24 máj 21, 01:40:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hokagék - Hashirama, Tobirama, Sarutobi, Minato, Tsunade  (Megtekintve 158324 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #720 Dátum: 12 márc 09, 14:49:49 »

Idézet
hashirama halálárol mit tudni? mert edo tenseiel fiatalnak nézett ki és  mint tudjuk, a halál előtti álapotot hozza visza, ki  ölhette meg ?

Lehet, hogy a madarával vívott harcba ő is eléggé megsérült hiába a remek gyógyulási képesség lehet azzal is olyan sebeket szerzett amit nem bírt teljesen begyógyítani és csak pár évig bírhatta ki. Vagy a madara ellen annyiszor használta ezt a gyógyulásos technikát, hogy sok sejtbe kerülhetett és hamarabb eljött a halála attól függetlenül, hogy nem öregen halt meg.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #721 Dátum: 12 márc 09, 15:14:53 »

Arra emléxem mikor uzumaki mitot mutatják, akkor elég öreg volt, szóval túl élhette hashiramát, vagy csak szimplán a mangaka még nem gondolt enyire részletesen a dolgokra, és lehet hogy csak simán meghalt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #722 Dátum: 12 márc 11, 20:45:10 »

Hashiramát tudtommal Kakuzu ölte meg mondta, hogy 92 éves és ő volt az 1. szíve ha jól tudom.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Putir
Vendég
« Válasz #723 Dátum: 12 márc 11, 20:46:18 »

Hát persze mert kakuzo fa elemet is használt...
Annyi volt hogy hashirama ránézett és kakuzu elbújt mert annyira megijedt.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #724 Dátum: 12 márc 11, 20:58:52 »

Pont az volt Kakuzu megbizasa, hogy olje meg Hashiramat, de elbukott es elkuldtek a falujabol es azutan csatlakozott az Akatsukihoz. Szal Hashiramat nem Kakuzu olte meg.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #725 Dátum: 12 márc 11, 21:00:28 »

Ja értem bocs akkor tévedtem. Nevet
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #726 Dátum: 12 márc 14, 18:41:10 »

Most nem piszkálni akarlak de ha egy Madara kaliberű ember nem tudta megölni Hashiramát akkor pont egy Kakuzu fogja akit Naruto ölt meg. Jó tudom, tudom volt segítsége de akkor is Nevet
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #727 Dátum: 12 márc 14, 18:49:03 »

Hashirama nem tudott FRS-t  ikszdé Na jó viccet félretéve én ezt eddig nem is hallottam. Mármint ezt a Kakuzu vs Hashirama összekoccanást.

Amúgy az első marha kemény lehetett, ha le tudta verni madarát. ( Tudom akkoriban még nem volt ilyen erős + még Edo zombi se volt), de azért az nem semmi ha valaki FMS ellen eredményesen tud harcolni. Nevet
Bár ebben biztos szerepe volt az instant öngyógyulós Jutsunak is Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #728 Dátum: 12 márc 14, 19:57:47 »

Idézet
Bár ebben biztos szerepe volt az instant öngyógyulós Jutsunak is

Azért eléggé sokat számít egy harc során, hogy ha megsebzik az ellenséget akkor ellenségnek nem napokig tart meggyógyulni hanem mondjuk egy óra. Vagy ha kisebb sérüléseket bekap akkor harc során gyógyul. Főleg chakra miatt jó ez hisz harc során merül a chakra, de ha gyógyítja magát akkor gondolom az is valahogy töltődik vissza, lehet nem a max.ra de lehet, hogy az a kicsi plusz okozza majd a nyerését.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #729 Dátum: 12 márc 14, 20:03:04 »

Hát nem tudjuk, hogy harc közben mennyire hatékonyan tudta gyógyítani magát.
De az tuti, hogy a heal sok manát emészt fel ikszdé Na jó magyarul nagyon valószínű, hogy ettől csak csökkent a Chakrája és nem nőtt. Nem véletlen, hogy Tsunadének és az összes orvosi ninjának elfogy a Chakrája gyógyítás közben. Nevet
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #730 Dátum: 12 márc 14, 20:05:37 »

Szerintem Hashirama tudta gyógyítani magát harc közben is, hiszen neki még kézjelek sem kellettek.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #731 Dátum: 12 márc 14, 20:09:05 »

Szerintem madara nem hiába emelte ki, hogy kézpecsétek nélkül képes volt gyógyítani magát. Tsunade meg teljesen más szinten használja és teljesen máshogy (madara is mondta ráadásul tsunade a chakráját kézpecséttel növeli) Hashirama gyógyító jutsuját ahhoz tudnám képzelni mint amikor sima narutoba naruto megsebesült és kakashi szemmel láthatóan látta, hogy naruto keze gyógyul. Meg mégis miért mondta volna madara, hogy teljesen más szinten használta hashirama? Nyilván azért mert ő megbírta oldani, hogy ne még rosszabb legyen a helyzet (hogy a saját chakráját megeszi a gyógyítás) hanem megoldotta, hogy kézpecsét nélkül gyógyítja magát chakra vesztességgel. Én ezt bírnám ezt képzelni. Nyilván nem olyan gyógyítást képzelek el, hogy beleszúrt madara hashirama hasába egy nagy kést kihúzta és már begyógyult a seb. Hanem ilyen kisebb sérüléseket hamar begyógyította kézpecsétek nélkül.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #732 Dátum: 12 márc 14, 20:16:08 »

Kitudja lehet, hogy majd még ennek a bemutatására is sor kerül.

Mach5 Amúgy pont jó példát, hoztál fel mert mi van ha ez a gyógyító erő Naruto sajátja és nem a rókáé?
Persze még nincs tudatosan használva, sőt talán még nem is ébred fel teljesen az az "erő".
Bár ebben az esetben majdnem 100% lenne rá az esély, hogy akkor Naruto képes lenne a fa elemre is ezzel együtt víz és föld típust is meg tudná tanulni. Na jó kicsit elszállt a képzeletem Nevet  smirksweat
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #733 Dátum: 12 márc 15, 22:01:35 »

Hát szerintem olyan lehetett a gyógyitó Jutsuja hogy ugye kézpecsètek nélkül de olyan mint egy sima gyógyitó Jutsu csak táposabb. Azt nem hiszem hogy a gyógyitás Naruto sajátja lenne nem tom mié rt de nekem úgy rémlik hofy valaki mondta hogy Naruto Kuramának köszönheti az ilyan sebes gyógyulást
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #734 Dátum: 12 márc 19, 08:22:33 »

Asszem Kishi csinált magának egy öngólt... Gondolkozik
Tudjátok mikor Tobirama kinevezte Hiruzent Hokagénak, akkor kellett egy csali, aki feláldozza az életét a többiekért.
Na most akkor miért nem hozott csak vissza valakit az Edo Tenseiel és azzal amíg foglalkoznak, addig ök megihatnak egy kávét és közben szépen lassan elsétálhatnak.
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!