24 máj 02, 12:20:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai manga  (Megtekintve 30387 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #75 Dátum: 14 okt 26, 18:58:22 »

Kiváló korrekció Chakra-dono. Nevet

Van önként jelentkező, aki megírja a BANdalizmus himnuszát? Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #76 Dátum: 14 okt 28, 14:48:09 »

Shingeki no Taizai
http://kepfeltoltes.hu/141028/shingeki_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #77 Dátum: 14 okt 29, 14:49:53 »

Helló Mindenkinek!
Ez az első hozzászólásom itt a fórumon.
......
És... hát... nem akarok rabszolga hajcsárnak tűnni... smirksweat de... nem lehetne az hogy heti 5 fejezetet fordítanátok.

Szia, és üdv itt.

...

Nem igazán akarok beleszólni vagy ilyesmi, de tulajdonképpen lehetséges lenne a dolog, ha több fordító lenne a csapatban, vagy ilyesmi. (bár én nem tudom, hogy itt hogyan is mennek a dolgok) Ha perfect angolos lennék, talán még jelentkeznék is Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #78 Dátum: 14 okt 29, 15:03:56 »

Szerinem a legtöbb fordító tulajdon gyermekének tekinti a mangát, amit visz, szóval, ha csak a manga nem ilyen 2-300 fejezet hosszú szeretjük egyedül fordítgatni. Ezzel elkerülve az olyasmit is, hogy 5 ember 1 dolgot 5 különféleképpen fordít.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #79 Dátum: 14 okt 29, 15:49:34 »

Ez az egyik dolog. A legtöbb esetben bizony a beszerkesztés sokkal problémásabb. Heti 5 fejezetnél letisztítani, majd beszerkeszteni kb. 90 oldalt az rendkívül megterhelő lenne.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #80 Dátum: 14 okt 29, 16:41:16 »

Én örülök hogy egyáltalán neki kezdtetek ennek s megismertettétek velünk. Nevet Nagyon megtetszett ez a manga éppen ezért az egyik felem örül hogy ilyen tempóban haladtok, mert a gyors ledarálás után naaagy ürességet szoktam érezni. Éppen ezért jó az a tudat hogy bőven van lefordítani és kitenni való fejezet, persze akkor, ha nem szakítjátok meg ezt a projektet. Habár nem tagadom az is nagyon tetszene ha 5 részt adnátok ki hetente Nevet , de így is jó hogy van magyarul, ami miatt picit jobban esik olvasni mint angolul.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #81 Dátum: 14 okt 29, 22:35:17 »

Ha jól emlékszem akkor talán hetente 2 fejezetet kapunk, ami szerintem nagyon jó. (főleg hogy a fordítok más sorozatokon is dolgoznak munka/suli/magán élet mellett. )

Azért tűnik kevésnek a heti adag mert van az anime is, az meg 2-3 fejezetet feldolgoz egy rész alatt.
Én már azért is nagyon hálás vagyok hogy az anime miatt nem kukázzák a manga fordítását Mosolyog


Bár soha nem fordítottam semmit de szerintem a legtöbb meló a szerkesztéssel van. (hmmm "régi" szép emlékek a heti 5 UQ holder fejezetről)

Ha van egy kis szerencsénk akkor amint befejeződött a naruto, akkor talán több idő jut más projektekre, és kocsmázás helyett kapunk pár plusz fejezetet Nevet:D:D:D

Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #82 Dátum: 14 okt 30, 18:48:12 »

Szerintem amint a Naruto befejeződik, belekezdenek valami újba ahelyett.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #83 Dátum: 14 nov 12, 22:43:51 »

Hi,
megkérdezhetem hogy kb mikorra várható az új fejezet?
Nem siettetni akarok, csak kicsit félek hogy talán kaszáltátok a mangát az anime miatt
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #84 Dátum: 14 nov 13, 00:26:00 »

Ez szinte ki van zárva. Pont hogy ha valaki animét akar vinni, akkor általában jön a kérdés, hogy "Akkor a mangát nem kéne fordítanunk"?

Ráadásul Chakra viszi a mangát és amennyire tudom ez elég régi vágya volt, szóval ettől nem kell tartani. Valószínűleg csak Mr. Élet és Dr. Munkaidő akadályozza a munkát némileg.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #85 Dátum: 14 nov 13, 10:07:46 »

Exkirionnál a pont. A szabadidő olyan, mint a mesében: "hol volt, hol nem volt". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #86 Dátum: 14 nov 17, 22:57:34 »

És ezzel semmi gond nincs! Semmit nem kell elsietni, ami késik nem múlik! Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Hogyan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #87 Dátum: 14 nov 21, 18:35:45 »

Sziasztok
Nem tudom hogy angolul nincs több fejezet vagy csak magyarul nem jelenik meg?
Ha van valahol angolul belinkelné valaki?
Előre is köszönöm.
Naplózva
hunragin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #88 Dátum: 14 dec 28, 13:01:07 »

http://mangachrome.co/nanatsu-no-taizai/9/9/ aki akarja itt angolul megtalálja Viszont örülnék ha folytatnátok mert kb 108 része már kint van és nagyon szeretném tudni h mi történik tovább ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #89 Dátum: 15 márc 22, 22:58:26 »

No végre mangát is beértem angolul. Nevet Hát mit ne mondjak érdekesen alakulnak a dolgok. Úgy fest ebben a mangában nem húzzák annyira sokáig a szerelmi szálakat, ez azért örvendetes.

Más is követi angolul a mangát amúgy? Nevet

Követjük, követjük, de mivel nem szeretnénk spoilerezni, vagy elsötétítve írni, így megkíméljük azokat, akik az eddig magyarra lefordított fejezeteket akarják kitárgyalni, ezért IDE írunk. ^^
Szerk: Többi a spoilerbe akkor, nem is vettem észre hogy van külön másik topicja is. Mondjuk nem is kerestem mert
egyből a hírből mentettem le a könyvjelzőt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 22, 23:41:09 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!