24 máj 02, 10:29:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Beelzebub és Beelzebub Spinoff  (Megtekintve 74960 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #315 Dátum: 14 ápr 22, 22:00:49 »

Nem tudjátok hogy ez melyik fejezetben volt?
eddig a 183. fejezetig olvastam el, átlapoztam elég sok új fejezetet de nem találtam meg

Furuichi keménykedik, és a bal kezével (mutató ujjával) az ég felé mutat :S


szerk.

eddig vissza lapoztam a 160. fejezetig de nem találtam meg Szomorú



szerk 2.

Bastian, köszönöm Nevet
Már vagy fél órája ezt kerestem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 22:32:22 írta EnxTheOne » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #316 Dátum: 14 ápr 22, 22:31:24 »

Erre gondolsz? Igazi győztes póz. Kúl

http://naruto-kun.hu/manga/Beelzebub/180/18
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #317 Dátum: 14 ápr 22, 23:24:05 »

Itt is milyen hülye arcot tud vágni XDDD Istenem, néha Furuichi olyan, mint egy képregény maga, a feje ikszdé
Amúgy mekkora volt már, amikor Tojo ellen harcolt démoni formában :O Le is nyomta, mert Jabberwock-ot idézte meg Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #318 Dátum: 14 ápr 23, 10:19:32 »

"mert Jabberwock-ot idézte meg "

Ha rajta múlt volna, akkor szerintem maradt volna Agielnél Nevet

A 205. fejezetnél fel van cserélve egy oldal. (utolsó oldal rossz helyen van)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 14:38:49 írta samdav » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #319 Dátum: 14 ápr 23, 14:41:26 »

EnxTheOne: Agiel lehet bejönne neki, az viszont már Tojo ellen kevés lenne Mosolyog Itt a Jabberwock egy megfelelő ellenfél volt számára, csak őt is meglepte Furuichi ereje, ahogy Ogát is, de csak idők kérdése lett volna, mire Tojo is lenyomja Furuichit. Vagy egy ugyanolyan harc, mint Ogánál, csak más szinten Mosolyog
Hsz-edet meg szerkesztettem, mert nem szabad dupla hsz-t nyomni ugyanazon a napon.
Viszont, a visszajelzést köszönöm, most One Piece mangát tisztítok, és estefelé ezt is javítom és írok Cart-nak. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #320 Dátum: 14 ápr 26, 23:39:20 »

Most én kérnék segítséget. Ogának mondott valaki valamilyen szöveget, hogy a barátai miatt, vagy az érzelmek erejével kapott erőre, amire Oga azt felelte, hogy mintha lehetséges lenne ilyen nevetséges power up vagy hasonlók. Ez melyik fejezetben volt? Ilyesmi dolog rémlik. Az is lehet, hogy más volt a szóváltás. Nem emlékszem tisztán. Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #321 Dátum: 14 ápr 27, 11:00:30 »

Ez nem FT. Max, amikor Johan Beelze anyjával szórakozott és Beelze bepipult. Na akkor Oga durván erőre kapott. Mosolyog
De egyébként szinte minden power-upot Oga edzésnek, vagy Beelzének köszönheti Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #322 Dátum: 14 ápr 27, 11:47:52 »

2 nap-->95 fejezet,ez jól esett^^,köszönet a fordításért.
Most hogy befejeződött a manga,szerintetek van esély az anime folytatására?

Remélem hamar ki fog jönni az első spin-off fejezet,mert addig biztos nem fogok tudni aludni >.<#
Ja és kb. már be van határolva hogy mikor kapjuk meg?Május eleje vagy vége?
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #323 Dátum: 14 ápr 27, 12:08:17 »

Ez nem FT. Max, amikor Johan Beelze anyjával szórakozott és Beelze bepipult. Na akkor Oga durván erőre kapott. Mosolyog
De egyébként szinte minden power-upot Oga edzésnek, vagy Beelzének köszönheti Mosolyog

Valóban. Közben megtaláltam az idézetet, amit kerestem. Az eleje abszolút nem stimmelt(biztos az FT hatása ikszdé), de a végénél a power-up szóra jól emlékeztem. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #324 Dátum: 14 ápr 27, 17:00:26 »

2 nap-->95 fejezet,ez jól esett^^,köszönet a fordításért.
Most hogy befejeződött a manga,szerintetek van esély az anime folytatására?

Remélem hamar ki fog jönni az első spin-off fejezet,mert addig biztos nem fogok tudni aludni >.<#
Ja és kb. már be van határolva hogy mikor kapjuk meg?Május eleje vagy vége?
Ha lenne is folytatás, akkor azt majd a spin-off vmelyik fejezetében, vagy majd vmelyik hivatalosabb oldalon fogják bejelenteni.
Szerintem majd az elején várható, de nem kell sokat aludni már, mert mindjárt itt a május Nevet

Bastian: Ja, amikor Jabberwock ellen harcol Oga? Jó harc volt, az első igazán erős ellenfele, aki ellen és miatt kellett a saját és Beelze power upja is. Nagyon imádtam ezeket a fejezeteket. Behemothék jól megmutatták Ogáéknak. Mondjuk amikor Oga egyedül berusholt hozzájuk az állat volt. Meg utána jöttek a többiek :3 ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 27, 17:06:17 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #325 Dátum: 14 ápr 27, 18:42:20 »

Konkrétan a pillér osztagos történetszál lett a kedvencem. Szerintem akkor volt a manga a csúcson.

Eladási adatok:
2011
2012
2013
A 2013-s top 30-ba már nem fért be.

A hirtelen zárás szerintem csak olyan szinten múlott Tamurán, hogy nem tudott hosszú távon olyan mangát alkotni, ami a japán olvasókat szórakoztassa. Az eladások fokozatosan csökkentek(az utolsó előtti kötet nemrég jött ki és az első héten, csak 52.000 példány fogyott belőle), a Jump rangsorolásában pedig a hátsó szekcióban volt legtöbbször. A Jump pedig nem kegyelmez. 2013 novemberében indult mangát építettek le mostanság, mert folyamatosan utolsó volt a rangsorban. Jelezték valószínűleg Tamurának 230-nál, hogy 10 fejezetet kapsz még, zárd le kedved szerint. :/

A spin-off remélem ugyanolyan szórakoztató lesz. Nevet

UI: Gondolom Athrun és a főnöke még szerepelt volna, de jött a kaszás. >.<#

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 27, 18:43:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #326 Dátum: 14 ápr 28, 21:49:00 »

Kár hogy vége Szomorú

Kíváncsi vagyok hogy a spin offban új karakter lesz a főszereplő, vagy egy már ismert mellék szereplőt léptetnek elő :S
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #327 Dátum: 14 ápr 28, 23:01:36 »

A Mangahelpersen azt olvastam, hogy Beelze óvodába megy és 100 barátot akar szerezni. Valamint egy bizonyos karakter hatalmas lépéseket tesz, plusz megemlítették a Démon Király feltűnését. 34 oldalas lesz az első fejezet.

http://imgbox.com/X3NMWr7b
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #328 Dátum: 14 máj 03, 23:01:35 »

Konkrétan a pillér osztagos történetszál lett a kedvencem. Szerintem akkor volt a manga a csúcson.

Eladási adatok:
2011
2012
2013
A 2013-s top 30-ba már nem fért be.

A hirtelen zárás szerintem csak olyan szinten múlott Tamurán, hogy nem tudott hosszú távon olyan mangát alkotni, ami a japán olvasókat szórakoztassa. Az eladások fokozatosan csökkentek(az utolsó előtti kötet nemrég jött ki és az első héten, csak 52.000 példány fogyott belőle), a Jump rangsorolásában pedig a hátsó szekcióban volt legtöbbször. A Jump pedig nem kegyelmez. 2013 novemberében indult mangát építettek le mostanság, mert folyamatosan utolsó volt a rangsorban. Jelezték valószínűleg Tamurának 230-nál, hogy 10 fejezetet kapsz még, zárd le kedved szerint. :/

A spin-off remélem ugyanolyan szórakoztató lesz. Nevet

UI: Gondolom Athrun és a főnöke még szerepelt volna, de jött a kaszás. >.<#


Én már a Takamagahara és Hungry Joker óta nem értek egyet a japánok ízlésével. Valahogy túl sokat és túl jót akarják, nem hagynak időt kibontakozni a dolgoknak és türelmetlenek.
Beelzebub-nál is számos olyan dolog volt, aminek Tamura nem tudott teret és időt engedni a folyamatos jumpos "baszkurálásnak". Értem itt a profitéhséget, vagy ilyesmit. Szóval én már azóta nem értek egyet velük. Sőőőőőt, már előbb is megvolt ez bennem a Bleach iránt, hogy a francba lehet még folytatni 5 évig, amikor Aizennel lezárult? Hogy? Tökre szánalmas már az egész, és még mindig imádják, de inkább nem mondok többet, mert ez már tényleg OFF...
Szóval, számos mangát nem élveztem annyira, mint ezt, és nem csak a poénokra értem, voltak ott bőven epic momentumok, meg rahedli szerethető karakter, de majd nemsokára megtudjuk mi lesz a folytatásban Mosolyog
Ja, és azt se felejtsük el, hogy például az animéjét már mikor leállították, és azért az számít egy mangánál, mert az is sokat hype-olhat a dolgon (lásd: Attack on Titan esetét). Pedig szerintem, ha most újra beindítanák az animéjét, akkor megint fel tudna lendülni, de így se kell elkeseredni, addig lehet örülni, amíg van mangája. Aztán, hogy már melyik magazinba, az már nekünk nem számít, csak maradjon benne és ne álljon le Mosolyog
+rengeteg olyan Japántól független külföldi díjat bezsebelt, mint például a franciáknál, szóval remélhetőleg nem húzzák le végleg a rólót és kap elég támogatást onnan is Mosolyog

Egyébként, ha megfelelően lett volna lezárva a Fuji arc és nem ilyen rohanás lett volna belőle, akkor nem a Behemoth arc maradna a kedvencem, mert az egész Nasu-Taka-Fuji arc, így egybe nagyon jó volt. Behemoth-nál meg tényleg a csúcson volt, utána jöttek ezek a kisebb arc-ok, amik inkább a poénokról és a Nasu-Taka-Fuji arcok előkészületéről szóltak nagy ívben (például gondolok itt Furuichire és a zsepi használatára).
Mondjuk a Behemoth arc szépen fel lett vezetve és eléggé összetett lett, meg amikor Oga berongyolt a Behemothék főbázisára, akkor ott azt mondtam, hogy hova fokozzák ezt még? Az egy olyan színtű csúcspont volt nálam, hogy az csak na Mosolyog

Vélhetőleg most beváltják azt, amit Hilda már valójában kívánt Beelzének és megszerzi a szolgákat, hogy legyen elég lelke a világuralomra töréshez.
Na a Démonkirály feltűnésénél már érdekesebb lesz a dolog, mert lehet ezzel vagy majd ezzel majd összefüggésben lesz. Mivel már korábban is mutatkozott meg, így gondolom ezek a kis kirakós darabok egyszer össze lesznek rakva és kapunk valami kerek egészet most a folytatásban.
Mérges leszek, ha még mindig nem kapunk ilyenekre válaszokat, illetve nem kezd semmihez vele a mangaka.

Mindegy, a lényeg a lényeg, hogy már május eleje van, nem sok kell hozzá és megtudjuk mi lesz. Mondjuk néztem pár honlapot, de még mindig nincs semmi infó, hogy mikor jönne ki. Na addig is várunk. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #329 Dátum: 14 máj 04, 12:25:19 »

No kérem szépen kinn az első Spin-Off fejezet, bár egyelőre csak RAW, szóval aki nem akarja elrontani a dolgokat az várja be az angolt. Kicsit másra számítottam de kíváncsi vagyok hány részes lesz mert ahogy nézem ezek csak ilyen special fejezetek lesznek havi szinten. Konkrét történet szál nem kapcsolódik hozzájuk és az első részben nem is folytatás van a Manga után ha jól látom. De egyébként hozza a színvonalat nagyon jó rész volt. Nevet Hilda nagyon cuki lett.  Pojén

http://www.mangabird.com/beelzebub-242?page=0

Kinn az angol is. Nagyon adta. Nevet

http://manga.redhawkscans.com/reader/read/beelzebub_side_story/en/0/1/page/1
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 18:23:27 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!