24 máj 03, 12:49:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: PoKémon (GameBoy és Nintendo DS)  (Megtekintve 103300 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #495 Dátum: 14 máj 16, 23:21:44 »

Én pár pokémon generációval nagyon le vagyok maradva, éppen azon agyalok most fel kéne izzítani a szenvedélyem ezzel kapcsolatban, RPG-ből ez az egyik kedvencem csak hát én a mese alapján ismert (amiket az RTL leadott) lényekhez szoktam a többi olyan idegen számomra hogy bele se merek kezdeni.
De hát végülis majdnem hogy tök mindegy mert megvan rá a honlap ami segít hogy melyik pokémonból mi lesz milyen képeségekkel stb. Én ha jól emlékszem a FireRed és Sapphire verziónál megálltam, de a FireRed az tuti... bár soreszko10 hsz-e után azért kíváncsi vagyok hogy FireRed-GreenLeef verziókra is készült új grafika.
Naplózva
Bastian
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #496 Dátum: 14 jún 10, 20:54:58 »

Omega Ruby és Alpha Sapphire trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=2Ma2CBnBlXs

Információk:
- Mega Sceptile Grass/Dragon lesz. Ability: Lightning Rod
- Mega Swampert marad Water/Ground. Ability: Sap Sipper... szép is lenne, valójában Swift Swim.
- Groudon és Kyogre nem Mega Evolúciót kap, hanem Ősi Visszafejlődést. Az Ősi formájukban voltak erejük csúcsán.
- Ősi Groudon Ground/Fire lesz, Ősi Kyogre marad Water. Az Ability is valószínűleg változni fog mindkettőnél.
 
Néhány kép:
- Az újratervezett Magma és Aqua csapat.
- Egy új Mega Evolúció, aminek a pokémonja legálisan még meg sem szerezhető.
- Hoenn térkép.
- Groudon és Ősi Groudon közötti méretkülönbség.
- Kyogre és Ősi Kyogre közötti méretkülönbség.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 20:56:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #497 Dátum: 14 aug 07, 15:05:14 »

http://www.twitch.tv/fishplayspokemon

El van a gyerek, ha játszik...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #498 Dátum: 14 szep 10, 12:44:55 »


Olyan szép, hogy minnyá' sírok.
Naplózva
A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #499 Dátum: 14 dec 07, 20:21:26 »

Rayquaza megájával kapcsolatban mi a véleményetek?
Így külső szemléletből elég erősnek tűnik.
Naplózva

Bastian
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #500 Dátum: 14 dec 07, 21:22:27 »

Konkrétan átírta a versenyszerű pokémonozást. Ki lehet mondani, hogy Mega Rayquaza a legerősebb pokémon minden habozás nélkül. Ohh My God

Nézzük szép sorjában:

HP:            105    
Attack:    180    
Defense:    100    
Sp.Atk:    180    
Sp.Def:    100    
Speed:    115    

- 780-as összstat, ami a legnagyobb összstat holtversenyben a két Mega Mewtwo statjaival.
- Mega Rayquazának nincs szüksége Mega Stone-ra a Mega Evolúcióhoz, vagyis lehet nála item, ezzel előlépve az első (és remélhetőleg utolsó) ilyen Megává. Csapj hozzá egy Life Orb-t, Choice Band-t, Focus Sash-t, vagy amit akarsz és megállíthatatlan lesz, nem mintha item nélkül nem lenne az.
- Deoxys-Attack-szintű támadóerő. Kettejük között viszont az a különbség, hogy Deoxys-Attack defensei WC-papír szintűek.
- A Delta Stream abilityvel erős szelet generál, ami redukálja a Flying típusú pokémonokon való sebzést. A 4x Ice weaknessből lesz 2x, és a 2x Rock weaknessből lesz egy sima, 1x hatásos.
- Kapott egy új, Dragon Ascent nevű mozdulatot, ami lényegében egy Flying verziójú Close Combat. Ezt boostolhatod a Dragon Dance-l és ehhez adjuk még azt hozzá, hogy a Flying lett a domináns támadó típus.
- Annyira erős, hogy az Über kategóriából is bannolni kellett és létre kellett hozni miatta az Anything Goes azaz Minden Mehet kategóriát.

Szóval nem csak külsőre gyilkol le mindenkit. smirksweat


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #501 Dátum: 15 márc 02, 20:06:36 »

Régen játszottam a FireReddel ,többször is ki akasztottam,nagyon tetszik a játék Mosolyog
Az Animeban Gary volt a kedvencem és nagyon szimpatikusak voltak a Pokemonjai és általában azokat is használtam a játékokban. Nevet
Legtöbbször a következő 6 Pokémonokkal vittem végig:

Blastoise(mindig Squirtle-t választottam kezdésnek szerintem ő a 3 közül a legjobb)
Nidoking(ő az abszolút kedvenc,főleg a Horn Drill támadása)
Arcanine
Articuno(másik nagy kedvenc)
Electubuzz
Kadabra

mit szóltok ehhez a csapathoz?



Az Emeraldot is elkezdtem anno,de meg akadtam benne meg annyira nem is tetszett,igazából az első két generációt követtem a többi már nem tetszett ,már nem tudtak sok újat ki találni szerintem,de most úgy döntöttem,hogy szépen újra kezdem az elsőtől az utolsóig Mosolyog
Naplózva
A Sokadik
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 249


Beton használó


« Válasz #502 Dátum: 15 márc 02, 20:18:30 »

nem rossz csapat. Squirtle állítólag a legjobb a 3 közül amúgy ha emulátoron játszod (én ezt csak feltételezem) akkor megoldható a csere két játék között, https://www.youtube.com/watch?v=-fWTY_4Oeuo van egy kis videó róla. Én megcsináltam azt hogy átcseréltem Squirtle-t és Charmandert  meg Scythert a leaf greenbe és úgy toltam ki. A legendásokat annyira nem szeretem használni, ha egy picit nehezebb lenne a játék szívesen használnám őket.
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #503 Dátum: 15 márc 02, 21:40:34 »

Ez az élet legnagyobb kérdése; nem holmi mi az élet értelme, hanem hogy melyik a legjobb kezdő!

A vízi a leghatékonyabb endgamer, mert megtudja tanulni az icebeamet (leüti a venosaurt is vele, dragonite-okról nem is szólva).
De az anime miatt szerintem mindenki charizardot bírja!!

Ma hallgattam épp a theme songot és rátaláltam egy fan szerint ash legerősebb 6osára: piakchu, charizard, snorlax, infernape, sceptile meg donphan :DD

Red-nek egy pokemonja hexakillezné őket: Mewtwo
red>ash+gary+elite4

http://www.memecenter.com/fun/710152/troll-oak

« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 21:48:39 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Bastian
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #504 Dátum: 15 márc 02, 21:54:59 »

Nem vitás, a Víz a legpraktikusabb kezdő főleg a HM-k miatt, amik közül a Surf és a Waterfall az egyetlen, ami még a mai napig ér valamit harcban. Aki viszont kihívásra vágyik az mindig a Növényt választja, bár úgy is felettébb könnyű a játék. Igazából a romhackek nyújtanak csak kihívást mára, meg talán az első két generáció játéka, ha tapasztalatlan vagy és nincs Jég pokémonod és/vagy Ice Beam a tarsolyodban. Külön említést érdemel még a drága Whitney, drága Miltankje a Rollout-tal, a II. generáció játékaiból. Ki hitte volna, hogy csak egy Geodude kell, hogy elrontsa a mókáját? Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #505 Dátum: 15 márc 02, 22:02:43 »

Ez sosem a nehézségről szólt szerintem az új részek már pláne nem.
Naplózva


 
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #506 Dátum: 15 márc 02, 22:18:48 »

gen2ről jut eszembe, Kapott valaki bármikor shinyt a tojásból? (mintha az rémlene hogy komoly esély van rá)

Mert én egyszer se, pedig egy shiny pichu zorall lett volna
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Bastian
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #507 Dátum: 15 márc 02, 22:33:58 »

Ez sosem a nehézségről szólt szerintem az új részek már pláne nem.

Van benne valami, de akkor sem ártana már egy kis kihívás bele. Annyit kellene tenni, hogy az elején lenne egy easy, normal, hard és challange lehetőség. Black2/White2-ben volt ilyesmi, hogy lehetőség volt nehézségi szinteket elérni, de előtte egyszer normálon ki kellett játszani.

Ha pedig a játékok még mindig arról szólnak, hogy a naiv japán kisgyerek hogyan akarja összegyűjteni az összes pokémont, akkor sok sikert hozzá. Mostanra csak 721-t kell összeszedni. ikszdé

@Yamael

Nekem nem sikerült, de nem is próbálkoztam. Shiny az mondjuk volt 2 is, egy Tangela és egy Zubat. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 22:35:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #508 Dátum: 15 márc 04, 09:39:32 »

Fly is durca HM, főleg ha az ellenfél a gyorsabb (ami ritka ha ugye flying vagy...);
meg sok trollkodásra adhat alkalmat, pl selfdestrution meg ilyen finomságok elkerülésére.

leszedtem soulsilvert, megnézem meddig tart ki bugok nélkül  

(elbukott a tervem, mert az első jelvény előtt bebugolt a towerbe a pap csávó, isten veled pokemon gamek!)
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 00:16:09 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #509 Dátum: 15 márc 04, 10:22:03 »

Én szeretem a növény kezdőket. Sleep powder + Leech seed kombó olyanokkal is ki tud cseszni, amik előnyben vannak a növényekkel szemben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!