24 máj 02, 11:59:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 191282 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #15 Dátum: 14 aug 13, 20:21:32 »

Kár hogy már csak egyszer lesz 5 rész egyszerre Szomorú
Ugy emlékeztem hogy olyan 90-100 fejezet lehet :S


szerk.

Azazel, azt megkérdezhetem hogy az 5 fejezet lefordítása kb mennyi idő alatt csináltad meg?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 14, 11:21:55 írta EnxTheOne » Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #16 Dátum: 14 aug 14, 16:25:30 »

A mostani 5 fejezetre(36-40) gondolsz?

Ez az 5 tartott a legtovább, ugyanis nagyon sok retusálás volt benne. Nagyjából 12 napba telt, ha jól emlékszem. Abból a 40. fejezet volt 4-5 nap. Persze nem egész nap ezt csináltam, de néhány órát biztos dolgoztam vele mindennap. Szerencsére az olyan fejezetek, amikben nem kell retusálni, azok nagyon hamar megvannak.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #17 Dátum: 14 aug 15, 10:10:03 »

Nagyon jó manga igencsak fordulatos és izgalmas de 40.rész alatt a kezdő kölyök már a naprendszer legerősebb mágusát is sebezgeti.... kicsit túl gyorsan haladnak a dolgok, bár kíváncsi vagyok hogy hogyan halt meg a nagypapi ha ő tényleg olyan erős volt  Gondolkozik
és az UQ Holder vezetőjére lennék én kíváncsi hogy milyen erős lehet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 15, 10:15:36 írta rikito1996 » Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #18 Dátum: 14 aug 15, 21:05:41 »

Az mondjuk tényleg szokatlan hogy ilyen gyorsan erősödik a főszereplő. 10 fejezet alatt kb annyit erősödik mint egy átlag shounen főhős 100 fejezet alatt Nevet
Még 40 fejezet és lezúzza Son Gokut Nevet


"UQ Holder vezetőjére lennék én kíváncsi hogy milyen erős lehet"
Amikor eloltotta a tűzet a faluban akkor ha jól emlékszem valami olyasmit mondott hogy most közel sincs ereje teljében, de fénykorában szerintem hasonló szinten volt mint Fate. :S

Ha jól tudom akkor ő egy fontosabb mellék szereplő a Negimában, ami ha minden jól alakul akkor Azazel elkezdi majd fordítani azt is valamikor ^^
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #19 Dátum: 14 aug 15, 21:43:24 »

Azt nem szabad elfelejteni, hogy Fate ebben a harcban tesztelte Toutát. Miután Touta elkezdi gúnyolni őt, azután látható, hogy Toutát elég komolyan elnyomja. És ekkor még mindig nem harcolt komolyan.

Az, hogy Touta ilyen erős, az valószínűleg annak is köszönhető, hogy 2 évig edzette Eva.

Mikor Eva kioltotta a tüzet faluban, persze, hogy nem volt ereje teljében, ugyanis a vámpírok teliholdkor a legerősebbek. Tehát erre is célozhatott, bár lehet, hogy tényleg arra gondolt, hogy meggyengült. Ezt nem tudom.

Akik kíváncsiak arra, hogy milyen erős is lehet Evangeline, azoknak elárulom, hogy hétfőn láthatnak az erejéből egy keveset! Nevet

A Mahou Sensei Negimát elég valószínű, hogy nem fogom elkezdeni. Nem akarom azt, hogy esetleg ígérgetem, majd nem tudom vinni. Mert azért 355 fejezetet egyedül évekbe tartana megcsinálnom. És be kell látni, hogy azért egyedül nem menne ez... 
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #20 Dátum: 14 aug 17, 10:25:46 »

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/007/15
vajon ő Evangeline felett áll erő szintben ?  Gondolkozik remélem lesz ám neki is egy komolyabb összecsapása valakivel mert amióta csak volt azóta várom hogy megmutassa az erejét  kacsint
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #21 Dátum: 14 aug 18, 22:43:59 »

Köszönöm szépen a heti 5 fejezett Mosolyog

Sajnos mostantól hetente csak egy lesz Szomorú

Az a hacker egész jó fejnek tűnik (azt leszámítva hogy sorozat gyilkos) Nevet



szerk.

Negi egyébként milyen mágiát használt? (pl Fate földet)
Nem merem megnézni neten, mert amikor csak alap infokat kerestem más sorozatokról néha akkor is belefutottam pár durva spoilerbe.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 19, 18:07:25 írta EnxTheOne » Naplózva
Yuriy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #22 Dátum: 14 aug 20, 07:28:07 »

Jinbei erejére én is nagyon kíváncsi vagyok, az biztos, hogy nem akármi a csávó. Nevet És még Jozu is érdekelne, ha már Eva szerint olyan erős. Mosolyog

A hacker olyan nekem, mintha csak az ,,eliteket" támadná. Lehet valami sajátos rendszerű igazságot szolgáltató Batmanről van szó? Nevet
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #23 Dátum: 14 aug 20, 17:01:03 »

Negi fény, szél, és villámmágiát használt.

Juuzou engem is érdekel, azóta várom a megjelenését, mióta egyszer láthattuk őt, amikor Eva felsorolta, hogy milyen halhatatlanságok vannak. Remélem nemsokára megismerjük őt is.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #24 Dátum: 14 aug 20, 18:04:36 »

Fantasztikusak voltak a fejezetek! Karin jó kérdést tett fel.
Már régebben is feltűnt, hogy van neki Mahorás egyenruhája, de nem hittem, hogy lesz jelentősége. Hogy megváltozott az iskola. Kíváncsi vagyok, hogy ki az igazgató.
Naplózva
Yuriy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #25 Dátum: 14 aug 20, 19:30:21 »

Juuzou engem is érdekel, azóta várom a megjelenését, mióta egyszer láthattuk őt, amikor Eva felsorolta, hogy milyen halhatatlanságok vannak. Remélem nemsokára megismerjük őt is.

Tartok tőle, hogy egyelőre Juuzout nem fogjuk látni :S :S Hacsak valami nagy dolog nem történik a mostani arc végén, ami miatt meg kell jelennie. A számozottakból a top11-et azért megismertük már, gondolom ő a kettes, és eddig egy icipici képkockában szerepelt csak.. de hátha tévedek Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #26 Dátum: 14 aug 20, 20:43:23 »

Úgy tudom Jinbei a kettes számú.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Yuriy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #27 Dátum: 14 aug 21, 14:29:19 »

Ííí, jó, hogy mondod. Tényleg, rosszul emlékeztem. Ezer bocsi. Mosolyog

Egyébként valami ötletetek van mi alapján rangsorolnak?
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #28 Dátum: 14 aug 21, 22:14:31 »

valószínű hogy köze van ahhoz hogy milyen erősek vagy csak abba sorba ahogy be kerültek és csak a különleges halhatatlanok kerülnek számozásra  Gondolkozik
azt is érdekesnek tartom hogy az UQ az védi az embereket és hát ez a kis csaj is azt csinálja csak ő ki is iktatja a veszélyes elemeket akkor most mi a probléma vele?  Nyelvesít
És köszönöm a precíz gyors munkát Azazel !!!  bow
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 21, 22:15:29 írta rikito1996 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #29 Dátum: 14 aug 22, 18:08:03 »

Végig olvastam én is, Nagyon tetszett, különösen tetszett Touta személyisége, egy kicsit eltér a szokásos shounen főszereplő sémától (persze alapjáraton hasonló). Fate és Eve csatája nagyon jó volt, a kérdések meg különösen, a kérdések alatt figyeltem eddig a legjobban. 40 rész alatt elérte, hogy beleéljem magam.
Az eddigi kedvenc részem azonban Kaito és Touta harca. Érdekes, látványos volt, még ha Eve én Fate csatája kiemelkedő is volt eddig.
Egy kérdésem lenne: Ha a Negimában Touta nagyapja (a legerősebb személy az eddigi ismereteink alapján) a főszereplő, akkor azok az információk, amik abban szerepelnek, érdekesebbé teszi a mangát? Azt mondtátok, hogy nem szükségesek. De voltak már olyan elhangzó információk, amiket ti már tudtatok a Negimából, míg nekünk ez új volt?
Vagyis ez gyakorlatilag egy spin-off?
szerk.: Esetleg mennyre fedi egymást a két sztori a karakterekben?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 22, 18:13:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!