24 máj 02, 05:14:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Green Blood  (Megtekintve 9083 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikol
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3654


Trollhercegnő 3:)


« Dátum: 12 dec 24, 14:39:34 »

1865. április 9. Amerikai Egyesült Államok.
Robert Lee tábornok fegyverletételével az amerikai polgárháború véget ért. New York kikötője tele volt európai emigránsokkal, akik elhagyták hazájukat vallási, vagy faji diszkrimináció miatt. Ők egy új életről álmodtak. Mindhiába.
A világ legnagyobb szennyébe sikerült megérkezniük, arra a helyre, ahol több mint 20 banda fosztogat folyamatosan. Ez volt New York 6. körzete, az Öt Pont...
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1 Dátum: 12 dec 24, 16:58:00 »

Hát volt egy kis Terminátor beütése a főszereplő csávónak . Nevet
A története elmegy , a rajzolása egész szép , és néhol minden részen kidolgozott . Ha 1865-ben tényleg ilyen volt New York az elég brutál így 150 évvel későbbről nézve .
Köszi a fordításokat , Karácsony előtt jól jöttek . Mosolyog
Mindenkinek boldog Karácsonyt !
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2 Dátum: 12 dec 24, 18:50:25 »

Köszönet az új projectért! Nagyon elüt a csapat arculatától, de szerintem egészen jó húzás volt projectnek tenni a mangát. Én eddig is követtem MS-en, mostmár magyarul is olvashatom. Mosolyog
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #3 Dátum: 12 dec 24, 19:14:01 »

Én korábban olvastam az angol fejezeteket.
Először a rajzolása fogott meg, de az nagyon, Jól esik a szemnek eltérnie egy tipikus japán shonen mangától, főleg ami ilyen színvonalas rajzolással(amit még rengetegszer fogok dicsérni) és remekül kialakított világképpel rendelkezik.
Nálam eddig sokpontos sorozat, érdeklődve várom a folytatást.
Naplózva



 
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #4 Dátum: 12 dec 24, 20:26:23 »

Csatlakoznék előttem szóló kollégához, valami eszméletlenül szép a rajzolása, a történet szerintem rendben lesz, még nagyon kiforratlan.
Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #5 Dátum: 12 dec 26, 23:56:08 »

Én is imádom, tök jó,  hogy egy ilyen komolyabb témájú projektbe is belekezdtetek!
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6 Dátum: 12 dec 28, 00:13:33 »

Akkor én leszek az ünneprontó és akit majd meg lehet kövezni. Nekem nem jött be ez a manga, nem is olvastam csak kábé az 5.fejezetig. Tudom-tudom, ha nem tetszik, ne szóld le és ne írj be. De én kifejtem bővebben, hogy miért is nem jött be, nem csak úgy "leszarozom".
Na szóval nekem nem tetszik, mert ez a nyugatias rajzolás egyáltalán nem jön be, ahogy a marvel és dc képregényeket is csak párat olvasok, ami jobban érdekel (Batman, Iron Man, Superman stb...)
Aztán én magát nagyon ezt az amerikai "történelmet" se szeretem. Az tény, hogy nagyon szép a rajzolása, ezt elismerem, de ettől függetlenül nekem ez a westernes téma, meg ez a rajzolás rendes rajzfilmbe vagy egy filmbe megcsinálva biztos jobban bejött volna, mint mangában. Egyszerűen nem illik nekem ebbe a képbe, sajnálom, de én így vagyok vele.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7 Dátum: 12 dec 28, 02:47:48 »

Először nekem is pont emiatt tűnt furcsának. De szerintem ez idővel megszokható lesz majd. A seinen mangákat épp ezért kedvelem, mert áldásosan jó a grafikájuk, a mondanivaló pedig megköveteli az érettebb elmét.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #8 Dátum: 12 dec 28, 17:54:38 »

Lehet azért mert ismerem a mangaka rajzstílusát, nekem nem tűnt annyira Nyugatinak a rajzolás. Inkább hasonlít koreaiak stílusára, de ilyen szinten nem szeretem hasonlítgatni a dolgokat.
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #9 Dátum: 12 dec 28, 19:42:08 »

Sajnos nekem se tetszik a stílusa olyan mint ha fekete fehér képregényt olvasnék, de én amúgy sem szeretem a képregényeket egyszeűen nekem nem tetszik a stílusa!
Samdaval 100%-an egyetértek! Nevet
De hát ez ízlések és pofonok.
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #10 Dátum: 12 dec 28, 22:54:59 »

Nekem meg éppen ezért tetszik, mert elüt kicsit a megszokott japán stílustól.
Egyébként is szeretem az ilyen típusú történeteket, főleg az amerikai történelmi regényeket köbö Lincoln idejéből.
Ez sem sokkal üt el onnan. Tény, hogy nem kifejezetten illik a NKWT profiljába, de engem egyáltalán nem zavar.
Illetve köszönöm a projekten dolgozó kollégák munkáját Mosolyog
Naplózva



 
Amnael
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1026


A fantom tag


WWW
« Válasz #11 Dátum: 12 dec 29, 09:16:46 »

Na most én leszek a kis elfogult, de...
Ki nem állhatom az amcsi képregényeket, ez a manga mégis tetszik.
Sam, ha tovább olvasod, rájössz, hogy full japán, mármint ami a koreográfiát és a történetvezetést illeti, csak amcsi körítéssel  kacsint
De persze izlések és pofonok, nem lehet mindenkinek mindent szeretni, ezért is vagyunk mázlisták, mert piszok nagy a paletta  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 29, 09:17:48 írta Amnael » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #12 Dátum: 12 dec 29, 12:21:44 »

A történet Amerikában játszódik, de nekem semmi amerikai nem tűnt fel a 1.részben. A DC és Marvel képregényeket teljesen máshogy rajzolják. És nem szoktak negatív főszereplők lenni a középpontban.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #13 Dátum: 12 dec 29, 19:36:49 »

OFF: Nem csak a Marvelből és a DC-ből áll a képregénypiac, de tovább megyek: nem csak szuperhősökből. Ott vannak a humorosak is, mint a Garfield, a Kázmér és Huba, a Krumplifej uraság és még számtalan más. De vannak a nagyon sötét tónusú, fekete-fehér képregények is, mint például a Sin City. Nekem a kedvencem a palettából a Sandman, ami az egyik legjobb a történetmesélés és a karakterábrázolás terén. És ott a szuperhősmítosz ellentéteként szolgáló Watchmen is. A nyugati képregényeket sem kell ám félreérteni vagy lebecsülni, mert rengetegszer alaposabbak a japán mangáknál, ha sztorivezetésről van szó.

ON: A nyugati környezet szerintem nagyon érdekes ízt fog adni a történetnek, ha a szerző műve hiteles marad. Rengeteg izgi dolog volt a vadnyugaton. Az instabil politikai helyzet mellett voltak még fejvadászok is, önkényes igazságosztók, konfliktusok az indiánokkal... Szóval ha minden falatkát ki fog használni a mangaka, akkor ennek nyert ügye lesz.     
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14 Dátum: 12 dec 30, 00:43:32 »

A watchmenbe, sandmanba(amik dc-sek) és a sin citybe is vannak szuperhősök illetve szupergonoszak.
Naplózva

Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!