24 máj 17, 20:49:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 192250 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #720 Dátum: 16 feb 19, 18:08:17 »

Chibaku Tensei és probléma megoldva. Oké, oké nem jövök többet a Narutoval bocsi. Nevet
Naplózva
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #721 Dátum: 16 feb 20, 08:05:06 »

Chibaku Tensei és probléma megoldva. Oké, oké nem jövök többet a Narutoval bocsi. Nevet

Sajnos én másban is látok hasonlóságot a két manga között. Még pedig a szerelmi szál és a vég kifejlett és van még pár dolog. Sasuke=Negi, Sakura=Kitty, Naruto=Touta, Hinata=majd valaki a háremből vagy senki és csak simán pofára esik. Ezért említettem korában,hogy nem szeretném ezt a sablonos szerelmi szálat. De még mindig reménykedek,hogy nem így lesz Mosolyog Szerintem hagyuk is abba a két manga össze hasonlítását mert ez nem az a fórum Mosolyog
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #722 Dátum: 16 feb 20, 11:40:47 »

Bocsi emiatt is mondtam, hogy nem jövök többet a Narutoval, pedig tényleg csak vicceltem. Nevet
Én azért ennyi hasonlóságot nem látok bele, szerintem az UQ Holder messze kreatívabb, de ez személyes vélemény. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #723 Dátum: 16 feb 20, 12:37:27 »

... Sasuke=Negi, Sakura=Kitty, Naruto=Touta, ...

Ez még viccnek is rossz. Szomorú Főleg a középső.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #724 Dátum: 16 feb 20, 12:43:44 »

... Sasuke=Negi, Sakura=Kitty, Naruto=Touta, ...

Ez még viccnek is rossz. Szomorú Főleg a középső.

Szerintem is  Ördögi Igazából két személy adná ki a nagyi+sakura  Mosolyog De nem megyek bele jobban. Mert most az UQ Holder a kedvencem és remélem,hogy sok mindenben tévedek Nevet

Na most olvastam magyarul köszi a fordítást. Akkor nem kell megölni senkit ha jól értem csak az ősökön a mágia semlegesítést használni.Persze előbb le kéne tudni nyomni őket Csak Touta nem lenne ennyire ostoba és ráhajtana inkább az asszonyra  Nevet Remélem a húgocskákat kicsit azért megneveli  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 20, 13:39:13 írta Subinator » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #725 Dátum: 16 feb 20, 19:19:38 »

Hát ha a így átültetnénk a karaktereket akkor a végső harc Kaguya-val kb 3-4 másodperc lett volna  smirksweat Főleg ha Kaguya bedobja Kitty-t a jégdimenzióba LOL  ikszdé
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #726 Dátum: 16 feb 20, 19:27:45 »

Hát ha a így átültetnénk a karaktereket akkor a végső harc Kaguya-val kb 3-4 másodperc lett volna  smirksweat Főleg ha Kaguya bedobja Kitty-t a jégdimenzióba LOL  ikszdé

Igazából az össze párosításnál csak a szerelmi szálra gondoltam de mindegy. Bár ne mondjátok,hogy Touta mindenki legyen a barátom,mindenkit mentsünk meg és nem baj ha nem szeret a szerelmem mentalitása nem pont olyan mint Naruto-é. Igaz ez talán több fő hős mentalitására is más mangákban. Bocsi tényleg abba hagytam smirksweat

Ki jött a 113 spoiler. Kár,hogy keveset értek belőle Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 20, 20:30:04 írta Subinator » Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #727 Dátum: 16 feb 20, 20:24:48 »

Megérkezett a 113. fejezet spoilere!

*** Spoiler ***

A fejezet címe: Indulás előre!

Az ikrek összekoordinált támadásai végett Touta kissé szorult helyzetbe kerül, viszont megfogadja Kuroumaru tanácsát, és aktiválja a "Fehéret", és a szokásos vetkőztető ütéssel intézi el a leánykákat.

Honoka azt mondja, hogy ő mindenképp el fogja Toutát vinni Fate-hez, és a csapat tagjává teszi őt, de ekkor megjelenik maga Fate, aki közli, hogy ő ilyen utasítást nem adott.

Fate láttán Touta dühbe gurul, majd ekkor Honoka azt mondja neki, hogy Yukihime meg akarja ölni Negit. Azzal próbálja meg magához "csábítani" Toutát, hogy Fate az, aki igazából meg akarja menteni Negit.


*** Spoiler vége ***

Még nem véleményeztem a 112. fejezetet, viszont abban írni akartam, hogyha ők is klónok, akárcsak húgica, akkor nekik is komoly erővel kell rendelkezniük.

És itt van, amire még ki akartam térni. Mi van akkor, ha az osztályból sok lánnyal készült Neginek klónja? Elvégre meglehet, hiszen ott van húgica (akiről ugye még nem tudjuk kicsoda), itt vannak a Konoe ikrek, akik közül az egyik kiköpött Setsuna, a másik pedig Konoka.

Ily kevés információval, amivel rendelkezünk jelenleg, szinte lehetetlen megmondani, hogy pontosan mi lesz az igazság Toutáékról, viszont valami felötlött a fejemben.
Lehetséges, hogy maguknak a klónoknak a vezetékneve a "Konoe" jelző? Így értelmet nyerne, hogy miért van mindhármuknak ugyanaz a vezetékneve. És lehet, hogy Touta azért bátyus, mert ő volt az első klón, akit végül selejtnek tituláltak. Így meg akartak szabadulni tőle, de itt jött képbe Evangeline, aki ismerte őt ugye a múltból. Elvégre a húgicának BIZTOSAN klónnak kell lennie. De ő mégsem volt képes a Mágia-Semlegesítésre, csupán Asuna kardját tudta használni. Persze ez elég erős kijelentés, hiszen semmit sem láttunk tőle, de ez is megfordult a fejemben. Lehetséges, hogy innentől kezdve már nem ültették át Negi Magia Erebeáját és a Királyi Mágiáját?

Másik, hogy ez az idősík, ahol ugyebár Asuna alszik, és NEM jött vissza az időben. Vagyis a Negima legvégén azért lehetett ott Negi és Nagi is, ugyanis Asuna végzett a Kezdet Varázslójával. Most pedig ez a dolog Toutára hárul.

Kíváncsi vagyok, hogy ezektől milyen távol áll az igazság.

A fejezetet pedig várom, az ikreket szeretném harcolni látni! ^^
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 21, 15:27:49 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #728 Dátum: 16 feb 20, 20:32:59 »

Érdekes gondolatok  Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #729 Dátum: 16 feb 20, 20:52:39 »

Moderátor:

Kérlek, figyelj a négy szavas szabályra! És persze a tartalmasságra.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #730 Dátum: 16 feb 21, 15:11:32 »

Ez már a 113. fejezet spoilere, nem? A 112-eset még csak most olvastam el.
Éééés nagyon érdekes volt, annak ellenére, hogy a régi karakterek nekem ugye nem mondanak semmit. A két lányt sem tudom hova tenni egyelőre.
Viszont valami most nem tiszta. Eddig azt hittem, hogy Negi megmentette Nagit. Itt viszont azt mondják, hogy megölte. Azért az nem ugyanaz.
Elmagyarázná valaki tisztán ezt az egész kezdet varázslója körüli mizériát? Ki ő pontosan, hol tűnt fel, kik és hogyan harcoltak ellene, milyen eredménnyel? Rész infókat kapok csak, és eléggé nagy katyvasz eddig.
Persze csak ha nem gond. Köszi előre is Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #731 Dátum: 16 feb 21, 15:27:38 »

Igen, a 113. fejezeté, csak elírtam! smirksweat

Szívesen elmagyaráznám, de semmit sem tudni róla. Igazság szerint szinte többet tudtunk meg a Holderben, mint magában a Negimában. Harcot ellene csak egyszer láttunk, az is annyi volt, ahogy Nagi legyőzte őt. A senseinek nem volt elég ideje a Negimában részletezni a karakterét, így ezt most a UQ Holder!-ben kell megtennie.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #732 Dátum: 16 feb 21, 15:43:14 »

Ettől féltem. Ahogy Evangeline-nél, Chachamarunál sem tudta Akamatsu-sensei ugyanúgy megrajzolni a szemét, mint az MSN-ben.
Hát, sajnos igazad van, Ayakával ellenben én nem igen látom hogy a legkevésbé is hasonlítana ez a két nézés: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/112/5   http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/337/11 .
Egyébként ez a szem-téma más mangakáknál is gyakori probléma? Annyira nem értek hozzá hogy milyen technikákkal lehet szemet rajzolni, de a régi MSN-es szemek ránézésre sokkal időigényesebbnek tűnnek, míg a Holderesek eléggé minimalista (nagy fekete, kicsi fehér bele aztán jólvanazúgy^). Mindenesetre én is jobban szerettem azokat a szépen kidolgozott szemeket, több élet volt benne mint ezekben Szomorú .

A fejezetekről: a nosztalgiafaktoron kívül örömmel látom hogy beindulni látszanak a dolgok. Ideje volt! Nyelvesít
A 3/A tagjai tényleg nem változtak, kicsit mondjuk elszomorító Ayakát látni ennyi fiatal kinézetű társ körében (lehet mondani róla hogy idegesítő karakter volt, de szerintem az egyik legcsinosabb is). Touta testvérei az utóbbi időben olyan tempóban sokasodnak, hogy a végére összejön belőlük két focicsapat Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/112/9 kíváncsi lennék milyen nagyítós technikával készült ez a pixel-mennyország Nevet Először el se akartam hinni ezt a képet. Ilyen arccal én is szenvednék! Mosolyog

113 spoilerhez: A lányok a Fate-csapatban? Ez eléggé meglepett. Van már egy ellenséges húga, most kapott két Evangeline-ellenes húgot. Most komolyan, senki nincs az ő oldalán?  Gondolkozik Ha kap egy öccsöt aki meg a Kezdet Varázslója oldalán harcol, megzavarodok  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 21, 15:49:16 írta Adsam » Naplózva
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #733 Dátum: 16 feb 21, 16:00:56 »

Harcot ellene csak egyszer láttunk, az is annyi volt, ahogy Nagi legyőzte őt.
Hát, én ezt is harcnak nevezném: http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/333/16 . A megszállt Nagi igencsak Kezdet Varázslójaként harcol ellenük szerintem. Ha már itt tartunk http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/334/13
ezt az elporladós - később mégis élő Nagi dolgot nem igazán vágtam le azóta sem. Asuna mágiasemlegesítése Nagi szavaival ellentétben nem tett pontot az i betűre, tekintve hogy a Kezdet Varázslója még mindig él és virul. Vagy itt a Kezdet-Nagi elporladása gyakorlatban azt jelezné hogy csak elmenekül? Akkor viszont nem itt győzte le Negi, hanem az MSN utáni időben (ezért nem jelentkezik rajta a rezonancia az MSN-ben).
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #734 Dátum: 16 feb 21, 16:16:36 »

Adsam, ha tiéd az utolsó hsz, és még nem telt el 24 óra az írása óta, akkor azt szerkeszd, ne írj újat. Lásd fórumszabályzat!

Üdv:
Moderátor
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!