24 máj 15, 20:14:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ŐsziCon 2009. október 24. (szombat) - Székesfehérvár  (Megtekintve 18177 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #90 Dátum: 09 aug 29, 08:28:13 »

Naneee T___T.
Tegnap nem azt mondtam, hogy ne legyél Víír? o_O Deáhh.....
Akkor én leszek Syzy/Noé/Rita/Haku :3.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #91 Dátum: 09 aug 29, 09:18:13 »

Huh Haku azt megnézem xDDD De mértne lehetne Én?  Ohh My God
Amúgymeg hm tényleg beszervezek egy tánccsapatat...Dantéék o.O naneem xD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #92 Dátum: 09 szep 23, 21:29:54 »

Most kapok éppen idegrohamot... Nyári Conon nem tudtam rendesen ott lenni gólyatábor miatt a őszin pedig ZH miatt???? Most kapok síró görcsöt,,, Sír Sír Sír Sír Sír Ilyen komolyan mondom h. nincs miért nem lehet előbb vagy később miért pontosan akkor és főleg miért szombaton...... Byebög
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
UchihaChiisai-San
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 45


« Válasz #93 Dátum: 09 szep 24, 12:40:10 »

Bocs ha nem ide tartozik,és lehet hülyeséget kérdezek.De ezek a Con-ok mik? mitlehet ott csinálni? vagy most miez???(tudom hülye kérdés,de még nem voltam ilyenen  Neeem )
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #94 Dátum: 09 szep 24, 13:39:49 »

az animecon egy találkozó, ahol az összes [vagy aki teheti.] animés összegyűl, AMV-ket néznek, különböző programokat csinálnak, különbféle versenyek vannak, és egy olyan rendezvény, ahova én nem fogok elmenni . xD
ilyen pl. a 2009-es ŐsziCon. Nevet tetszik érteni?  smirksweat
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
UchihaChiisai-San
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 45


« Válasz #95 Dátum: 09 szep 24, 14:07:33 »

Ahha így már világos Nevet kösz h megosztottad velem  bow
Naplózva
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #96 Dátum: 09 okt 06, 01:25:27 »

Most már 100%. Az Őszi AnimeCon elmarad.

IDÉZEK!

by: mac >> Mondo Forum.

Idézetet írta: mac
Kedves Látogatók, Animés közösség!

Sajnálattal fogadtuk a Fejér Megyei Animések elnökének levelét, melyben bejelentették, hogy visszalépnek az Őszi AnimeCon szervezésétől. Levelükben indoklás nem szerepelt, és a múlt heti megbeszéléseken ennek még nem éreztük előjelét a nehézségek ellenére, ezért értetlenül állunk az eset előtt.
A MAT elnöksége hosszas megbeszélés eredményeképpen arra a következtetésre jutott, hogy az időhiány miatt nem lehetséges a rendezvény színvonalas megvalósítása Budapestről. Ezért elnökségi döntés értelmében az 2009-es Őszi AnimeCon elmarad.

A következő két hétben felvesszük a kapcsolatot minden conbérlettel rendelkező személlyel emailben, és egyeztetünk velük a kárpótlás módjáról.

Mindenkit szeretettel várunk az egyesület nyilvános közgyűlésére, ahol bővebben be fogunk számolni a helyzet kialakulásáról. Erről további információt a http://www.animetarsasag.hu weboldalon találhattok majd.

Üdvözlettel:
Zsámboki Gergely
elnök
Magyar Anime Társaság
 

Sajnálom. De abban azért van valami, h az utolsó pillanatban nem lehet ugrálni.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #97 Dátum: 09 okt 06, 15:20:54 »

Akkor mindenkinek ajánlom a MondoCont!!!!(főleg aki jelmezzel meg mindennel készült már)

Nagyon sajnálom h.elmarad de megértem h. így hipp-hopp nem lehet máshová megszervezni...Székesfehérvár meg előbb is szólhatott volna... De azt hiszem ez már az ő dolguk...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #98 Dátum: 09 okt 06, 18:34:10 »

Ennek csak azért tudok örülni, mert nem mehettem volna el, így viszont nem kell, hogy fájdítsam utána a szívem, ikszdé arra itt a MondoCon >_< sokacon és egyikre sem mehetek most T_T
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #99 Dátum: 09 okt 06, 19:19:57 »

Idézet
Sziasztok!

Én a Fejér Megyei Animések nevében szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki készült és várta a 2009-es Őszi AnimeCont.
A Fejér Megyei Animések lemondtak az Őszi Animecon szervezéséről, habár szívesen folytattuk volna, de az FMA nem tudja tovább vinni a szervezést a MAT-on belüli problémák miatt.
Csapatunk és a saját nevemben szeretnék elnézést kérni Tőletek, hisz mi is legalább annyira vártuk a Con-t, mint Ti.

üdvözlettel:
Fejér Megyei Animesek

Ez az idézet a Mondo forumából származik.
Ez tudtommal nem megerősített hír, hogy emiatt, de ki tudja?ikszdé Csak szerettem volna felhívni arra a figyelmet, hogy nem bizto, hogy a FMA a hibás... Az FMA oldalán nem találtam erről infót.   Kiváncsi vagyok mit fognak mondani a nyílvános közgyűlésükön a MAT.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #100 Dátum: 09 okt 07, 16:15:02 »

"Sziasztok!

Én a Fejér Megyei Animések nevében szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki készült és várta a 2009-es Őszi AnimeCont, ugyanis fél órával ezelőtt olyasmi jutott csapatunk tudomására, ami a MAT-tal való további sikeres együttműködésünk útjába állt.

Ennek tekintetében, valamint arra vonatkozólag, hogy a Társaság támogatására szervezés terén eddig is csak minimális mértékben számíthattunk, s inkább hátráltattak mint segítettek minket, s olyan hiányosságokért, hibákért is minket tettek felelőssé, melyekhez nem volt közünk és nem tudjuk vállalni a felelősséget, a Fejér Megyei Animések lemondtak az Őszi Animecon szervezéséről, habár szívesen folytattuk volna, és már nagyon vártuk a Rendezvényt.

Tehát, összefoglalva: az FMA nem tudja tovább vinni a szervezést a MAT-on belül felmerült problémák miatt.

Csapatunk és a saját nevemben szeretnék elnézést kérni Tőletek, hisz mi is legalább annyira vártuk a Con-t, mint Ti."


nos, itt kicsit bővebben le van írva, hogy miért marad el. (legalábbis az FMA részéről.)
picit ellentmondásos a MAT és a FMA okai. ><
én nem hibáztatok senkit. sajnos most ez így alakult. =(
ugyan nem vagyok Con-ra kijárogatós, de ha vidéki lennék persze, hogy szomorú lennék, de senki se csüggedjen, előbb-utóbb ott is lesz AnimeCon ami számára megfelel. =)
a nyílvános közgyűlésre hát... ugyan kíváncsi vagyok, de nem nagyon foglalkozom vele.
Naplózva


TaraAkera
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 215


Ma is tanultunk valami újat gyerekek~


WWW
« Válasz #101 Dátum: 09 okt 08, 14:40:53 »

azért ez is érdekes,hogy megy a hárítás rendesen...szép,mondhatom. Mondjuk én nem mentem volna ki az őszire,szal engem nem sokkolt a hír,de nem szeretem,amikor egymást hibáztatják a felek...
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #102 Dátum: 09 okt 08, 14:56:29 »

Valahol örülök ennek...amúgy se tudtam volna menni...és így legalább nem hagyom ki...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #103 Dátum: 09 okt 08, 15:48:55 »

Szerintem itt mi, kívülállók, már úgysem tudjuk meg, hogy mi is volt a valódi ok.
Akkor lenne esély hiteles információ szerzésére, ha MAT vagy FMA (FullMetal Alchemist ikszdé) tagok lennénk.
Mert ugye azt senki ne várja, hogy majd bármelyik fél beismeri, hogy miatta ment paccsra az ügy. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!