24 máj 10, 00:40:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 4. mozi  (Megtekintve 44211 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #90 Dátum: 11 máj 01, 10:16:59 »

Eddig ez volt a legrosszabb az összes többi movie közül. 10-ből 2-est adok rá. Szomorú
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #91 Dátum: 11 máj 01, 13:29:47 »

Türhető volt a film , néhol voltak unalmas részek is... Minato fanoknak viszont lehet egy ereklye lesz ez a mozi.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #92 Dátum: 11 máj 01, 13:49:08 »

Akkor én egyesen imádni fogom Nevet! Most töltöm éppen a filmet remélem ha lejött kezdhetem is nézni, már a felirat is levan szedve szal csak várok Nevet!
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #93 Dátum: 11 máj 01, 14:28:54 »

Hát én is jobbat vártam. Én sem értem, hogy miért nem verték le a bábmestert az elején amikor, mind a 4-en ott voltak. Naruto véd meg Sarát amíg mi lelépünk és pihenés képen legurítunk pár üveg sört ja meg ha már itt vagy akkor verd le a bábmestert is.  ikszdé Meg egyáltalán mi volt a küldetésük ? Minato azt mondta, hogy meg kell védeniük Sarát. Amikor lelökték őt az erkélyről, akkor is nagyon siettek, hogy megmentsék. smirksweat
A bábmester mondja, hogy ez a végső formám. Aztán utána vagy még 2-szer alakot vált. ikszdé
De ami a legnagyobb rejtély számomra, honnan tudta Minato egyből, hogy Naruto 20 évvel későbbről jött és a bábmesterről, hogy ő 6 év jött a jövőből ? Meg, honnan tudta, hogy találkozni fognak még ? A nevéről nem tudhatta mert Jiraiya még nem írta meg a könyvet amiből a nevét szedték. Tobi se uszította akkor még rá a falura a 9 farkút, a Rasengant meg Jiraiya is bárkinek meg taníthatta volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #94 Dátum: 11 máj 01, 14:37:43 »

Én is nagy Minato-fan vagyok, szal remélem, imádni fogom, de csak az érettségik után tudom sajnos megnézni  Szomorú
Egyébként nagyon várom, bár a lehúzó komik elkedvetlenítenek kicsit, de majd kiderül, mi sül ki belőle Mosolyog
Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #95 Dátum: 11 máj 01, 15:09:23 »

"Ez mi ez?" kategóriába sorolnám. A történet gyenge, itt-ott a cselekményben hatalmas logikátlanság van.
Hol vannak néhol a szereplők? pl Kakashi, Yamato?
Hány ember él abban a városban? 20-30?
Na de hagyjuk...
Összeségében  Lehánylak
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #96 Dátum: 11 máj 01, 15:33:57 »

Én is Minato-fan vagyok, s ez egy nagy csalódás... Neeem Minato is hasonló reklámfogás volt, mint anno a 2. filmnél Sasuke...

De ami a legnagyobb rejtély számomra, honnan tudta Minato egyből, hogy Naruto 20 évvel későbbről jött és a bábmesterről, hogy ő 6 év jött a jövőből ? Meg, honnan tudta, hogy találkozni fognak még ? A nevéről nem tudhatta mert Jiraiya még nem írta meg a könyvet amiből a nevét szedték. Tobi se uszította akkor még rá a falura a 9 farkút, a Rasengant meg Jiraiya is bárkinek meg taníthatta volna.
Ránézésre? Végül is Naruto 16 éves, ahhoz még pár év s meg van a 20 Nevet
Mellesleg Jiraiya az alatt írta a könyvet, mialatt Nagatoékat edzette, az pedig jó pár évvel az előtt volt, hogy Minato lett volna a tanítványa. Vagyis a könyv adott volt, max. Minato még nem olvasta.
Azt, hogy honnan tudta, hogy fognak még találkozni meg... Apai megérzés?  ikszdé Na jó nem. A logika igen egyszerű. Naruto párszor elszólta magát előttük, azonkívül mikor Minato meglátta Naruto Rasenganját biztos érezte a saját chakrájában a rezonanciát. Sőt, maga Minato is megválaszolta, hogy a hasonló típusú chakrák, ha közel vannak egymáshoz rezonálnak. Nos, szerintem ez általában családon belül szokott öröklődni.

Saját vélemény:
Nem mondanám a legjobbnak, de a legszarabbnak sem. Olyan átlagos volt... A 3. filmnél mindenképpen jobban tetszett, de nem hozták ki a maximumot a story-ból.
Aztán ott van, hogy a film 3/4 része este játszott, meg sötét helyeken. Nézhetőbb lett volna, ha nappal zajlanak az események.
Aztán unalmas volt a sok szócséplés Naruto és Sara részéről. Mért kell 25x elmondani ugyanazt, csak máshogy körülírva?

Egyetlen egy dolog tetszett, mikor Naruto megkérdi magától: "Vajon miért engedelmeskedem neki egyetlen szó nélkül...?" Ezen jót mosolyogtam.

Végül is egy dolog jött le az egészből... Ha Minatótól akarnák akciót látni, akkor várjuk meg az animében azokat a részeket. Mert a filmekben semmit nem fognak mutatni... Sajnálatunkra T_T
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #97 Dátum: 11 máj 01, 16:03:55 »

Ismét elvesztegettem másfél órát az életemből, egy dolog fogott meg, a zene, ami 1 óra 6 percnél jön be és tart 10 másodpercig. Azt visszahallgattam egy csomószor.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #98 Dátum: 11 máj 01, 16:17:49 »

Hát ez bőő...  Ohh My God Annyit mondhatok hogy kacagtam a filmen és az utóbbi kommenteken egyaránt, maga a film nem volt rossz hát ilyen egynek elment, ami engem nagyon meglepett hogy songoku is benne van 50 méter hatvan centis fatestű kardos hülyegyerekként aki nem spórolja ki magából a kamehamét! Nevet
Ami viszont nagy hasonlóságot mutat a movie 3-al hogy a szuper rasengan rendkívül hasonlít az neji-lee combora mikor azt a pókos fickót darálták a lótusz és neji chakra pajzsával!
Meg nagyon tetszett mikor minato megszólal hogy .. idézem: "Ez a legendás szuper rasengan!" Mintha már évezredek óta ismert lenne a rasengan eme formája mint vmi személy és most feltámasztották vagy mit is tudom én. Lényeg hogy nagyon kacagtam rajta. Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 01, 16:19:14 írta Morause » Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #99 Dátum: 11 máj 01, 17:15:30 »

pfffff...
Eddigi leges leg rosszabb mozi amit Narutobol láttam :s
Egyik legnagyobb csalódás idén :'( Nem hittem volna.
De inkább több szót nem is pazarlok rá Szomorú
Viszont a feliratot nagyon szépen köszönjük:)
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #100 Dátum: 11 máj 01, 22:15:03 »

Kritikán aluli. 40 percnél azt néztem mikor lesz vége. A zene pocsék volt, húzták az amúgy is lapos story-t, Yamato és a többiek tényleg elmentek sörözni.. nagyon sok logikátlan dolog van benne. Elvileg Naruto ilyenkor már nem hülye, mégis teljesen annak állítják be, Minato meg "mindent azonnal tud"... bár még így is az ő szereplése volt a legjobb. Leszámítva hogy összesítve ha 5 percet kapott akkor sokat mondok.

Bár, most hogy így belegondolok, Naruto-nak elfogyott az összes chakrája, és Minato adott neki a sajátjából a rasenganhoz. De akkor valójában az egész szuper rasengant Minato csinálta.

Az alapötlet jó volt, az időutazás és hogy összekombinálják a chakrájukat. De max ennyi, 1szer nézhető, az eddigi legrosszabb Naruto film. Ha inkább csináltak volna 2 20 perces élvezhető OVA-t jobban örültem volna, mint ennek.
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #101 Dátum: 11 máj 01, 23:14:30 »

Sziasztok!

Hát most lehet ki fogtok nézni, ahogy olvasom itt elég nagy fújolások vannak, de nekem összességében nagyon tetszett. Az igaz, hogy itt-ott tényleg hiányoltam én is az embereket, meg volt 1-2 jelenet ami kicsit uncsibb volt, de amúgy nem volt sztem rossz egyáltalán Mosolyog
A végén az apa-fiú harcos-beszédes dolog meg annyira tetszett, hogy nagyon ikszdé

Viszont egy dolgot áruljon nekem valaki, aki jól tud szájról olvasni, mert nekem még a magyar szavak se mennek élő embernél :S
1:17:30 körül Minato mit mondott Narutonak, amit már nem lehetett hallani. Mert szerintem nem azt mondta, hogy Naruto, értelme se lenne. Gondoltam a fiamra japánul, de az se stimmel (vagy van rá másik szó amit nem ismerek). Szóval ha ezt valaki elárulja nekem azt nagyon megköszönöm Nevet
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #102 Dátum: 11 máj 01, 23:40:24 »

Legtöbben azért pfujolnak mert többet vártak ettől a mozitól és ez leginkább azoknál veri ki a biztosítékot akik nagyon szeretik. Valamilyen szinten igazuk is van, ám nem kell túlzott várakozással tekinteni rá és akkor nem csalódsz akkorát. Ez van. Nem lett egy nagy dobás de azért egyszer megnézhető és könnyen felejthető.

Köszönöm a fordítást a készítőknek.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #103 Dátum: 11 máj 02, 11:37:49 »

Nem értem minek kell berakni a moviekban mindig valami írtó tápos föellenséget , hogy mutogassák hogy "uuu Naruto megint ujfajta Rasengant tud ?" Meg Choouza a fekete tablettájával , nem csak 3 szin van ? -.-.
Ez a movie olyan szinten unalmas volt , hogy már 30 percnél azt néztem sok van még hátra ? Egyszerüen nem birtam végigülni , elmentem pihenni hogy , ok tartsunk szünetet , pedig ilyet sose szoktam.Ez még az elsö filmnél is sokkal gyengébb.
1/5-öt adnék rá , meg se kellett volna csinálniuk , borzasztó.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #104 Dátum: 11 máj 02, 11:43:29 »

Én azt a tablettát sötét zöldnek láttam. Azért olyan még nem volt Narutos moziban, hogy a film felétől már a főellenséggel harcolnak egészen a film végéig. Meg Yamatot is jól eltüntették a színről.
Viszont az elején jól nézet ki Sakura ahogy lovagol a tinta oroszlánon Kúl és annak a szájában pedig ott lóg Naruto. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!