24 máj 04, 16:05:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az én zampakuto-m  (Megtekintve 28556 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Titu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #15 Dátum: 11 jan 18, 22:14:52 »

Íme az én zanpakutoum:

Név:Saiken (kötelék)

Shikai:A kard végén egy lánc lesz,aminek a végén egy démonfej van.

Képességek:

Tamashi no saiken ( lélek kötelék)
A fegyverem végén a lánc kinyúl,a démonfej megharapja az ellenfél mellkasát,így a lelkét kiszakítja belőle,és a lélek láncát magába szívja (mármint a démonfej xD)Így az ellenfél örökre az én foglyom lesz.

Tamashi no saiken:Hadan ( lélek kötelék: törés)
A kötött lélek lánc így széttörik,a lélek meg nem tud holowwá változni,hanem a lélek is széttörik.

Saigo no saiken: Dimenshon Ashikase ( végső kötelék: dimenzió béklyó )

A démonkobak elkezd világítani,aztán ki jön belőle 10 lánc,amelyek beleláncolják az ellenfelet egy másik dimenzióba.

Ennyi . Nevet Bankaim nincs. Zampakutoum szelleme pedig meglepően egy démonfej lántesttel és a láncok egy kígyót formálnak .  Nyelvesít
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #16 Dátum: 11 jan 20, 15:22:18 »

Jó ötlet Titu, írjuk le azt is, hogy néz ki a zampakutounk szelleme!
Az enyém egy ronda, púpos gnóm, aki mindíg sír.
Naplózva
Titu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #17 Dátum: 11 jan 20, 20:54:54 »

Oh,köszi.  Mosolyog
Hallod,most elképzelem ,hogy amikor edzetek,te ott vigasztalod,hogy nem sírj mán,hanem eddzünk !  Pojén
Naplózva

tordagery
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #18 Dátum: 11 jan 23, 19:41:00 »

A neve obake tairjoku(szellemi erő)
Hát kicsit egoistán fog hatni de az én zanpakutom kicsit over lenne a többiekéhez képest. Kinézetre ichigoé lenne vagy hasonló. Az ereje meg hogy az ellenfél összes szellemi energiáját elszívná és az enyémhez adná hozzá amellett meg hatalmas speed-et adna nekem. Így az ellenfél elvesztené a szellemi erejét és az enyémhez hozzáadná Mosolyog
Naplózva
Titu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #19 Dátum: 11 jan 26, 17:12:58 »

Áh,nyugi,nem annyira over  Nevet
Nekem például csak a shikai szabadon engedéséhez kell reiatsu,a támadásokhoz a lelkemből táplálkozik a zanpakutou a fentieket kiegészítve,így ha sokszor használom,akkor felemészt a zanpakutou . Technikai KO
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #20 Dátum: 11 jan 30, 12:53:00 »

Ez lenne a ZP-m. ^^

Név : Honou Tora (Láng Tigris)
Shikai :
Kinézetre a használója mindkét kezén csak egy fémszínű karom jelenik meg. Használatakor a csapás ívében Kék lángok formálódnak meg.
Technikák :
Ranbu no Honou (Láng Tánca)
A támadáskor különböző táncjelekkel gyűjti a használó az erejét , majd egy szúrással az ellenfél testében robbantja ki a felgyülemlett energiát.

Kangoku (Börtön)
Használóját a kék lángcsóvák "bebörtönzik" , azaz tűzrácsokkal körbe veszi. A lángok elnyelik a külső szellemi támadásokat. Ha már nem bírják el a limitet a lángok , akkor a szellemi erőtulajdonosa(i) felé irányítja vissza a rámért energiát egy fókuszált támadásban.

BANKAI - Yasei no Tora (Vad Tigris)
Bankai alakban megjelenik egy kék lángokból álló tigris , a kard formája kisebb lesz és a pengék kékké változnak.
Technikák :

Tora no Sageki (Tigris Lövése)
A tigris folyamatosan löveli ki szájából a reiatsu tölteteket.

Honou Konseki (Láng Csapás)
A tigris lábaival ütéseket mér ellenfelére , mellyek robbanó hatásúak.

Desu no Tora (Halál Tigrise)
Tigris elkezd osztódni , majd együttes erővel közrefogják ellenfeleiket/ellenfelüket és hatalmas reiatsu töltetekkel sorozzák ellenfelüket.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #21 Dátum: 11 jan 30, 15:31:21 »

ÜDv, az zm-p ez lenne.:

Normál alakban egy síma katana, azzal a külömséggel, hogy a markolat ilyen lyukacsos fémből van
Shikai.:
név.:
Sora wa kami(égi isten)
Kard megnő, hosazbb lesz a markolata, és kb formára mint final fantasíban a buster sword, csak kicsit ivesebb és a végén van lánc, ami megnyulhat bármien hoszuságúra.
Ruházatom is változik, karvédő páncélzat lesz rajta és mell vért is. a ruha ujja pedig, eltünik.
Képességek.
A zampakutom különlegessége, hogy az égi elemeket képes használni(villám, szél)
-Kami no tentai sangeki
Ez egy getsuga tenshou szerű támadás. de szél elemből, bármit át vág, de csak bizonyos távolságon belül hat.(kombinálva a láncal, kitejeszthető a távolsága, de inkább közel, közép távolsági)
-Ten kaminari no kami
Ez távolsági támadás, villámokból, amolyan ostor szerű, támadás, amely meg rázza ez ellen felet ha meg érinti.
Bankai.:
Kami no tentai no ikari

Égi isten haragja

A kard, egy két pengélyű kardá válik(emik egymás melett helyezkednek el, az egyik  penge közebe üres, mig a másikban van egy villám szerű bevágás
Ruházom felső része sisak nélkül teljesen páncél lesz.

Képességek.:
Kaminari tatsumaki
Villám tornádó.:
A két penge rezonál egymással.  és ki lehet lőni egy nagy kiterjedésű tornádót,  ami rendkívül éles, ugyan akkor ha valaki a belesébe kerül, számolni a kell a villámokkal is.
ezen felül a villám elem növeli a sebességet is, a szél elem pedig  a támadó értéket.
Saigai ichiren no
ez a techinika kisebb reiatso koncentrációt igényel, majd kellő töltés után, sok kisebb szél pengét tud kilőni.

Végső techinika.:
Kyūkyoku no chōwa
(teljes harmónia)
Én ez a zp-m ösze olvadunk , ugy kell elképzelni mint nero-t a dmc nben, devil trigger közben.
a kard ketté válik, két különné.
Itt már csak erősebb vagyok sokkal,  de nincs ujabb techinika, csak amit eddig is tudtak ,csak külön külön.
A techinikának töb hátránya is van.: 20 sec, ideig vagyok képes fennn tartani a formát, utána a karok, folyamatosan töredeznek elfele, míg végül eltünnek.
(harc közbe elég szívás)
-mig a kardok,  tünnek elfele, addig én is sebződöm a forma miatt, 20 sec után.
- ha mind ezek ösze jönnek, akkor elvesztem az erőmet,  míg teljesen fel nem gyógyulok.

a belső világom.: egy halmas hegy felhőkkel ,és egy oltárral a közepén.
A kardom pedig egy fiatal srác, páncélban.  felálló hajjal, egyik keze villám aurával, a másik pedig, szél elemel körbe véve
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mark5
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #22 Dátum: 11 máj 28, 09:07:05 »

az én Zampakutom az ÉGITESTEK FORRÁSA a kiengedési parancsa az hogy izz (izz égitestek forrása)
a kiengedett alakja egy pöröj és ameddig hozzáér valamihez addig a lélekenergiája megszűnik ezenfelül bír az égitetek erejével (holdtükör , szupernova , meteoreső)
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #23 Dátum: 11 júl 17, 20:30:39 »

Az én Zampaktoum neve : GojaOkami (ÉjfélFarkas) hívó szava Kariszuru (Vadássz!)
Shikai:
Egy egyszerü katana egyszerű képességgel. Az a kar amejikben a katana van (nekem a ball) könyékig fehér lángokban fog állni. A katana külselye marad de amint vágok egyett a katana két oldalán a vágás nagyságával megegyező fehér lángok csapnak fel, és ezáltal ha megvágok valakit akkor annak még égési sérülései is lesznek.
Bankai:
1. alak: Egy valódi fehér tűz farkast hoz létre aminek a nagysága azon múlik hogy menyi reitsut fektetek bele. Akár lehet egy olyan amin csak lovagoni tudok vagy akár egy egész ház nagyságú amint hatalmas támadásokat tudok végre hajtani. A farkassal telepatikus úton tudok komonikálni így magátol cselekszik. Ebben a formában kardom képessége marad mivel ennek a formának a lényege a plusz egy segítő (a fehér láng farkas személyében:) )
2. alak: A farkas erejét magam körés sűrítem, ezáltal egy reitsuból készült farkas farkam lesz valamint a shinigami ruha teljesen fehér lesz és lángolni fog, a rövid barna hajam hosszú fehérré változik valamint a szemem fehérje feketévé változik a pupillám pedig fehérré. Ebben a formában a gyorsaságom minimálisan nő de főleg az alap képességem változik mivel ugyan úgy a vágás két oldalán fehér láng keletkezik de itt már sokkal hatalmasabb és emésztőbb is.
Hát enyi lenne ikszdé
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #24 Dátum: 11 júl 30, 21:24:55 »

Név: Farkas
Hívás: Ébredj!
Alap forma: Katana, egyedi képessége nincs.
Shikai: Egy valamivel szélesebb, karomhoz hasonlító pengévé változik, mely 2 alakban jelenhet meg. [Vágó, Marcangoló] A két alak harc közben átváltható, a helyzetnek megfelelően. A különbség csak az, hogy míg a vágóél a "vágó" esetben a penge domború oldalán van, addig "marcangoló" módban a homorú oldalon helyezkedik el.
   Képességek:
          Falka éledése! - Ha a kard birtokosának vére a kardra kerül, tökéletes másolat képződik a használóról. Ez képességeiben, és tudásában is örököl mindent az eredetitől, és megvédi azt.
          Falka áldozata! - Ha az előző technikával megidéződött egy másolat, az önmagát feláldozva egy farkassá válik, és nekitámad ellenfelének, amit az csak nehezen védhet ki. Ezután az adott másolat elpusztul.
          Falka nyomkövetés! - Ha a kard Megsebesíti az ellenfelet, a technika aktiválásával a penge az ellenfél felé mutat, és képes követni annak mozgását. Nyomkövetésre alkalmas a nevéből is adódóan.
          Falka erősítés! - Ha már létrejött egy másolat az eredetiről, az eredeti átváltja a kardja típusát [Vágóról Marcangolóra vagy fordítva], összekapcsolja a másolat kardjával, aminek hatására a másolat szertefoszlik, viszont a kardja megmarad, így egy kétoldalú karddal harcolhat a használó. Ez a mód a feloldásáig megakadályozza a további klónok létrehozását, valamint ha a feláldozott kópián kívül volt több is, azok is megsemmisülnek.
Bankai: A Bankai forma egy óriási farkas lehet, de még nincs elérve ^^ Majd később pótolom.

A belső világ egy erdei tisztás.
A kard szellemének külseje megegyezik a Bankai módban megidézett szellemmével.

     
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 30, 21:28:03 írta Zer0 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #25 Dátum: 11 szep 06, 17:32:41 »

Az én zanpakutomat nem igazán én találtam ki, de két animeből összehoztam, mert láttam benne logikát .D Szél elemű Nevet
Neve még nincs Nyelvesít Nevet
Shikai: Egy legyező, ami azokat a szél alapú támadásokat tudja, mint az Inuyashában Kagura legyezője Nevet
Bankai: Egy nagyobb legyező, ami azokat a támadásokat tudja, mint a Narutoban Temari legyezője Nevet Bár ennél annyi változás van, hogy nem 3 lila kör van, hanem mint Kagura legyezőjének a szélén 2 vörös sáv Nevet
Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #26 Dátum: 11 szep 09, 19:48:44 »

Bár én egy szerepjátékhoz találtam ki, így karakter neve is megmaradt a leírásban. Nos lássuk milyen lenne Hibari Kyoya (és az enyém is ha már én találtam ki neki ^^) lélekölőkardja ha a Bleach világába kerülne. Nevet

Alapállapot: Egy egyszerű katana
Név: Harinezumi (Sündisznó)
Shikai: Suiryoku Harinezumi! (Szúrj Sündisznó!)
Amint átlép Shikai módba Hibari, a katana pengéje levállik  a markolatról, majd többezer
apró tüskére válik szét, melyeket Hibari gondolattal irányít. (Hasonlóan Byakuya kapitányhoz)
Eközben a markolat is átalakul két egyszerű tonfává amivel ugye Hibari nagyon jó
közelharcban.
Képesség1: Doku toge! (Mérgező tüskék) Amint Hibari kiejti e szavakat, a tüskék zöldes-lilás
fényben felragyognak. S akit megsebeznek, a sebzéssel arányos időig lebénul.
Képesség2: Bakuhatsu toge! (Robbanó tüskék) Ezt a képességet Hibari csak akkor tudja
felhasználni, ha a tüskék már beleálltak az áldozatába. A vezényszó hatására felrobbannak.
(A két képesség közvetlenül egymás után nem használható)
Bankai: Tengoku no Harinezumi! (Mennyei Sündisznó)
A bankai mód aktiválása után, Hibari mellett egy hatalmas sündisznó jelenik meg, amely
bizonyos időközönként Tüskehadat lövell a harcolók felé. Emellett Hibari megjelenése is
változik, a testét egy könnyü páncél boritja melyből tüskék állnak ki. Ezzel megkönnyitve a
közelharci támadásait.
Képesség1: Doku toge! (Mérgező tüskék) Amint Hibari kiejti e szavakat, a sündisznó által
kilőtt tüskék zöldes-lilás fényben felragyognak. S akit megsebeznek, a sebzéssel arányos
időig lebénul, akár meg is hal.
Képesség2: Atsuen Harinezumi! (Guruló sündisznó) A bankai alakban megjelenő sündisznó
hirtelen kis gömbbé vállik, elkezd gurulni  az ellenfél felé, miközben folyamatosan mérgező
tüskéket lődöz felé. Folyamatosan követi az ellenfél irányát, s addig gurul míg meg nem
vágják egy pengével.

(Vezényszók, google fordítósok Nevet De tettszenek. Nyelvesít Egyébként ha valaki nem ismerné Hibarit, Hitman Rebornos karakter eredetileg)
Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #27 Dátum: 11 szep 09, 20:16:16 »

Az én zanpakuto-m neve:Éjfél tüze(elégé fake de más nem jutott eszembe)
                           Hívószó:Pusztíts(ego)
Shikai: Hasonló Tensa Zangetsuhoz csak egy kicsit szélesebb a pengéje és a kereszt vasa pedig egy halálfej(hülyén néz ki tudom)és a markolat végén egy lánc lóg le,végén egy keresztel.
Támadások:Vesztőhelyek hívószava:Bíboros feketés lángok borítják el a kardot és a a földön végig húzva a pengét túlvilági hangokat hall bárki aki a közelben van evvel megrémisztve az ellenfelet.Eközben a kardban felgyülemlett tűz napkitörés szerűen ráirányítható az ellenfélre aki nem bír megmozdulni se a hangok hatására(Mint a narutoban orochimarcsi mikor megilyesztette Sasuket meg Sakuár ,tudom fake)de az erős idegzetűek kibírják(Byakuya,Kenpachi)
                    Utolsó Ima:Hasonló az előzőhöz csak itt az a lényeg hogy a kardot a földön végig kell húzni(tiszta Kenpachi Nevet)
egy kereszt formában és az ellenfélnek pont a közepén kell állnia( nehezen kivitelezhető és még fake is mert ilyen jellegű támadása csak Ishidának van)ekkor a halottak kezdik el lehúzni a mélybe és csak annyi ideje marad a teljes megsemmisülésig  hogy egy imát elmondjon.
Bankai:Amateratsu Susanooval kombinálva mint Sasukénél mikor dobálja az amateratsu gömböket meg a lándzsákat. Az amateratsu része megmaradt tehát addig ég míg a célja el nem pusztul v 7napon át .



Belső világ:Egy lepusztult kápolna és kard olyan lenne mint a Hellsingből Alucard xD

Tudom hogy ilyen kard igen létezhetne az SS-ben bár nem tudom...De hogy HATALAMAS FAKE AZ BIZTOS xDDDDD            
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #28 Dátum: 11 szep 09, 22:57:42 »

Az én Zm-p -m:

Neve: Raimadzso (villámboszorkány), de a belső világban csak Rai-nak hívom.
Kinézet: 1 aranyszínű katana aminek hullámos a pengéje.
Shikai: villám támadások
Raiha (villámpenge): a kard lecsap és belőle a villám is.
Raitouta(villámkiterjesztés): a lélelenergiát elekrostatikussá teszi több méteres körzetben, és bárhol (ahol én akarom) villám alakul ki.
Raidango ("gömbvillám"): kis gömbvillámokkal lövöldözök.
Raidanszu (villámtánc): nagy sebességgel szóródnak szét a vilámok (ez védőakadálynak is jó).
Bankai: 1 hatalmas kígyószerű sárga színű sárkány jelenik + ami képes a fent említett támadásokra, persze erősebb változatban.
Rai kinézete: olyasmi mint Medusa (persze nem hajszálpontosan) csak bordó köpenyben, a belső táj+ olyan mint az aszterorida övezet a Mars és a Jupiter közt, persze közelebb vannak egymáshoz a kövek.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 23, 21:45:32 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #29 Dátum: 11 szep 22, 20:47:27 »

Milyen komoly lenne, ha valaki ötlete hirtelen feltűnne a mangában. Mosolyog Kiderülne, hogy Kubo fórumokról szedi az ötleteket. Én pl nagyon büszke lennék magamra, ha felhasználná az ötletemet. Nevet Pereskedni nem tudnánk mert nincs levédve de tudat megmaradna, hogy az én ötletem volt.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!