24 máj 02, 03:07:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nanatsu no Taizai manga  (Megtekintve 30383 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 14 szep 29, 19:36:17 »

Nanatsu no Taizai manga
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1 Dátum: 14 szep 29, 20:52:19 »

Pont, amikor dupla fejezettel jön a manga, tálaljátok az első fejezetet magyarul. Mi ez karácsony?! Legyen áldott a nevetek! bow

Másodszori olvasásra is remek volt az első fejezet. Izgalmas kalandjaink sorozata a kezdetét vette. Kúl

Sajnos nyelvtan náci leszek, így jelzem, hogy a 36. oldalon lévő alsó bubiba "eredet" van az "eredt" helyett.

Végezetül, még egyszer köszönet a fejezetért. Királyak vagytok! Pontosan
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #2 Dátum: 14 szep 29, 22:04:24 »

Huh, új projekt csak így a semmiből? Szeretem az ilyen meglepetéseket  bow
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #3 Dátum: 14 szep 30, 17:22:00 »

Jó választás de lenne egy kérdésem. Ehhez van egy Oneshot fejezet is, miért nem azzal kezdtétek? Vagy az nincs tervben? Bár nem igazán lenne értelme azt kihagyni. Plusz van egy 2014-ben indult spinoff széria is hozzá.

Egyébként köszi, tényleg pöpec manga.
Naplózva

szini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #4 Dátum: 14 okt 01, 11:55:52 »

Arigatou! Ez nagyon az én világon igazi fantasy, Brittania, na meg Tolkien beütés.
Az animejét is vártam már, de ezt olvasva még inkább várom.
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #5 Dátum: 14 okt 01, 12:28:09 »

Eddig nem ismertem ezt a mangát, de nagyon érdekesnek tűnik. Várom a folytatást! Nevet
Tetszik az alapfelállás is, hogy a "rosszfiúk" lesznek a középpontban, és a "jófiúk" pedig a sz@rkeverők.
Meliodason meglepődtem. Olyan kis ártatlan képe van, erre meg kiderül, hogy nagyon durván tápos....meg perverz ikszdé
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6 Dátum: 14 okt 01, 17:33:26 »

Engem kezdetben a Rave Master mangához való hasonlósága fogott meg. És a kicsit "régiesnek" ható rajzolás, ami amúgy remekül illik hozzá. ^^

« Utoljára szerkesztve: 14 okt 01, 18:46:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
KIRA16
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7 Dátum: 14 okt 01, 18:07:36 »

Köszi! Már vártam, hogy valaki elkezdje.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8 Dátum: 14 okt 01, 18:46:34 »

...
Sajnos nyelvtan náci leszek, így jelzem, hogy a 36. oldalon lévő alsó bubiba "eredet" van az "eredt" helyett.
...

Javítva.

... Ehhez van egy Oneshot fejezet is, miért nem azzal kezdtétek? Vagy az nincs tervben? Bár nem igazán lenne értelme azt kihagyni. ...

Ami késik, nem múlik.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kolakola
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9 Dátum: 14 okt 02, 22:05:25 »

Az első 2 fejezet alapján nagyon király!:D Kíváncsian várom a folytatást. Nevet
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10 Dátum: 14 okt 03, 16:26:33 »

én javasoltam Mosolyog amikor a Fairy Tail-el közös crossover-e volt. akkor fogott meg benne valami.
Köszönöm hogy elindítottátok... Mosolyog  bow 
 ikszdé
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #11 Dátum: 14 okt 03, 18:53:26 »

Fairy tailel volt cross overe?
azt hittem hogy ez valami "no name" manga Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #12 Dátum: 14 okt 04, 23:15:14 »

Most olvastam el egyben a két fejezetet, és egyenlőre nagyon tetszik! De nem értem miért kell ez a perverzitás némelyik mangába  >.<# Na midegy. Már mikor megjelent Elizabeth, tudtam, hogy Meliodas nem csak egy átlagos fogadótulaj  Mosolyog
Mindenesetre várom a következő fejezetet!! És még egyszer nagyon köszönöm, hogy elhoztátok nekünk ezt a jó kis mangát!  bow
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #13 Dátum: 14 okt 05, 14:38:51 »

Jó kis választás volt ez a manga szerintem. Mosolyog Olvasom angolul is,de azért magyarul mégis jobb olvasni. Meliodas nekem a kedvencem,amilyen ártatlan kis képe van pont annyira perverz is. Nyelvesít Na de köszönöm,hogy elhoztátok ezt a mangát is nekünk,várom a kövi fejezeteket. Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Mia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #14 Dátum: 14 okt 08, 19:52:08 »

Hello!
Nagyon jónak néz ki. Ez még csak a 3.-ik és zajlanak az események folyamatosan.  bow Azt hittem ebben a részben kiderül miért lett gyerek Meliodas és miért nem tudja mi van a többiekkel,de erre úgy néz ki várni kell még. Ami nem baj,mert nagyon várom a folytatást. Már most kiderült,hogy mégis élnek. Ez az infó vajon mennyire pörgeti fel  az eseményeket, amik eddig sem voltak unalmasak?  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!