24 máj 03, 10:16:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 65334 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #15 Dátum: 08 márc 17, 18:31:18 »

Az is konzol, de ha jobban megnézed, a Nintendo DS sincs benne.
Mi itt a nagygépekről beszélünk...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 14:07:47 írta Haku » Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #16 Dátum: 08 márc 18, 16:19:46 »

amúgy még lemaradt a PSP (Playstation Portable) nemrossz kis gép, játszottam rajta, de a nagyok mégiscsak jobbak, na! Nevet
egyébként meg ittvan a PSP, csak egy kicsit visszakellett olvasni! nekem is eszembe jutott, de itt tényleg a nagyokról van szó! Mosolyog és csak dicsérni tudom a Ps3-at...egyre többet jáccok! Nevet
Naplózva
Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #17 Dátum: 08 márc 18, 16:23:54 »

Mármint ps3-al jétszol sokat mert ha igen akko mesélhetnél róla hogy mi olyan extra vagy valami kíváncsi lennék rá hogy menyivel jobb?
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #18 Dátum: 08 márc 18, 18:46:30 »

igen Ps3-al tolom egyre többet...extra? számomra az az extra, hogy egyáltalán hozzáférek és játszhatok rajta, mert:
jó a grafika, ami kíséri a játékokat, (Assasin's Creed, Tekken 6) és ez növeli egyben a játékélményt, ami a játékoktól is függ ugyan. Mennyivel jobb? minél? egy Ps2-nél annyival, hogy ezentúl szinte az új játékokat csak erre fogják kiadni és a fent felsoroltak. PS-nél nem jobb! ha választanom kéne, az összes eddig megjelent konzol közül a PS-t választanám...
ez nem ép elmére utal, tudom, de azt a játékélményt már semmi nem pótolhatja, hiszen azzal a szürke dobozzal nőttem fel...neki mindent el tudtam mondani, jó barátok voltunk, vagyunk! Nevet másrészt imádok nosztalgiázni!
érzitek az ellentmondást? ezzel csak arra célzok, hogy mindhármat imádom, nincs külömbség! Mosolyog
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #19 Dátum: 08 márc 18, 19:08:26 »

Igen, a PSX-re, olyan neveket adtak ki, mmint:

Final Fantasy, szinte eddigi összes része, a 9. bezárulva. Resident Evil 1-3-ig. Tekken, Grand Turismo... Fifa... MOH...

És még lehet sorolni....
Én 2007-ig játszottam még PS-en......... Most is játszanék, csak a anyuméknál van.............
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 14:09:30 írta Haku » Naplózva

Gergoe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

Dr.


« Válasz #20 Dátum: 08 ápr 11, 15:13:07 »

Én voltam már mindegyik oldalon kezdtem ps-el,majd 6év alatt elfogyasztottam 2 ps2-t és egy ds-t.Most xbox360-on tolom a játékokat,totál megvagyok vele elégedve.A wii nem érdekel.ps3 x360 döntse el mindenki milyen játékokkal akar játszani.Grafikai téren azért nincsa akkora különbség a két gép között főleg multiplatform játékoknál.Azért nézzük meg milyen magyarország,nincs elengedve túl jól senki sem anyagilag így annak a 360 jobb választás(nem részletezem miért).
Naplózva
Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #21 Dátum: 08 ápr 11, 15:58:30 »

Én is atzért választanám a 360 mert gyönyörű grafika mellé elfogadható ár is társul meg aztán nem tudnám megfizetni a ps3-as játékokat meg ha jól tudom még nem is chipelik a ps3-at (lehet nem jól tudom). De ha már chippelnék is nemt lenne nekem annyi pénzem hogy blueray lemezeket vegyek meg írót.
Naplózva

Blacksmith18
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #22 Dátum: 08 ápr 11, 16:25:06 »

én is XBOX 360 párti vagyok inkább.az egyik osztálytársamnak van és már be is van "csippeltetve" neki.most már én is arra gyüjtök.
Naplózva

AHOA
Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #23 Dátum: 08 ápr 11, 16:44:22 »

Én most inkább egy újgépre költök mert terveim vannak a infóval meg szeretk játszani FPS-ek el (imádom őket). sajnos nem tudok konzolon FPS-el játszani mert szerencsétlen vagyok bene esetleg wii-vel menne mert milyen f*sza lenne ha kontrolert mozgatom ahogy a célkeresztet szerintem eszméletlen lenne. Én még kibüvéteném az előző hozzászólásom azzal hogy nem olyan sok választék van még ps3 játékok körül mármint a tipusát tekinve. Szerintem ez még most az 360 előnye de biztos megzavarodnák a meglátnám a 3 piros ledet villogni. Szerintem agyvérzést kapnák. Pontosan
Naplózva

TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #24 Dátum: 08 júl 02, 20:39:46 »

Az X360-nak tényleg az az előnye hogy kevesebbe kerül, de lassan azért a Ps3-nak is megy le az ára. Éppen most pár hónapja ruháztam be egy Ps3-ra. Szerintem nagyon is meg éri rá spórólni, nem csak a grafika jó de a játék élmény is lenyűgöző. És egy csomó game jönn ki rá pl: Killzone 2, Naruto ultimate ninja strom , Metal Gear Solid 4, Soul Calibur 4 stb.....
Naplózva
Obi_Wan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


Monsieur


« Válasz #25 Dátum: 08 júl 04, 08:07:16 »

nekem csak Ps2-m van de az XBOX-360-nak elvileg oan a szűrőlye amien a ps3-nak nincs  Ohh My God
Naplózva
Uchiha Sasuke14
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #26 Dátum: 08 júl 13, 14:47:08 »

Jelenleg nekem is PS2-m van de gyüjtök az X-360-ra. Én nemtom de az X-360 jobban megfogott minta PS3 egyetlen játék tettszik PS3-ra a Naruto Ultimate Ninja Storm. Nem tudja vki h ezt kiadják-e X-360-ra?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Uchiha Sasuke14
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #27 Dátum: 08 júl 17, 14:51:15 »

Ha már xbox-360-ról van szó ezen a linken nyerhetsz xbox-360-t és ez nem vicc. De tényleg. Csak regelni kell. Core-t(6 ref) vagy egy premiumot(10 ref). A reffeket ugy lehet kapni ha egy ember regisztrál a te reffeden. Nagyon ajánlom mindenkinek hogy regisztráljon. Itt a link.  http://afreexbox.com/index.php?referral=6070
Előre is köszi a regeket. bye bye
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #28 Dátum: 08 júl 17, 21:02:00 »

Én most inkább egy újgépre költök mert terveim vannak a infóval meg szeretk játszani FPS-ek el (imádom őket). sajnos nem tudok konzolon FPS-el játszani mert szerencsétlen vagyok bene esetleg wii-vel menne mert milyen f*sza lenne ha kontrolert mozgatom ahogy a célkeresztet szerintem eszméletlen lenne. Én még kibüvéteném az előző hozzászólásom azzal hogy nem olyan sok választék van még ps3 játékok körül mármint a tipusát tekinve. Szerintem ez még most az 360 előnye de biztos megzavarodnák a meglátnám a 3 piros ledet villogni. Szerintem agyvérzést kapnák. Pontosan

Én is új gépre költök vagyis gyüjtök Mosolyog És egyszerűen nem tuom elképzelni egyy lövöldözős játékot ps2-re mert naon nehéz lőni meg célozni+ úúúú én csak narutot szoktam tolni verekedőseket meg autósta meg egy pár RPG -t mást ú és stratégia egyáltalán van e rá. (az
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #29 Dátum: 08 júl 17, 21:05:00 »

Uchiha Sasuke14 elkell hogy szomorítsalak de az összes ilyen egy nagy család :/ szerinted komolyan 10 regiért adnának egy xboxot?

ON: nintendo ds-t ajánlom. habár nem hiszed,de nagyon jól lehet fps-ekkel játszani azon. a legjobb a metroid prime hunters,mindenki által elismert Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!