24 máj 15, 06:50:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1008652 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6840 Dátum: 16 feb 17, 07:33:28 »

Ez mondjuk igaz, ha jobban belegondolunk a G4 időkorlátja nem lehet több 10 percnél, és ez a 10 perc bőven elég lehetett volna Doffy kiütéséhez, ha nem tökölt volna annyit Luffy. Az meg h Doffy kezdte felvenni a versenyt a G4-el az leginkább annak volt köszönhető h már a G4 határát súrolta és kezdett kimerülni. Valszeg ugyanaz lesz majd mint a G2-vel, hogy egyre hosszabb lesz az időkorlát és egyre kevésbé lesz majd harcképtelen a G4 offolása után és ehhez társul majd a fizikai erő növekedése is ahogy haladunk a történettel, na onnantól komoly erőt fog képviselni Luffy.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 17, 07:34:41 írta jasek89 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6841 Dátum: 16 feb 17, 10:19:47 »

Maradjunk annyiban, hogy ez egy manga és itt a szórakoztatáson van a hangsúly. Abban nem lesz szórakoztatás, hogy valaki egy ütéssel KO-zik. Kivétel az One Punchman.Mosolyog Egyszerűen el kell húzni az időt és fokozni az izgalmakat. Minden shounen manga így épül fel, még azok is amelyek nem harcos alapúak. Egyébként ha így néznénk akkor ennyi erővel az is problémás amikor néhány mangában a 12-18 éves (tojáshéjjal a fenekén) lepadlóztat egy 30 éves harc képzett tagot. Szóval a lényeg az, hogy szórakoztasson és ne a valóságot vegyük alapul.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6842 Dátum: 16 feb 17, 10:35:52 »

Amúgy Kinemon lehet Luffyval tart majd, mert Sanji is segített neki Ph-n és a büszkesége miatt valszeg kötelességének érzi majd.
Most nézem a ph arcot (már harmadszor álltam neki talán végre sikerülxD meg kell mondjam katasztrófa)
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 17, 10:59:36 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
mikii1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6843 Dátum: 16 feb 19, 21:29:54 »

Sziasztok , lenne egy kérdésem de nem tudom hogy hol kellene írnom ezért ide írom , olvasom a one piece mangáját 126 fejezetnél tartok de többit nem találtam meg csak a 585 től vannak , ami itt nincs meg azt valahol meglehet találni vagy esetleg rossz helyen néztem az oldalon ?
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6844 Dátum: 16 feb 20, 15:45:35 »

Meg elég érdekes lenne beosztani az erődet, mikor a kalitka megy össze és nincs időd:D Amúgy már az elején one shotolni kellett volna Doffit a g4-el, de mivel elég kedvelt és várt karakter volt ezt nem lehetett megtenni vele. Szerencsétlen így is elég szánalmas volt.
Luffy tudta, hogy egy ütéssel véget vethet ennek miért nem azzal kezdte:D Költői kérdés természetesen.
Hát igen,abban nagyon egyetértek veletek ,hogy az első g4 után kellett volna aláznia Doffit. De sajnos nem így történt vagy Doffi volt nagyon erős. Igazából már Luffy edzésén nagyon csalódtam. Ne feledkezünk meg arról se,hogy Roger 1tisztje edzette és ilyen mester mellett, többet vár az ember.Ezért említettem,hogy  nem tudja beosztani az erejét.Nekem már nagyon unalmas,hogy luffy is K.O lesz a győzelem után. Így Doffi győzött .
Ezek után nyugodtan kijelenhetem,hogy Luffy még nincs esélye admirálisok és a Yonkok ellen. Max duoban.
Egyébként ha így néznénk akkor ennyi erővel az is problémás amikor néhány mangában a 12-18 éves (tojáshéjjal a fenekén) lepadlóztat egy 30 éves harc képzett tagot. Szóval a lényeg az, hogy szórakoztasson és ne a valóságot vegyük alapul.
Igazából már 20felett vannak Nevet,kivéve Brook aki 100éves Nevet
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6845 Dátum: 16 feb 20, 15:58:19 »

Ezt a "Roger első tisztje edzette és ilyen mester mellett többet vár az ember" dolgot nem igazán tudom hova tenni. Hogy miért? Hát szerintem Rayleigh becsületesen elvégezte a dolgát, hiszen neki igazából csak az volt a feladata, hogy megtanítsa Luffyt Hakit használni, ami azért nem megy rosszul neki. Rayleigh egy kardforgató és jelenlegi tudásunk szerint nem démongyümölcs használó, szóval másban nem igazán tudott volna segíteni Luffynak. Az meg, hogy mit hoz ki egy ember a démongyümölcse képességeiből az szerintem csak is rajta áll, ebben más nem igazán tud segíteni. Amúgy emiatt se nagyon kérhető számon Luffy, mert azért csak kihozott még valami újat belőle. Szóval az, hogy ilyen lett a harc vége az egyedül Oda sara, de félreértés ne essék engem is nagyon idegesít, hogy Luffy az adott ívben mindig harmadjára-negyedjére veri le az adott főbosst, és azután egyből kidől, szóval azért valamilyen szinten jogos a felháborodás.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6846 Dátum: 16 feb 20, 16:14:11 »

Rayleigh max arra volt jó, h ne induljon a biztos halálba Luffy, mert azt se felejtsük el h az ő ötlete volt ez az egész edzés dolog. Továbbá Rayleigh nem edzette Luffy-t, csak megmutatta neki az alapokat amiket fejleszteni kell, utána otthagyta edzeni, de ez valamelyest érthető hisz ahogy az előttem már leírták h Rayleigh kardforgató így technikákat így nagyon nem tudott mti tanítani Luffy-nak, mint pl Zoronak Mihawk...

De úgy érzem h még messze vannak a topformától és látunk még egy ilyen "átváltozást" mielőtt nekiesnek egy yonkou-nak.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6847 Dátum: 16 feb 20, 23:00:13 »

Amúgy visszaemlékezve elvileg Rayleigh és Mihawk is csak ugyanarra tanította Luffyt meg Zorot. A haki használatára. Rayleigh godolom akkor másfél év után azért hagyta ott Luffyt, mert tudta, hogy Luffy már biztosan nem hal meg, mert elég erős, hogy megvédje magát. Zoro visszaemlékezésébe ha jól emlékszem anyit hallottunk, hogy Mihawk a hakiról magyarázott. Kardforgató technikát biztos nem tanított neki. Nem is nagyon tudott volna hiszen Zoro nem egy karddal harcol. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 20, 23:00:49 írta hagabi » Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6848 Dátum: 16 feb 21, 21:46:00 »

rayleighnak nincs gyümölcse mert látni lehetett úszni és az nem flashback volt. Mihawk meg hülye lett volna mindenre megtanítani Zorot hiszen ő is tudja hogy a riválisa lesz előbb utóbb
Naplózva
totalwarrior
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #6849 Dátum: 16 feb 23, 08:34:31 »

Szerintem ez rossz megközelítés, hogy Rayleigh nem tudott neki segíteni a képességei használatában csak a Hakiban. Rayleigh valószínűleg az egész OnePiece világában az egyik legnagyobb IQ-val rendelkező személy, szóval simán adhatott neki ötleteket. Ezen kívül honnan tudjuk, hogy nincs egy GEAR 5 is Luffy tarsolyában, a GEAR4-et sem vetette be eddig, pedig volt amikor nagy bajban volt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6850 Dátum: 16 feb 23, 11:20:20 »

Maradjunk annyiban, hogy az egész tanítás arról szólt mind Luffy és Zoro esetében is, hogy ötleteket kaptak a mestereiktől. Ilyen szinten már nem különböző technikák megtanítása a cél, hiszen bizonyos képességgel már rendelkeztek. Továbbá ez igaz a csapat többi tagjára is. Zoro például azért volt bajban mert elakadt a fejlődésben. Hosszú ideig már nem tudott semmi újat felmutatni és így már kevés volt ezeken a szinteken. Mihawk éppen ezért jött neki kapóra, aki tanácsokkal tudta ellátni és ezáltal új fejlődési irányokra kapott lehetőséget. Az igazság az, hogy ez mindig és mindenkinél bekövetkezik az életben, ráadásul többször is. Ez a valós életben is igaz.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6851 Dátum: 16 feb 23, 17:14:29 »

luff és rayleigh esetében különösen igaz amit rini írt: a kettő karinak merőben más a harcstílusa, inkább figyelmeztette luffyt hogy mikre figyeljen, a többit meg a kreativitására hagyta. rayleigh azt akarja hogy luffy maga jöjjön rá a dolgokra ő csak az alapot adta. ez ott is látszik amikor luffy először beszél rayleighnak a king kong gunról.
Naplózva
Janda-g
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #6852 Dátum: 16 feb 23, 18:11:35 »

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy mindketten csak a haki alapjait tanították meg Luffyéknak. Se azzal, hogy Mihawk azért nem tanított semmi kardforgatást, mert hogy a későbbiekben esteleg a fejéért menne meg nem azonos a kardjaik száma.
Ha ez igaz lenne akkor nem is fogadta volna el a tanítását. Nekem például ugyanannak a techikának tűnt mikor Mihawk kettévágja a story elején a galleont, illetve mikor Zoro is a time skip után. Rayleigh is sztem nem csak az alapokat tanitotta. Olvastam egy olyan elméletet miszerint Luffy gyümije korábban Gold D. Rogeré volt. Ez esetleg megmagyarázná, hogy Rayleigh mégis tudott neki 1-2 jó tanácsot adni. Persze ez lehet teljesen hülyeség de ebben a világban nem lehet semmit se kizárni.  Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6853 Dátum: 16 feb 23, 23:10:12 »

Nagyon, nagyon kétlem. Oda imád utalgatni, és nem létezik, hogy erre ne tett volna valami utalást. Na meg a régi motorosok ne tettek volna semmi megjegyzést a gyümölcsére? Sokkal inkább az az általános, hogy lenézik a gumi gyümölcsöt (pl. most Doffy is), nem az, hogy félik az erejét.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6854 Dátum: 16 feb 24, 09:02:53 »

Janda-g :  Ez éppen hogy igaz. Rayleigh ki is jelentette a mangában, hogy csak az alapokat tanította és a többi már Luffy dolga. Tovább fejlődni már kizárólag Luffy tud a saját erejéből. Továbbá Mihawk is megjegyezte Zoronak, hogy miért tanítaná hiszen lehet, hogy egyszer ellenfelek lesznek. Mégis úgy döntött, hogy tanítja. Mangában nem ritkaság de van rengeteg példa a való életből is. Az, hogy egy vágás hasonlít egy másikra nem igazán jelent semmit, hiszen Mihawk kétkezes fegyvert használ, ellenben Zoro egykezes fegyverekkel operál. Ebből pedig következik, hogy Míhawk teljesen más technikákat kell, hogy ismerjen és használjon. Szóval hogyan tudna tanítani olyan technikákat amelyekről fogalma sincs. Szóval itt is csak arra lehet következtetni, hogy csak az egykezes fegyver alapjait tanította neki újra illetve ötletekkel lehetett képes segíteni a stílusán. Hozzá kell tenni, hogy mivel katanáról beszélünk, így az használható egy és kétkezesként. Viszont akkor sem lesz egy kategória egy olyan kardnak mint egy pallos, amelyet Mihawk használ.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!