24 máj 03, 12:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Soul ignition  (Megtekintve 34404 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #75 Dátum: 11 jan 11, 14:57:56 »

Azért én meg felvilágosítanák másokat akik nem tudják (aki tudja ne vegye magára) egy demó játéknak már nem javul a graffja meg semmi se smirksweat a demókat az után adják ki, hogy megvan a fix grafika, meg, hogy mi hogy lesz. Nos az Ultimate Ninja Storm 2-ben legalább rendesebben megvan az ölés csinálva, harc közben jók ezek a kis nyomkodós demók, awakeningek meg a technikák is. Akokr már meg is említeném az UNS-t csak a sima... abban egész konoha részletesen ki van dolgozva, és akármin ugrálhatsz. A demó kinézete az már az egész játékra jellemző lesz smirksweat meg őszintén nekem még a grafikája sem jön be, de mindenkinek megvan a maga véleménye. De ezért forum a forum, megbeszéljük, és ki nyílvánítjuk az adott témáról a véleményünk.
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #76 Dátum: 11 jan 12, 13:21:51 »

Szerintem sokan nem a grafikára mennek.
És igenis nagyon sokat változhat a játék élmény főleg mivel szintre megy az egész és még csak szint 1 volt..
A grafika meg majd kiderül egy 1024p  HD videóból.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 12, 13:23:11 írta Bence12 » Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #77 Dátum: 11 jan 12, 20:32:47 »

Pontosan ezt mondtam én is. Ha még egy 15 perces, story módot bemutató videót adtak volna ki, és nem a MEGJELENŐ 4. Bleach mozifilm egyik pályáját mutatják be, akkor oké, hiszen megtudjuk, hogy lesznek kivitelezve a karakterek anime beli képességei és, hogy milyen módon kell ölni az adott ellenfelet. Most elmondom annak aki nem tudja, hogy a moviek épp, hogy alapszálon kapcsolódnak egy sztorihoz tehát egy körülbelül 1,5 órás folyamatos fillernek mondhatóak el csak úgy mint az OVA műfaja (csak az rövidebb). és mivel eddig nem kaptunk olyan moviet, ahol Soul Societyn és a történet eddigi fő helyszínein kívül lenne a cselekmény, nem úgy mint a mostaniban: ugyanis ez a Pokolban fog játszódni, nem véletlenük HELL CHAPTER és mivel nincs információnk a pokolról, nem tudhatjuk azt, hogy milyen technika és esetleg képesség használható ott, egyáltalán alkalmas-e arra, hogy egy Shinigami a kardjának különleges képességét/geit használja sőt, talán még kidou sem használható ott. Ki tudja? És az is elképzelhető, hogy annak fejében, hogy Eperke belépjen a pokolba fel kell áldoznia a getsugat, vagy éppen összekavarodnak a dolgok a belső világában és ez miatt nem képes a bankai/shikai váltáson kívül más zanpakutoval történő különlegességre. De ezt rövidebben leírtam már:
Lehet, hogy Ichigo addigra nem is tudja már a Getsugát, vagy csak a pokolban nem lesz használható. Bármi lehet még ebből smirksweat
Bence12 neked is teljes mértékben igazad van. Nem tudhatjuk, hogy a grafika miféle lesz egy videóból. Persze ez kis mértékben a TV méretén/fajtáján is függ, hiszen nem mindegy hogy egy régimódi tanyatévén játszol vagy egy ultra vékony HD felbontású nagy képernyős csodán.

Akokr már meg is említeném az UNS-t csak a sima... abban egész konoha részletesen ki van dolgozva, és akármin ugrálhatsz.
És te aztán láttad, hogy van kidolgozva Hueco Mundo és Soul Soul Society ezen felül a 3. biztos helyszínünk Karakura smirksweat
(Így visszanézve rohadt sokat írtam, aki elolvassa az valami  nagyon olyan ember lehet Pojén)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #78 Dátum: 11 jan 18, 17:51:06 »

Játszható karakterek:
1.Sosuke Aizen
2.Baraggan Luisenbarn (Espada #2)
3.Byakuya Kuchiki
4.Gin Ichimaru
5.Grimmjow Jaegerjaquez (Espada #6)
6.Tia Harribel (Espada #3)
7.Toshiro Hitsugaya
8.Ichigo Kurosaki
9.Hollow Ichigo
10.Kenpachi Zaraki
11. Kokutoo (from Bleach Movie 4)
12.Shunsui Kyoraku
13.Nnoitra Gilga (Espada #5)
14.Rukia Kuchiki
15.Soifon
16.Coyote Stark (Espada #1)
17.Ulquiorra Cifer (Espada #4)
18.Uruyu Ishida
19.Yoruichi Shihouin
20.Skull-Clad Ichigo (from Bleach Movie 4)
21.Ichigo (the version of him against Aizen

Ellenek(Nem játszható karakterek):
1.Ekusekiasu
2.Menos
3.Komamura
4.Rudobone
5.Yami
6.Kokutou (from Bleach Movie 4)
7.Kokujou
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #79 Dátum: 11 jan 29, 21:46:44 »

Tökm1,akinek xboxja van azse szívja meg...
Nem valami nagy játék,főleg,hogy 21 játszható karakter?
A Naruto Ultimate Ninja Storm 2 41 karijához képest?
SZÉGYEEEEN Lehánylak Lehánylak
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #80 Dátum: 11 feb 07, 16:42:36 »

Egyáltalán nem szégyen. Mindössze nem akarták telepakolni filler karakterekkel. A Bleachben szerintem nem is olyan sok a harcra kész karakter. Mondjuk a hadnagyok egy részét igazán betehették volna, gondolok itt a híres trióra: Renji-Kira-Hinamori és társaikra. De egy játékban nem az a lényeg, hogy mennyi karakterrel tudod püfölni a másikat, hanem, hogy milyen kivitelezésben (az adott karakter képességei, grafikája, mozgása) Talán jobb lenne egy olyan játék, ahol van pl. 50 karakter, béna kivitelezéssel és technikákkal? Talán kevésnek tűnik ez a 21 játszható szereplő, de ha az utóbbi elemek jól sikerülnek kárpótolják majd a vásárlót/játékost.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #81 Dátum: 11 feb 07, 18:14:34 »

Azért pl. Uraharát hiányolom a listáról, meg Renji se tudom miért nincs benne ha már Rukia bekerült, nem is beszélve szegény vaizardokról... na mindegy, engem nagyon úgyse érint mert csak PC-m van, de ha esetleg haverom beszerez egy PS3at akkor feltétlen kipróbálom. ^^
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #82 Dátum: 11 feb 08, 17:56:34 »

Igaz is, Urahara és a kis csapata (vagy egyedül is) simán belefért volna. De, hogy egy akkora alap karaktert mint Renji nem tesznek be, behalás.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #83 Dátum: 11 feb 08, 22:04:19 »

a játék szerintem tuti bukta lesz....
Ne legyen igazam, de nekem nem jön be egyzserűen..
Talan majd ha valami értelmes csapat hozzá fogna..
aakkor talán.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #84 Dátum: 11 okt 27, 09:27:41 »

nekem ps3-mam van ugyhogy en meg tudnam venni de 2 okbol nem teszem: kihagytak egy csomo jo karaktert, nincs vs mode
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #85 Dátum: 12 jan 03, 19:37:13 »

nagyon jó játék a grafika meg nagyon jó de nekem az a címe, hogy Soul Ressuretcion de néztem róla videót és fullra ugyan az mint az Ignition. Sajnos a story módja nagyon rövid csupán 14 pályából áll de ezt pótolja az, hogy rengeteg küldetés van benne és még egy mód aminek nem jut eszembe a neve ikszdé és még sajnos vs mód sincs benne de azért nagyon jó játék izgalmas meg minden Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #86 Dátum: 12 jan 04, 15:33:59 »

Az Akatsukis-nak igaza van. Tuti bukta! Nekem meg lett, ma... De szerintem rövidre zárom a dolgot, mert még ma tovább is adok rajta. A játékmenet szörnyűséges. Nem éri meg a pénzét. Nemtom, hogy kik csinálták, de nem lett volna jobb egy Ultimate Ninja Storm 2-es játékhoz hasonlót csinálni? Szerintem az 100x jobbra sikerült. Ami ezeken felül tetézi a problémáimat a játékkal, hogy nem lehet szinkront váltani. Miért kell nekem az angol szinkront hallgatni, amikor a japánt jobban szeretem?
Naplózva
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #87 Dátum: 12 jan 06, 14:56:56 »

de lehet szinkront váltani ikszdé
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Oldalak: 1 ... 4 5 [6]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!