24 máj 15, 20:57:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Őszi Animecon 2010. Szeptember 18-19. PECSA (Bp)  (Megtekintve 15085 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #45 Dátum: 10 szep 20, 12:42:22 »

Mindkettő  állításban meg van  az igazság....    A Microsoft miért csinál most IE9-nek egy olyan böngészőt, ami már 95%-ban átmegy az acid teszten? Azért, mert van egy firefox ami riválisa már az IE-nek...  Így ha az IE nem akarja lehúzni a rolót, akkor jobbatt kell csinálnia a csapattársánál...   Így működik a verseny...  A conokra is igaz ez... sokan mondták azt a környezetemben, hogy a pecsás matos az szar, elmegyek csak a mondoconra... 
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #46 Dátum: 10 szep 20, 13:19:23 »

Hmm, írtam egy csomó mindent, aztán nyomtam rá egy shift-delt, mert magamat ismételtem volna csak más szavakkal. Én sem látok bele a dolgokba, szóval konkrét infókat csak az illetékesek tudnának mondani, úgyhogy jelenleg ez felér 1 pin@legyezéssel ikszdé 1 szónak is 100 a vége, meglátjuk mi fog ebből kisülni. Nevet
Böngészőpiac és hazai anime"piac"... egyáltalán mérhetőek az arányok a különbség miatt? Nevet
Naplózva
Lanfan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10


Leader


« Válasz #47 Dátum: 10 szep 21, 23:19:46 »

Cartnecker látásmódjával teljesen egyetértek. Amiket fentebb írtál nekem válaszként, hasonlókép gondolom a dolgokat.
Amit hozzá tudok tenni, hogy igazad van, változásra van szükség. Én se látok bele jobban mint bárki más, de voltam Conon, ott ültem a MATos beszélgetésen,. Azt látom, hogy új emberek vannak a vezetésben, és nekem úgy tűnt, hogy számukra a cél jelenleg ennek a "kis" társaságnak az összetartása, és ők is tisztában vannak vele, hogy a jelenlegi állapot nem tartható.
Úgy érzem, hogy akik most ültek ott, tesznek a változásért. Hallottam, hogy volt saját gyermek rendezvényük, hogy van egy új klub is. Ha jól értem közösen a városi könyvtárral és hogy az évben rengeteg változáson vannak túl. Szerintem tekinthetjük az oldal újulását, a facebookot, twittert, a Conon lévő új programokat egy olyan változás kezdetének, amit érdemes lenne folytatni. Én támogatnám, ha ebbe az irányba fejlődnének tovább.

Conos beszámoló. Egyik legjobb Conom volt. Tényleg nem volt túl meleg és nem volt a szokásos levegőtlen tömeg a pecsában. Viszont végre olyan programokra is jutott időm, amikre máskor nem. Újdonságok kerültek előtérbe, mint a suikawari, 10 próba, mini karaokék, MegaSeiyuu. Még cp foci is volt, szerintem roppant viccesen sikeredett.
Úgy láttam, hogy az emberek kicsit bátortalanabbak, így hogy szinte mindenhez hozzá tudtak férni. Mindenkinek volt lehetősége sorra kerülni a versenyeken, nem kellet órákat várni a jegyre, a pultra, a karaokézásra, ddr-re. Szokatlan volt és mégis valahol jó is. Nem tudom vissza adni. De összességében nekem tetszett.
Naplózva
HaganeNoAnna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


A Pokol Úrnője


« Válasz #48 Dátum: 10 szep 27, 20:22:11 »

Elkeserítő, hogy ennyi negatív és valójába Conhoz alig kötődő dolgot végig kell olvasni ahhoz, hogy véleményt nyilváníthassak....
Szóval, szerintem igenis jó volt a Con, tetszett, hogy faragtathattam saját kanjis pecsétet, hogy láttam igazi japánokat gitározni és énekelni a régebbi japán számokat, hogy láttam Jokert csövesként, hogy van egy darabom a Kyuubiból, amit nagynehezen megmentettem a szétcsapástól, hogy 1100 Ft-ot spóroltam két mangán, hogy a barátom jól érezte magát, amíg egy csomó CP-s között focizott (akkoris ha közben elment Free Hugolni és 155 csajt ölelt meg -.- ), hogy este se untam halálra magam, mert még a dobkoncert is jó volt a standupoló bácsival, hogy live yaoi ^^˝ , hogy végig tudtam játszani 3 menetet a barátnőmmel Soul Caliburban anélkül, hogy a mögöttünk lévő fiúk morogtak volna, hogy kint mindenki pénzt akart csinálni a semmiből (lásd pl.: Kenny-ék ugrálókötél rekord megdöntési kísérlet /50 Ft biznisze), hogy elkapott a Para-para-hangulat (bár lett volna velem valaki lány is, akivel együtt éghettem volna  smirksweat ), hogy a Koreai popzenét is tudomásul veszik itthon, hogy volt kívánságfa és a papírt meg a tollat se nekünk kellett hozni és hogy az eddigi legszebb rajzok szerintem erre a Conra készültek.
Csak két dolgot sajnálok azzal a hétvégével kapcsolatban: Hogy elveszett a kedvenc esernyőm este és hogy egy csomó ember csak kint kuksolt és fujjolt, ahelyett, hogy benézett volna, mert így az apró-tömeg 70%-ának fogalma sem volt, miről marad le. És én igenis büszkén vállalom, hogy benne voltam a kevesebb, mint 15 személyes Con-vonatban, akármennyire is lenézett ott mindenki, mert mi élveztük!

@asthi: A MondoConon is van egy csomó füves rész, még szebb is a fű és biztonságosabb a hely, de a hangulat kétségtelenül más. (Ettől függetlenül én azt se utálom, de valóban egy pénzhajhász dolog.)
Naplózva

鋼 の アンナ、 悪魔 な 少女、地獄 の 女神様

˝...A kedves, aranyos álmok valóra válnak...˝ By: Buszvezető srác az álmomból
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!