24 máj 02, 11:52:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 191282 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Dátum: 14 jún 26, 20:58:14 »

Naruto-kun.hu-rol másolva:


"A mangák kedvelőinek biztosan nem ismeretlen Ken Akamatsu mangaka neve. Elég ha csak a "Love Hina", vagy a "Mahou Sensei Negima" című mangáit említjük.

Az UQ Holder! egy érdekes mű. Ha esetleg valakinek "dezsavü" érzése támad, és a Mahou Sensei Negima manga jut eszébe, hát az nem a véletlen művel. kacsint Nevet


Fordította és beszerkesztette: Azazel
Lektorálta: Chakra.  "


A mangaka többi művét nem ismerem (negigámát néztem de már több éve félbe hagyta a fordító csapat sajnos)
De a manga világának ismerete nélkül is nagyon tetszik.
Illetve ha minden igaz akkor hetente 5 fejezetet kapunk ^^
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #1 Dátum: 14 júl 07, 21:26:27 »

Nos, akkor kezdeném én. A mai fejezetek nagyon jók voltak, kíváncsi vagyok, hogy az a férfi ki lehet.
Meg Karin erejére is kíváncsi vagyok.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #2 Dátum: 14 júl 08, 23:01:45 »

Az a férfi szerintem az egyik halhatatlan vadász, annak a kiborgnak az egyik társa  Gondolkozik



szerk.
mondjuk kár hogy ilyen rövidek a fejezetek (mondjuk jelenleg ez nem lényeges, mert a fordítók szorgalmának köszönhetően 5 fejezetet kapunk)

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 08, 23:04:47 írta EnxTheOne » Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #3 Dátum: 14 júl 28, 20:08:41 »

Remek fejezetek voltak!
Nagumo telefonbeszélgetése egy vicc volt.. Kíváncsi vagyok, hogy ki az az ember aki figyeli Toutát. Örültem, hogy Evangeline felbukkant. Karin a Holdról írogat üzenetet..
Hogyha a Magia Erebea halhatatlanságot ad Toutának, és Negi is használja a Magia Erebea-t, akkor neki is mé élni kell..nem?

A Negimát csak addig tudtam elolvasni, ameddig megtaláltam lefordítva. Történt valami Chacazaro-val és Chacamaru-val?(remélem jól írtam) Mert, ha nem akkor számíthatunk rá, hogy fel fognak tűnni UQ Holderben.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #4 Dátum: 14 júl 28, 22:58:30 »

Azt nem tudni, hogy Negivel mi lett. Erre még a legújabb fejezet sem adott választ. Sőt, még a Negimában se tudjuk meg hogy halhatott meg.

Chachazero-t elhagyja Eva, ez az UQ Holder! 1. fejezetének 4. oldalán látható. Azt nem tudni, hogy mi van Chachamaruval, de ő szerintem még fel fog bukkanni a mangában.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #5 Dátum: 14 júl 29, 11:19:24 »

Tényleg, köszi! Akkor Chachamarut várjuk.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #6 Dátum: 14 júl 30, 17:44:20 »

Akamatsu Ken az egyik kedvenc mangakám. Minden művéből olvastam - sajnos egyiket se végig, de a Love Hina volt a kedvencem.

Külföldi utazásom során megvettem a UQholder első kötetét és tipikus Akamatsu stílusú manga, kicsit komolyabb kezdéssel.

Nagyon tetszős.

Srácok, kitarátst a fordításhoz. Mosolyog
Naplózva

Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #7 Dátum: 14 júl 30, 18:52:13 »

Nekem a kedvenc mangakám Akamatsu Ken. Én minden nagyobb művét végigolvastam(Love Hina, Negima), és azóta is a Mahou Sensei Negima a kedvenc mangám.

A fordítás szerencsére már a végéhez közeledik. Már csak pár fejezet, és végre beérem a mangát. Nevet
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8 Dátum: 14 aug 08, 11:43:57 »

Sziasztok, nagyon megkedveltem az UQ Holdert és mondtátok, hogy van valamelyest köze a Negimához, nem akarok senki idejével sem gazdálkodni, csak annyi lenne a kérdésem, hogy tervbe van e véve, hogy egyszer elkezditek fordítani?
Csak azért szeretném tudni, mert ha igen akkor megvárom, elvégre sokkal jobb a ti scanotok és magyarul is élvezetesebb mint angolul.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 14 aug 08, 20:31:01 »

A Mahou Sensei Negima pedig nem egy rövid manga (355 fejezet), nem kis munka lenne senkinek sem végig megcsinálni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #10 Dátum: 14 aug 08, 20:44:47 »

Gondolkoztam azon, hogy a Negimába is belekezdek, viszont Chakra rávilágított arra, hogy egy 355 fejezetes manga nem egy embernek való feladat.

De még ha el is kezdeném fordítani, akkor se lenne publikálva a közeljövőben, szóval nem érdemes várni rá.

Mellesleg, nem fontos ismerned a Negimát ahhoz, hogy értsd az UQ Holder!-t. Ugyanabban a világban játszódik, Touta a Negima főhősének az unokája, meg még pár dolog ismerős lehet onnan, de ez egy teljesen különálló történet.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #11 Dátum: 14 aug 12, 13:23:33 »

Értem, köszönöm a választ, lehet neki is kezdek a közeljövőben.
Naplózva
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #12 Dátum: 14 aug 12, 14:48:11 »

Nagyon jók voltak a fejezetek! Szerintem Fate még megszökik valahogy. Viszont ki lehet Touta nagymamája?
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #13 Dátum: 14 aug 12, 15:42:29 »

Na igen, erre a kérdésre sok Negima fan szeretne választ kapni! Nevet

A mangaka szerintem élvezi, hogy ezzel húzhatja az olvasóinak az idegeit, ugyanis nem egyszer lett volna esély arra, hogy megtudjuk, hogy kivel lesz Negi, de sose kaptunk rá választ. Nevet

Van egy olyan érzésem, hogy erre a kérdésre sose fogunk választ kapni.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Secret-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #14 Dátum: 14 aug 13, 14:03:27 »

Igazad lehet. Előfordulhat, hogy nem is a 3/A-ból választott. (esetleg Anya)
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!