24 máj 10, 16:44:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vörös hajú kalózok topicja/ Shanks  (Megtekintve 12731 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #45 Dátum: 11 dec 17, 13:52:45 »

Nekem Shanks a kedvencem a történetben a titokzatossága és amit tett Luffyért amiatt. Ha Ace után ős is meghalna az már durva lenne. Remélem még a közeljövőben a mangában látni fogjuk Shanks-t Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #46 Dátum: 11 dec 17, 14:02:45 »

Bár mibe lefogadom, hogy Feketeszakáll megöli. Szinte biztos vagyok benne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #47 Dátum: 11 dec 17, 18:13:24 »

ne jósolgass már ilyeneket xD Aokijit is hogy megmondtad, legalábbis úgy tűnik igazad lesz >.<
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #48 Dátum: 11 dec 17, 18:36:25 »

Ha BB őt is megölné Luffy nagyondurva bosszuhadjáratba kezdene és akkor nagyondurván összeveri BB-t a bandáját és aki még útba kerül (legyen bárki az) szerintem az ő elvesztésébe belekattanna :/
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #49 Dátum: 11 dec 17, 20:23:33 »

Hát Shanks esetleges halálához elég durva "kalóz politikai" tényezőknek kell lejátszódni. Most mondhatjuk már azt, hogy BB Yonkou. Na most, ha 2 Yonkou balhézik egymással, ekkor a másik 2 megérezheti a többiek sebezhetőségét, és területgyarapításba kezd. Na most, ha BB ki akarja ütni Shanks, ahoz le kell foglalnia mind Bigmom, mind pedig Kaido figyelmét, vagy ajánlani kell vmit nekik.

Ezt azért gondolom nehézkesnek, mert Shanks Világszerte elég komolyan elismert kalóz. Bár a másik 2 Yonkou-val való kapcsolata ismeretlen. Összefoglalva, nem hiszem, hogy így belebotlanának egymásba, és úgy harcolnának.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #50 Dátum: 11 dec 17, 21:51:14 »

Ha jól emlékszem azért késett a war of the bestről  mert volt egy kis összetűzése Kaidoval.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 11 dec 18, 12:30:41 »

Bizony, Impel Down arc alatt is mondták, hogy a Vöröshajú kalózok legyőzték Kaidou kalózait egy csatában és persze azért nem lett még senki kalózkirály a Yonkou közül, mert nem hagyják egymást eljutni a Raftelre.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #52 Dátum: 11 dec 18, 15:00:14 »

Szerintem úgy ahogy WB Shanks sem akar kalózkirály lenni. Ő jól elvan iszogatás közben a legénységével Nevet
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #53 Dátum: 11 dec 18, 21:22:31 »

az lesz a pont az i-re, h miután megtalálta a One Piece-t vissza adja a kalapot Shanks-nak. ha az író kiírja Shanks-ot nagyon csúnyán elb"sza az egészet szerintem.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #54 Dátum: 11 dec 18, 21:46:35 »

Egyenlőre még ezer dolognak kell történnie. Most jön még csak a neheze Oda bácsinak.
Én el tudok képzelni Shanks nélküli befejezést is, úgy hogy a kalap még tovább vándorol.
A másik, meg hogy visszaadja neki a kalapot.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #55 Dátum: 11 dec 19, 09:21:02 »

az lesz a pont az i-re, h miután megtalálta a One Piece-t vissza adja a kalapot Shanks-nak. ha az író kiírja Shanks-ot nagyon csúnyán elb"sza az egészet szerintem.

Az a kalap lett a csapat és az anime szimbóluma. Duuu jól írja sokkal inkább illene a történetbe, ha a sapka tovább vándorolna.
Például Shanks sírjánál tesz egy olyan megjegyzést, hogy ne aggódj, miután kalózkirállyá váltam továbbadom a sapkát egy olyan embernek aki méltó az eszméihez.

Amúgy megjegyezném, hogy Shanks azt mondta vissza veszem a sapkát miútán nagyszerű kalózzá váltál. Azt nem mondta, hogy a kalózkirálytól.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #56 Dátum: 11 dec 19, 14:38:30 »

Lényeg a lényeg én nem szeretném, hogy meghaljon Nyelvesít.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #57 Dátum: 11 dec 19, 15:17:48 »

én sem szeretném ő az a karakter aki nagyon a szívemhez nőtt Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #58 Dátum: 11 dec 19, 15:34:00 »

Szerintem pedig ő is egy áldozat lesz BB oltárán. Nem szórakozásból keresi a különböző képességeket BB. Addig nemigazán tud előrehaladni míg Shanks az útjában áll. Márpedig BB is tudja ezt, hogy megbocsájthatatlanul gyűlölik a WB és Shanks kalózok. Röviden ezt egyszer és mindenkorra leakarja zárni. Hogy ez azután történik, hogy Luffy találkozik Shanksal vagy előtte az már más kérdés. Szerintem pont előtte fog ez bekövetkezni  valahol a végjáték környékén. Véleményem szerint a régi Jonkou tagok mind elesnek/eltűnnek és ezzel megnyitják az utat az új tagoknak.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 19, 15:41:27 írta rini67 » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #59 Dátum: 11 dec 19, 15:45:13 »

De akkor legalább valahogy Luffy karjai között haljon meg, h legyen valami epic szövege neki is mint Ace nak. kacsint
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!