24 máj 03, 13:05:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 65338 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Dátum: 08 márc 16, 10:39:16 »

Gondolom a legtöbben ismeritek a mai nagy konzolhelyzetet...................
Az X360 a világ nyugati felén, a Wii-vel küzd az eladási listákon, így ez, a keleti (inkább Japán) félen, pont fordítva van......A PS3, mindkét világrészen stagnál...

Közben a PS2-re, mostanában érkeznek, a utolsó, világot rengető "nagyok".........

Itt meg lehet vitatni, a különböző nézeteket, be lehet szúrni, az aktuális eladási listákat, és egyéb dolgokat a Sony, a Nintendo, és a Micrsoft játékgépeidől......

Az én állásfoglalásom:

Nintendo Wii:

A "csodakonzol", a játékélmény, a legfőbb ereje, az újgenerációs joy-stick miatt.
A grafikai élmények terén, viszont nem jeleskedik: Szakértők, csak GameCube 1,5-nek nevezik..........
A játékok terén, hatalmas lövések vannak, az nextgen irányítás miatt, a legtöbb soother, mint PL: Resident Evil - The Umbrella Chronicles, és egyéb.
Én ezt 7,5-8,5 értékelem

XBOX 360:

A legelső volt az újgenerációs gépek közül, ezért hardweresen, nem a legbiztonságosabb. Ez sajnos, az újabban (érts, akár, a mai nap kiadott) gépeknél is így van, mivel a Microsoft, több helyről, is hozat  be hardwereket. (hallottam, már olyat is, hogy egy ember, egy évben, legalább 10-szer vitte vissza, a v36+0-át javításra).......
Grafika terén, jóval kimagaslóbb, mint a Wii, például, a HD. felbontás miatt.
A játékok terén, nem egy kincs került ki rá: Naruto: Rise of Ninja, Borrount, Call of Duty 4, stb......
Irányítása, megszokott, csak vezeték nélküli.........
Az értékelésem: 8,5-9

Sony Playtation 3

Ez volt a legutolsó, az újgenerációs gépek közül. Hardwere igen fejlett, egyesek, "erőgép"-ként szokták nevezni.......
Grafikája igen kimagasló, és játékélmény terén segít neki, a Wii-éhez hasonló, újgenerációs kontroller, ami mozgásérzékelős.....
A (nem egyetlen) negatívuma, hogy az Európában kiadott gépek, nem ismerik hardweresen, a PS2/1-es játékokat, és még a merevlemeze is butított.......
Az ára mostanában, már 99e. Ft. Szerintem megéri........
Nagy játékok fognak rá kijönni: Metal Gear Solid 4, Final Fantasy XII/ Final Fantasy Versus XII
Értékelésem, 9 pont.

Köszönöm a figyelmet, kellemes versengést.....

Szavazni itt lehet: http://szavazo.net/showpoll.php?id=27863
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 13:50:23 írta Haku » Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #1 Dátum: 08 márc 16, 11:25:27 »

hát akkor érvelnék is a Sony mellett:

Sony Playstation...mondanom sem kell akinek valamire való gyerekkora volt, annak volt egy ilyen konzola, rögtön a sárgadobozos ratyi szupermárió-s gépek után, amik nagy jóindulattal sem voltak Nintendo-nak nevezhetőek!
ezek a Playstation-ok oly' mértékben verték a ramaty Nintendo utánzatokat, hogy az embernek leesett az álla!
mind grafikailag, mind élmény terén!! azthiszem ez nem vitatható és mindenki így gondolja! ez a gép (PS) még azidőbeni nagy riválisait is ütötte például a SEGA-Dreamcast gyártmányát. Nem egyszer hallottam, hogy aki a PS-ről tért át más konzolokra, az hónapok után visszacserélte a rendes PS-re. Hiszen nemis egy úgymond nagy játék ezen a konzolon kezdődött (Tekken). Ami még a PS-t illeti, volt ugyebár neki egy Slim változata, ami nagyon gyengén szerepelt a konzolok terén, hiszen macerás volt vele játékot indítani és hamar felmelegedett, így nyomába sem ért a nagy és felülmúlhatatlan PS-nek! az ára, amin én beszereztem még anno 40.000 Ft.-volt...megérte! még mostis így gondolom!

Playstation 2... a szintén Sony gyártmány is két formában jelent meg: egy Ps2 és egy Ps2 Slim! Nekem mind a kettő volt, most Slim van, de egyiksem okozott csalódást, a nagy játékok itt folytatódtak, nemkis sikerrel!
a grafika rengeteget javult, szinte annyit hogy az ember akkor úgy gondolta, ennél többet nem javulhat...(tévedett, de nem nagyot) ezen a konzolon ismételten csak olyan játékok kötötték le figyelmünket, amik élvezhetők voltak és ilyenből nemis egy akadt... (God of War, God of War II, Pro Evolution Soccer) rengeteget fejlődött és számomra kihagyhatatlanná vált...

Playstation 3... hát, mit fűzzek hozzá? nekem spec nincsen, ami érdekesség van róla, azt Haku mester leírta...eszméletlen grafika, számomra mégsem nagy a játékélmény (nem akkora mint a PS-nél, azt még a Ps2 sem szárnyalta túl) ha a Ps3 abban az időben jelenik meg, amikor a PS, akkor más a helyzet...de emberek: gyorsan megy a fejlődés, lesz még jobb grafika!!


ami a többi konzolt illeti, egyiksem nyerte el a tetszésemet, véleményem szerint a Wii, a Nintendo elkeseredett kudarca a nagyokkal szemben (Xbox 360, Ps3) és az Xbox 360 sem az igazi élmény terén! Mosolyog
hát röviden ennyi! Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2 Dátum: 08 márc 16, 11:35:19 »

Hajrá Gk izé Zisten ikszdé........
Én is melletted (avagy a Sony mellett) állok. Viszont ki szeretnélek javítani.... A PS2-nek, 3 veriója jelent meg. A sima nagy, a slim, és az annál is vékonyabb (még tavaly)...
Nekem is volt nagyom, meg slimem.......... az utóbbit ellopták....

Na igen... PS2-re, a nagy durranás, még a Final Fantasy XII volt... Annak is remek a grafikája...
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 13:53:57 írta Haku » Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #3 Dátum: 08 márc 16, 11:38:41 »

hupsz, én a nagyon Slim-ről lemaradtam :'X mindenesetre gondolom annak is jó a teljesítémnye...hiszen Sony... Mosolyog
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #4 Dátum: 08 márc 16, 11:39:17 »

Hát nekem anno volt PSX-em nagyon jól szolgált és egyszerűen isteni játékok voltak rajta,aztán lett egy sima xboxom,nekem nagyon tetszett,jó is volt játszani rajta,csak az utóbbi időben már játék nem volt rá amit le lehetett volna tölteni vagy mevenni,na ennyit erről....
Most egy PS2-őm van, egyzserűen csúcs,nálam a PS meg a PS2 a favorit olyan jó játékok vannak/voltak rajta,hogy szenzáció Nevet
Wii:hát grafikailag nem a legjobb,legalábbis amennyi videót láttam rűóla
PS3:nincs ilyenem sztem nem rossz de azért maradok a PS2-nél Nevet
XBOX360:hát régebben(még mielőtt meglett voolna a PS2)ilyet szerettem volna,de most örülök,hogy nem az lett Nevet,egyik osztálytársam a megőrülés szélén volt annyira nem működött neki az XBOX360 majdnem kivágta az ablakon,ezután áttért a PS2-re Nevet
Ja nekem most sztem slimes ps2-őm van Nevet
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #5 Dátum: 08 márc 16, 11:46:30 »

amúgy még lemaradt a PSP (Playstation Portable) nemrossz kis gép, játszottam rajta, de a nagyok mégiscsak jobbak, na! Nevet
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #6 Dátum: 08 márc 16, 11:57:42 »

Hát igen, végül is, én csak a Kurrensgeneket fogalmaztam meg..... A Handheld konzolok, meg teljesen mások...
Mind1 :

Nintendo DS (Double Screen):

Úgyan úgy, mint a Wii, ez is a játékélményre hajt....... A PSX alapvető grafikájával bír. Rengeteg japán játék és RPG jön ki rá, mint a Wii-n tele mindenféle gagyival......
Két féle verzió van, a sima lite, ami sötétebb, és valamivel ósdibb. és a lite, ami elég jó.
A Final Fantasy feldolgozások, és a Resident Evil: 1 Deadly Silence, a legjobb kiadások rá........

Sony PlayStation Portable (Sony PSP)
Grafikailag, elég közel áll a PS2-höz..... Igényes, de drága, és nehéz rá fejleszteni...... Két féle verzióba jött ki, az utóbbit, rá lehet kötni a tv-re is....
Sok PS1 játék letölthető rá, nagyon hasznos, és szeretetre méltó....
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 13:56:33 írta Haku » Naplózva

Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #7 Dátum: 08 márc 16, 12:41:28 »

Hát én most annyit fűznék hozzá hogy most nekem is egy ps2 van de ha tehetném biztos hogy xbox360 vennék nekem valamiért jobban bejön szerintem jobb az én szemszögemből! Szerintem a ps3-om a fényviszonyokat nagyon elrontotákha valamire rásüt a nap vagy valami fény akkor nagyon sz@r szerintem. Persze nagyon megelékszek a ps2-vel mivel rengeteg játék van rá és van is elég sok meg azért jó a grafikája is.
Találtam pár videót ahol összehasonlítják a 2 konzolt és hát döncsön mindenki maga
http://www.youtube.com/watch?v=j1L5SdFSDG0
http://www.youtube.com/watch?v=rtyi8QKneCk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=zRaYXHHCgxo&feature=related
Érdemes megnézni a videókat a képek és a szöveg magáért beszél főleg az utolsó de ott egy nagyon kicsi agnol nyelvtudás is kell.
Hát az a videó pedig olyat még én se csinálnék a ps3-al mert kicsit drága mulatság de nagyon jó videó.
http://www.youtube.com/watch?v=7Olki4X-da4
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #8 Dátum: 08 márc 16, 13:05:35 »

Hát, én úgy látom, hogy ott a PS3 győzött 7-2-re. Igen a játékok,.......................
De pl. jön a Haze, FF XIII, MGS4 ezek, mind gyönyörűek, és PS3 exclusivok.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 14:02:26 írta Haku » Naplózva

Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #9 Dátum: 08 márc 16, 13:36:58 »

Igen tudom hogy a ps3 győzött de én akkor is egy xbox360 jobban szeretnék valamiért lehet hogy a rise of ninja nagyon befolyásol mert az tényleg gyönyörű és azt is tudom hogy ps3-ra is terveznek naruto eddig még csak az a neve hogy naruto ps3 project az is jó lesz boztos. De igazából lényegtelane mert úgyis kiadják mind a 3-ra a játékokak vagyis még egy darabig a ps2-re is de már kezd lemaradozni.
Ja és a Wii nekem az irányítés és az ehez kapcsolódó dolgok miat tetszik anyire én igazából a grafikályával is megvagyok elégedve...

Indítotam egy szavazást KATT
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 16, 16:27:38 írta Richard » Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #10 Dátum: 08 márc 16, 15:11:08 »

Értem amit mondasz. Kiraktam a szavazásod, a legelső hsz-be, majd ott lehet látni..............

Srácok. Tudom, ez nem a reklám helye, de ha valaki akar konzolt venni, annak jó lesz:

PS2 Gép + Memóriakártya
34.990,-
Megrendelheted ITT


PSP Slim Fekete
48.000,-
Megrendelheted ITT


PS3 GÉP 40GB + UNCHARTED
109.990,-
Megrendelheted ITT!


XBox 360 Premium gép
74.990,-
Megrendelheted ITT


Nintendo Wii
67.000,-
Megrendelheted ITT


DS LITE WHITE GÉP
37.990,-
Megrendelheted ITT

Ha kell, játékokat is ajánlok.......
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 16, 15:21:25 írta Haku » Naplózva

Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #11 Dátum: 08 márc 16, 16:22:34 »

Nem is tudtam hogy psp-be is van külön hogy slim én azt hittem hogy ps2-be van ilyen.
Nekem egy kérdésem lenne a xbox360-al kapcsolatba az hogy ha jól tudom xbox live-nek nevezik a "xbox-os" internetet na és az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatba hogy nekem van egy valamijen netem otthon és ha jól láttam akkor adnak valami enternet vagy mi a csudát. Akkor én nekem egy külön netet kell köttetnem vagy csak egyszerűen megosztom a netet ennyi vagy mongyuk egy különös netet kell beköttetnem és külön plus fizetni kell utánna?
Mert ezt abszolult nem értem vagy a dobozba van valami jelszó és nekem azzal a jelszóval kell csinálnom egy felhasználó nevet az xbox live-be?
A válaszokat előre is kösz.
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #12 Dátum: 08 márc 16, 16:32:07 »

Az XBOX Live, csak a netes játékokkor kell, hogy eggyütt tudj játszani a barátaiddal. Elő kell fizetni, ahhoz hogy multizhass, ha így egyszerübb.

A sima internet is jó, csak azon max demókat tudsz letölteni........

Nagy valószínűség szerint, a gépedben is egy ethernet csati van (azon jön a net, ott az USB-k mellett) hacsak nem wi-fid van ikszdé.....
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 08, 14:07:03 írta Haku » Naplózva

Richard
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206



« Válasz #13 Dátum: 08 márc 16, 17:14:56 »

Igen tudom hogy a multyhoz kell és sajnos akkor külön elő kell fizetni erre xbox-os netre nem jó az otthoni netem kár.
Haku kitudnád csirilne az előző linket erre mert ez jobban néz ki ugyan az az állás is csak véletlen a nem a direkt linket adtam ahanm amit momdjuk egy oldalba is be kell rakni és akkor közvetlenül mutatja. Akkor erre kénne kicsierélni a régi lenket http://szavazo.net/showpoll.php?id=27863&type=link eéőre is kösz.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 17, 18:30:05 írta Richard » Naplózva

DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #14 Dátum: 08 márc 17, 18:29:03 »

Nosh és hol a psp??? az is konzol nem???  Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!