)
3. csapás(500...)
4. csapás(700 lidércet...)
5. csapás(1000 lidércet...)

ban-kai: Szent Arrankár ébredése
Képességek:
Akit megvág az elkezd hollová alakulni(hollofizálódni) és amint teljesen átváltozott az irányításom alá kerül, mint a naruto ban az edo tensei)

Lehet hogy nem a legeredetibb zanpakouto de azért szerintem jó.
Naplózva
colddie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #36 Dátum: 12 márc 09, 14:27:33 »

Hát kigondoltam én is egy érdekes zp-t magam szája ízére  Nevet

Neve: Fekete Sárkány (ブラック ドラゴン Burakku doragon)

Egyszerű katana színben teljesen fekete a markolatának legvégén kis sárkányfej alakú díszítéssel.

Shikai: a használó körül fekete lángtenger jelenik meg ami a kard viselőjén kívül minden lélekrészecskét "eléget" a közelében és saját erejévé alakítja és a kard 2 oldalú ikerpengévé változva egybenő a jobb kézzel.
Képességek: Sárkány lehellet: A fekete tűz ami alapból védelmez lángcsóvákban irányíthatóvá válik.
Naplózva
colddie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #37 Dátum: 12 márc 09, 14:38:14 »

Hát kigondoltam én is egy érdekes zp-t magam szája ízére  Nevet

Neve: Fekete Sárkány (ブラック ドラゴン Burakku doragon)

Egyszerű katana színben teljesen fekete a markolatának legvégén kis sárkányfej alakú díszítéssel.

Shikai: a használó körül fekete lángtenger jelenik meg ami a kard viselőjén kívül minden lélekrészecskét "eléget" a közelében és saját erejévé alakítja és a kard 2 oldalú ikerpengévé változva egybenő a jobb kézzel.
Képességek: Sárkány lehellet: A fekete tűz ami alapból védelmez lángcsóvákban irányíthatóvá válik.
       valamint: Sárkányagyar: A viselőt felgyorsítja így halálos szúrásokra képes és villámgyors mozgásra.
Bankai: a kard egybeolvad a viselővel és uralma alá hajtja az elemeket a föld szétreped a szél és a lángtenger (ha van a közelben akkor víz is) egy küzdőtérbe zár minden ellenfelet ahonnan nincs menekvés a viselő egy hatalmas fekete sárkánnyá változik egyesülve a kardal. És nagy mennyiségű lélekenergia áramlik ki ami egy átlagos hollowot is legyűrne.
Támadások: Megtört érzelmek: Fülsüketítő ordítás az ellenfél összes lélekenergiáját elszívja meg nem öli viszont harcképtelenné teszi.
                  Végső pusztulás: A shikaiból ismert fekete tűz az egész küzdőteret beborítja ami a 4 elem általi nyomással zsugorodni kezd míg végül az ellenfélből nem marad más csak beszippantott szellemi részecskék, ez a támadás csak végső esetben használatos akármennyire is brutális megtöri a bankai állapotát és pihenni kell utána.

Remélem tetszik  ikszdé
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #38 Dátum: 12 márc 26, 21:13:33 »

Én jövök.
Shikai:Démonölő
Kinézett ez egy iker penge.Mindkét pengén található egy-egy Hullámos csík,jobbon világos kék,ballon Sötét narancs.
Képességei:Alapból véve a balnak Tűz a jobbnak szél ereje van.Ahogy ütöm az ellen kardját,fegyverét,testét úgy nőnek a csíkoknak a teltsége.
Bal penge:Tűz alapú támadás teljes csíknál nekiáll lángolni.Ahogy a csík növekszik úgy nő a sebességem.
Különleges támadása:Lángoló Nova csóva:annyiból áll hogy az alapsebességem villámlépésnél lesz kétszer nagyobb,valamint képes vagyok lángcsóvákat kilőni mind gömb,mind vágás formájában.
Jobb penge:Szél alapú képességek,ahogy nő a csík úgy nő a támadási erőm,valamint a testem körüli szélfal.
Amikor betelik a csík akkor forgószél veszi körbe a pengét.
Képessége:azon kívül hogy növeli az erőm és a védelmem.Képes vagyok penge élességű Forgószelet formálni.(enyhe byakuya paródia csak széllel.ikszdé)
Ban-Kai:Démon Király
Bármikor aktiválhatom,de akkor a legerősebb,ha a pengék csíkjai megteltek.
A kardok összeolvadnak és Páncélt alkotnak a kezem és a lábam körül.Valamint megjelenik egy kétszínű sál,pluszba körém fonódik a két elem aura formában.
A páncél kesztyűkkel képes vagyok külön-külön vagy akár vegyítve használni a két elmet.
A páncél csizmák képessé tesznek a levegőben való siklásra,nyaktörő sebességgel,vagy ha kell egy lángoló rugásra.
A sál?Ugyanaz a funkciójuk mint shikai-nál a csíkoknak.Ahogy harcolok úgy egyre világosabbá válnak,és velük együtt javulnak a képességeim.
Különleges támadás:Lángoló szél örvény.Röviden:kombinálja a shikai képességeket,és egy élesen vágó tűzforró csapást eredményez.
Tűzroham:az egész testemet körbeveszik a lángok és így képes vagyok egy szemvillanás alatt lefejelni,felöklelni mindenkit.(Nesze neked Zaraki.)
Forgószél:a testem körül egy tornádó keletkezik amely bármit felvág,és az akaratom vezérli.
LángolóSzél csapás:két szó:FALCON PUNCH!!!!!XD              
Zampakoutum kinézete:(mármint a valódi alakja)
Egy szárnyas démon,kinek egyik szárnya ég kék,a másik pedig karmazsin vörös.Egy a bankai formában lévő sálhoz  hasonló sál van a nyakában.A keze lába körbe van kötve,mint egy múmiának.Haja:fehér.
Neme:férfi.
A belső világom:Egy hatalmas oázis egy sziklás sivatag közepén kék éggel.   
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 27, 13:02:26 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #39 Dátum: 12 ápr 28, 22:21:57 »

Ha én shinigami lennék akkor nekem ilyen lenne a zanpakutou-m.
- Alap kinézet: http://www.meismartialarts.com/images/Products//SW-941BK
Típus: Villám típusú zanpakutou.
Neve: Raitosēbā (= fénykard )
Hívása: Világíts Raitosēbā

Shikai kinézete: http://images.wikia.com/jvs/images/8/8e/Ylijumalat_Lightning_Edge.jpg
Shikai képessége(k): A formája a kardnak nem sokat változik csak a markolata egy kicsit. A kardot villám veszi körül.
3 képessége van ennek a shikai-nak. Alap képesség: A kard könnyebb lesz ettől és kb 4-5x gyorsabban lehet vele vágni és a villám mivel alapból körülveszi ezért nagyobb a sebzés. 1. támadás: Villám gömb. A kard végére villámot koncentrálsz és nagy labda formába ami eldobható és ha eltalálja a célpontot akkor káros lehet a sérülés ( akkorát lehet csinálni amennyit a szellemi energiád megenged, tehát minél nagyobb a szellemi energiád annál nagyobb a labda alakja ). 2. támadás: Villám lánc. A kard hosszúsága megnövekszik egy kb 20 méter szélesre ( lehet kisebb ) és onnantól nem veszi körül a kardod hanem villám lesz csak ami persze károsabb már mint az 1. támadás. Ha egy 360 fokos fordulatot veszel és 20 méteren belüli lévő célpontot eltalálja akkor nagy az esélye hogy ketté vágja az egész testét ( nem minden esetben ) de mindenképpen nagy az elszenvedett sebzés. 3. támadás: Villám lövedék. A kardból lőhetsz ki kisebb gömb alakú villámokat amiknek kisebb a sebzése ( még az 1. támadásnál is ), de gyorsabb és többet bekaphatsz ami veszélyesebb már mint a 2. támadás.

Bankai: Itt magamba tudom olvasztani a kardom ami azt jelenti hogy kard nélkül dobálhatok villámokat és villám pajzsot is készíthetek a kezemmel. 1 támadása van. Végső támadás: Villám császár. Az egész testem villámmá alakul amivel az ellenfélbe csapódok és akkor az már halálos is ( Legtöbbször igen de egy magasabb lélek energiával rendelkezőt nem ölne meg, de eléggé megsebezné amitől nehéz lenne felállni ). A kard szerintem egy kapitány szintűnek felel meg ezért veterán osztályba sorolnám. Ti véleményetek?









« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 29, 12:29:08 írta Kentonsama » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #40 Dátum: 12 ápr 29, 07:55:06 »

Kentonsama-nekem tetszik a kardod  Nevet

Az én kardom neve: Dark
Kinézete: http://www.swords24.eu/images/products/en/United_Cutlery_Samurai_3000_Katana-Black_UC1258B.jpg
Hívása: Szálljon le az éjszaka, Dark!

Shikai képességek: Ez a kard, hasonlóan Kurasoki Ichigo kardjához mindig Shikai formában van.
1. Csapás- Vakság- ez a támadás képes az ellenfelet sötétségbe borítani egy rövid ideig, így az sebezhető lesz.
2. Csapás- Sötét Vadász- ez a támadás olyan, mint Ichigo Getsuga Tenshou-ja
3. Csapás- Mámor- képes illúziót teremteni, ezzel is megzavarva az ellenfelet. Sajnos azonban ez nem működik a Hadnagynál magasabb lélekenergiájú halálistenek esetében.

Bankai képességek Rendkívül pusztító erejű lélekölő kard. A használóját szó szerint körbeveszi a sötétség, ami szinte áthatolhatatlan védelmet hoz létre.
1. Csapás-Halál- Egy felerősített sötét vadász, ami képes átvágni az ellenfél minden támadását.
2. Csapás- Az éjszaka mámora- Egy felerősített mámor. Ez már működik a kapitányok esetében is. Erőteljes illúziókkal képes lelkileg megtörni az ellenfelet.
3. Csapás- A túlvilág haragja- A végső támadás. 500 méteres körzetben minden élőlényt elhagy az életerő. Nem kímél sem ellenséget sem barátot, ezért veszélyes a használata. Csak akkor ajánlott bevetni, ha a hatása csak az ellenséget éri.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 29, 12:35:54 írta TsunadeHime » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #41 Dátum: 12 ápr 29, 12:34:29 »

Köszi Nevet. Nekem is tetszik a tied. A tied veszélyes már a bankaiban Nevet.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #42 Dátum: 12 ápr 30, 22:21:37 »

TsunadeHime:
Tetszenek a nevek amiket a kardod képességeinek adtál. ikszdé
Egyszer én is megálmodtam egy komoly nevet a bankai-omnak, vmi japán volt, meg jól is hangzott, de aztán elfelejtettem, és mostmár akárhogy akartam nem jutott eszembe. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #43 Dátum: 12 máj 06, 19:41:48 »

A neve: Maaka

Kinézet:  2 fegyver. Két tőr nagyságú, három nyelű, zöld, kék rúna írással díszített penge.

Hívása: Babonázd meg, Maaka!

  Maaka Képességei:

1. Álom,Halál tükör: Ez a képesség képes az ellenfelet olyan világba taszítani ahol a használó (Ebben az esetben én) képzelete szerint, kialakított labirintusban van, amely tükrökből áll.A feladata (Rúna segítsége miatt) kijutni, és ott legyőzni a használót.(A lélekeneregia 50 %-át kell feláldozni, és a kedélyek is változnak)

2. Álom, 1000 vágás: A képesség használója, Zampakuto(k) birtokosa a cillámlépés 50x-es sebességére tehet szert, ezáltal  sebezve meg ellenségét(eit).A vágások mennyisége, az ellenfél létszámától függ, de minden esetben 1000 az össz szám. (Pl.:5 ellenfélnél : 200- fejenként) A vágások lehetnek halálosak, de fontosabb szervet nem találhatnak el.

3. Álom, összeolvadás:Ekkor a használó egybeolvad a tőrével, és emberfeletti képességekre tesz szert. 1 ütés, akár meg is ölheti az ellenséget, ha a használó megfelelően viszi be az ütést.Ezt a kképességet mindenre használhatod, gyorsaságra, menekülésre, gyilkolásra egyaránt.


Bankai képességek:

1.Álom,Marionett: Az ellenséget ilyenkor úgy irányíthatja a használó ahogy tetszik neki.

2.Álom,Haláltánc: Ekkor a használó tőrei emberekké lesznek, és erejüket a használónak ajándékozzák pontosan 15 percre.Ekkor a használó szeme, színtől függetlenül zöld lesz, és egy fekete x keletkezik a szembogár helyén.A használó körmei megnyúlnak, és akár egy érintéssel ölhetnek.A kinézete kísérteties lesz, hosszú fekete hajjal fűszerezve.A használó, egy pillantással megbéníthatja ellenségét, és akár egy érintéssel megölheti.

3.Álom,Ölj, kérlek: A 2 tőrrel történő támadásból ez a legerősebb (Mert a többinél összeolvad, stb..)ekkor a tőr(ök) ereje megnő, és  3x élesebbek lesznek.Ezzel harcolhat a használó.

Típus: Sötétség
Bankai kinézet:Az egész tőr világos kék lesz, és szinte már világítóan.A tőrök ágai megnyúlnak, s az ágakból ágak nőnek.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #44 Dátum: 12 máj 06, 19:44:07 »

drszabi- köszi Nevet

Ayase- Hű, neked aztán veszélyes kardod lenne Nevet Még az én Dark-om se lenne képes legyőzni őt  kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!