24 máj 03, 08:18:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tekken  (Megtekintve 33014 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #75 Dátum: 12 jún 18, 12:36:22 »

a ghost battle egy másik törpénet, interneten játszom többet (Tekken 6 online). Ember és MI ellen játszani teljesen más. Vannak ritka nagy ganék hidd el.
Hagy, hogy nyerj két menetben utána 3x perfect...és hasonlók, vagy hagyja, hogy leverd az életét 5% környékére és aztán ő jön.
1994 óta játszom a Tekkennel és simán aláznak.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #76 Dátum: 12 jún 18, 16:15:18 »

az elmúlt 18 évben azért lehet, hogy ragadt rám egy két dolog. Hidd el nem hülyeség amit beszélek, de attól meg lehetsz jó játékos te is nem azért mondom, de a tény az tény egy tekken lord szintű igazi játékos már nagyon komoly.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #77 Dátum: 12 jún 18, 16:46:33 »

Egy igazi hardcore Tekken kocka 1x felüt a levegőbe és nyert. Lehet hogy jól játszol és a haveri körödből bárkit elversz de egy Tekken Lord ellen labdába sem rúghatnál.
Naplózva


laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #78 Dátum: 12 jún 18, 16:49:39 »

Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem az a véleményem, hogy akinél jobban játszik az AI az nem mondja magát jó játékosnak.
Az idő meg igenis befolyásoló tényező egy játéknál, legyen az bármilyen típus. Minél régebb óta játszik valaki, annál jobban játszik és nehezebb legyőzni.

Anno úgy játszottam Tekken 3-ban Hwoarang-al, hogy felrúgtam valakit a levegőbe és enyém volt a menet. De akadt pár ismerősöm akiket csak akkor tudtam megütni, ha ők hagyták.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #79 Dátum: 12 jún 18, 18:03:53 »

van egy haverom nagy fifás ... eljött, hogy bemutatja a tudományát XBL-en.
9 - 0 után vett nekem egy új joypadet.
1 az MI kiismerhető, (anno az MK2 őt játékterembe sérülés nélkül végig toltam, bár néhány 20 Ft-os belement ehhez)
2 haverok, akiknek esetleg nincs is gépük otthon, csak nálad játszanak megakadnak, simán be lehet darálni őket.
3 Tekken lord vagy( DOA4 SS) játékos profi, sokat tol, mindent tud és szemét is a legtöbb esetben, ez van lényeg a tekken glitch kombók használata ami elég idegesítő...felüt és gémóver.

Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #80 Dátum: 12 jún 18, 19:09:27 »

Idézet
Ha egy olyan ellen megy, akinek semmi esélye nincs ellene, de attól hogy profi módon játszik, még nem verhetetlen.
Nem verhetetlen, de egy "kezdő" nem fogja elverni. Saját súlycsoportban természetesen megvan az esélye, hogy kikap.
Egyszer játszol egy olyan ember ellen, akit még megütni se tudsz akármit csinálsz, megfog változni a véleményed.

Idézet
Nem tagadom, de van aki évek múlva se ért hozzá jobban, tudom, mert van példa rá ismerőseim köréből.
Bocsánat a kifejezésért, de erre mondják azt, hogy b@lf@sz. Aki évek alatt nem tanul meg egy játékkal játszani, az még csak ne is nézzen játékra.
Húgom akármilyen béna, nem ért semmilyen játékhoz,  úgy megtanult/megtanítottuk játszani Tekken 3-mal, hogy méltó ellenfelem/ellenfelünk legyen. A mai napig, ha játszok ő is akar és néha elég csúnyán elszokott verni.
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #81 Dátum: 12 jún 19, 11:51:32 »

Én sosem szerettem az olyanokat akik ellen esélytelen volt bármiféle taktika, mert "egy ütéssel" kivégez. Bár akik ilyen szinten vannak, azoknak olyan ellenfeleik vannak nem? Azért elég gáz lehet: Két ilyen egymással szemben és igazából csak a szerencse dönti el ki nyer - aki előbb elkezdi a kombósort az nyer ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #82 Dátum: 12 jún 20, 10:46:25 »

ööö profi vs profi konkrétan arról szól hogy fél percen keresztül védekeznek egymás ellen aztán aki elsőnek betalál és felüti az ellenfelét nyer, mert onnantól a levegőben agyonveri.
Naplózva


laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #83 Dátum: 12 jún 20, 12:55:51 »

Nem tudom, hogy zajlik a dolog a Tekken 6-ban, de Tekken 3-ban, ha fent vagy a levegőben akkor ott nem lehet védekezni. PS2őn játszottam valamelyik Tekken-el és ott se nagyon tudtam védekezni a levegőben.
Ha valaki felüt és elkezd kombózni simán kiüt. Hwoarang-nak 3-4 olyan kombója van ami egyből lekapja az életedet. Asszem még Nina-val is tudtam olyan kombót a levegőben, hogy a teljes életed leveszi.

Ha esetleg Te tudsz valamit az ellen, hogy a levegőben ne kapjon szét egy jó játékos, akkor azt megoszthatnád velünk. Én is szívesen alkalmaznám ismerőseim ellen.
És nincs igazad... Két profi között csak a védekezés folyik. A támadással megvárják a megfelelő pillanatot és akkor az ember megy a levegőbe és vége a menetnek.
Elég sok Tekken 3 Online játékot láttam igazán jó játékosok között és ott csak ez megy. Gondolom a többi részébe se változik.
Az se nagy dolog, hogy az ellen támadása alatt véghez vigyél egy "ellentámadást". Megnyomsz két gombot és elkapja az adott ütést, rúgást. De az ellen még mindig a földön van 80%-os hp-val.
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #84 Dátum: 12 jún 20, 13:28:10 »

Én az urakkal értek egyet: Nyomják a kis védelmi pozíciót X percig, aztán ha elunták lezavarják a meccset pár másodperc alatt. Egyébként én sem tudok hogy lehetne a levegőben védekezni, olyankor semmit sem enged nyomni.
Apropó valami jó kis technika King szorításai és lefogásai ellen? Barátnőm múltkor egy olyan kombót nyomott le, hogy eléggé belegyalult a földbe és az életem háromnegyedét levette.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #85 Dátum: 12 jún 20, 18:39:27 »

Akkor még jól jártál, mert King képes egy kombóval kinyírni Nevet
Amikor elkaptak én sose tudtam kiszabadulni, egyetlen megoldás, hogy ne hagyd magad elkapni Mosolyog.
Apropó most melyik Tekken-ről beszélünk? Nevet Mert csak a Tekken 3-hoz értek, a többibe nem tudok tanácsot adni.
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #86 Dátum: 12 jún 20, 20:50:17 »

Lehet 3 és 5 is, mindegy, egyik neki másik nekem van meg. Be akarta tanulni a mega tutit, de mondtam neki hogy ne merészelje mert többet tuti nem játszom vele ikszdé
Én sajnos nem tudok hosszú kombókat megtanulni - folyton elfelejtem  Pojén

Amúgy nekünk az a szórakozás ha véletlenszerű karaktersort kérünk. Fú egyszer már elsírtam magam a röhögéstől Nevet 8-8 elleni meccs és én az első 7 karakterrel zsír voltam, neki meg az első 7 volt iszonyat tré. Erre benyögi: Ááá még akkor se nyernék, ha kapnék egy Kinget. Hát nem az volt az utolsó neki? ikszdé Ááá akkor már mindegy volt, beledaráltam szegényt a földbe Mosolyog
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #87 Dátum: 12 jún 21, 06:07:37 »

A 3-ban King ellen tökéletes ellenfél Doctor B.. Csak jól kell időzíteni a lefekvést/felállást és soha nem tud elkapni. Persze ezek közben/után folyamatosan ütni.
Egy kis gyakorlás vele és jöhet bármilyen King, Te fogsz győzni Mosolyog

Kombókat pedig csak azt érdemes megtanulni, amelyik lekapja a teljes életet. Általában ezek 3-4 részre is bonthatóak, ezért kisebb támadásokat is be tudsz vinni.
Illetve azt érdemes még megtanulni, hogy hogyan lehet a levegőben kiütni az ellenfelet. Ha egyszer fönt van akkor már nem tud mit csinálni, mert te győzöl. Természetesen ehhez is tökéletes időzítés kell.

Hwoarang a legjobb karakter az egész játékban és egyben a legsokoldalúbb. Igaz csak rúgással operál, de az pont elég. És a legjobb az egészben, hogy megtanulsz 2-3 kombót és a támadás közben simán áttudsz váltani egyikről a másikra. Ha elkezdesz kombózni és az ellen már tudja mi fog következni, akkor csak váltasz egyet és azt se tudja, hogy mi történt.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #88 Dátum: 12 jún 21, 06:24:12 »

tekken 4-től jelentek meg a glith kombók. Lények, hogy ne engedd az ellent leesni, a bounce system a 6ban még rátett egy lapáttal.
Tényleg 80-90%os sebzést simán lehet csinálni glitch kobóval lényeg egy felütés némi légi kezelés utána meg bounce/nem engedlek felkelni.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #89 Dátum: 12 jún 24, 01:19:22 »

Ebből a szempontból rossz nézni mondjuk egy Tekken5 meccset. Anno még nézegettem meccseket, Japán volt a helyszín, és ugye hatalmas expo, bajnokság, meg miegyéb... Aztán a legtöbb meccs abból ált, hogy valaki felüt, és lekombózta a másikat, ezzel nincs sok baj, viszont amikor 1-1 után 3. roundba is ezt játszák el, akkor kicsit elveszíti az ember az élvezetfaktort.(Mint néző, természetesen.)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!