24 máj 10, 02:09:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tony Tony Chopper  (Megtekintve 12313 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #30 Dátum: 12 jan 02, 13:29:00 »

Úgy értettem, hogy nem akartam magamnak semmilyen spoilert, amíg vége nincs az animének. Szomorú ikszdé
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #31 Dátum: 12 jan 02, 16:11:58 »

renato amúgy csak halkan említem meg, hogy az áthúzás közel sem jó megoldás a spoilerre.

Először is illik ki írni , hogy Spoiler /Spoiler veszély. (sőt látványos színnel is ki lehet emelni). Magát a szöveget meg be lehet úgy is írni, hogy csak kijelöléssel lehessen elolvasni  kacsint Pl: ez nem látszik, csak kijelölve  Nevet

ON: Amúgy már azon is látszott, hogy sokat erősödött, hogy a teljes szarvas formában is jóval nagyobb ill a Guard Point is jóval nagyobb és erősebb lett.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Putir
Vendég
« Válasz #32 Dátum: 12 jan 02, 16:22:44 »

Szalamandra kivételesen renatonak adok igazat. Egyedül az anime topicba tilos a spoiler + itt még át se kéne húzni ,de ő áthúzta azok kedvéért akik nem akarják elolvasni.
On: én az elején bírtam csoppert , de folyamatosan butul és már kezdem rühelni.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 12 jan 02, 16:29:48 »

Mióta illik? Szerintem ez teljesen természetes, egy olyan topicba, ahol a spoilerek megengedettek (bár manga szempontjából közel sem spoiler amit írtam és gőzöm sincs róla, hogy ki mit néz/olvas). Miért is nem jó az áthúzás? Valószínű, hogy nem édesanyám TAJ számát írtam oda, akik csak az animét nézik tudhatják, hogy általában a mangás dolgokat írják áthúzva az emberek.
Putir a mentőangyalom megérkezett, úgy látom Nevet

Amúgy ez a gyökér tánca nem idegesít rajtam kívül senkit? Oké, hogy kicsi és "aranyos" formájában csinálja, mivel kell az ilyen "cukorfalat" az animébe, de mikor Heavy Point vagy akármelyik más formába meglátom, hogy táncol, akkor agyon tudnám ütni...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 02, 16:38:05 írta renato » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #34 Dátum: 12 jan 02, 16:53:35 »

Hát igen:D a gyojin arcos táncolásán leesett az állam Nevet az elég groteszkre sikerült Nevet viszont ami jó pont, hogy azért ő sem úgy fejlődött h minden fasza, és k. erős---> a végén hogy nem tud mozogni, és robin tartja, azon behaltam:D( Ezt nem tekintem spoilernek, mert csak az érti aki olvassa a mangát, és nem árultam el semmilyen plusz információt, amivel befolyásolhatnám az anime nézők gondolatmenetét, és hitvilágát)
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #35 Dátum: 12 jan 02, 19:58:03 »

Duuu Így hogy már le lett lőve a poén így tökéletesen mindegy Nevet Amúgy meg számítani lehetett rá, hogy kidől, hisz a többi átalakulásakor is mondták, hogy az élet erejét fogyasztja ez a mód ( szerintem csak annyi változott, hogy tudja uralni)  kacsint 

Amúgy mikor kerestem az OP Wikin, hogy hogy kell helyesen írni a Guard Point-ot akkor láttam róla képet, szerintem nagyon jól néz ki  Nevet

Csak azt nem értem, hogy a kalapját miért kellet kicserélni ez az új annyira fos.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #36 Dátum: 12 jan 02, 20:02:35 »

Szerintem meg nagyon jó az új kalapja. ^^ A régi is nagyon-nagyon cuki volt, de az új is szuper! ♥
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #37 Dátum: 12 jan 02, 20:19:38 »

Hát ízlések és pofonok különböznek mint szokták mondani Nevet

renato
tudsz adni egy manga számot? Ha már így alakult akkor megnézem, hogy is néz ki a "kis drága" akció közben  ikszdé  Nevet (Am részemről nincs harag a Spoiler miatt, tényleg figyelhettem volna jobban is)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #38 Dátum: 12 jan 02, 20:59:27 »

Miért van idézőjelben a kis drága?! Kegyetlen személy vagy, Szalamandra-kun. ikszdé
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #39 Dátum: 12 jan 02, 21:18:51 »

Hát az élet is kegyetlen ikszdé smirksweat (amúgy érdekes, hogy egy kb 50 Centis kis szarvasból lesz egy 10m nél is nagyobb "állatka" (na jó a szörny tényleg megfelelőbb megnevezés))  smirksweat ikszdé
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #40 Dátum: 12 jan 02, 21:32:17 »

Érdekes, de hangoztatom 300-adjéra: Ettől még nagyon-nagyon cuki! ♥♥Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #41 Dátum: 12 jan 02, 21:33:13 »

helló
Én örülnék ha végre megemelnék a vérdiát szegénykének Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #42 Dátum: 12 jan 03, 01:53:05 »

A duplája elég lenne?Nevet Trololo
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #43 Dátum: 12 jan 03, 12:14:27 »

Vérdíjt addig nagyon nem fognak, míg nem mutatja meg az igazi erejét, a nyilvánosság előtt.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 12 jan 03, 14:48:23 »

Hát nem túl érdekes, mivel elég gyorsan lezavarták a harcokat, de a legkeményebb megjelenése itt látható.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!