24 máj 10, 22:13:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vörös hajú kalózok topicja/ Shanks  (Megtekintve 12732 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #30 Dátum: 11 ápr 30, 00:57:40 »

Engem egy dolog érdekelne, Shanks mondta Whitebeard-nak hogy azt a sebet ami a szemén van azt Feketeszakálltól szerezte. Ez egy fura szál a történetben hiszen mikor 10 évvel ezelőtt megismerte Shanks Luffyt már megvolt neki a seb, vajon tényleg olyan erős lett volna akkoriban Feketeszakáll hogy megsebesítse Shankst? Gondolom Shanks is gyengébb volt akkoriban de azért furcsa.
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #31 Dátum: 11 ápr 30, 13:24:22 »

Furcsának furcsa, de ez is azt mutatja, hogy már akkor is erős volt. Pont ez mutatja azt, hogy Shirohige nemigazán ismerte fel az igazi természetét és erejét és ezért következhetett be az ahol most tartunk. Ezért jött Shanks beszélni Shirohigével csak hát a büszkeség nagy úr.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #32 Dátum: 11 jún 08, 02:14:10 »

Shanks azért harcolt Kaidu-val mert Kaidu be akart szállni a harcba méghozzá WB hátrányára. Erről "beszélte le" Shanks.

Nem hiszem, hogy Shanks  törekedne a kalóz királyi címre. Inkább úgy érzem, hogy Luffyt várja, hogy őt tehesse királlyá. Ez csak akkor fog előfordulni, ha Luffy elég erős lesz, hogy visszaadhassa a kalapot.
Shanks erejéről meg annyit szerintem,hogy  92 milliós vérdíjú ujjoncot vett fel magához. Ez azt is jelenti, hogy a harcosok közül ő a leggyengébb.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 11 jún 08, 15:30:48 »

Ezt a Kaidos dolgot honnan vetted? Nem hiszem, hogy tudjuk miért harcoltak azok ketten.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #34 Dátum: 11 jún 09, 01:06:06 »

A Kaidu és Shanks harcról említés van abban a részben amikor Ace-t viszik el Impel Down-ból. Momonga altengernagy kapja meg a jelentést.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #35 Dátum: 11 jún 09, 02:04:42 »

kicsit elnéztem. nem ace-t viszik el akkor hanem Hancock-ot. 434. rész  10:19-nél kezdődik a párbeszéd

Nem írunk dupla hozzászólást... inkább szerkesztjük az előzőt. Mod.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 09, 15:50:20 írta Hiei D. Legend » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #36 Dátum: 11 jún 16, 10:05:19 »

Valaki megtudná nekem mondani, melyik manga fejezetben találkozik WB és Shanks?  Már régóta keresem, és nem találom.
Naplózva
sylvanor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #37 Dátum: 11 jún 16, 16:23:22 »

Shanks ugye Fehérbajusz ereje közelében van. Fehérbajúsz fiatal korában, mikor ereje teljében volt, biztosan erősebb volt, mint a jelenlegi Shanks (legalább is így hiszem). Szóval ő a legerősebb szinte. Nah, ebben a témában szó volt az erőkülönbségekről és nem esett szó valakiről, aki nem a világkormány oldalán van. Még pedig Dragon. Talán ő az akinek az erejéről, a képességéről a legkevesebbet tudunk. De az az érzésem, h ő van olyan erős, mint Shanks.
Azért Marineford Arc-nál tetszetős volt, ahogy beugrott. Akainu megérdemelte volna, hogy Shanks a földbe döngölje, mielőtt lecsitítja a harcot.
Naplózva

Eight Strings High zenekar a Facebookon. Legyünk minél többen, mi rajongók!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #38 Dátum: 11 nov 09, 19:35:36 »

Kicsit hasonlít Gildartzra Nevet
Am WB anno tuti erősebb volt nála, de elgondolkodtató, hogy WBnek nekiestek az admirálisok, támadta mindenki ezerrel, aztán mikor megjelenik Shanks, mindenki lapul, mint szar a fűben.
Meg Benn sem lehet semmi ha megállítja Kizarut. Szal érdekes kis csapat ez Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #39 Dátum: 11 nov 09, 23:09:04 »

Épp ez a lényeg, Shirohige kalózok már félholtra verték kis túlzással a tengerészetet, erre megjelenik egy másik Yonkou tag. Nem csodálom hogy szegények össze akarták szarni magukat. Nevet Kizarut pedig Marco is megállította, szerintem a 2 csapat nagyjából egy szinten lehet. Shanks erejét én nagyjából a beteg Shirohige szintjére tenném, Bent Marcoéra, és ahogy jönnek erő szerinti sorrendben az Akagami kalózok, szerintem végig egy szinten vannak Shirohige parancsnokaival. 
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #40 Dátum: 11 nov 09, 23:32:53 »

Szerintem egyértelmű, hogy hasonló szintű erővel rendelkeznek összességében mind a négy Yonkou csapat. Ez tartja fent az egyensúlyt. Persze most, hogy WB elesett ez így nem teljesen igaz. Ha egyik igazán nekimenne a másiknak akkor a 3. és 4. csapat valószínűleg felfalná őket az elszenvedett veszteség miatt. És ez áll a haditengerészetre is. Általában őket tartom ettől független a legerősebbnek, de ha olyan veszteségeket szenvednének el mint a WB kalózok ellen akkor ők is prédák lennének és nem tudnák ellátni később a feladatukat. Ez még így is látható. Ez lehet az oka annak, hogy Shanks és csapata lehet, hogy már taccsra is tette volna őket végérvényesen. Itt is voltak olyanok akik nekimentek volna Shansnak is. Tehát nemigazán látom azt, hogy lapultak volna. Egyedül a Flottaadmirális értelmes és bölcs döntése volt ezt megállítani. Másrészt láthatóan tisztelte mind WB-et és Shanksot is.

Röviden Shanksot nem tartom olyan erősnek mint WB, de a csapata már lehet, hogy kiegyenlítené ezt a hátrányt. Ráadásul Shanks nem olyan hangulat vezette ember. Nagyon jól látja a lehetőségeket és ennek hatására megfontolt is.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 23:39:27 írta rini67 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #41 Dátum: 11 nov 25, 14:49:58 »

a sebhelyével kapcsoltaban.. említette, hogy teach 'várta az alkalmat'. szal szerintem sunyin támadt rá, álmában, vagy ilyesmi, és ezt a sérülés már nem tudta elkerülni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 11 nov 25, 15:48:35 »

Én úgy emlékszek, hogy még mondta is Shanks, hogy nem volt óvatlan, mégis eltalálta őt Teach. Szóval inkább harc közben történt, vagy egy sima rajtaütésnél, mintsem álmában.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #43 Dátum: 11 nov 25, 21:32:34 »

Szerintem meg az író csak meg akarta valahogy magyarázni azt a sebhelyet, ami szerintem nem is lett volna olyan fontos. Ha megfigyelitek Silvert hát csak akkor találják el ha ő akarja. Szerintem Fekete szakállnak nincs esélye Shanks ellen. Nem úgy tűnt mint aki értene a hakihoz, és ráadásul ez a sebhelyes eset Shanks elmondása szerint még régebben történt. Elég béna sztori.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #44 Dátum: 11 nov 26, 10:24:55 »

Feketeszakáll szerintem nem csak, hogy van/lesz Shanks szintjén, de meg is fogja ölni. Azt a sebhelyet pedig pontosan arra használta Oda amire a legalkalmasabb. Bemutatta, hogy Teach nem azért van Fehérbajusz legénységében mert gyenge és nem azért egyszerű baka mert gyenge. Ezt akarta meghúzódni a háttérben kihasználta Shirohige hírét és észrevétlen maradni. Viszont ez itt már off.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!