24 máj 03, 12:32:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tekken  (Megtekintve 33017 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #90 Dátum: 12 júl 05, 17:00:22 »

Nem is tudtam, hogy Tekken-ből versenyeket is szerveznek.

Mi annak idején albérletben a Tekken 5-öt toltuk szaktársaimmal, néha hatan-heten is összejöttünk és felváltva mentek a harcok. Mosolyog Általában levertem mindenkit, de érdekes, hogy pl. a játéktermi gépek mindig kifognak rajtam.

A kedvenc karakterem Jin Kazama és Bruce Irvin volt (főleg Bruce, mert ő ugye thai bokszol), velük tudtam a legtöbb kombót megcsinálni.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #91 Dátum: 12 júl 05, 20:46:38 »

Egyszerűen a legjobb játék a világon ( nekem ). Nevet Én akivel a legjobb kombókat tolom az Marshall Law. Sokszor a sok szaltós rúgástól az ellenfelemnek annyi sem jutott hogy lendítsen felém egyet. ikszdé
Uchihamasashi: Emlékszem hogy nehezen tudtál sokszor leverni a szaltók miatt. ikszdé De zafinával elég sokszor sikerült. Mosolyog
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #92 Dátum: 12 szep 14, 09:28:03 »

Na teszteltem a Tekken Tag2-őt...hát 3d-ben nagyon állatul néz ki, Ténleg előtted verekednek a poligon huszárok.
Ami tetszik...jobb lett a játékmenet, kicsit közelebb van a régi tekkenhez...kevesebb a glitch meg bounce combo.
Ami nem...be-be lassul remélem jön valami patch hozzá mer így nagyon fura még sosem láttam bunyús gámet lelassulni.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #93 Dátum: 12 szep 21, 20:39:31 »

tekken 1 megvolt anno psen, nagy game! bár akkor már a kettőt űztem Zamárdiba sok éve   Pojén

és a kedvencem a 3,
Yoshimitsuval letérdeled/pörgőrúgod az ellent majd ha felállt leszúrod, az élvezeti faktor nem nagy, de 3at meg tekken tagot olyan simán ki szoktam tolni játékgépen is hogy az nem igaz. És kedvencem Bryan Fury, legnagyobb Bad Ass az egész tekkenbe.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #94 Dátum: 13 ápr 27, 18:46:31 »

Nem rég szereztem be a tekken tag tournament 2-őt . Elég jóra sikeredett rengeteg kari van benne. Feng Lars Jin a kedvencek, Jinpachi elég komoly lett valami ilyesmire számítottam, ami a tekken 5 ben volt az túl kemény lett volna Nevet
A Tekken az tekken, és ez elég jóra sikeredett , fiatal Heihachi. Harcok is jóra sikeredtek. Tekken 6 után ez elég jóra sikeredett, nemmintha az rosz lett volna Nevet
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #95 Dátum: 14 feb 01, 08:45:44 »

A Tekken tag 2 játékmenete, meg mozgása sokkal jobban bejön, mint a 6-nak.

Azonban az nem, hogy kevesebb ruha van benne(főleg a női karaktereknek :/), azt miért nem tudták volna átmenteni a 6-ból? Abba jók voltak.

Viszont, ha haverral játszok teambattle-t, és randomolunk, akkor nem sorsol ruhát, csak mindig az eredetit kapja, ami elég nyomasztó -.-"

Az az érzésem, ezek is inkább rámentek az online dologra, ami bosszantó :/
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 08:47:44 írta TalkNoJutsu Wins the Wars » Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!