24 máj 15, 21:04:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Animekarácsony 2008  (Megtekintve 8715 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #45 Dátum: 08 dec 14, 23:37:38 »

Akkor énis jobban kifejtem a véleményem:
Hát téynleg nem volt túlzottan jó...nem csodálom h ingyéé volt....xD
A vetítéseket nem bánom,, hogy kihagytam, helytte jóvolt Aemyvel,G-samaval és Moonieval kínaizni (vétek volt otthagyni a sok kaját ikszdé) és a narutorol dumálni Nevet

Összeségében egy háynadék volt...
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #46 Dátum: 09 jan 05, 18:43:42 »

Társulok nagyon sz*r volt
Naplózva

seriyuun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #47 Dátum: 09 jan 06, 17:03:17 »

Én össz - vissz egy vetítésre akartam beülni és az a DN2 volt... Oké jönne a film erre sehol semmi várunk várunk mikor valaki bejelenti alig hallhatóan, hogy KÉSIK!!! Erre beadnak helyette egy 50perces szószerinti megerőszakolt (szinkronra érti) Hellsinget.... Na kiakadtam majdnem xD... Oké a DN-nél csak a megakadás zavart ne nagyooooooon xD meg meg meg a sok visítozó L fangirl xD De azért szépen volt oltogatás xD Valóban nem volt valami jól megszervezve =(. DE én élvezte, mert ott hülyültem barátnőimmel pórázra kötve... xD
Miért is égették be magukat azok akik beöltöztek???????? ÉN IS BE VOLTAM T.T Méghozzá Ritsuka-ként xD
Naplózva

Fővárosi Anime Klub (Suto Anime Kai)

http://sutoanimekai.weboldala.net/
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #48 Dátum: 09 jan 06, 17:21:03 »

Hát odamentem mint animefan... aztán valami yaois gyerek ott félpucérkodott blööee, meg néhányan ahogy viselkedtek... omg... lehajtott fejjel távoztam xDD Szal tisztelet a kivételnek, azt lehagytam az előző hszmből xDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 17:21:37 írta Cart'necker » Naplózva
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #49 Dátum: 09 jan 06, 17:24:40 »

én a barátnömmel a könyves boltban kötötünk ki meg a mekiben ennyit erröl
Naplózva

EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #50 Dátum: 09 jan 06, 21:35:41 »

Voltam én is.
Igazából 10kor megnéztem a Bleach vetítést, utánna vásárolgattam majd jöttek bnőim (nem igazán animések)
Ez csak arra volt jó h a MangaFan új kiadványait időben beszerezd  >.<#
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #51 Dátum: 09 jan 06, 21:46:56 »

Azért ne lepődjünk meg annyira...ez a rendezvény INGYENES volt, szal azon az állásponton vagyok, hogy örüljünk, hogy ennyit kaptunk, reklamálásra meg akkor lenne jogunk, ha fizettünk volna bármit is...
Késett a DN film, OMG...ilyen erővel te/ti is bemehettetek volna megcsinálni, mert akik az egészet csinálták teljes mértékben önkéntesek voltak és besegítettek (példának okáért, amit ti megnéztetek -avagy nem- a moziban, azt Black előtte való éjjel írta ki DVD-vel...ahogy néztem csinos kis táskával érkezett.
Tényleg tud néha irritálni az, amikor idejön valaki és utána ott sír a szája, mert nem nyalják ki a seggét tök ingyen. Senki sem mondta, hogy conra megyünk...

Arról pedig, hogy egy köteg hulladékarcú, yaoista, baromállat, etc. egyed megjelent igazán nem a szervezők tehettek :/ Villamoson még izgultam is, hogy hogy a retekbe fogok odatalálni, ehez képest zengett az egész kocsi az animesektől...ez nagyon elvette a kedvemet. Komolyan, miért nem tudnak ezek normális hangerővel beszélni? Félnek egyedül, vagy mi? :/

Szerencsére bent találkoztam a többiekkel, a társaság jó volt, így ez kárpótolt mindenért...
De mégegyszer mondom, én köszönöm, hogy TÖK INGYEN ezt összehoztátok/összehozták, ahoz képest jóra sikeredett...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!