24 máj 10, 08:26:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Guilty Crown - befejezett  (Megtekintve 46710 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #45 Dátum: 12 feb 03, 20:30:14 »

Jól mondod, azonban ne feledd el, hogy Shu tipikusan azt az idegbeteg kifejezést használta, ami az "enyhén nem vagyok magamnál" állapotot jelzi, szal sajnos észhez fog térni Szomorú
(Ezért a legnagyobb anime karakter számomra Lelouch...ő aztán tényleg mindent bedobott a célért és amit tett, azt úgy is gondolta  kacsint )

Aztán ne legyen igazam Nevet
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #46 Dátum: 12 feb 03, 20:53:06 »

Persze nyilvánvalóan észhez fog térni, mert sajnos nem fogják, így hagyni a karakterét, de az utolsó kijelentésénél nem tudom valószínű én tévedek, de miután kitombolta magát sokkal nyugodtabbnak tűnt. A mostani szituációban szükséges volt, hogy egy pillanat alatt ekkorát forduljon a személyisége, mert szerintem az ellenségéhez ami eddig volt hozzáállása nagyon kevés volt, tehát muszáj neki sokkal több akarattal és drasztikus eszközökkel irányítani a "királyságát".
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:54:14 írta Train » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #47 Dátum: 12 feb 03, 21:30:53 »

Nem... Hare halála belül megváltoztatta... Bekattant a sokktól... De a harcban hidegen, és határozottan dolgozott... Ilyen is fog maradni.. Hideg, és határozott...

Az nekem sem tetszett, hogy Inoritól az akarata ellenére, erőszakkal vette el a voidot, úgy hogy azzal mit sem törődött, hogy Inori magatehetetlenül a tűzvonalban maradt...
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #48 Dátum: 12 feb 03, 21:41:46 »

És szüksége is van, hogy hideg és határozott legyen az életben maradásért. Inoritól erőszakkal vette el a Voidját engem az sem zavart nagyon tetszett nekem emelt a színvonalon nagyon ez a cselekedete is. Persze ez az egész tényleg nagyon erősen Souta számlájára írható, ha nem az ostoba hiúságától vezérelve cselekszik ez mind nem történik meg, de meg történt és nagyon örülök neki szükség volt már, hogy durvábban induljanak be az események.
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #49 Dátum: 12 feb 03, 23:01:05 »

Jó volt ez a mai Guilty Crown rész is!

Az első részét kíváncsiságból néztem meg, s miután Inori felé tartott, hogy megvédje és azt mondta közben: "mindig olyasmit kell csinálom, ami nem illik a karakteremhez". Na innentől kezdve nézem, és egyre jobb. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy Gai meghalt, maradhatott volna még pár jeleneten át.

De a mai résznél is, igen, Sota hibájából történt, hogy Hare meghalt, hiszen ő akart bizonyítani, hogy a rangsorban ő van legalul, de még se. Na egyre megy, a lényegen nem változtat.

Hát igen, Shu olyan volt, mint aki nincs nagyon magánál, így félig meddig elnézhető neki a nagy kirohanása, de a vége fele szerintem a 100%-ból 40%-ra visszatért önmagához, de ez a beszólása hogy: "Mostantól király leszek".
Kíváncsi leszek, hogy megváltozik-e a személyisége egy kicsit, és olyan ki ha én nem. xD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #50 Dátum: 12 feb 04, 02:46:00 »

Én szerintem csak pár részig marad így aztán lesz egy kis flashback, és visszább vesz magából, aztán tol 1 kis álarcot a többieknek h milyen durva fazon közbe meg Inori "vállán sírja ki magát" aki persze mellette áll mivel ő mentette meg a magánytól, nesze neked szerelmi szál meg ott van a mindenre elszánt "király" aki mindent megtesz azért h a legjobban jöjjön ki a dolgokból.

ui: tolhatnának 2.évadot is pl: legyőztek a gonosz de aztán kiderül h ez csak a jéghegy csúcs volt .... többit az íróra hagyom:D
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #51 Dátum: 12 feb 04, 13:41:41 »

Jaja, lehetne második évad is, ahol csodák módjára Gai visszatér az élők közé(akit mondjuk csak Shu láthatna), vagy mégsem? kacsint
Jó anime, a rajzolás pedig egyenesen fantasztikus, mondjuk a Narutohoz képest. Mosolyog)
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #52 Dátum: 12 feb 04, 14:42:39 »

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ki is az az illető, akinek a "láthatási jogát" dönti el a sakk játszma Nyelvesít
Naplózva

dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #53 Dátum: 12 feb 04, 19:39:05 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:48:37 írta dert » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #54 Dátum: 12 feb 04, 19:53:03 »

trainel értek egyet. Én Shu helyében konkrétan a sz*rt is kivertem volna abból a pár hülyéből. A gyengék ne akarjanak arcoskodni, ha már gyengék húzzák meg magukat. Főleg amikor ilyen állapotok uralkodnak.

Kicsit megrendített hogy Hare meghalt. Tsugumi és Daryl után ö volt az egyik kedvenc szereplőm. Én speiál jobban is örültem volna egy Shu x Hare szálnak erre tessék... Ha Inori halt volna meg.... hát ezvan.... max a voidjáért kár lenne. Szegény Hare =(

A rangsor egy teljesen jogos dolog volt. Ha meg akarjuk védeni a gyengébbeket ahhoz az kell hogy az erősek képesek legyenek harcolni. Az egész brigádból Yahiro az egyetlen aki tényleg logikusan és ésszerűen átlátja a dolgokat. Az ö karaktere is szimpatikus.

És még valami: Hare halála szomorú dolog volt de váratlan ! Imádom hogy itt meghalnak az emberek ! Nem lehet megjósolni mi lesz ! Alig van benne mostanában klisé ! Imádom !!!

Asszem megyek és megnézem még1x =)
Naplózva


Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #55 Dátum: 12 feb 04, 20:15:07 »

Hát igen, én is élek-halok az ilyen animékért, amikben nem lehet megjósolni a dolgokat, de sajnos nagyon kevés van már az ilyenekből.
Naplózva

Gyuro97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #56 Dátum: 12 feb 05, 12:59:45 »

Jó rész volt, bár az egyik kedvenc szereplőm halála kicsit megrázott Szomorú de azt kell mondjam hogy muszáj volt őt megölni hiszen senki más (talán még Inori) halálával sem érte volna ekkora sokk Shut.

Daryl viszont lehet hogy még a végén át áll a jó oldalra, legalábbis a jelek erre utalnak például nem lőtt rá Shuékra + valamilyen szinten aggódik Tsugumi miatt, csak nehogy szerelmi szálat csináljanak belőle mert még a végén őket is kiírják a sztoriból hogy finoman fogalmazzak (hiszen Gai bizonyos szinten szerette Inorit (meghalt), Hare szerette Shut(meghalt) egyedül Shu és Inori szerelmi szála maradt de ez után a rész után már az sem biztos)

Nekem Shu új személyisége egyenlőre semleges az hogy megkedvelem e attól függ hogy hogy választja el a szemetet a használhatótól.

Ha a gyengébbeket nem küldi a harcok közepébe hanem inkább védi őket akkor semmi bajom nem lesz vele ha viszont hagyja hogy a vírus ölje meg őket akkor nagyon meg fogom utálni. (sajnos az utóbbira nagyobb az esély)

Várom a következő részt! (Ha van benne helyesírási hiba vagy elírtam egy nevet azért előre is bocsi)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 05, 13:00:20 írta Gyuro97 » Naplózva
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #57 Dátum: 12 feb 05, 18:41:10 »

Hát igen kevés ilyen anime van most hírtelen nem is jut eszembe hasonló ehhez Nevet
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #58 Dátum: 12 feb 05, 19:04:30 »

Hát pedig az animék istene: Code Geass (R2-vel együtt ofc Nyelvesít) Mosolyog

Jó-jó én elfogult vagyok, de nekem ez az elsőtől az utolsó percig letaglózó, minden tekintetben tökéletes anime Mosolyog
Naplózva

dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #59 Dátum: 12 feb 05, 20:05:05 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:53:46 írta dert » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!