24 máj 10, 08:44:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tony Tony Chopper  (Megtekintve 12314 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #45 Dátum: 12 jan 03, 21:34:09 »

Köszi, hát ez tényleg nem tartott sokáig, mondhatni csak úgy lesöpörte a harcteret  ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
renato
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 12 jan 03, 21:50:00 »

Volt még egy kis harca, az se hosszabb, viszont a Monster Point alatt ennyi volt az összes jelenése. De a többiektől se várj többet.
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #47 Dátum: 12 jan 03, 22:17:27 »

Mivel volt/lett oldalszám így belepillantottam több oldalba is, hát igen. Kb egy ütéses emberkék voltak ezek, na jó nem egy ütésesek, de azért nem egy Thriller Bark ahol a végén mindenki kifeküdt. Nevet
Szerintem, ha Chopper erősödik még egy kicsit akkor a Monster Point után is tud majd mozogni. Nevet
Sanjin amúgy jót röhögtem, a csata végén Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 22:29:53 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #48 Dátum: 12 jan 05, 10:26:09 »

Renatonak igaza van. A mangát ellehet olvasni. Senki nem tart vissza. Viszont úgy beszélni róla, hogy nektek ne okozzunk semi kárt idegesítő és zavaró. Szóval aki nem olvassa a mangát magára vessen. Itt a spoiler megengedett minden formában. Ez a cuki dolgot pedig egy mondatba leírva spamnek fogom venni. A hozzászólásnak legyen valami tartalma is.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #49 Dátum: 12 feb 03, 22:29:46 »

Szóval eddig láttuk a hybid,az új ember,az állat,a kung fu,az új guard és az új horn pointját.Kíváncsi vagyok az új jump point-ra már ha van.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #50 Dátum: 12 feb 04, 11:54:55 »

Simán el tudom képzelni, hogy nem 7, hanem több pointot is kifejlesztett.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #51 Dátum: 12 feb 04, 13:06:54 »

Az elején elmondta, hogy csak egy új pontot hozott létre az eddigiek mellé. A régi 7 pointot fejlesztette tovább és csak egy maradt amihez ball-t is kell ennie. A legnagyobbhoz kell a ball, amelynél már nem vadul meg és ebben az állapotban 3 percig képes harcolni.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #52 Dátum: 12 feb 04, 18:39:57 »

Jó, csak azt számoltam, hogy eddig 7 formáját láttuk:D vegyes, kung fu, horn, monster, emberi, szarvas, guard. Ha az amit mondtál rini igaz akkor még mindig maradt egy forma amit még nem láttunk.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #53 Dátum: 12 feb 04, 19:25:32 »

Az az egy, amit kifejlesztett, az a Kung Fu Point volt. a Monster eredetileg is megvolt neki, a másik 7 (Arm-Heavy-Jump-Guard-Brain-Walk-Horn) pedig erősebb kiadásban lesz jelen. És nem mellékesen a kinézetük olyan lesz, mint egy zsák... (a Horn Pointról egy szarvasbogár ugrik be még mindig ikszdé.)
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #54 Dátum: 12 feb 04, 23:56:30 »

ne kérdezd miért de nekem egy szarvakkal megtoldott rayman ugrik be
Én eddig azt hittem hogy a kung fu az új arm
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 06, 23:35:02 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!