24 máj 10, 09:58:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vörös hajú kalózok topicja/ Shanks  (Megtekintve 12730 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #15 Dátum: 10 okt 26, 18:25:12 »

Nem volt ilyen című rész a mangában még, legalábbis nem emlékezek rá. Egy helyen találkoztak eddig a történetben az pedig  a HQ csata vége felé történt. Itt egy link, nézd át a címeket.

http://www.mangareader.net/103/one-piece.html
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 26, 18:46:00 írta rini67 » Naplózva
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #16 Dátum: 10 okt 27, 13:10:10 »

Még most se tudom, h mire gondoltok, 1 képet láttam amikor shanks "beveti" magát az is akkor mikor Akainu rátámad Cobyra és Shanks megvédi, itt nem volt semmi erőfitogtatás.
De olyat végképp nem láttam h, Shanks vs Kizaru
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #17 Dátum: 10 okt 27, 18:32:15 »

Szerintem inkább úgy értette Hiei, hogy Luffy nem elég táp, és ezért vetette el azt a gondolatát, miszerint Shanks átadja neki a Yonku rangját

megj: ezek még a time jump előtti infókon alapszanak.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #18 Dátum: 10 okt 27, 20:55:15 »

Olvassátok figyelmesen a mangát. Senki nem beszélt erő fitoktatásról. Nézzétek meg Shanks emberi kikhez libbenek oda. Kizaruhoz csak az egyik beosztott megy oda. Milyen erős lehet akkor Shanks?
Az admirálisok ereje szerintem meg sem közelíti a Yonkou erejét. 
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #19 Dátum: 10 okt 27, 21:12:34 »

Ez nem törvényszerű. Nem kell erősebbnek lenned nála ha olyan képességgel rendelkezel ami pont előnytelen Kizarunak.
És ez nemcsak Kizarura, hanem mindenkire vonatkozik. Mindenkinek megvan a maga gyengéje. Ha olyat állítasz párba vele aki pont a gyengéjére hatásos, akkor esélye sincs vele szembe, akármilyen erős is legyen. Másodsorba Shanksnak más célja volt, amiért nem ő ment oda. Fel akarta hívni mindenki figyelmét a jelenlétére. A figyelem középpontja pedig akkor ott volt és nem Kizarun. Nem mellesleg Shanks-t tartom az egész történetben a legjobb haki használónak. Szerintem még Rayleigth-nél is jobban használja de ez azért nem biztos.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 27, 21:50:28 írta rini67 » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #20 Dátum: 10 okt 27, 21:19:17 »

Nekem lenne egy kérésem. Shanks egy általam igazán kedvelt karakter, csak sajnos alig láttam belőle valamit. Valaki ha megkérhetem, fel tudná nekem sorolni az anime részeket, amelyek környékén többet-kevesebbet szerepel? Valamint egy kérdés: ha emlékeim nem csalnak, Shanks elindult Fehérbajuszhoz, de a találkozásukat nem láttam (jelenleg 226 anime rész van a hátam mögött, fillereket nem néztem). Ez a találkozás még tényleg nem történt meg, vagy csak én vagyok olyan béna, hogy nem láttam?
Köszi.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #21 Dátum: 10 okt 27, 21:33:11 »

Még jóval odébb van. Már csak 90 részt kell megnézned. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 27, 21:36:51 írta rini67 » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #22 Dátum: 10 okt 27, 21:36:41 »

Köszi, akkor megnyugodtam. :D Jó sok időbe telik neki odaérni. :D Azt a 90 részt 1 hét alatt ledarálom. :D Csak ha jól tévedek, a NKWT-nek nincs felirata addig. :D Legfeljebb majd lassabbra fogom a tempót. :)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #23 Dátum: 10 nov 02, 13:42:32 »

Az hagyján, hogy itt milyen lassan ért oda, de a HQ csatánál egyik nap letarolt az Újvilágban egy egész HQ flottát és a másnap már megjelent a csatában. Nem is néztek hülyén a HQ nagyfejűi mikor meglátták, hogy már ott van a csatában.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #24 Dátum: 10 nov 02, 14:01:42 »

Heh. Nevet
Egy pontos "résszámot" kérhetnék még, hogy mikor is ér oda Fehérbajuszhoz, csak mert akkor úgy készülök. xd smirksweat
Naplózva
BronzIsten
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #25 Dátum: 10 nov 02, 22:22:55 »

Nekem van egy olyan érzésem, hogy amikor Shanks egy igazi erődemonstrációt fog nyomatni, akkor sokaknak le fog esni az álla. Nevet Sztem Whitebeard(jelenlegi) feletti szinten van erőben.
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #26 Dátum: 10 nov 04, 12:59:19 »

Whitebeardnél már nem nehéz erősebbnek lenni. Nevet
De azért nem véletlenül hívták őt a világ legerősebb emberének.
Naplózva
BronzIsten
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #27 Dátum: 10 nov 04, 14:19:22 »

Viszont, mi azt a formáját nem láttuk Whitebeardnek, amire megkapta a " világ legerősebb embere" címet. Hanem, már csak öregen, betegen és sebesülten láttuk harcolni. Igaz még így is iszonyatosan erős, de nekem van egy olyan érzésem, hogy Shanksnek jelenleg erősebbnek kell lennie.
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 04, 14:24:00 írta BronzIsten » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #28 Dátum: 10 nov 04, 15:25:09 »

én ott tartok hogy shanks megérkezett WB halála után marinefordhoz de mondják hogy kaidou val csatázott arról van infó hogy azzal a csatával mi lett mert két yonkou nem semmiért csaphat össze és shanks ék elég jó álapotban érkeztek marinefordhoz
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #29 Dátum: 10 nov 05, 17:25:13 »

Nincs róla még információ, hogy mi lett a csatával. Shanks nem biztos, hogy ott volt és részt vett benne, mert egy nappal később meg itt volt a HQ-nál. Túl nagy a távolság, de ki tudja? Lehet, hogy a beosztott kalózai harcoltak abban a csatában Kaidou-val és a HQ azt hitte, hogy ő is ott van.

Két kalóznak nem kell ok a harcra. Találkoztak és szórakoztak egy kicsit mint ahogy Roger is harcolt Shirohige-vel. Utána meg egy jót piáltak együtt. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!