24 máj 18, 14:50:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kit utálsz a legjobban a Fairy Tail világából, és miért?  (Megtekintve 8039 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #15 Dátum: 13 ápr 17, 19:28:04 »

Sabertooth mestere az én feketelistámra is felkerült (a Tilon által említett okokból), és Minerva sem a szívem csücske de ő egy fokkal jobb.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #16 Dátum: 13 ápr 17, 23:13:44 »

Lucyt ne tessék bántani a gyengesége miatt. Több van benne, mint amennyit látunk. Egyszerűen Mashima mindig trollkodik vele vagy nem kedvez neki az adott ellenfél.

Everlue grófot Cancerrel leverte.
Sherry ellen alkalmazni tudta a Kényszerített Kapubecsukást, utána pedig Aquariusszal és a Killer B-től nyúlt Lariattal legyőzte Sherryt.  smirksweat
Vidaldus ellen megtörte Vidaldus uralmát Juvia felett és végrehajtott egy Összhangcsapást. Nem semmi teljesítmény.  Kúl
Bickslowt sikerült Lokeval lerendeznie. Aki lever egy Raijinshuu tagot, az nem nevezhető gyengének.
Angelnek bátran nekiment, viszont az ellen tisztában volt a Csillagszellemek kapcsolataival és ügyesen ki is használta azokat. Az már más tészta, hogy Gemini és Caelum sem volt képes végezni Lucyval, mert meghatódtak az érzései miatt.  Mosolyog
Byro ellen jól teljesített aztán jött OctoByro ikszdé, akit összekötözött a kimondhatatlan nevű ostorral, majd Natsu véletlenül Byrot is beaprította Hughes-l együtt.
Kainnek is bátran nekiment, de egyik támadása sem fogott Kainen. Sőt Natsu sem tudott Kainen maradandó sérülését okozni, szóval nem volt fair meccs. A Lucy Fire végül lerendezte Kaint.
Flare ellen tudjuk mi történt. Szemét Raven Tail  >.<# Itt Lucy lehozta volna a meccset szerintem.
Minerva ellen kulcsokkal is esélytelen lett volna. Újabb unfair meccs.
Uosukét lerendezte Yukinoval. A nagy kivégző elbukott.

Végezetül még 2 dolgot mondanék: Az egyik, hogy Lucy karaktere nem arra lett kitalálva, hogy mindig harcoljon erősebbnél erősebb ellenfelek ellen, hanem arra, hogy időről időre izgalmat, konfliktust, csavart vagy érzelmeket vigyen be a történetbe. Gondolok itt a Phantom Lord konfliktusra, Loke megmentésére vagy az Elsötétülésre.
A másik dolog picit személyes. Külföldön is sokan szidják Lucyt a gyengesége miatt. Nekem ilyenkor az első gondolatom az, hogy "még mindig sokkal jobb, mint Sakura és Orihime", de Namitól sem estem hanyatt. Isten ments, hogy fanháborút indítsak, csak vélemény.

UI: Wendy már messze fejlettebb Sárkányölő, mint Natsuék voltak annyi idősen, mint ő.  Mosolyog

Jiemma az én listámra is felkerül. Egyszerűen hihetetlen mit művelt a Nagy Mágia Játékok során. Egy pozítív pillanata nem volt. Amit Lectorral művelt... gyalázatos  Ördögi

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 23:19:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #17 Dátum: 13 ápr 25, 18:51:17 »

Nekem aki eddig nagyon felhúzta az agyam az a Sabertooth-t tagja Minerva. Amilyen aljas módon harcol meg amennyire fenn hordja az orrát az irritáló. A másik pedig Ivan és az egész Raven Tail szintén a hasonló aljas harcmodoruk miatt.
Naplózva
Luszie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Amazon


« Válasz #18 Dátum: 13 jún 26, 20:17:21 »

Még nem láttam végig az animét (126. részt láttam utoljára) de szerintem az én legutálatosabb szereplőm meg is fog maradni a végezetekig.
Ne kövezzen meg senki sem, de nekem Lucy a legutálatosabb személyiség.
Igazából eléggé gyenguska, mint ahogy már sokan mondták előttem is. (Bár a lexikális tudása figyelemreméltó. Ezt becsülöm benne)
+ sok eléggé radikális, csunya dolgot mondanék róla, de inkább nem teszem meg, mert csak kitiltanának innen a csőnya szakkifejezések használata miatt. :D
Az sem tetszett, hogy minden aprócska hülyeségen sírvafakad, de ha az apja meghal, csak akkor képes sírni, mikor levelet ír neki. Egyszerűen érthetetlen csaj. Vannak benne szerethető dolgok, de ettől függetlenül több számomra a negatív tényező mint a pozitiv.
Naplózva
szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #19 Dátum: 13 júl 12, 22:50:55 »

Én roppant gonosz szereplőket utálom. Faust na ő a legelső tipikus hatalmas mániás aki saját vágyait akarja kielégíteni és az embereket is manipulálja egyfajta Hitler ő  vagy a másik jó madár José mester, vagy éppen Midnight, az apja inkább szánalmas volt.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #20 Dátum: 13 júl 13, 18:37:11 »

Nekem sincs bajom Lucyval, azért nem annyira gyenge, ha kell odalép, de őt Mashima tényleg azért találta ki, hogy halmozottan kiszúrjon vele. Attól függetlenül az utolsó hármas pakkos beszólásáért, hogy megkérdezhetik a mestert, azért nekifutásból rúgtam volna seggbe.

Abszolút nem csípem pl. Minervát. Annyira keveri a kártyát, annyira egoista, bár már látom, hogy fogják lecsapni, mint más a legyet.

Juvia: Idegesít, ennyi. ikszdé Amúgy nem lenne vele bajom, de az állandósult szókincse, hogy Gray-sama túlzottan emlékeztet Orihimére és ez számomra kizáró ok. Bár azt elismerem, hogy kettejük karaktere ég és föld.

Ivan: Totálisan kattant a csávó és valahogy azt a tipikus gonoszt sem látom benne, ő már inkább a Minerva féle sunyi dög. Ide tartozik José mester is.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Luszie
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Amazon


« Válasz #21 Dátum: 13 júl 14, 07:43:38 »

Így utólag végignézve talán Minerva.. tipikus szemét nő :D Az apja inkább csak szigorú mintsem gonosz. Szóval Minverva megkaphatja a Top 1-t, és akkor Lucy a második helyre szorul.
Naplózva
LadyTitania
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #22 Dátum: 13 aug 22, 00:51:28 »

Naná, hogy a főbosszokat utálom legjobban. Jose, Brain, Faust meg a társai. A 'jó' karakterek közül a Raven Tail tagjait utálom. Eleinte Flare-t is, főleg azért, amit Lucy-val csinált, de az új fejezetek a mangából enyhítették utálatom. Sőt, már-már szeretem is:D Aztán. Mermaid Heel. Kagura kivételével (neutrális számomra), az összes olyan... mit kerestek ott??? karakterek. Unalmasak :/ Bár így vagyok a Quatro Puppy-val is, Bacchus kivételével az összes untat.
Minerva. Idegesít a csaj, mindenhol ott van és az erőről hablatyol. Az apjával együtt. Bleh.
A Tanács (Council. Bocsánat, angolul olvastam eddig xD). Utálom őket.
Az FT tagjai közül nem utálok senkit, max a mellékszereplők untatnak. Jó, persze nem állhat egy céh csak főszereplőkből, de olyan felesleges karaktereknek érzem a többit. A Tenrou csapat (+ Romeo, talán az apja, de még ő se nagyon, Alzack és Bisca) számítanak nagyon a Fairy Tail-nek. Számomra. A többiek jelentéktelenek és snasszok. (Ne kövezzetek meg, ha szeretitek a fennmaradó többit ikszdé)
Az FT-ből aki néha nagyon irritál az Charla. Fent említettek okokat, csak egyetérteni tudok Mosolyog Eleinte Wendy is irritált. Nem nagyon szeretem a sok power up-pal rendelkező kis aranyos lányokat, de Wendy-t megszerettem Mosolyog

Összességében senkit nem utálok, max zavarnak xD
Naplózva
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #23 Dátum: 14 feb 01, 17:06:23 »

Juvia: idegesítő az állandó Gray sama-zással, néha vicces, de nagyon irritáló egy idő után.
A színház igazgatója: Mintha két személyisége lenne: amikor segítségre van szüksége, állandóan megköszön mindent, de mikor már az ő kezében vannak a segítői, egy állat rabszolgahajcsár lesz belőle...
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!