24 máj 02, 04:13:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 191248 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #750 Dátum: 16 feb 25, 11:02:14 »

Elég sok minden különbözik az MSN és az UQ között valóban. Yukihime valóban durvább volt az MSN-ben, de én még mindig várom a magyarázatot, hogy most miért olyan amilyen. Ugye láthatólag gyengébb is és sok minden változott azért az MSN óta.
A másik a rajzolás, amit már ti is említettetek. Én azt vettem észre és nem csak ennél a mangánál, hanem mondjuk egy hosszabb mű esetében is, mint a One Piece, hogy egy idő után sokkal kevésbé részletes a rajzolás. Valahogy az alkotók egy idő után ellustulnak vagy én nem tudom.
Illetve, ami nekem nagyon feltűnt az MSN és az UQ Holder között, hogy a szöveg az MSN-ben sokkal több volt. Nem véletlenül nem haladok annyira az MSN olvasásával, mivel nem vagyok olyan jó angolos és mire azt a temérdek szöveget megértem az sok idő. Viszont ez abszolút pozitívum az MSN-nek, mert tetszik, hogy mindent olyan részletesen leír és sok a párbeszéd is benne.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 25, 11:03:24 írta hagabi » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #751 Dátum: 16 feb 25, 11:59:26 »

Neem igazán értek egyet. Szerintem sokszor épphogy részletesedik a rajzolás. Hasonlíts össze egy random One Piece fejezetet mostanában, meg mondjuk az első 50-ből, 100-ból. Sokkal részletesebb most. Nemtom, a Narutora ez mennyire igaz...oké, a Bleach-t pl. nem olvasom, de hallottam róla, hogy mennyire ellustult az alkotó. De semmiképpen sem mondanám általánosnak.
Nekem pl. jobban tetszik ez a rajzstílus, összehasonlítva az MSN-nel, de lehet csak azért, mert azt igazán (pár random fejezeten kívül) nem olvastam. Emlegettétek pl. a szemeket...hát nekem pl. nem jön be a szemek rajzolása az MSN-ben sem.
Persze ízlés kérdése.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #752 Dátum: 16 feb 25, 13:12:54 »

Oppá - a Konoe rokonok Fatenak dolgoznak ? Gondolkozik
azon a hulahopp karikán meg mindig szakadok Nevet
Azt hiszem sikerült új szituval előállni.
Gondolom Yukihime tudja hogy ezzel ő lenne a kezdet varázslójának hordozója--- talán így akarja végleg megölni őt?
Hogy magát öli meg--- mondjuk?
 Lehánylak
 Technikai KO
na mind1 . szerintem merenghetünk ezen világvégig.  Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #753 Dátum: 16 feb 25, 17:17:18 »

Egymás után olvastam el a 111-112-113 fejezetet és nagyon tetszettek, végre vannak harcok még ha Touta nem is veszi komolyan őket. A tornát már nagyon várom Ördögi Mivel végre találkozik erős ellenfelekkel és megláthatjuk remélhetőleg hogy hol is áll jelenleg Touta. Nem beszélve arról hogy valószínűleg a kezdet varázslója is figyelemmel fogja követni ikszdé
A régi osztálytársak nálam nem váltottak ki különösebb reakciót, de nem is olvastam az MSN-t. Mana mondjuk nagyon bejön Ördögi ( Ő a női Max Payne ikszdé) Amúgy arra kíváncsi lennék hogy Chachamaru emlékszik-e Touta-ra Gondolkozik
Touta válasza meg szerintem egyértelmű, nagyon nehezen tudom elképzelni hogy szembekerüljön Yukihime-vel. Valószínűleg számon fogja kérni rajta az igazságot, de Yukihime és talán a többi hölgy is bőven hallgat el információkat Touta elöl. Talán ez is a legnagyobb hibája hogy rendkívül naiv Mosolyog Szerintem Yukihime 2 okból akarhat végezni Negivel. 1. átakarja venni a helyét mint gazdatest és ha meg is öli Negit akkor vámpírrá változtatja. 2. hogy ugyan ebben nem vagyok biztos, de azt írták hogyha megölik a gazdatestet akkor megszállja a legyőző testét. Vagyis ha Negi megölte Nagit akkor mivel Yukihime ugye először Nagi-ba szeretett bele, így gondolom nem bocsájtotta meg Negi-nek hogy végzet az apjával. Az más kérdés hogy mivel a Kezdet Varázslója megszállja a testet valószínűleg az emlékeivel is rendelkezik. A kérdés hogy honnan tud Touta létezéséről. Vagy Negi is tudott róla így az emlékekből vagy esetleg vannak informátorai,követők akik segítik. Kezdem azt hinni hogy Ayaka benne volt Touta létrejöttében. Pénzügyileg meg van a hatalma hogy ilyen kutatást,kísérleteket támogasson és nagyon megakarja vagy akarta menteni Negit.
Mondjuk azt is furcsáltam a manga elején hogy Yukihime "véletlenül" pont arra sétált ahol Touta meg a "szülei" voltak.
Aztán utána meg kitörölte az emlékeit. Mondjuk azt megtudtuk hogy előtte nem találkoztak mert Touta nem ismerte.
Abban sem vagyok biztos hogy nem a Kezdet Varázslója teremtette Touta-t, mivel ő rendelkezik az egyetlen olyan technikávak amivel végérvényesen meghalhat, akkor nem jobb ha megszállja és birtokolja ezt az erőt. Ráadásul még halhatatlan is. Na mind1, sok dolog van még itt ami nem tiszta számomra és a sensei nem igazán igyekszik legalább morzsákat hinteni az úthoz Kúl
Touta szerintem csakis abban az esetben fordulna Yukihime ellen vagy hagyná el ha valami óriási és számára megbocsáthatatlan dolgot követne el ellene. És erre én egyre inkább látom az esélyt, látva hogy sokan hallgatnak mikor választ várna ráadásul az emlékeit is kitörölte. Mindenesetre az a bili hamarosan kifog borulni és akkor meglátjuk mit fog kezdeni a főhősünk. Ördögi
Nagyon várós a következő fejezet, de ha nem lesz elég pontja a tornához akkor baromi mérges leszek ikszdé Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #754 Dátum: 16 feb 25, 19:50:31 »

... Amúgy arra kíváncsi lennék hogy Chachamaru emlékszik-e Touta-ra Gondolkozik  ...

Az ezen az oldalon látható báb és ez a Chachamaru nem azonosak.
Az MSN-ből tudjuk ugye, hogy a történet idején az android (gynoid) Chachamaru csak 2 éves volt és Chao Rinsen, Evangeline és Hakase hozták létre mágia és némi jövőbeli tudomány segítségével.
Tehát akit Chachamaruként ismerünk, akkor még nem létezett, amikor a "fiatal" Kitty és Touta találkoztak Dana palotájában.

És még egy apróság.
Ebből: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/109/11 néhányan arra következtettek, hogy esetleg Karin = Júdás. Viszont akkor van egy kis kor-beli zavar, mivel ugye az UQ-Holder 2086-ot írunk, és akkor Karinnak már legalább 2086 évesnek kellene lennie. Viszont abból, amit Karin itt mond: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/099/15 az tűnik nyilvánvalónak, hogy Evangeline idősebb nála (aki most van 800 éves körül). Bár lehet, hogy az egész csak humbug, de azért megosztottam veletek. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #755 Dátum: 16 feb 25, 22:28:44 »

Hát én se hiszem,hogy Touta ott hagyná Yukihimet. De ha még is rossz kislányt csinálnak belőle és Touta ellene fordul na azon ki akadnék. Fölég ha mindez Negi miatt lenne mivel nem nagyon kedveltem meg a karakterét. Tőlem aztán megölhetnék Ördögi
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #756 Dátum: 16 feb 25, 23:51:28 »

Most olvastam újra a Danás fejezeteket és belegondoltam, hogy ha Touta végig tudná csinálni Dana edzéstervét, ami ugye mint említette kb olyan 10 éves, akkor mennyire pokolian erős lenne. Valószínűleg Fateval feltörölné a padlót. Nyelvesít Most szegények még semmi esély ezt megmondta Dana is. De érthető, mert a Dana elleni utolsó harcánál is mikor Dana csak egy kicsit komolyabban vette már minden erejét be kellett vetnie. Viszont jó volt újraolvasni, mert voltak érdekességek amiket elfelejtettem. Ilyen pl, hogy Touta még elvileg tanácsokat kért Ishkurtól. Meg ugye ott volt az is, hogy Danával való harcánál Dana egyik támadását Ki pajzzsal védte ki. Meg szerintem a karikán kívül Toutának lett valami komolyabb ütőkártyája is.

Chakra én ezt az elméletet még nem is hallottam, hogy Karin=Júdás. Érdekes elmélet bár amiket leírtál azokkal egyből megcáfolható. Illetve a történet szempontjából nem valószínű, hogy sokat adna a dologhoz, szóval szerintem tuti nem.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #757 Dátum: 16 feb 26, 06:05:32 »

Subinator:

No, attól én is falnak mennék, ha Evangeline-ből gonoszt csinálna a mangaka. Esetleg annyival megbékélnék, hogy egy kicsit eltévelyedne, és Toutának kellene visszarángatnia/visszapofoznia a helyes útra. ^^

Hagabi:

A Karin=Júdás elmélet itt "hangzott el", ebben a témában, amikor kijött a 109. fejezet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #758 Dátum: 16 feb 26, 10:12:22 »

Akár igen, akár nem, az tagadhatatlan, hogy tökéletesen ráillik Júdásra az az oldal. Még a férfi alak is tökéletesen a klasszikus Jézus ábrázolásra illik rá.
Persze ez a történethez valószínűleg tényleg nem ad semmit. De érdekes.

És ja, én is a napokban olvastam el a Danás fejezeteket, és nem semmi azért. Amellett, hogy edzett Danával, edzett még Kuroumaruval is, kért tanácsokat Ishkurtól, még plusz négy (asszem négy) hónapot edzett, amikor Kiriével megfagyasztották az időt...
Nagyon remélem, hogy nem lesz valami idióta indokkal elodázva a torna (pl. nincs elég pontja Nevet), mert már engem is nagyon érdekel, hogy milyen erős lehet.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 10:17:48 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #759 Dátum: 16 feb 26, 10:40:30 »

Akár igen, akár nem, az tagadhatatlan, hogy tökéletesen ráillik Júdásra az az oldal. Még a férfi alak is tökéletesen a klasszikus Jézus ábrázolásra illik rá.
Persze ez a történethez valószínűleg tényleg nem ad semmit. De érdekes.

És ja, én is a napokban olvastam el a Danás fejezeteket, és nem semmi azért. Amellett, hogy edzett Danával, edzett még Kuroumaruval is, kért tanácsokat Ishkurtól, még plusz négy (asszem négy) hónapot edzett, amikor Kiriével megfagyasztották az időt...
Nagyon remélem, hogy nem lesz valami idióta indokkal elodázva a torna (pl. nincs elég pontja Nevet), mert már engem is nagyon érdekel, hogy milyen erős lehet.

A torna elodázása elég esélytelen hisz a városban lakó emberek életével zsarolta meg a húgica. http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/074/2 Viszont szívesen megnéznék egy rövid Touta Fate erő próbát. Tudom még Fate az erősebb de talán már nem lenne annyira magabiztos hisz a mágikus pajzsait pikk pakk szét kapná a mars fehérel és Fate nem halhatatlan. Menekülhetne Touta elől amíg a támadó varázslataival le nem gyengíti Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 10:49:57 írta Subinator » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #760 Dátum: 16 feb 26, 14:20:14 »

Subinator:

No, attól én is falnak mennék, ha Evangeline-ből gonoszt csinálna a mangaka. Esetleg annyival megbékélnék, hogy egy kicsit eltévelyedne, és Toutának kellene visszarángatnia/visszapofoznia a helyes útra. ^^

Hagabi:

A Karin=Júdás elmélet itt "hangzott el", ebben a témában, amikor kijött a 109. fejezet.

Bocsi akkor ezek szerint csak szimplán elfelejtettem.  Mosolyog
Ez az ötlet, hogy Yukihimét kicsit "helyre kéne pofoznia" Toutának az nekem is tetszik. Már ha valóban olya tervei vannak Yukihimének.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #761 Dátum: 16 feb 26, 16:01:01 »

Hát nem tudom, én azt gondoltam/gondolom hogy Karin = Jean d'Arc. Valahogy ráillik ez az egész istenes átok meg mifene Nevet És kb az időpont is stimmel ha jól tudom. ~csak egy gondolat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 26, 16:01:47 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #762 Dátum: 16 feb 26, 18:19:15 »

Jean d'Arc-ot elégették, és nem követett senkit tisztelettel Nevet Az időpont ami tényleg ráillik. Habár nem is tudom, megmondták már azt, hogy mikor élt eredetileg Karin?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #763 Dátum: 16 feb 26, 19:13:51 »

Annyit tudunk, hogy ekkor: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/020/11 Karin már halhatatlan volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #764 Dátum: 16 feb 26, 22:33:02 »

Hát, akkor nem lehet Jean d'Arc, de Júdás még éppenséggel lehet Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!