24 máj 04, 12:36:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az én zampakuto-m  (Megtekintve 28553 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Dátum: 11 jan 09, 11:18:20 »

Itt mindenki leírhatja, hogy mi lenne a neve a zampakuto-jának és milyen  képességei lennének.

Az enyém a Bánat.
Sinkai-ban akit megvágok annak előjönnek a régi rossz emlékek és nem tud másra gondolni.
A Bankai meg egy nagy fehér köd, ami azt csinálja, mint a Sinkai, de még lélekenergiát is szív amivel engem erősít.
Naplózva
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #1 Dátum: 11 jan 09, 21:18:38 »

Név:Arany Oroszlán Karom

Shikai:Két kesztyű melyből hatalmas karmok állnak ki és akit megkarcol szépen lassan lebénul.
Bankai:A két karom összeillesztésével létrejövő hatalmas kard teljes sötétséggel borítja el az ellenfelet valamint meg is mérgezi azt eközben könnyű leszúrni azt Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva

Kiru Hoshino
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1094


Tanulj a múltból! Élj a jelenben! Álmodj a jövőről


WWW
« Válasz #2 Dátum: 11 jan 10, 21:47:47 »

Neve: Shingetsu (Újhold)

Iker zanpakutou. Testévere Zangetsu. Képességekben nem nagyon különbözik annyi különbséggel, hogy képes lélekformát ölteni. Alakja annyiban más, hogy Shingetsu-nak szine Shikai formában fekete míg Ban-kai forma fehér

Ban-kai: Koi-Shingetsu (Sötét Újhold)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 10, 21:49:11 írta Kiru Hoshino » Naplózva



Pólófelirat: 'Bombaszakértő vagyok. Ha futni látsz, próbálj meg lépést tartani velem...'

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3 Dátum: 11 jan 11, 00:31:16 »

Név: Akashiki

Shikai:
Kinézetre, valami hasonlóra gondoltam:
http://www.swordsplanet.com/images/Red%20Dragon%20Blade%20Open%20Mouth%20Sword.jpg

A vágás nyomán a vért vassá alakítja/ vagy növeli annak vastartalmát. Persze az továbbterjedne a véráramba, és belülről sértené fel az ereket, ezáltal belső vérzést okozva az áldozatnak.

Bankai:
A penge hossza megháromszorozódna a shikaihoz képest, vagy esetleg valami ilyesmi lenne:
http://i153.photobucket.com/albums/s216/phyreblade_blog/Weapons/Dragon%20Scimitar/DragonScimitar.jpg

A penge anyaga vérré változna, ennek következtében csak élő szervezetet képes megvágni, minden máson akadálytalanul áthatolna anélkül, hogy azt megsértené, vagy ha egy másik kard ütközne neki, akkor az csusszanna át rajta.
A csata során kiömlő vér hozzá adódik a pengéhez, így az egyre nagyobb lessz, és az alap méreten felül szabadon alakítható annak formája, de akár különálló pengeként is lehet alkalmazni, melyeket a használó 10 méteres körben szabadon irányíthat.

(megj: nem épp épelméjűeknek ajánlott xD)

« Utoljára szerkesztve: 11 jan 11, 00:37:12 írta Shiro » Naplózva

Stark
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 35



« Válasz #4 Dátum: 11 jan 11, 19:36:42 »

a neve Akai Bara

Shikai az igy nézne ki http://knifeoutlet.net/aom/ninjasword.jpg
képesége a gyors regenerálódás és 1 testvér klont tud létre hozni mint a kage bushin csak ez 1 et és nem tünik el 1 ütéssel

 a bankai ja pedig http://thedarkblade.com/wp-content/uploads/Futuristic-Ninja-Sword.jpg

ami abyit tesz h 1 füst amibe nincs szaglás és látás és csak en látok benne  smirksweat bye bye
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5 Dátum: 11 jan 12, 00:13:35 »



Shikai formájában: http://i55.tinypic.com/o7ohf5.png
Nem rendelkezik semmi különös dologgal. A lánca képes a lelket az élővilághoz kötni. Lásd később:D.


Bankai formája:
http://vaporeonlugiakrabby.homestead.com/files/FanArt/Mewblade__s_Death_Scythe_by_Kaos_X.jpg
Egyetlen vágása halált okoz. Legyen az karcolás vagy csonkítás. Aki  ez által a fegyver által hal meg nem képes hollowá változni, de tovább sem léphet. Szellem ként kell élni-e az életét lelke hozzá láncolodik általa legjobban szeretett emberrel. Kapcsolatba nem képes vele lépni, de haláláig vele kell lennie és látnia miként hal meg.
Ez után a lánc elszakad, de csak akkor távozhat ha újra megvágja a fegyver ami megölte... ezért a zampaktoum neve Xing a halálhozó.



Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6 Dátum: 11 jan 12, 17:14:06 »

A kardom neve: Türkiz Gyémánt.

Shikai: A kard pengéjét vastagon türkiz folyadék lepi el, amely a kard markolatából szivárog ki. A folyadék akaratom szerint azonnal gyémánt keménységű kristállyá tudd válni. A kristályt csakis az ellenfél testhője tudja újra megolvasztani kivétel a pengét, mivel azt a használója bármikor újra folyadékká tudja alakítani. A kardcsapás mentén a folyadék kilövell a pengéről akár folyadékként vagy kristályként szilánk vagy tüske formájában. És itt kezdődik a lényeg. Amikor a tüske az ellenfélbe hatolt elkezd olvadni. a megolvadt tüske 5 másodperc múlva megbénítja a közelében lévő izmokat egy teljes percig. Ha folyadék formájában találja el az ellenfelet az átáztatja a ruhát és beszivárog a bőrbe ugyanazt a hatást eredményezve. Ez nem hangzik ijesztően de ha eltalálja a karodat akkor azt nem tudod használni egy percig, ha mellkasodat akkor pedig a tüdő és a szív izmait bénítja meg. Shikai állapotban a folyadék nincs semmilyen hatással a használójára.

Bankai: A kard eltűnik bennem és az izzadságmirigyeim kezdik el termelni a folyadékot. Az egész testemet ellepi és a sérüléseimet elkezdi gyógyítani. Magam körül bármikor megtudom keményíteni így egyfajta tökéletes védelmet és támadást kapok. Ebbe a formában is tudok lőni és már alakítani is tudom a formáját. Vagyis akár mikor létre tudok hozni egy gyémánt kardot vagy amit a helyzet megkíván.

Elég hosszú lett a leírás smirksweat de végül is nem egy egyszerű képesség.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7 Dátum: 11 jan 14, 18:47:51 »

Shikai: lemásolja az ellenfél harcmodorát és be veti ellene
így néz ki:

http://www.aceros-de-hispania.com/image/battle-ready-sword/1552sax-short-sword.JPG

Bankai: amelyik karddal összeütközik lemásolja a bankait + harc közben bármikor átválthat egyikről a másikra így néz ki:

http://thedarkblade.com/wp-content/uploads/ninjaofficersword.jpg
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8 Dátum: 11 jan 14, 22:43:09 »

Az enyém két kardból áll két normál katana egy a bal és egy a jobb oldalamon.
A nevük:
Hikari to Yami (Fény és Sötétség)
Normál állapotban két átlagos katana, hikari keresztvasa egy nap, yami keresztvasa pedig egy teliholdat mintáz.

Shikai forma:
Név: Ben-shachar. (A hajnal fia) A két kard egyesül a keresztvas egy 11 ágú csillaggá változik a penge pedig nem látható. Ennek oka, hogy a fény frekvenciáján rezeg.
Különleges képessége, hogy a kardból fény bocsájtható ki, s az ezáltal a fénnyel létrehozott árnyakból további pengék lépnek ki(Mint a neve is mutatja a fény és az árny egyaránt a hajnal fia, hiszen a felkelő nap sugarai újonnan hozott fénnyel töltik be a teret ezek pedig új árnyakat eredményeznek.), ám ezek hatósugara egy normál katana hosszának felel meg.

Bankai forma:
Hikari no kodomo (A fény gyermeke) vagy Yami no kodomo (A sötétség gyermeke) attól függően, hogy a hold vagy a nap van-e fent az égen.
Képességek:
-Hikari no kodomo: Ez nappal jelenik meg a kard beleolvad a testembe ennek hála egy fényszerű aura vesz körül melyet meghosszabbítva vagy formáját manipulálva kedvem szerint hozhatok létre acél keménységű eszközöket fényből valamint a Shunpo lesz a normál sebességem, s ennek megfelelően csökken a reakcióidőm.
-Yami no kodomo: Ez éjszaka használható a kard szintén egyesül velem, ám ezúttal egy fekete aura vesz körül ami képes elnyelni mindent ami fényt bocsájt ki és Reiatsuvá alakítani azt, amit kedvem szerint használhatok fel.
Az alakmanipulációs képességek megmaradnak, ám a létrehozott dolgok plazmaszerűek aminek köszönhetően extrém magas hőmérsékletük miatt mindent megolvasztanak amihez hozzáérnek viszont valamilyen szinten folyékonyak is, ezért sokkal nehezebb használni, mint a másik verziót.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9 Dátum: 11 jan 15, 09:37:37 »

Heo egy kicsit hasonlít a bankai-unk Nevet Mindkettőnkbe belemegy a kard, téged fény engem folyadék vesz körül + kemény eszközöket tudunk létrehozni Kúl Két nagy elme, ha találkozik. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10 Dátum: 11 jan 15, 13:52:22 »

Most, hogy mondod van benne valami, de amíg én pusztán fényt használok amit ugyebár fénysebességgel lehet "előrántani", addig te kiszáradsz a folyadékveszteségben. Nevet
Ráadásul ez nekem csak a nappali verzió, az esti egy kissé másként működik.
A belém megy a kard dolgot úgy képzelem el, hogy szíven szúrom magam, de a kardom nem sebez meg, csak mivel ez a lelkem egy darabja, újra egybeolvad vele és emiatt tudom szabadon használni a kard képességeit.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11 Dátum: 11 jan 15, 13:58:50 »

Én meg úgy ahogy Byakuyanak eltűnik a karja a földben csak nálam bennem tűnik el. Meg ez a egybeolvadós dolgot én is pont így képzeltem el ikszdé De azért nem merül ki egyhamar a folyadék mert még gyakorlatilag a kard termeli csak bennem Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #12 Dátum: 11 jan 15, 15:04:23 »

dehogynem... az én másoló kardom Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13 Dátum: 11 jan 15, 15:54:27 »

Ahoz meg kell érintened a kardomat, ergo be kell jönnöd a ködbe. Ördögi
Naplózva
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #14 Dátum: 11 jan 16, 23:25:38 »

Az enyém a Densetsu

Egy alap kard shikaiban a Getsuga tensouhoz hasonló energia sugarat teremthetek suhintás által a támadás égszínkék a neve pedig Shiro Mangetsu
Bankai módban egy sárga lélekenergia csík jelenik meg a kard körül amivel lila tűzet teremthetek és kedvem szerint irányíthatom
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!