24 máj 11, 19:18:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a kedvenced a bleach-böl
Hitsugaya - 42 (10.4%)
Ichigo - 94 (23.3%)
Renji - 18 (4.5%)
Rukia - 26 (6.4%)
Ukitake - 6 (1.5%)
Orihime - 10 (2.5%)
Ishida - 8 (2%)
Chad - 1 (0.2%)
Aizen - 9 (2.2%)
Byakuya - 28 (6.9%)
Kenpachi - 45 (11.1%)
Gin - 10 (2.5%)
Matsumoto - 6 (1.5%)
Kon - 16 (4%)
Yachiru - 3 (0.7%)
Urahara - 27 (6.7%)
Ikkaku - 4 (1%)
Grimmjow - 19 (4.7%)
Yoruichi - 7 (1.7%)
Ulqiorra - 24 (5.9%)
Kurotsuchi Mayuri - 1 (0.2%)
Összes szavazó: 370

Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenced, és miért?  (Megtekintve 68029 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #240 Dátum: 11 jún 08, 18:45:27 »

Észrevettem, hogy a kapitányok közül sokan nem kedvelték Kenpachit pl Byakuya, Tousen, Gin, Mayuri, Komamura Nevet vicces Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #241 Dátum: 11 jún 08, 19:28:27 »

Nekem Kenpachi is az egyik favorit, nem csak, mert olyan erős bankai nélkül is hanem, mert vicces, amikor Yachiru-val beszélget/vele van Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #242 Dátum: 11 jún 17, 12:38:41 »

Az espdaka közül kedvelem Baraggan papát, meg Szayel, hiszen ő a nagyokos tudós Nevet bár kicsit furcsa természetű, de azért Mayuri sem panaszkodhat... Nevet ja meg Luppit is mert tetszik a resurrecciónja.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 12:42:33 írta Domynyk » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #243 Dátum: 11 jún 17, 13:57:17 »

Nekem a kedvenc 3 Espada sorrendben Nel, Grimmjow és Harribel. És mind a három életben van. Nevet Ginnek Luppi volt a kedvence mert vele jókat beszélgetett. Nevet Tousennek meg Wonderveiss bár ő nem Espada, és Aizennek vajon ki volt a kedvence ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #244 Dátum: 11 jún 17, 14:01:28 »

Azt tudom mondani, hogy mivel Kubo egoistaként jellemezte Aizent akkor ki lehet az a személy? Nevet

Nekem Yammy volt a kedvencem mert annyira hülye, hogy az már fáj.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #245 Dátum: 11 jún 17, 14:21:37 »

Ja Wonderweiss is jó, neki is tetszik a resurrecciónja. És elég ügyes a pusztakezes harcban. És Aizentől eléggé szemét dolog volt, hogy elvette a beszédképességeit, az emlékeit csak azért hogy le tudja pecsételni Ryujin jakkat.

Meg harribel azért jó mert szeretem a víz-alapú technikákat, kár hogy eddig csak egy víz típusú zanpakuto volt, Nejibana, de az is csak ki ideig. meg alapból kedves, és megvédi a társait.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 18:30:01 írta Domynyk » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #246 Dátum: 11 jún 21, 14:04:35 »

És a fracciónok közül kiket kedveltek? nekem a kedvencem, a Mila Rose- Apacci- Sung Sun hármas, ők nagyon jók, és összeszokott harcosok.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #247 Dátum: 11 jún 21, 14:37:06 »

Nekem is ők a kedvenceim. Ahogy Mila Rose veszekszik Apaccival erre meg Sung Sun beoltja mindkettejüket. És mindent harc közben sem hagyják abba.  ikszdé A többi Fracción olyan jellegtelen vagy épp keveset szerepelt, hogy róluk nem nagyon lehet sem pozitív sem negatív véleményt alkotni. Kivétel Lilynette de ő nem is igazán Fracción.  De akkor is legjobb a Team Harribel mindenestül. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 14:42:55 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balazs9966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #248 Dátum: 11 júl 10, 07:27:51 »

Grimmjow mert egy állat
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #249 Dátum: 11 júl 19, 18:21:40 »

Én sok karaktert kedvelek, de azért leírok egy kettőt.
A kedvenc szereplőim 1.Rukia. Bírom ahogy veszekedik Ichigoval meg a stílusa is tetszik na meg a rajzai ikszdé
2. Kon. Ahogy Ichigoval oltják egymást az haláli.
3. Ichigo. Mindent megtesz, hogy megvédje a barátjait.
Naplózva

miharu17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #250 Dátum: 11 szep 16, 21:57:16 »

1. Ichigo: Mert olyan aranyos, hogy csak azért harcol hogy megvédje a barátait Pirul  Ámor , meg mert olyan vicces, főleg mikor ilyen értetlen xD
2. Ulquiorra: Őt igazából nemigen tudom hogy miért szeretem xD Valahogy magával ragadott a kis emos személyisége xD
3. Grimmjow: Nála, az a kicsit lázadó viselkedése meg a beszólásai fogtak meg xD
4. Hollow Ichigo: Nagyon őt se értem hogy mi fogott meg benne, de az idő múlásával valahogy megszerettem xD
5. Tensa Zangetsu: Nem tudom, amint mutatták, nekem valahogy szimpi lett, és a végén, amikor elkezdett sírni, csak még jobban megszerettem
7. Orihime: Olyan vicces, néha, főleg amikor főz xD
8. Rukia: A vicces rajzai meg a folyamatos hülyéskedése Ichigoval ragadott meg xD Ó, meg a Chappy ikszdé
9. Byakuya: Valahogy a rideg viselkedése meg a folyton emlegetett büszkeségét  eltekintve tud vicces, meg kedves is lenni ^^
10. Nel: Olyan aranyos, meg vicces volt kicsiként xD Nagyként, meg az ölelését szerettem nagyon, amivel majdnem megfojtotta Ichigot xD

Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #251 Dátum: 11 okt 15, 22:34:43 »

1. ~ Kon: azért ő mert egy szóval tudom jellemezni: "idióta"... egyszerűen eszméletlen amit leművel meg ez a jiraiya stílusú perverzió ami ugyanolyan szinten sül be hát az is vmi iszonyat mókás!

2. ~ Orihime: ezt a karaktert két dolog miatt kedveltem meg, először is azért mert agyilag 'szőke' másodjára mert JÓL NÉZ KIII!!

3. ~ Nel: mind1 h kicsi vagy felnőtt formában van őt mindkét verzióban megszerettem, kicsikében olyan aranyos mert pösze meg ahogy ragaszkodik ichigohoz mint ha az anyja lenne, illetve h milyen felnőtt formába.. huh smirksweat!

Ja elfelejtettem megemlíteni h Konnal egy szinten tartom az egész kurosaki családot mert  hát ugyebár így "kerek" kon élettörténete is! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 18:55:17 írta Morause » Naplózva
Neptunusz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #252 Dátum: 11 dec 30, 18:53:42 »

A kedvenceim: Ishida, Hitsugaya, Byakuya, Ulquiorra, Grimmjow, Rukia és Yukio is egész szimpi bár nem sokat szerepelt még, de márcsak a konzolja miatt is jó karakter. xD
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #253 Dátum: 12 feb 27, 11:22:15 »

Ichigo "sima" és hollow egyaránt, Ishida, Ulquiorra Kenpachi
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #254 Dátum: 12 ápr 01, 10:43:55 »

Pedig az volt, hiába tagadta. Ez is csak azt jelzi, miylen nevetséges jellem volt, még annyi sem volt benne, hoyg felvállalja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!