24 máj 09, 22:14:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shichibukai  (Megtekintve 34842 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #30 Dátum: 11 márc 02, 23:46:07 »

"különös módon mindegyik jó helyre került."

Háát, Sanji azért vitába szállna ezzel a megállapítással...  ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #31 Dátum: 11 márc 02, 23:59:15 »

Gondold el ha Amazon Lily-re repült volna. Sanjit simán megölték volna, de ha nem, akkor az orvérzés viszi el. Másrészt Kuma varázsütésének biztos volt egy olyan képessége ami érintéskor felmérte a személyt és oda küldte ami számára a legmegfelelőbb fejlődést tudja nyújtani. Emlékezhetünk a szellemes leányzóra a TB-ból. Őt is valami ilyen alapján küldte útra.
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #32 Dátum: 11 márc 03, 15:08:39 »

Peronától megkérdezte, hogy legszívesebben milyen helyre menne nyaralni. A csaj válaszolt és Kuma pontosan olyan helyre küldte.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #33 Dátum: 11 márc 08, 22:24:45 »

Ja 100 millió beri volt a vérdíja Mosolyog
Lehet, lemaradtam valamiről, de Feketeszakállnak honnan is tudjuk a vérdíját?


Mondjuk én az Eredeti Feketeszakáll vérdíjából számoltam ki, akkinek 100. font volta fején.
Akkoriban a mezei angol ember éves keresete kb 1-2 font körül mozgott, ma úgy kb 10.000 font. Vagyis az akkori 100 font, ma úgy kb 500.000-1.000.000. ezer font körül mozog ami úgy 60-120 millió jen. és ha jól tudom a ℬ értéke hasonló a jenhez, így átlagnak egy 100. millió ℬ értéket kapunk
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #34 Dátum: 11 márc 08, 23:18:21 »

Az igazi fekete szakáll igen csak veszélyes volt. Nem véletlen legenda. One pieces fekete szakáll meg valahol 600-800 millió beli között lehet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #35 Dátum: 11 máj 22, 11:36:33 »

Elkészült a Onepiecefanon a Shichibukaiok bemutatása. Ha valami hiányzik vagy hibás itt lehet szólni és javításra kerül.
http://www.onepiecefan.hu/viewpage.php?page_id=67
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #36 Dátum: 11 jún 08, 01:54:25 »

Mielőtt BB hadúr lett volna nem volt vérdíj a fején. Amikor croki veszít, van egy találkozó ahol Sengoku ,Doflamingo, Kuma, Mihawk meg néhány tengerész tárgyal. Ott ajánlják be és elhangzik vmi olyasmi hogy egy névtelen vérdíj nélküli senki...


A másik dolog Kuma. Van egy olyan gyanúm ,hogy az a biblia nagyon sok információt tartalmaz, és nem az ókereszténység van beleírva. Szerintem ennek alapján tudja, hogy milyen szigeten mi van(a képességével gyorsan bejárhatta a világot) és így tudta, hogy kit hova küldjön.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #37 Dátum: 11 jún 15, 18:25:59 »

Most nezem a reszeket mikor Kuma szet csapja Zorot, miutan legyozik Moriat. Hat en sokkal nagyobb verdijat adnek Kumanak 296-nal. Ha Morianak 320 akk Kuma siman 400. Plane, h tudom, h kesobb elintezi oket egyedul.
De Kuma jo pelda arra, h ne a verdijrol iteld meg az erejet az ellenfelednek.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #38 Dátum: 11 jún 16, 01:18:55 »

Igazad van kumával kapcsolatban. Viszont nem tudhatjuk, hogy mikor le shichibukai. Valószínúleg  csatlakozásakor nem volt még robot teste. Kuma képességével a nagyon durva mantra használók tudnának valamit is kezdeni csak szerintem.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #39 Dátum: 11 jún 16, 05:06:32 »

Hát de akkor is, ha érzékeled, de nem tudod megütni, akkor nem sokra mész vele. Ha csak hozzád ér neked véged van. De ezen akadályon nagy valószínűséggel át kel jutnia a szalmakalaposoknak.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #40 Dátum: 11 jún 16, 09:58:06 »

A mantra nem csak az észlelést takarja hanem a haki többi ágát is. Csak a megnevezése más de ugyan az. Tehát meg is tudja ütni a célpontot.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #41 Dátum: 11 jún 17, 20:06:36 »

hiroto sztem, ha érzékelem  a hollétét az éppen elég. luffy esetében bőven a gear 2 továbbfejlesztésével.

rini67 figyelmedbe ajánlom a manga 597. részének 17-18. oldalát.  A másik meg, ha igaza amit mondasz, hogy a haki többi ágát is magába foglalja, akkor enel-nek játszi könnyedséggel kellett volna legyőznie luffyt. Ha a fegyver színáét is tudná használni enel akkor kb legyőzhetetlen lenne.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #42 Dátum: 11 jún 17, 20:19:43 »

Nem azt írtam, hogy tudja is használni. A kettő nem ugyan az. Hogy ő melyiket tanulta meg az az ő dolga, de a mantra ettől függetlenül mindet takarja. Egyszerűen csak más az elnevezése. Az, hogy ki, melyiket tanulja meg arra már Rayleight is választ adott. Ami hozzá legközelebb áll és amiben a legerősebb. Enelnek  felesleges is lett volna az idejét arra pazarolni, hogy a támadását vagy védelmét erősítse. Ehhez ott volt maga a villám ereje. Viszont megjövendölni az ellenfél következő lépését vagy hollétét az már egy más eset. Tehát nem volt szüksége a harc színére az ereje miatt, viszont annál jobban tudta fejleszteni a jóslás képességét, hiszen nem kellett időt fordítania a többi gyakorlására. Ettől függetlenül vessenek magukra, hogy csak az észlelés színét tanulták meg. Persze lehet, hogy nem is tudták, hogy így is lehet használni de ettől még a mantra az egész hakit jelenti.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 20:33:18 írta rini67 » Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #43 Dátum: 11 jún 17, 20:42:02 »

Rayleigh itt azt mondja, hogy a megfigyelés színét nevezik mantrának az égi szigeten, nem pedig a haki összes ágát.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 20:42:46 írta CsiziDani » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #44 Dátum: 11 jún 17, 21:01:07 »

Emlékszem erre a kijelentésére, de már akkor is úgy gondoltam, hogy a teljesre gondolt. Most sem tudom máshogy értelmezni mivel mást nem ismertek vagy használtak mint az észlelés színét. Tehát oda fent az ismert hakinak a mantra a teljes neve felel meg.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 17, 21:16:28 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!