24 máj 09, 22:25:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Guilty Crown - befejezett  (Megtekintve 46697 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #30 Dátum: 11 dec 25, 16:38:27 »

Amnael az a vicces, hogy mind a kettőnknek igaza van. Inori nem a kiszabadításra mondta, hogy Gai parancsa volt, hanem a "Hozzád tartozok" és "maradj velem" szavakra.

Gai végig akadályozni próbálja őket, hisz Ő is Inoriba szerelmes nem is kicsit.

4. rész Suu-t elárulja  Yahiro  (kilöki a vasúti kocsiból) A Szerelvény elindul Inori meg akarja nyomni a vészféket, de egy Funeral parlor tag megállítja Gai parancsára.   
Később mikor megindul a támadás, hogy kiszabadítsák  Kido Kenji-t. Gai épp akkor beszél Shuval a rádió megszólal
Inori: Shu?
Shu: Inori....
Inori: Hála az égnek! Jövök már, várj meg!
Shu: Ide... jössz?
Gai: Azt mondtam várj a parancsomra! Mégis mi a-
az információs csajszi: Gai! Bemértem Inori helyzetét! Egyedül tört be a létesítménybe! Shu cellájának a helyét is megszerezte. Inori ki akarja szabadítani Shu-t
Kicsit később Ayase: Mit tettél Inorival?!
Shu: Én nem...
Ayase: Mit tettél vele? Sosem szegülne ellen Gai parancsának!
A rész végén Shu csatlakozik.
Ez után szerintem Gai elbeszélgetett Inorival és megparancsolta neki, hogy tartsa a távolságot.

5. rész Shu és Inori párbeszéde  ~10. perctől
Shu: Kicsit olyan, mint amikor először találkoztunk...
Olyan nosztalgikus...
Mond csak, miért csatlakoztál a Funeral Parlor-hoz?
Inori: Miért vagy itt?
Shu: Hogy én?   Számtalan okom van rá...   De legfőképp azért...  mert örültem neki...   Tényleg boldoggá tett az...   hogy eljöttél értem aznap!   Mond, Inori...      Mi lenne, ha..    Csak elméletben is...
De arra kérnélek, hogy hagyd el velem a Funeral Parlor-t?
Megtennéd...
Inori: Gai adta nekem a nevem.   Amikor semmi sem volt, ő adott nekem egy nevet.
Ezzel egy egész világot teremtett számomra.
Ezért nem tehetem.
Shu:  De...
Akkor miért mondtad, hogy "Hozzád tartozok" és hogy "maradj velem"...
Miért mondtad azokat?   
Csak nem...
Inori: Gai utasítására.
Shu: Komolyan?
Inori: Ne gyere a közelembe!
Szerintem tökéletesen látszik a két rész közötti különbség Inori itt már tejesen másképp beszél Shuval. Bár mint fent említettem ez csak Gai parancsa (Szerintem).

Lew Igazad van támadó erőben az eddigi legerősebb az Inorié. De egy csatát nem csak erővel lehet megnyerni. És remélem ez majd Shunak is az eszébe jut. Mondjuk muszáj is lesz, ha vissza akarja szerezni Inorit. De a különlegessel nem csak a voildjára gondoltam (bár rosszul fogalmaztam igaz) ha nem arra is, hogy Inori vére a kristályosodást lassítja a hangja pedig vissza is fordítja a folyamatot.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #31 Dátum: 12 jan 14, 21:34:48 »

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez az anime ugye nem 1 évados, ha igen akkor hány részes? Ám nagyon jó kis anime, tele sci-fi-vel, kidolgozott akciók meg minden, a harcok is jók meg a zenét. A mostani rész ( 12. rész ) az valami elképesztő volt, kiderült ki volt az a csaj Shu álmában, nem gondoltam volna, hogy ő a nővére és a vírus okozója, de a csaj az valami kegyetlen egy curkorfalat lányból nem néztem volna ki belőle. Gai és Shu már gyerek óta ismerték egymást, ezen meglepődtem és még azon is, hogy Gai olyan akart lenni mint Shu.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #32 Dátum: 12 jan 14, 21:37:14 »

A fordítások / anime projektek / guilty crown menüponton belül ott van minden hasznos infó a sorozattal kapcs. ^^
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #33 Dátum: 12 jan 14, 22:06:11 »

köszi a választ, kár hogy csak 22. részes lesz, de várom a kövi részt Mosolyog
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #34 Dátum: 12 jan 15, 13:59:42 »

Biztosan tud róla a csapat is, de van egy TV Special a 11.5 rész, gondolom a válasz igen, de ezt is lefordítjátok majd?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #35 Dátum: 12 jan 15, 14:19:33 »

Sort kerítünk rá Mosolyog
Naplózva

Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #36 Dátum: 12 jan 25, 10:50:54 »

Kint van az OST emberek!  Nevet  Kúl

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=m9LxXsq0KQE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=m9LxXsq0KQE</a>

Egy a sok közül, kinek mi a kedvenc? Nevet
A sokak által keresett 12. rész vége felé fellelhető zene a 14-es számmal állt rajthoz Mosolyog
Itt meghallgathatóak:
http://www.youtube.com/user/coffee8cups#p/c/D15AC92712117EA4/12/N2Np2oVN1io
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 12:16:20 írta Amnael » Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #37 Dátum: 12 jan 25, 20:18:29 »

Egy ideje eszembe jutott, hogy most vajon mindenki a saját voildjával fog rohangálni és úgy harcolnak majd.
Vagy lesz egy limit amitől többet egyszerre nem tud "használni".

Amúgy érdekelne, hogy vajon most már a sajátját is elő tudja hívni?  Gondolkozik
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #38 Dátum: 12 feb 03, 18:04:07 »

Ez a rész valami eszméletlen volt. Olyan régóta várok már egy ilyen Shura végre felismerte a dolgok igazi rendjét és ennek nagyon itt volt már az ideje. A végén a monológ amit elsüt, valami fantasztikus és teljes mértékben egyet értek vele. Tűkön ülve várom a folytatást.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 18:05:12 írta Train » Naplózva
hagam
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #39 Dátum: 12 feb 03, 18:15:39 »

Egyetértek, mikor GAI meghalt benne volt a levegőben h vmi durvaság fog történni SHU val  és így ébred fel benne a vezetői készség, de soha nem gondoltam volna h azért mert HARE meghal, pedig szimpatikus szereplő volt.
Folytatásban arra leszek kíváncsi h mi fog történni így INORI és SHU között, mert eléggé agresszívan vette el a void ját.
Naplózva
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #40 Dátum: 12 feb 03, 18:20:44 »

Elég klisés dolog az, mikor a főhősnek elborul az elméje, mégis mindig beleborzongok az ilyenekbe! Nagyon jól eltalált rész volt, bár a mi kis szerelmi háromszögünket lemosták a színről, de Shu bekattanása majd visszaveti a Shu-Inori szálat is.
Durván sokmindent kell belepréselniük a maradék részekbe!  Pontosan
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #41 Dátum: 12 feb 03, 18:23:48 »

És végre tisztán látja a dolgok rendjét, hogy a szemetet el kell választani a használhatótól (gondolom erőset a gyengétől a feláldozhatót kell mindig előre dobni) és teljes mértékben egyetértek vele. Egy ilyen helyzetben amiben vannak, ahol az életben maradás a tét a kedvesség már rég sz*rt sem ér, mert láttuk eddig mire ment vele, de úgy érzem, hogy másként világítja meg ez az esemény forgatag Shu egész személyiségét és gondolkodását. Személy szerint eszméletlenül örülök, hogy végre kiváltotta ezt belőle, ha ehhez Hare halála kellet az sem érdekel, úgy sem szerettem túlzottan.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:23:27 írta Train » Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #42 Dátum: 12 feb 03, 19:34:21 »

Köszi a fordítást.

Hát lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de én nagyon nem örülök annak, hogy Shu így döntött. Nem mondom tényleg erősebb kézzel kellet volna vezetnie a csapatot, de azt lehet úgy is ahogy tette amikor ment Gai-t és Inorit megmenteni. Az a stílus illik hozzá, és a főhős szerephez is. Egy főhős ne áldozza be a gyengébbet az életben maradásért/a csata megnyeréséért.
Ez most tök olyan Mintha Goku úgy védett volna ki egy támadást, hogy krillin-t berántja maga elé és a testével hárítja az ütést.

Remélem fog még változtatni a döntésén. Én mindig is szerettem volna, hogy össze jöjjön Inorival, de most megérdemelné, hogy otthagyja a francba és had vagánykodjon egyedül a királyságában.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #43 Dátum: 12 feb 03, 19:37:19 »

Inori voidja a legerősebb, tehát őt nem engedi el maga mellől. Nevet
Egyébként majd egyszer észhez tér, de most valahogy fel kell dolgoznia a sokkot...
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #44 Dátum: 12 feb 03, 20:23:10 »

A void sorrend eleve nem Shu ötlete volt és ellenezte őszintén én nekem tetszett határozottan az ötlet. És abban szintén egyetértek vele ezen a ponton a kedvesség meg ez a nyálas hozzáállás már rég nem segít az édes kevés a jelenlegi ellensége ellen és könyörgöm Shu nem egy herceg a fehér lovon aki megmenti a világot azt a királylány csókkal jutalmazza. Eddigi hozzáállásával mit ért el Shu annyit, hogy mindenki hullik körülötte, akkor itt az ideje a változásnak, ha ehhez az kell, hogy a selejtet dobja be elsőként a győzelemért és a túlélésért akkor tegye meg. Ennek a rendszernek Shu a legfontosabb eleme szóval végre viselkedjen is úgy. Nagyon szimpatikus volt, hogy kijelentette királlyá akar válni. Ezalatt remélem azt értette, hogy mindent és mindenkit felhasznál a cél érdekében mert ugye a (cél szentesíti az eszközt). Tsugumi is megmondta Shu csak azért ellenzi a hierarchiát, mert az ebből születő utálatot akarja elkerülni és Shu nem egy istenverte pap vagy szent, hogy szeretni kéne neki nem ez a dolga. Most végre saját lábra állt és amit a tekintete tükrözött szerintem meg is hozta a döntést a monológja után valószínűleg tartom nem fog elrettenni a drasztikus megnyilvánulásoktól (hála istennek) Nagyon várom a folytatást. Ja és utólag köszi a fordítást Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 20:32:22 írta Train » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 11
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!